• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Čauky ženy :slight_smile:

v Praze hnus flus fialovej sněžo-pršo - já chci sluníčko!!!!!
Včera dopoledne krásně slunilo, sice bylo docela chladno, ale mnohem lepčí než dneska...

Jdu se sem vyfunět, zrovna jsem vytřela celej byt :confused: , funím jak sentilel. Asi bych měla dělat něco s kondičkou :angry:
Asi budu muset vytírat častěji čico
:grinning: :grinning:

Andulko, fotky na rajčeti super. Moc se mi líbí tvoje kuchyňe. Taky bych chtěla novou a nutně potřebujeme předělat koupelnu a hlavně vecpat tam ještě jeden záchod. To je sen mého muže. Ovšem finance jsou omezené, ale hlavně nějak na rekonstrukci nemám sílu :unamused:

Máme doma mravence, nevíte nějaký zaručený recept jak na ně??
Dneska jsem je objevila za kuchyňskou linkou, fuj...

Zubů máme pět. Tři dole a dva nahoře. Teď mi přijde, že se začíná klubat dvojka nahoře, tak uvidíme.
Včera už snědl kus banánu ukusováním, tak jsem ráda, že nemusím nic mačkat :wink:

Jdu pokračovat v krasojízdě, za chvilku budu muset malýho vzbudit a pojedeme pro kluky. Pak na očkovando s velkejma dětičkama a atletiku jsem raději odvolala.
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
jj dětičky začínají projevovat temperament :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Bledulka pořád kluky kurýruje? Ani nenapsala jak jim je... asi nemá čas, plně chápu.....
16. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Tak koukám, že barevnými míčky bude za chvilku zavalený celý letníkov :grinning:

Jani: no naši byli z Terezky (první vnučky) taky celí "poprděný" a pořád jí všechno kupovali a prostě byla jejich nej. Ale jelikož k našim jezdíme hodně často a je to jejich jediný vnouče, které vídají takřka pořád (od úplnýho miminka až doteď), tak jsou z ní celí hotoví, když vidí nové pokroky, když se prvně posadí, když začne lézt a tak podobně. :slight_smile:

jani: tak to je bezva, že si sušičku pořídíte, je to fakt prima věcička! nejraději bych si jí taky pořídila, ale bohužel jí tu nemám kam dát.
16. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
jani: lucinka je tedy kliďas, ale u přebalování se taky vzteká, protože to jí nutím být na zádíčkách a ona zrovna chce být na bříšku. Tak se mi furt přebaluje na bříško a já jí zase otočím na zádíčka no tak se mi začne vztekat a řvát na mě, jako co si to vlastně dovoluju :grinning: Převlíkání v poloze na bříšku už jsem se naučila, ale přebalování mi tak bohužel zatím nejde, budu to ještě muset natrénovat :grinning:

ludvi: tak to už je matějda hotová zubatka :grinning:
16. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
il, byla bych raději, kdyby byl Matějda pořádná lezavka :grinning:
16. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
ludvi: neboj, to přijde :wink:
mě se lucinka rozlezla pořádně až před týdnem (předtím lezla jen pozadu a do strany), tak teprve necelý týden leze dopředu. Fakt to bylo ze dne na den. A teď se mi furt motá pod nohama a nemůžu si pořádně ani dojít na záchod, abys se neobávala, kam to dítě zas vleze a co kde udělá. Strašně jí totiž láká Kubův koutek - tam kde má jídlo a záchůdek. Tak jí odtamtud musím pořád vyhánět. Taky mi furt oždibuje kytky, se jí líbí trhat lístečky a nebo leze do odpaďáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže máme doma veselo!

Takže si teď povídám, zlatý malý miminko, který pořád leželo a kam jsi ho dala, tam jsi ho i našla :grinning:
16. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
čau ženy :slight_smile: :slight_smile:

tak nevím, kde se to jaro courá, u nás "na horách" střídavě sněží a svítí sluníčko, je to jak na Apríla :angry: :grinning:

hlásím se do klubu balónkářů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nakonec jsem je koupila taky v Tescu, jelikož aukce se vyšplhala na skoro stejnou cenu, musíme ještě dokoupit bazének, zatím jsem je hodila do postýlky, ale jelikož Ondra v postýlce přes den nechce být, tak si balonky zatím moc neužil :frowning2:

a taky k těm co vlastní sušičku, už bych se jí nevzdala ani za nic :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

my jsme stále bez zubů, už vidím jak chodíme a pusa bez jedinýho zubu :angry:
16. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky všem, všechyn maminky a dětičky zdravíme s Vašíkem a všem posíláme pusu
U nás je to teď celkem záhul, malý vyžaduje teď více pozornosti, takže vysedávání na netu moc reálné není, tak aspoň hlásíme, že jsme stále bez jedinéhou zoubečku, ještě nelezeme, jen ze 4 se posouváme dozadu a ze 4 se mi staví na celé nožičky, takže dělá "bránu", kolikrát už mám strach, že se převáží a nabije si kokos :grinning: , zatím se to naštěstí ještě nestalo. Já jsem na antibiotikách, mám angínu, ale naštěstí to není taková ta šílená angína co znám z dětství, teď jen, aby to nechytl Vašík, ten už je naštěstí zdravý.No a svatba se nám blíží, dneska jdeme domlouvat svatební kytici a kytky pro tchýni a mé mamce na hrob, zdobení auta ženicha.
Postřehla jsem, že se tu stále marodí, myslím, že dětičky od Bledulky, tak se lečte, lečte se i ostatní, mějte se jinak moc krásně a my vás přijdem zase brzy navštívit a pozdravit. Páčko
16. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
deniso - jsme na tom dooost podobně, taky žádné žuby, nelezeme atp....
jejej, snad tě angína brzy přejde a do svatby budeš nevěsta jako rybička... :wink: Máte teď kolem toho plno zařizování, že? ale to je takové příjemné :slight_smile:

klárko - tak přesně tuhle větu (že budeme dřív chodit než mít zuby) jsem dneska taky použila :grinning: škoda, že balonky za jednu kačku nevyšly...

iluško - to je ohromné umění dítě přebalit na břiše, na to taky jaksi ještě pořád nemám ten správný grif...nejlepší je když je pokaděný, rozbalím ho a než ho utřu tak mladý pán šup na břicho :grinning: :grinning: to jsou pak hovňajzové na všech frontách :grinning: :grinning:

ludvi - teď a mravence? proč ještě nechrápou? :grinning: myslím, že prdopeč na ně platí, ale nejsem si jistá....

jani - to jsi mě pobavila, že jsi manžílkovi vyhrožovala žehličkou :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak vidno, zalekl se a vyšlo to! :wink: Jsme stejně šikulky my ženský :slight_smile:

mládě chrupčí od třech hodin, to jsou věci :confused: :wink: se za chvíli vzbudí a bude mít hlad jako tygr bengálský :grinning:
16. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojky holky,

tak to jsem ráda, že období vzdoru je i u vás. :wink: A to přebalování Claudi, jak píšeš tak hovňajzové máme taky všude, no hotovo, jsem z toho vždycky na nervy, ale už jsem si nějak zvykla, je to prostě žížala a na zádech už ležet nechce :confounded: .

Denis tak to věřím, že ted máte blázinec, ale určitě příjemný,hlavně si to všechno moc užij, uteče to jako voda. :wink:

Klárko fotečka s balonky, supr, taky musím do toho tesca. :wink:

A holky jak píše Iluška budte rádi, že vám prckové ještě nelezou, taky se bojím i na záchod aby mi malá nejedla psí granule a tak podobně :grinning: Je to sranda.
16. bře 2010 v 17:12  • Odpověz
Ahoj Deni :slight_smile: tak hezky všechno na svatbu zařiďte a vyřiďte a hlavně žádný stresy, dopadne to dobře a bude to určitě krásná svatba! :wink:

claudi: no přesně ten samý problém s hovínkama a přebalováním na břiše máme právě taky! :grinning:

klarko: tak koukám, že balónky se u našich mláďat ujaly úplně všude! :grinning:

luuco: naši mladou zase zajímají kočičí granule - jsou tak krásně barevné a mají různé tvary :grinning:
16. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
MAmulinky moje milovaný, omlouvám se, že vás zanedbávám. :frowning2: Moc mi chybíte, ale nějak nestíhám. :frowning2: Snažím se dočítat,ale reagovat nestíhám. :frowning2: :cry:

Claudi, Ty máš adresu na Léňu? Mohla bysmi ji, prosím,polsat do IP. Děkuju!
17. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
ahoj kočky, jen se bleskově nahlásím :wink: ale na nějaké dočítání nemám bohužel čas... asi pak prolítnu jen tuhle stránku..

adámek už nekajdí (resp. neprůjmuje) a je bez teplot,ale asi to přeskočilo na tomíka- ten se včera vyloženě po...l ..bylo mi ho líto,stál na záchodě a brečel,že má hovínka v trenýrkách- asi ho to samotnýho vzalo,že to nestihl...nebyl moc, pak to zvládnul do záchoda,ale byl z toho takový hotový...noc jsme riskli bez plíny,rptoože už na ní není zvyklý a moc nechce ji,ale naštěstí není potřeba... vyloženě horečky zatím nemá (klep klep na dřevo) ale je takový unavený (spí dokonce i po obědě,což už většinou nespává) a chvílemi i hoodně nevrlý..(taky bych byla,kdyby mi nebylo dobře)

krom tohoto a krom toho,že adama asi zase začnou zlobit zuby-tentokráte ty horní klofáky-se máme vcelku dobře

tomík začne chodit do školičky- je to taková soukromá organizace jen na tři hodiny denně a budeme ho tam zatím dávat dvakrát týdně kvůli kolektivu a vidíme jak dál..v dubnu zkusíme zápis do školky,ale nedělám si iluze,že by ho vzali,když jsem doma s adamkem...ale kdyžtak budeme příští rok pokračovat v téhle školičce-aspon někam by mohl chodit...

holky,rozloučím se a jdu využít,že oba kluci cpinkají a jdu prolítnout sprchou...aspon malý relax :slight_smile:

zatím papá a snad jste všichni zdraví- maminky,dětičky i tatínkové :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
autor
jé a zrovna jsem ještě stihla zaregistrvat na první szránce hujerovic rodinku :slight_smile:
ludvi- super fotky,lyže závidím :slight_smile: muselo to být super..a ta helma na Máťovi je bomba :slight_smile:
co to máte rozpatlanýho na stoličce? jogurtíka? :grinning: :grinning: :grinning: že nemusím hádat,které z tvých dětí to dokázalo? :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
autor
koukám,že fotky stále přibývají :slight_smile: ta v té vaně ja úžasná :slight_smile: bráchové... :slight_smile:
17. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz
Jéé Bledulko, ahoj :slight_smile:

díky za pochvalu fotek :slight_smile:

Tak koukám, že se Vás vyprazdňovací virozka drží :angry:
To je mi líto, hlavně, že to Adámek zvládnul bez dehydratace. Tomíkovi držím palce, aby ho ta potvora netrápila dlouho.
Snad bude brzy líp....

Se školkama je to vůbec velký problém. Tak alespoň něco, lepší než nic.
17. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
ahoj holky, taky dnes nějak nestíhám...

letím jen nahlásit, že máme prvního žuba! dvojka vpravo nahoře na mě dnes ráno vykoukla :slight_smile:

andul, na Lenku adresu nemám...Tenkrát jsem jí chtěla, že jí pošlu ten bledulčin šátek ,ale ona už měla nějaký jiný a tak jsem nic neposílala.... ale někdo na ní má telefon, ne? jen nevím kdo....možná by to chtělo jí písnout, jestli jsou s Fildou v pořádku, když asi nemá net a neozve se :frowning2:
17. bře 2010 v 17:32  • Odpověz
ludvi - super fotky, ta s helmou je srandovní :grinning:

teď čtu, že se zítra na MK bude přecházet na tu novou verzi a asi koník bude nedostupný skoro celý den...
tak budeme žvandat zase až v pátek :slight_smile:

večer jdu na babskou jízdu na večeři, už se těším, ať si doma chlapci užijou :grinning:
17. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Claudi, večer si to užij :slight_smile: , kluci to stopro zvládnou a ty si odfrkneš, bde to žůžo uvidíš :slight_smile:
Jak je na tom vlastně Pepíno starší?
17. bře 2010 v 17:57  • Odpověz
Claudi, dík za info. Já se Lence už 3 dny nemůžu dovolat.Má nedostupný telefon. :confused: Tak jsem myslela, že bych jí poslala pohled nebo tak. Myslím, že by už měli mít taťku doma, nebo že se vrací teď někdy.

Ludvi, fotky super! TA s helmou je fakt boží. :grinning: A Jenda si roli staršího bráchy vychutnává každou vteřinu,že. :slight_smile:

Bledul, prima, že je Adámkovi líp. :slight_smile: Snad to brzo přejde i Tomíka a neskočí to na vás dospěláky.

Deni, svatbička se blíží,viď. :slight_smile: Těšíš se,nebo už jsi trochu nervozní?

Víc jsem nestihla dočíst. :confused:

Karolínce posíláme s Vítkem pusinku k třičtvrtěročninám! :slight_smile: :zipper_mouth: :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:21  • Odpověz
Claudi, VELKÁ GRATULACE k prvnímu zoubku :grinning:
Tak ses mamino konečně dočkala, viď? Tak honem honem kup si nový šatičky :grinning:
To bude Pepíno fešák s jedním zoubkem nahoře :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a Karolínce taky vše nej :grinning:

Andulko, taky jsem na Len myslela. Třeba se jim vrátil taťulda a zařizujou nové doupě. Alespoň v to doufám...

Den, jestli Vaší staví komíny, tak si třebas si napřed stoupne. Někdy to tak bývá.
Máš teď fofr se svatbičkou, co? Přeju ti, aby si Vám svatba vydařila :grinning: A byl to jeden z nejkrásnějších dnů v tvém životě :wink:

Zítra jdeme k nové rehábce. Do telefonu byla docela nepříjemná, tak snad to nebude tak zlé...
17. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Hezký večer :slight_smile:

tak jsme si dnes s Lucinkou udělaly výletní den do Prahy za jedním naším kamarádem :wink: bylo to moc fajn, ale Lucinku zas trápí ty zoubky, tak byla potom odpoledne už trošku nevrlá a uplakaná a nechtěla spinkat a jak nespala, tak z toho byla strašně utahaná a ještě víc nevrlá. Až potom ve vlaku na zpáteční cestě se uklidnila :wink: to koukala z okýnka ven a moc se jí to líbilo a strašně se tomu smála a povídala si nahlas na celý vlak :grinning:

bledulko: tak koukám, že u vás se stále marodí, no je dobře že už se z toho adámek dostal, tak ještě tomík a snad už to pak bude ok :wink:

claudi: gratulace pepínovi k prvnímu zoubku! :slight_smile: tak konečně z něho bude taky zubatka zubatá! :grinning:

ludvi: super fotky! :wink:

zítra odpoledne razíme k našim a vracíme se až příští týden v neděli. Naši letí do turecka, tak tam budem hlídat barák a krmit zvířectvo :wink:
Tak kdyby zítra koník nefachčil a já se s vámi nestihla rozloučit, tak se tu mějte všechny moc hezky a dětičky ať jsou hodné a nic je netrápí!
17. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
ahoj kočky...

tak to u nás udeřilo...tomík už dost teplotuje- noc bude záživná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
chuděrka začal zvracet...ale holky- máme pozvracený celý záchod a budeme muset malovat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pozvracl sebe,mě a celou wc místnost...u toho plakal,protože ten pocit nezná... do toho nám lezl adam,takže toho jsem muela prdout do postýlky a tak k tomíkově pláči se přidal jekot adámka,který v postýlce být nechtěl a rumploval vestoje tyčkama ....já poblitý triko a kalhoty,mokrý ponožky... fakt zážitek...

pak tomík znovu usnul v postýlce a ted je ještě vzhůru a aby chuděra vydržel v postýlce a přitom něplakal,tak má puštěné dvd s pohádkama...
jsem zvědavá na noc...

jééé,koukám,že bude nový koník... to je super hlavně kvůli těm soukromým skupinám...to asi budeme chtít si ji založit,že? :slight_smile: :slight_smile:

holky, já se tk těším,až bud jaro...už to sluníčko mooc potřebuju
17. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
dobrý večer

Ondrášek se rýmu skoro zbavil, i usínání se celkem uklidnilo, už se těšíme na to JARO :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

vítám bledulku a přeju Tomíkovi, aby bylo brzy dobře :slight_smile:

claudie Pepínovi, gratulace k prvnímu zoubku :grinning: je tu ještě nějaké mimčo bez zubů krom Ondráška :confused: asi ne :rolling_eyes:

ludva, krásný fotečky :sunglasses: :sunglasses:

tak zítra si dáme, abstinenci bez koně, to jsem zvědavá jak to zvládnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak doufám, že se tu v pátek všechny sejdeme :wink:
17. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
andulko: tak to mě moc mrzí, že se to u tomíka takhle rozjelo. Tak to koukám, že si fakt moc klidu a pohody neužiješ. Tak snad to brzy přejde a bude mu líp :wink:

no holky, mě o tom jaru povídejte, já už ho potřebuju jako prase drbání. Už mám po něm fakt absťák! Ale zítra už zazimuju zimní bundy a vytáhnu jarní a doufám, že to jaro už konečně dorazí! :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
jeee holky, dekuji, zitra to Karolince vyridim :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Bleduko, tak to je mi Tomáška moc líto.
Achjo, snad se mu do rána uleví. Noc budete mít asi krušnou...
Já tyhlety bličky nesnáším. Já nevím, bejvávalo tohle za nás? TeĎ to řádí každou chvilku...

Klárko, ještě je tuším Vašík od Danči bezzubka :grinning:
17. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
bledul - jejej holka naše zlatá, to máš teda blinkací zážitky :frowning2: ....čert vem pozvracenou zeď a mokrý ponožky, hlavně ať je Tomáškovi zase dobře a ty ať už jsi taky bez starostí....
to sluníčko už netrpělivě taky vyhlížím, potřebujeme ho asi už všichni jako sůl a hned bude líp :slight_smile:
držím palec, aby noc byla co nejklidnější :slight_smile:

děkuji děvčata za gratulejšn k žubovi :slight_smile: Ludvi, to je fakt, bych se měla odměnit za to objevení :wink: No, zítra jedeme do Bolky do nemocnice na kontrolu s tatíkem, tak ho budu muset zatáhnout do nějakého obchůdku :slight_smile:
Vidím to na nějaké jarní botky, potřebuju nějaké aby šly ke kalhotům i k sukni, tak mrkneme co kde mají :wink:

myslím, že už od dubna by mohl jít pepa do práce, už se na to i cítí, je mu mnohem lépe, všechna vyšetření co mu dělali, tak byly v pohodě, takže uvidíme co mu řeknou zítra...

il - hezky hlídejte domeček a krmte zvířátka :slight_smile:
17. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.