• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Iluš, mému Tomíkovi je naštěstí dobře. Ťukťuk. Zvrací Bledulčin brouček. :frowning2: Ale taky mu přeju, aby se mubrzo udělalo dobře. :wink:
V domečku si to užijte a Kubovi nabal holinky,abys ho pokaždém návratu z venku nemusela zabláceného koupat. :wink:

Klári, neboj se - Ťuldík je sice velkej třičtvrtěročňák, ale papulku má taky prázdnou. Má ji sice samou bouli a zuby jsou už skoro vidět,ale pořád-mrškyprotivný bolavý - ne a ne se vyklubat. :angry:

Claudi, někde paří, tak si to snad pořádně užívá. :slight_smile: Ale až se vrátí, tak jistě

Bledul, co Tomík? Snad už nezvrací. Jeden kamarád vždycky říká: "Radši to protlačit spodem než vrchem." A má pravdu. :frowning2: Záchod bude mít novou fasádu a tričko zmákne pračka. :wink: Hlavně aby bylo malýmu dobře.

Co se zamčené diskuse týče já jsem pro všema dvaceti! :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz
Claudi, koukám,že už nepaříš a opatruješ zas doma Pepči. :slight_smile: Zítra dobře pořiďte a ať Pepímu staršímu dobře vyjdou kontroly!
17. bře 2010 ve 23:26  • Odpověz
Claudinko, jasná věc. Zítra si kup botky, ty ti budou slušet i po porodu :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra budu držet Pepínovi staršímu palce, určitě už bude v pohodě.

V pátek na nové kobyle Zdar - nazdar !!!
17. bře 2010 ve 23:27  • Odpověz
Hezký páteční večer :sunglasses:

tak to zkouším a ono už jim to šlape :wink: :wink:

tak kde je zbytek Letníkova :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
a když už jde k příspěvku hned lípnout fotka, tak na ukázku Ondrovi nové golfky :grinning:
19. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
Dobrý večer v novém kabátě! :slight_smile:

Klárko, to jsou věci,už jde i fotka k příspěvku. Kulím očka. :grinning: :confused:
Kláry, Ondra se má! Takové krásné golfky! :slight_smile: :wink:

Já jsem celý den taky zkoušela,kdy už kobylka bude klusat.:slight_smile: :wink:

Vítek dneska usnul bez večeře,bez mlíka, takže čekám,kdy se hlady vzbudí a bude se dožadovat mlíčka. Odpoledne totiž nespinkal, takže byl fakt hovouš. :confused:
19. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
andul ahoj, já jsem byla bez koně jako bez ruky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
KLárko, já jsem celý týden, na koně neměla čas, samozřejmě až do včera. A to koník nešel. :sweat_smile: Ale teď už je to v poho a můžem klevetit. :slight_smile: :wink:
Vidělas tu nováckou reportáž o týrané Afgánce? To je fakt děs. :frowning2: :angry:
19. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
Klárko, jde Ti koník bez problémů aktualizovat? Mně moc ne. :frowning2: Vždycky mi vyskočí tabulka a když ji odkliknu, tak mě to vrátí k mému poseldnímu (a pravděpodobně i diskusnímu) příspěvku vč. rozepsané odpovědi která už je ale zveřejněná na diskuzi. :confused:
19. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Claudi, Pepínům přejem všechno nejnej k svátku!!! :slight_smile: :wink: A malýmu posíláme s Vítkem pusinku na čelíčko. :zipper_mouth:
19. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
andul reportáž jsem neviděla, koupala jsem a ukládala ke spánku našeho drobka :wink: už chrupe :grinning:
hezká nová fotečka :wink:
zatím mi to chodí jen trochu pomaleji, ale jinak bez problémů
Pepínovi veliká gratulace k dnešnímu svátku :grinning:
19. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Klárko, kuju za pochvalu - to je tady ze slavných Masných krámů. :slight_smile: Když tu byla babi s dědou, děda je nutně potřeboval vidět, tak jsme tam zašli na kroužkovanýho ležáka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pivko bylo dobroučký a dědeček odjížděl s hřejivým pocitem,že byl téměř po 5Oti letechzase v Masnejch. :grinning:

Teď jsem mluvila s Lenourkou - všechny moooooc zdraví! Filda má 8,60kg/8M a staví se na nohy. Pořád je to ohromný smíšek, tím spíš, že maj doma taťku. :slight_smile: Sice jen o víkendech, neb je stále ještě v Pcích v práci, ale už je aspoň v Čechách. :slight_smile: Koupili byt ve vedlejším vchodě, než bydlí Lenky rodiče a budou nějakou dobu zůstávat na severu. Jakmile se přestěhují a zabydlí, pořídí net a Lenka bude zase s námi. :slight_smile: Jinak termín srazu (8.-9.5.) si už napsala do kalendáře a pokusí se dorazit. :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz
tak to jsem moc ráda, že jsou o.k. hodně jsem na ně myslela :wink:
19. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
:slight_smile:

Zdá se, že zbytek Letníkova ještě nezaregistroval, chodící kobylku...
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
asi ne :pensive:
máš pravdu taky mi zůstává poslední psaný příspěvek v rozepsané formě :unamused:
19. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
A položka odešli další odpověď po které se teprv ukáže psacíokno,mi přijde dost zbytečná. :frowning2: :-/ Ale třeba se toještě srovná. :wink:
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
teda "Přidej ..." ne odešli. :sweat_smile: :wink:
19. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
nemůžeme chtít zázraky, funguje to jen chvilku :wink:
19. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Ale zas je fajn (a to jsem si uvědomila vlastně až teď), že Tě to po odeslání zprávy vrátí zpět do diskuse a nemusíš to zdlouhavě hledat. :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
taky jsem přemýšlela o té soukromé skupině, to by nebylo marný :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
ahojky holky
zase jdu na chvili za vama...od pondelka jsem mela tady tatky na navsteve tak nebyl cas na PC...
Karolinka uz jezdi konecne ve sportaku, ale vcera se mi v nem tak sponovala ze to bylo skoro neunosny...nakonec jsem musela vyndal z kocarku pytel abychom ji mohla pripoutat srakama, jinak by mi z toho kocarku snad vyskocila...
spani v noci se nam zase srovnalo, takze je to dobry...zub zatim zadny...
a jak se mate vy ?
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Myslím,že ji brzo založíme. :slight_smile: :wink: Ale chtělo by to počkat, až se tu zas sejdem všechny (nebo aspoň většina). :wink:
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj Miri! Takže Kája se dočkala a už taky sporťákuje. :slight_smile: Tak jí přejem hezké ježdění. :wink:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
mirando ahoj

taky jsme bez zubu a spaní o.k.
příde mi poslední dny, že Onda začal jíst větší porce :grinning: :grinning: a taky se umí častěji většinou bez důvode vztekat :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry:
19. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Myslím, že je ideální čas, jít spát. :slight_smile:
Dobrounoc a krásné sny! :slight_smile: :wink:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko holky letníkovky,

tak zkouším koníka a supr, že už jde taky jsem měla absták. No uvidíme jaká bude ta nová verze, ale ty soukromé skupiny jsou supr.

Jinak naše malá už se postavila v postýlce na nožičky a už to zkouší u skříně a u sedačky, takže máme veselo. :grinning:

Pepínovi vše nej k svátku malému i velkému a gratulace k prvnímu zoubku.

Bledulko hlavně at je tomík brzy v pořádku, ale ted už snad je, musí to být děs takhle blinkat, chuděrka.

A jinak mi už nevtáváme v šest, ale v pět. :frowning2:

Jinak konečně příšlo jaro, taky jsem moc nadšená je to supr. A Karolínka se šponuje ve sportáku, to nase Terezka taky je to žížala.
Krásný den...
20. bře 2010 v 06:48  • Odpověz
ahojda v novém letníkově :slight_smile:

včera večer jsem to zkoušela a ještě to nešlo, ale koukám, že vám už jo, když už jste tu žvandaly :slight_smile:

jé, to koukám, že jde k příspěvku vložit fotka, to jsou novoty

pepínové děkují za přání k svátku!

klárko - pěkný sporťáček, to se bude Ondráškovi drandit jedna báseň... :slight_smile:

andulko, to jsi hodná, že jsi se spojila s Lenkou, fajn, že je unich vše Ok a že mají tatíka v čechách a svůj byt, tak taky dobrá zprávička :slight_smile:

luco - vstávando v pět? jejej, to je nemilé..... snad se to Terezce zase posune alespoň na tu šestou :wink:

hlásím, že máme taky balonky, takže už jsme byli jedni z mála, kdo je v letníkově neměl :grinning: Stavila jsem se včera v tom Tescu a na regále neměli cenovku, když je prodavačka projela na pokladně tak vyskočila cena 279Kč, tak jsem je vrátila a koupila ty co jsou i s bazénkem /asi je máš ty Iluš :wink: / a ty byly jen o 60 Kč dražší, ale zas jich v tom není 100 ale jen 50...
Pepíno starší ani moc nehudroval, jen protočil očima co to zase jako je :grinning: a Pepíno mladší v nich řádí jako černá ruka :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 08:09  • Odpověz
Ahojky maminky. Tak jsem se pokousela dva dny se sem dostat a neuspesne, dnes se konecne zadarilo :slight_smile:

Tak jsem vam tam vlozila Matyho fotecky jak haca. Je neuveritelne co ten nas kluk za poslednich par dni zvladl. V sedu jsi uz uplne jistej, az kolikrat koukam co vsechno zvladne. Jinak uz mame prvni zoubek, predni dole. Ale dal mu trosinku zabrat.. Jinak Maty si uz stoupa v postylce, snazi se i v obyvaku o veci jenze mame plovouci podlahu a vetsinou mu to ujede. Chudak muj malej. Jinak tak nejak nic noveho..

Ale teda musim rict ze novy konik je celkem fajn, jen jsem vas nemohla najit :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
Tak teda prave Matyasek este zacal lezt. A mam po klidu, ted uz jen budu honit a davat veci ke stropu :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
Dobrý den!

Taťka se nám vrátil po službě domů, tud힍uldís už neusnul, takže jsem je vyexpedovala na kočárkový nákup, aby se provětrali a malej se prospal. Já jsem měla v plánu, že vyluxuju avytřu,ale nějak jsem se ještě ani nenasnídala. :grinning: Ale nedá senic dělat, vyluxovat musím. Zkoušela jsme přemluvit Pupí, ale ta zatvrzele předstíráspánek. :grinning:

Rituš,Maty Ti je čím dál víc podobný. :wink: A za zuba posíláme hudlana. :zipper_mouth: :slight_smile: Fotky krásný. :wink: Jen mě připohledu naten ubrusv jídelně napadlo, žepokud už malej leze a stoupá si,měla bys ho dát pryč. :wink: Já jsem v prosinci sháněla po celých Budějkách ubrus a po 2měsích jsem ho musela složit do skříně a mám tamjen takový malý "běhounek" z IKEI. A taky to vypadá hezky. :slight_smile: :wink:

Claudi, Pepí měl svátek, tak si dražší balonky s bazenkem "zasloužil". :wink:

Lucko, gratuluju princezně k postavení se!
20. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Tak vám pořád přemýšlím,co mi tu chybí a ony tu nejsou reklamy! :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.