• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
il - školu mám příští pá+so+ne, takže bych se pokusila je koupit hned v pátek ráno po cestě do školy a zároveň je u vašich předat...myslím, že "růžovku" dle tvého popisu najdu bez problémů :slight_smile:
zatí nemá rozvrh od kolika bude první přednáška /posílají nám ho na poslední chvíli :unamused: /, takže nevím jeslti to bude dopo nebo odpo, ale to neva, ne?
10. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
myslíš ten víkend 19.-21.3.? Tak naši akorát ten pátek odlítají do Turecka na dovolenou, takže cukrárna bude zavřená. Ale budeme s Lucinkou v čelákovicích hlídat barák , takže ti kdyžtak do IP pošlu svoje tel.číslo a můžu za tebou pro ty míčky někam přijít, kam budeš chtít, kde to znáš :wink:
10. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
no tak to je přesně ten termín.... Jé, to se vaši mají...já chci takýýýýý :slight_smile:
No já to tam moc neznám, školu máme v rezidenci CMC, tak záleží jak to máte od vašich moc daleko, aby jste nešli deset kilometrů :grinning: ale nějak to vymňoukneme :wink:
10. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
čísílko mám uložené :wink:

jdu chrupkat, tak všem dobrou, klidnou noc :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
claudi: super, tak já si za tebou dojdu k manažeráku :wink: (je to od našich tak 40minut pěšky), takže pohodička.

dobrou noc!
10. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Dobrývečer,

jduvás ještě před ulehnutím pozdravit. Před chvílí jsme se vrátili z (pro nás neplánovaného) koncertu Jihočeské filharmonie (mělijít tchánovci,ale lístky věnovali nám), který byl z většiny báječný a jehož závěr jsem si hlavně já maximálně užila. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dobrou noc a zítra dočtu.
10. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

andulínkovi se byli včera neplánovaně kulturnit? jejej, to se máte....Taky bych někam vyrazila, ale musím počkat až se nám tatík vyzdraví :wink: To je super co, tchánovci vám dali lístky a ještě pohlídali Vítečka, ano ano...tak to má být :slight_smile:

dítko nám dnes plaší už od půl 6, ale před chvilkou ještě usnul, tak půjdu taky honem ještě chvilku nahnat nějakou tu minutku spánku...

udělala jsem Pepimu k snídani chlebík s lučinou a dětskou šunkou a baštil pěkně, chutnalo mu to....asi už je to velkej mimin a má dost těch jídel pro prťata :grinning: :grinning:

il - tak jsme dohodnuté, dám ti příští pátek vědět jak dopadla "mise" balónky a dohodneme se v kolik se sejdeme, jeee alespoň uvidím Lucinku :slight_smile:
11. bře 2010 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,

moc díky holky za ty ml na tu kaši, tak budu Terezce taky dávat víc, zdálo se mi těch 120ml fakt málo, tak supr.

Janco míčky vypadají suprové, taky si asi skočím do tesca, naštěstí ho tu máme. :wink:

Ilusko tak to se rodiče mají, jůůů taky bych letěla k moři, no až prcek trochu povyroste tak to snad dopadne. :confounded:
11. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Holkíííííííííííí, mě klepne! U nás je bílo a furt sněží! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
u nás nesněží a svítí sluníčko, hurááááá :grinning: :grinning: :grinning:

andul, vyndej sněžnice :grinning:
11. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

andulko: teeda, by si s manžílkem užíváte - plesy, koncerty... - to bych si taky dala říct :wink: :grinning:

claudi: super, tak jsme dohodnuté :slight_smile: jsi zlatá!

claudi: no já jsem původně lucince taky chtěla dát dětskou šunku, ale poslední dobou jak vycházejí ty výzkumy dětských šunek, párečků a tak podobně, tak s tím radši ještě počkám. Prý i když je to dětská šunka, tak vůbec není vhodná pro děti, semelou do toho všechno možné a hlavně je to prý přesolené. Tak s tím počkám asi do roka. Ale tvrtý plátkový sýr už jsem jí dala :wink:

tak tady naštěstí nesněží, ale sluníčko tu nemáme.
11. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
jinak příští týden jak budeme u našich, tak už tam konečně vyměním ty kočáry. Tenhle hluboký pořádně umyju (letošní zima a sníh mu dal pořádně zabrat) a zazimuju a konečně už vytáhneme ten sporťák, už se na něj moooc těšim! :grinning:
11. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj,

tak koukám, že jste to vymysleli s těmi míčky perfektně - tak snad je v Brandýse budou mít - ale snad jo - tady v Kralupech měli pořádnou hromadu...

andulko - teda, vy jste byli na koncertě... závidím a sníh tedy zase naopak ne... u nás je sice docela zima, ale sem tam vysvitne sluníčko, takže za chvilku šupajdíme na prochajdu...
já už chci teploučko!!!!
11. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
ahoj letníkovu...

tak nemoc dolehla už i na nás...adámek třetí den horečkuje, zuby to nejsou,rýmu nemá..jen trochu průjem...moc nejí,je smutný a unavenější...
zítra naklušu k mudře,pokud se to nezlepší,zatím mám jen "doktora na telefonu"

tak jsem se jenom nahlásila a upaluju chovat toho maroda našeho- jak mu není dobře,tak se pořád chce nosit,kocourek...

zatím zdravím ....
11. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
zdar letníkovu

tak u nás se zase stoná :frowning2: :frowning2: :frowning2: , Ondra dostal před dvěma dny hroznou rýmu (ale to už jsem psala), chudáček nemůže dýchat a zároveň má pořád nudli u nosu, snažím se odsávat, ale náš mladej pán to moc nemiluje, (které dítě ano, že :sweat_smile: :grinning:) tak mi to všemožně znemožňuje, kapu mu kapky. Druhou noc už jsme se nevyspali, Ondra se budí jak nemůže dýchat, jsme vzhůru co každou hodinu :unamused: začínám se cítit unavená, už jsem si nějak odvykla se nevyspat :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

ale jinak nezahálí, už několikrát jsem ho přistihla na všech čtyřech, sice jen na chvilku, ale i tak je to pro nás zase nějaká novinka :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 15:40  • Odpověz
Ahojky,

teda Andulko ten sníh ti teda vůbec nezávidím, ale snad brzo zmizí, my tu máme ještě pozůstatky toho starého, dneska svítilo sluníčko teda jen přes poledne a bylo docela pěkně, tak snad už sníh dá pokoj. :angry:

Bledulko, Klárko tak snad se brzo dětičky uzdraví a vy si zase odpočinete a vyspíte, my teda taky rýmujeme,a jak píše Klárka, to odsávání je u nás taky boj, vždycky si musím říkat, je to pro její dobro, jinak bych na to něměla sílu. :frowning2:

Klárko gratulace ke skoro lezení, my už lezem krásně a už se začíná chytat nábytku a stoupat, ale ještě se ji to teda nepovedlo, tak to čekám každým dnem.
11. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Hezké odpoledne :slight_smile:

jejda, co to tady čtu? tak v letníkově se už zase marodí? Tak snad se ti naši caparti brzy uzdraví a bude jim líp :wink:

Jsme dneska byly s lucinkou na prochajdě a je tam docela teplo :wink:
A koupila jsem lucince krásný libový hovězí masíčko, tak už ho vařím se zeleninkou. Zatím jsem dávala pouze kuřecí, tak už to chtělo změnu.
11. bře 2010 v 16:58  • Odpověz
ajajaj, tak u Bledulků a Klárků se marodí :frowning2: snad budou prckové co nejdříve zase v pořádku a maminky budou mít zase klidněji :slight_smile:

u nás jsme už ťuk ´tuk v pořádku...
11. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
holky, v té Růžovce se ale dějí zase věci! :grinning:

přišel mi dneska z laclíku balíček, jarní bundička a plátěné kapsáče, je to fakt moc pěkné....a ještě to tchýňka zaplatila, že prý pepinovi k svátku co bude mít příští týden...No to kdybych věděla, tak toho objednám víc :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

il - tak ať Lucince hovězí chutná :wink:

luco - taky máme sem tam ještě po zahradě hromádku sněhu, ale už jen takové pozůstatky, ale raději bych tam viděla už zelenou travičku...
11. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
claudi: taky koukám na růžovku. Teda ale řeknu ti, že když ta mamina položila to čerstvě narozený dítě k těm popelnicím a utekla, tak ve mě úplně hrklo, až mi z toho trošku vyhrkly slzy. Já jsem poslední dobou (no vlastně od těhotenství) strašně citlivá na cokoliv podobného, co se děje kolem dětí. Jsem si myslela, že se to pár měsíců po porodu srovná, ale pořád jsem taková citlivka. No holt když už jsem mamina, tak se na to budu dívat jinak a budu si to všechno brát osobně.

claudi: tak to je bezva, že dorazily hezké věcičky z laclíka :wink: Já už jsem taky sehnala jednu jarní bundičku (u nás v KIKu měli takovu pěknou růžovou za 170,-Kč). Ale je taková lehká, takže budu chtít ještě jednu takovou silnější a teplejší.

No teda řeknu vám, že když jsem lucince dneska to jídlo uvařila, tak bych si nejradši taky dala - to byla bašta :grinning: fakt mi to chutnalo. Dneska jsem vařila mrkev, petržel, květák, hovězí, rýži a nasypala jsem tam ještě trošku sekaný petrželky.
11. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Dobrý večer!

Tak u nás leží cca 3cm sněhu. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished:

Vítek kaše baští 130ml +- a hustou lžičkou. V postýlce ještě rituálně vyžahne cca 180ml a poslední týden spí celou noc s 1-2x pobreknutím na dudlík. ťuk ťuk¨! A jestlijsemto zakřikla, tak si nafackuju. Z postýlky ho většinou nevyndáváme, ale bez plyšáků by neusnul a cumplík dáváme taky. Občas si ho vyndá, drží vruce a usne tak. :slight_smile:

Klárko, dělali vám doma výtěry? Jestli třeba nemáte s manžou nějakýho mrchuv nosenebo krku a nedáváte si to dokola. :sweat_smile: Náš taťka má v nose i krku zlaťase, tak dostal ATB,aby ho zlikvidoval a snaduž bude od těch mrch rým pokoj.

Bledul, tak snad to bude"jen" 6.nemoc. Vítek měl průběh velmi podobný. A pokud je to viroza, tak jisnad Tomík nechytne od brášky. Držímpěsti,abyste se brzo vyzdravili! :wink: A saunování muselo být úžo! :slight_smile:

AD Balonky - http://anndulinka.rajce.idnes.cz/Kulicky/ heslo a jméno: Kuličky. :slight_smile: :wink: Bazének máme v plánu pořídit příští týden ke třičtvrtěročninám. :slight_smile: Jani, když je Víťulka milosrdný a nerozhází kuličky všude on, rozežene mi je po baráku Pupí. :grinning:
JInak ty kuličky jsou i do vody - takže super zábava ve vaně nebo ve sprcháči (zrovna dneska jsem se s pár balonkama spršila :grinning: ).
Il, stejně jako Jančajsem pochopila, že maj chlapeckoua dívčí verzi,ale ta dívčí je dost nijaká a nebarevná. Tak bych doporučovala ty barevnější v modré síťce. :slight_smile: :wink: Jani, souhlasíš?

Mirandu, vítejte zpět a předej malé gratulaci k půlkilču. :wink:

Luci, míry máte úžasný! :slight_smile: :wink: Jestli to půjde tímhle tempem dál,tak nás tyLetníkovský slečny strčí do kapsy. :sweat_smile: :grinning:

Kdo ví, jak se mají Ludvajzovi. Snad jim přeje počasí, zdraví a Matějíček. :slight_smile:

My zítra razíme do Pic - večer jdem plesat na sk. ples a v sobotu a neděli se budem věnovati Pardubáků. :slight_smile: Užse moooc těším!
11. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
MMCh - co se stalo v Růžovce?
11. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
A kdybyste se chtěli kouknout na rajčeti i na další moje alba, tak jméno a heslo je vždy stejný jako název (vč.diakritiky, vel.písmen,mezer a čísel)
11. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
hezké ráno :slight_smile:

iluško - taky jsem od těhu dost naměkko u takovýchto a podobných zpráv co se týče dětí....Nerada na to koukám nebo to poslouchám, ale bohužel se to děje nejen ve filmu :frowning2:

andul - jste samá kultura, asi to doháníte i za nás ostatní co jsme kulturou krapet zanedbané, tak díky :slight_smile:
mrkla jsem na tvé rajče, Víteček spokojený v kuličkách, ve vaně taky, kuchyň moc pěkná a tvé košíkářské umění mohu jen obdivovat, páč já bych si do toho proutí zamontovala i hlavu :grinning: jsi šikulín-andulín :wink:
a šťastnou cestu do města perníků a velké pardubické
:slight_smile:

il - v Kiku míbají docela dobré věci na děti, to jsi pořídila fajn :slight_smile:

vůbec nevím co budu dneska vařit, jdu hledat nějakou inspiraci na netu...škoda, že ten všemocný internet neumí vyplivnout už hezky uvařené a naservírované jídlo na talíři
:grinning:
12. bře 2010 v 07:50  • Odpověz
Dobré ránko!

Tak to moje mládě už se asi definitivně rozhodlo, že bude vstávat každé ráno v šest hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A od včerejška se nějak moc rozlezla, už za mnou chodí všude jako pejsek, dneska ráno za mnou dolezla z obýváku přes kuchyň a chodbu až do ložnice (a to ve spacím pytli), takže šikulka :grinning:
Ale má to nevýhodu, že už jí nemůžu položit na koberec a nechat jí tam hrát si a jít si třeba něco doma ukuchtit nebo porobit. Už to nená to kam jí položím, tam jí taky najdu.

andulko: pěkný balónkový fotky :wink:

jj, taky bych chtěla nějaký barevný míčky, no uvidíme, co mi claudinka vybere, co tam budou mít :wink:

claudi: taky se mi líbí v KIKu ty hadříky na děti tam maj opravdu úžasný a cenově prima. :slight_smile:

claudi: já jsem včera vařila brambory zapečené s kuřecím masem, cibulí a žampiony a zalité smetanou. A byla to fakt mňamka :wink:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
pěkné poledne

Ondrovi jsem vysála nechutně zelené nudlíky, tak snad je to předzvěst, že už se mu to dostává ven :wink: noc opět špatná i přes noc jsem musela odsávat, on se nebyl ani schopnej napít mlíka, čaje, jak měl zacpanej nos :frowning2: , tak jsme dopoledne dospávali a možná kdyby nás nevzbudila spali by jsme ještě teď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

andul, docela dobrý poznatek s těmi výtěry :wink:

maminky, koukám, že se míčky rozmohli rychlostí blesku :grinning: :grinning: já jsem je našla na aukru, tak dražím tam, jsou to poastelové míčky, 1O barev a zatím je mám za kačku :wink: uvidíme, kam až se to vyšplhá :unamused:

kiki je fajn, ale já nevím jestli ho tu někde máme, byli jsme v něm Českém Krumlově a nakupovala se tam jedna báseň (i pro maminku :slight_smile: :slight_smile: )

před chvílí jsme dopaali obídek, špent, mrkev, těstoviny, kuřecí masíčko, chutnalo :sunglasses: :sunglasses:

a mimimochodem zase sněží :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
koukám, že mi vypadla pošťačka, která nás vzbudila :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
klarko: tak snad už se ondrovi brzy uleví, když už mu jde odsávat :wink:

jj, s těmi míčky bude za chvilku zavalený celý letníkov :grinning: jen doufám, že z nich pak taky bude nadšená i Lucinka a ne jenom její maminka, abych si pak s nima nehrála jen já! :grinning: :grinning: :grinning:

Odpoledne jedeme k našim do čelákovic na víkend a vrátíme se až v pondělí :wink:
12. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky,

a tady už taky chumelí....hrůza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Klárko hlavně aby jste byli brzo zase fit, je to děs ta rýma.

Ill užijte si víkend, my jedeme zítra taky k našim.

Claudi taky mi dneska přišly hadříky z laclíku a jsou supr.
Tak se mějte krásně a přeju pěkný víkend, ikdyž studený a asi zasněžený. :frowning2:
12. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.