• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Zdravíme maminy i miminčátka z Letníkova :grinning:

Andulko, počasí v Budějicích bylo nejhorší z celé naší dlouhé cesty :frowning2:

Jinak jsme se měli báječně, cesta překvapivě proběhla naprosto v pohodě a vůbec jenom samá pozitiva :grinning:
Zatím se mějte, jdu vybalovat. Doufala jsem, že budu zimní oteplovačky zazimovávat, ale vzhledem k předpovědi počasí to nechám na později :unamused:
12. bře 2010 v 15:36  • Odpověz
vítám doma Hujerovic rodinku! :slight_smile: To ráda slyším jen samá pozitiva, je fajn, když vše vyjde na jedničku :slight_smile:
tak teď bude celý den Ludvísek vybalovat a vybalovat a prát a prát....Toť úděl nás žen :grinning:

klárko - tak za korunu by byly kuličky teda super, třeba nikdo nepřihodí a fakt se to povede :grinning:

iluš - hezký víkend u vašich, ať si je Lucinka ještě užije než jí odjedou za sluníčkem :wink:

luco - laclík mě ještě nezklamal, ale stejně vždycky když si něco objednám, tak si říkám aby to nebyly nějaký hnusný hadry a pak jsem příjemně překvapená :slight_smile:

holky, u nás je hnus fialovej, asi nám sem andul poslal sněžení....a je pod mrakem, sychravo a zima, brrr a fuj :angry:

klárko - jak jsem tě četla, tak si říkám, jako kdo že vás to vlastně vzbudil a v duchu si říkám třeba pošťačka a pak čtu další příspěvek, že fakt ona.... :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
claudie, to je tak, když si člověk něco myslí a prsty nejsou tak rychlé :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
čus bus :grinning:

Jejda všechny kecalky jsou mimo domov, či co?

Poctivě jsem včera dočetla, ale nic si z toho nepamatuju, už jsem holt stará hlava děravá :frowning2:

Co ta Lenoura, kdy bude mít opět připojení?

Pro maminy větších dětí mám link na skvělé písničky, možná je znáte.
Momentálně u nás nejoblíbenější hit

http://www.bejbypank.cz/obsah-kategorie/jukebox/kasparek-navzdy/
13. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
Jé, ono se mi to neotevřelo na našem oblíbeném hitu Čůrej :grinning:
13. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Klárko, Andulka má s těma výtěrama pravdu.
Taky jsme byli několikrát celá rodinka na výtěrech. Jednou jsem byla natolik drsná, že kdo chtěl přijít na návštěvu, musel mít čistý výtěry - dokonce i babičky :grinning:

Doufám, že už je celý Letníkov uzdravený a zavalený míčky :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Ludva ahoj

Ondrášek už má rýmu lepší :grinning: dokonce jsme se krásně vyspali, stávali jsme jen jednou :wink: :wink:

jj kecalky, jsou mimo domov, my půjdeme za chvíli koupat a hajat :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Pošťačka :grinning: :grinning: :grinning:

Mirando, taky gratuluju k přibírání :slight_smile:
13. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
13. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Klárko, tak to jste vstávali míňkrát než my :grinning:
13. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
jo byla to úleva po těch probdělých nocích :grinning: , už jsem ho uložila, ale co má tu rýmu, nějak se mu nechce večer usínat bez breku :cry: :cry: , strašně se tam vzteká :confounded: :confounded: :confounded: , je mi ho líto, ale nechci mu moc narušovat zajetý systém, snad to bude zase brzy bez pláče :wink:
13. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj :slight_smile:

koukám, že v Letníkově máme všichni nabitý víkend a nemáme čas kecat na koníkovi :grinning:

začala jsem dneska pracovat na absolventské práci, už mám titulní stranu a úvod, myslím, že by jim to mohlo stačit, ne? :grinning: Mám stejně pocit, že má tupá hlava nemůže nic smysluplného vyplodit...Ale čas kvapí a odkládat na věky to taky nejde, no asi budu tvořit po nocích...

příští týden mám zábavné i nezabávné pochůzky /kadeřnice, zubařka, kontrolu s Pepou v nemocnici, školu..../, to je normální....některý týden není nic a teď se mi na tento toho nakupilo nějak privela :unamused:
a kdy má člověk odpočívat, že? asi až v důchodu :grinning: :grinning:

tak zas jdu něco plodit, mějte se nedělníkově a zatím baj baj :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
ahoj holky, zase sem nakukuji po delsi dobe...
tento tyden jsme meli docela narocny, dva dny mela Karolinka teploty, a pak se ji spustila ryma a kasel :frowning2:
jednu noc jsme spis nespaly nez spaly, dalsi byla o neco lepsi, vzbudila se kdyz jsem si sla lehnout ja, a usnula az kolem pul2, takze docela narez...nasledujici noc byla klidna, a kdyz Kaja se vzbudila ve 4hod. tak jsem se citila jako v raji, ze spala celou dobu vtahu...porad to jeste neni dobry, at uz je jaro a nemoci jsou pryc...

tak se tu mejte krasne, a ja zase nakouknu :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
Dobré ránko...

Tak koukám že i Karolínka už je nemocná, tak hlavně at jste brzo fit. A s tém jarem máš pravdu už by mohlo přijít, ale třeba se už tento týden dočkáme, teda u nás je dneska zase bílo, takže děs. :angry:

Claudi psaní absolventské práce nezávidím, taky jsem jednu plodila, a stejně to nikdo nečte. Ale nějaké nesmysly jim tam člověk napsat musí, tak držím palce at máš brzy hotovo a pokoj od školy.

Klárko tak snad už jste zdraví a neboj to uspávání se zase srovná.
No my klasika, už mě to vstávání v noci každy dvě hodky štve, ach jo, budu s tím muset něco dělat, nemáte některá tip jak uspat dítě, které chce jen nakojit a nic co jsem zkoušela jiného nepomáhá. :frowning2: Teda v noci, přes den a večer usíná sama. a samozřejmě zas od šesti stašíme, ale kdybych nevstávala tolikrát v noci tak mě to ani nevadí. No tak jsem si postěžovala a jdu za tou mojí princeznou. :wink:
15. bře 2010 v 07:33  • Odpověz
Jéé a Ludvu vítám doma, to jste si určitě krásně odpočinuli a co počasí bylo pěkný? :wink: A to je dobře že Matějda cestu zvládnul, je to šikula. :wink:
15. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
Hezké pondělí, jak jste si užili víkend???
15. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
aja - tady se marodí??? tak přeji všem marodům, ať je brzy líp!!!

vítám doma ludvu!! odpočinula sis tam trochu, mamino???

andulko - okoukla jsem nějaké fotečky!! moc pěkné :wink: :wink:

claudi - tak když už jsi s tou prací začala, tak to je už jako velký úspěch stačí
mně vždycky trvalo, než jsem se k tomu odhodlala a pak už to šlo jedna báseň :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

marodům posílám přání rychlého uzdravení.... :slight_smile:

dneska jsem absolvovala návštěvu u zubařky, je to dobrý, zuby jsou v pořádku, jen sundala zubní kámen, takže paráda... :slight_smile: Zítra mám příjemnější akcičku-kadeřnici....už se těším, páč jsem jako rorejs :grinning:

nestihnu napsat víc, jdu za chvíli na ouřad, moc se mi nechce, ale co se dá robiť

Pepino má dnes docela uplakaný den, jen na ruce a to nejlépe u mě je v klidu, tak já nevím co zas má dítě jedno :unamused: že by ty žuby??? :grinning: :grinning: :grinning: /se to u nás používá teď dost často a žuby v nedohlednu :grinning: /

holky, mějte se, zatím pa :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:25  • Odpověz
claudi - takže zubař tě nepotrápil? tak to má být!
a Pepča nemá náladu? já bych řekla, že už ho štve ta zima :wink: a chce jaro!!!

a měla bych jeden dotaz na klarku - chtěla bych se tě zeptat, jakou jste tehdá kupovali tu sušičku (myslím, žes to byla ty) a jestli s ní jseš spokojená? máš to prádlo vyžehlené?
rozhodla jsem se, že navždy skoncuju s mou hromadou prádla až do stropu a pořídíme tuhle zázračnou věcičku :wink:
sice ji nemám moc kam dát - v koupelně bude spíš strašit, ale co....
15. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
Hahooo, hlásíme se po víkendové odmlce a všechny moooooc zdravíme a hlásíme, že se nám stýskallo! Už aby měla babi s dědou ten internet!
15. bře 2010 v 18:04  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak už jsme zpátky z víkendu :wink:
Naši jsou z Lucinky čím dál tím víc unešeni :grinning: Mamka chovala lucinku na klíně a vedle ní seděla kočka a mrskala ocáskem, no a lucince se to moc líbilo a snažila se jí ten ocas chytit a kočka s ním pořád uhýbala. No lucinka nakonec vyndala dudlíka z pusy a začla se tomu řehnit na celý kolo! :grinning: No moje mamka z toho byla celá hotová! :grinning:

Claudi: tak už ty míčky máme, jsem se o víkendu našim zmínila, že je budeme lucince kupovat a oni jeli dneska po nákupech a ty míčky nám koupily i s bazénkem. Ale děkuju za nabídku :wink:

ludvo: to je fajn, že se vám na horách líbilo a cesta byla v pohodě :wink:

claudi: tak koukám, že budeš mít tento týden pěkně nadupaný. koukej si taky najít chvilku na odpočinek! :wink:

jani: já doma sice sušičku nemám, ale má ji moje mamka a je to fakt úžasná a užitečná věc! mít doma víc místa, tak si jí taky pořídím! Když to prádlo hned vyndáš a srovnáš, tak to opravdu nemusíš žehlit. A z té sušičky to víc voní aviváží a například ručníky jsou krásně měkké (nejsou jak struhadlo když to máš na stojanu).
15. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
zdravím vás, maminy - výletnice :slight_smile:

Lucinka, je pěkný číslo, co? to je dobře, že dělá babičce a dědovi radost a potěšení :slight_smile: bude to jejich miláček :wink:
15. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
il - když jsem četla jak Lucinka chtěla kočce chytit ocas a pak říkáš, že vyndala dudlík, tak jsem čekala, že se dočtu, že si ho Lucinka strčila snad do pusy :grinning: :grinning: ale pointa byla jiná :wink:
balonky super, že už máte...Já je teda koupím jen nám, snad je ještě budou mít... Jé, už slyším našeho živitele co to zase táhnu, že to bude po celým baráku :grinning: :grinning:

jani - tak jestli je pepino nevrlý, že chce jaro, tak snad ho to brzy přejde, teda alespoň podle toho co dnes hlásili v počasí...má být kolem 15ti stzpňů o víkendu...Tak super....
sušičku myslím pořizovala opravdu Klárka, tak ti poreferuje....

ahoj Andul - užili jste si v Pardubkách?
15. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
čauky :slight_smile:

Claudi, užij si zítra kadeřnici, taky bych šla :unamused:

Jani, sušička je prý úžasná věcička, ovšem k nám už se bohužel nevejde :frowning2:
Určitě by se chudinka u nás nezastavila, věšení fuňáglí a spoďárů nesnáším...

Il, dneska jsem byla na poště :slight_smile:
Doufám, že se ti alespoň některé věcičky budou hodit a líbit :wink:

Claudi, Matějda byl dneska taky kňourací a to jsem mu včera večer nahmátla dalšího žubáka :grinning:
Žeby žuby? To budete říkat ještě douho, rozstou potvory pořád, když se do toho dají :frowning2:

Všem marodům přeju bleskurychlé uzdravení....

Jdu ještě něco chvilku podělat, noc je ještě mladá :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
Claudi, našeho živitele by z balónků asi trefilo :grinning: :grinning:
A to si vzhledem k naší situaci dovolit nemůžu, že...
15. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
čauky :slight_smile:

ludvi - přijeď, klidně tě vezmu ke kadeřnici sebou, ještě to stihneš, jsem až na jedenáctou :wink: Ale ty údržbu nepotřebuješ, jsi krásná i tak :wink: :grinning:
no tak ty balónky v žádném případě nepořizuj, páč zůstat sama s 3 díťatama to by bylo nemilé :grinning: Ale do budoucna víš, že kdyby tě živitel hooodně štval, tak máš způsob jak se ho zbavit :grinning: :grinning:

v noci tu ńapadlo trochu sněhu, snad přes den zmizí....

ludvi - to už budeš moci dělat Matějdovi řízky, když bude mít tolik žubáků :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 07:38  • Odpověz
Hezké dopoledne :slight_smile:

Teda na to, že říkali, že koncem týdne má být až 12°, tak to teda včera moc nevypadalo. Tu byla vewčer obrovská chumelenice, že venku nebylo vidět na krok. Ale ráno se zas rozpršelo, tak ten sníh slezl. Už se fakt nemůžu dočkat jara a sluníčka!

jani: no je fakt, že lucinku si užívají ze všech vnoučat nejvíc. Bráchovu terezku zpočátku vídali tak jednou za 3-4 týdny a to vždycky jen na hodinku na návštěvě. Ségra vozí Kubu tak jednou za 3 měsíce,takže toho nevídají skoro vůbec. No a s Lucinkou jsou pořád :slight_smile:

claudi: dan kupodivu proti balónkům neprotestoval :wink: docela se mu ten nápad líbil. No a kor když pak viděl lucinku v tom bazénku plným balónků, jak si tam hraje :wink: Docela mě tím překvapil, taky jsem čekala, jak bude říkat, že už má hraček habafůru, že se nám to tu akorát válí na zemi a on o to zakopává a tak podobně.

ludvi: jeeee, tak to už se na ty věcičky moc těšííím :slight_smile: děkuju!

ludvi: a kolik už má matějda vlastně zubů? Lucinka už má 4 a vypadá to, že teď rostou horní jedničky :wink: ale než se proderou ven, tak to asi ještě potrvá.
16. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,

taky doufám, že už konečně o víkendu přijde jaro, jak hlásej, dneska nám tu přes noc napadlo tak 10cm sněhu, ale už svítí sluníčko tak to snad zmizí. :sunglasses:

Claudi kadeřnici si užij, taky jsem byla minulý týden. :wink: Naše malá má zase nějaký vztekací období, když není po jejím, tak řve jak siréna, to dřív nedělala, tak doufám že to brzy přejde.

Andulinko jak bylo v Pardubicích a na plese?

Janco sušičku bych taky brala, hlavně ted jak máme prcka, je to děs to prádlo... :astonished:

Ilusko to věřím, že jsou vaši z malé nadšeni, a balonky a bazenek musí být supr, určitě se tam Lucince moc líbí. Náš by taky určitě protestoval proti těm míčkům, ale zatím jsem mu o tom neříkala, uvidím jestli je budou tady v tescu ještě mít.
16. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
hezké dopoledne :slight_smile:

taky jsem se bála, co míčkům řekne živitel :slight_smile: ale dobrý, večer je ochotně loví po bytě :grinning: :grinning:

my máme pořád jen dva zuby - už je to skoro tři měsíce, co vylezly a od té doby nic :angry:

claudi - užij si u kadeřnice a na chvilku vydechni, dej si tam kafíčko a relaxuj :wink:
taky bych se asi měla zase objednat...

iluss - většinou to bývá tak, že první vnoučátko má nejvíc péče a ta další už jsou tak trošku na vedlejší koleji - je fajn, že u vás to tak není!!!

a k té sušičce - byli jsme na víkend u švagrvoky a ona si právě teď pořídila novou - já jsem ji ani nikdy nechtěla, ale když jsem viděla, že prádlo z pračky hodila jen o něco výš a potom to jen složila a šup s ním do skříně, začala jsem tak nějak přemýšlet, že bych to taky mohla takhle robiť...
chvilku jsem hučela do Honzy, vyhrožovala mu žehličkou a za chvilku už byl v koupekně a vymýšlel, jak by se to tam dalo udělat :wink:
sice si budeme muset půjčit, ale hlady snad neumřeme
16. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
ahoj luco,

už aby ten sníh roztál, co? letos je zima fakt dlouhá...
žeby Terezce začínalo období vzdoru? u nás se taky častěji vztekáme - hlavně při přebalování, to jsou přímo boje na život a na smrt :grinning: :grinning: :grinning:
a bude hůř :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.