• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj Anduli.

No ja uz jsem sundala ubrus v obyvaku a on zacal lezt dneska poprve a leze pouze jen kdyz ho neco zaujme a chce se ktomu dostat. Jidelna ho zatim nezajima, ale jen co se rozleze, tak ho sundam.
20. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Rituš, to byljen postřeh. :slight_smile: Jistě si dobře poradíš. :wink:

Tak koukám, že už tu jsou i staré dobré raklamy. :grinning:
20. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
KUK

zdravím vás při sobotě!!!

trošku jsem se bála, abych vás našla, ale podařilo se

dodatečná gratulace Pepínům a tomu menšímu k prvnímu zubu!!!
claudi, pořídila sis nějaké ty botky???

klarko – myslíš, že bys mi sem šoupla odkaz na sušičku, kterou jste pořizovali? vůbec totiž nevím, jakou vybrat…. nechci nijak předraženou a zároveň bych chtěla, aby to nebyl kšunt… – hlavně, aby prádlo z toho bylo vyžehlený…

bledulko – snad už je Tomíkovi lépe!!!

iluss – posílám pozdrav!!! užj si zahrádku!!!

luco – ty jo, vstáváte v pět? tak to bych fakt nedala – nepomohlo by třebas pořádný zatemění??

len se má dobře? to je fajn – díky za zprávu, andulko

tak co, kdy se přesuneme do soukromí?
20. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
za chvilku vyrážíme na karneval :slight_smile: Ondra půjde za čmeláka :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz
AHoj Jani, už jste asi na karnevale,ale doufám, že i bez připomenutí mátefoťák a budete fotit o 106 a že se večer pochlubíš! :slight_smile: :wink: Ať si to čmelačisko Ondrášek užije! :wink:
20. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
Ahojky, tak jsme meli navstevu. Prijela moje mamca s detma a manzelem. Takze to tu ted mam jak kdyz bouchla bomba :grinning: :grinning: Ale jdeme s Matym na chvilku ven, at se taky vyvetra kdyz je tak krasne teplounko a potom to sfackuji..

Tak se zatim mejte a preji prijemnou sobotu
20. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, založila jsem soukromou skupinu, takže se můžeme pomalu přesouvat tam, ať na nás nečučí kde kdo :wink:

Snažila jsem se vás tam všechny vypsat, aby jste tam měli přístup, pokud by to někomu nešlo, tak jsem na něj asi zapomněla /tímto se rovnou omlouvám/, tak stačí písnout a přidám vás tam....

je to soukromá skupina LETNÍKOV a téma se jmenuje LETNÍ MAMINKY :slight_smile:
20. bře 2010 v 17:22  • Odpověz
claudie je to good, soukromí funguje :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 17:51  • Odpověz
JDu najít Letníkov namapě. :slight_smile: :wink:
20. bře 2010 v 17:59  • Odpověz
Tak já už jsem tam taky. :slight_smile: :wink: A už teda budu psát tam, jo?
20. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
ahojky, to jsou mi změny....nový koník, nová diskuze.
nás doma skolila nějaká břišní viroza nebo co to je v tom vzduchu :confounded: , doma všichni blijeme, průjmujeme, horečkujeme, dneska jsem to chytla i já, tak jsem celý den ležela jak placka, o Vašíka jsem nebyla schopná se starat, starali se tchánovci. Vašík taky zvracel v noci 3x, ale jinak už pak ne, tak to snad tak zůstane, nic přijemného to nebylo. To se nám to krásně "sere" před svatbou, v po mám jít ke kadeřnici na zkoušku, v út, čt, pá rozvážíme dorzy s oznámením, mezi tím musím na zkoušku šatů, no bude to perný týden, tak to snad všichni zvládnem a bude zdraví.
já se vracím do postele, tak vám všem a hlavně miminkům přeju hlavně zdravíčko, ať vás taky nic neskolí.
20. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Deni, jejejej, tak radši ať se to všechno zes.re teď než na svatbě. :wink: Každopádně přeju mooooc zdrvíčka a rychlého uzdraveníčka!!! :slight_smile: :wink: Aby se vám ty poslední 3týdny,slečno,hezky vyvedly. :slight_smile: :wink:

Jinak my už jsme v té soukromé skupině. :wink: Hodím sem link, aby bylo hledání rychlejší. :slight_smile: :wink:
20. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Takže soukromá diskuse Letníkova je tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/letni-maminky/?page=last&post=last

Deni, Claudi, se už postarala o to,abyses tam dostala. Pokud Ti to alepořád nepůjde,písni jí do IP! :slight_smile: :wink:
20. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
deniso - už by ti to mělo jít dostat se do nového letníkova :slight_smile:

jejej, fakt jak se říká, když se to ser- tak se to ser- :angry: ............ No tak snad to nebude trvat dlouho a vyberete si to teď a svatbička už bude v poho :wink:
20. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.