• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
claudi: jj, přesně tak, naši mají baráček se zahradou a bazénem, tak tam jezdíme každý víkend a budeme tam přes celé léto vegetit :slight_smile:

proč se nesmí hořčík po 36tt? že by zastavil porodní kontrakce?

ludvo: joooo, to se mi taky stává, jedu něco koupit a místo toho koupím hafo kravin okolo, pro které jsem vůbec nejela :grinning:
15. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
s česnekem já musím opatrně, bývá mi teď po něm docela těžko.... ale úplně tu dobrůtku co tam vytváříš cítím až sem :grinning:
15. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
holky nedělejte mi chuťě, já dneska dojídám zbytky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
ale večer si to vynahradím, půjdu na véču :wink:
15. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
jdu podělat tu čočku ať se mi tam chudák neutopí :grinning: :grinning:

Iluš - my ti děláme chutě, jo? :grinning: to ty nám děláš chutě tím jak máš naplánovaný krásný den...nákupy, večeře... :sunglasses: hezky si to užij :wink:
15. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
za tři týdny mám jet s rodičema na slovensko za příbuznými, ale nevím, jestli to nakonec neodvolat, jestli to ještě zvládnu. Strašně jsem se tam těšila, ale taky se té cesty trošku obávám. Jelo by se jeden den 5-6 hodin k jedněm příbuzným, tam si odbyli všechny návštěvy, přespíme tam a druhý den ráno vyrazíme k dalším příbuzným, který ale bydlí až na východním slovensku, tj. dalších 5-6 hodin v autě. No a ten další den zpátky k těm prvním a poslední den domů. Takže by se každý den najelo v autě 5-6 hodin a takhle by to bylo 4 dny po sobě. Tak pořád nevím nevím. Já se cítím dobře, ale strašně mě poslední dobou bolí záda, tak nevím, jestli to v tom autě zvládnu.
15. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
a musím se hlavně taky zeptat gyndařky, jestli mi to vůbec ještě doporučí.
15. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Iluss, ještě to zvaž. Nevím jestli bych měla odvahu, přece jen už jsi ve 30tt. Sice by miminko zachránili (kdyby nedej Bože něco), ale za jakou cenu.
15. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
No ahoj Ludvi - Tebe jsem nevidela, ani nepamatuju.....jak je? Jedu do Boleslavi, tam, co byla Claudinka :slight_smile:
Jinak jsem vcera sledovala reportaz o nove metode odstranovani krecaku - je to skoro bezbolestne a hlkavne se pry nevraceji a v dohledne dobe by to mela hradit pojistovna!

Claudisku, tak jo, nerekneme ji o tom? :slight_smile:
15. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Claudi, vadí ti i vařený česnek?

Jinak to Magnésko se nemůže po 36tt, z toho důvodu, aby děloha pracovala při porodu. Se staršíma dětičkama jsem ho brala asi od 5m, protože jsem měla dráždivou dělohu. Ale můj nynější dr. tvrdí, že to vliv na předčasný porod nemá. Takže na to prdím. Děloha mi občas tvrdne, ale to k tomu zrřejmě patří, tak ať holka pracuje.... :grinning: .
15. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Arwi, taky jsem se tou operací nadchla. Až se trošku zmátoříme s Vrťapkou a nebudu ho muset tolik nosit, tak budu muset jít pod kudlu. Hlavně se nemusí nosit tak dlouho ty punčochy. Hrdinsky jsem si je nedávno nakoupila, ale vydržela jsem v nich jen pár hodin.
15. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Iluš - taky bych se té cesty docela obávala....je to dost hodin denně v autě a na bolavá záda nic moc... :unamused:

Ludvi - jo, jo, vadí mi na všechny způsoby /ale jen teď v těhu, jinak ne/, takže ho do jídla vůbec nedávám a když někam patří, tak ho dám na stůl zvlášť a dochucuje se až do talíře a posledně když jsem dělala bramboráky tak pár jich bylo bezčesnekovatých pro mou maličkost... :grinning:

Arwi - no to to Lucce raději nahlásíme dopředu, aby ji holku naši neklepla pepka... :grinning:
15. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Vrťapíra kope jako blázen a hlavně v autě mi zvedá žebra až ke krku. Nedokážu si představit mít tam dva kousky, ani cestu na Slovensko. A to nejlepší nás teprve čeká. Zvažuju i jak dlouho ještě budu jezdit na chalupu, vybírala jsem tentokrát porodku hlavně aby byla blízko, takže odmítám jet rodit do Litoměřic...
Ještě uvídím, cítím se dobře, ale přece jen rodit na chalupě s tchýní nemusím :grinning: :grinning: :grinning: .
15. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
Claudi, tak zkus sušený česnek.
15. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Claudi, ona by ji neklepla, ale dobre tedy, povime ji to dopredu :slight_smile:
Tý jo, jsem proti Tobe tedy pekne cune, dala bych si cesnek snad i do zmrzliny :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Arwi, a co Daneček, už se těší?
Přála bych ti páreček, přece jen 3 kluci + taťka to je dost na mašli.
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Ludvi - no vidíš, to mě nenapadlo...zkusit to můžu a uvidí se...
A třeba porod na chalupě s "porodní tchýní" by nemusel být špatný, ne? :grinning: :grinning:
Já taky ještě nejsem na 100 procent rozhodnutá kde rodit. Bydlíme na půl cesty mezi Ml. Boleslaví a Turnovem, takže sice se přikláním více k MB, ale ještě fakt nevím... :unamused: :confounded:
15. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Claudi, ja bych chtela rodit pro vsechny pripady radsi v HK, ale to je dost nefer vuci Dr, co se tady o me tolik stara a rekl, ze to dotahne do konce.....nevim :frowning2:
Danulicek mi porad pusinkuje brisko a vyklada, potvora jedna, ze tam jsou 4 miminka a ze 2 je malo!
15. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
no asi tu cestu opravdu zruším, za ty komplikace to nestojí.

tak to já česnek miluju (ale jen tepelně zpracovaný) a ani v těhu mi nevadí.
Claudi a už jsi někde registrovaná?

Jenda jede začátkem června na školu v přírodě, třeba budu rodit někde na cestě, až si pro něj pojedu :grinning: :grinning: . Bude se mu asi dost stýskat.
Danulka je správnej kousek, ale 4 mimísci by byli opravdu moc :grinning: Bude se muset spokojit "jen" se dvěma..že?
Holky, já jsem dnes nechutně kůže líná....ale co zítra je taky den, ne? Vždyť mě zas tak nic moc nehoní, uvařeno bude, pračku taky zvládnu nakopnout a uklizeno tu docela je...tak co! :wink:
15. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Terčiná třída pojede možná v tomhle termínu do Itálie a učitelka se mě ptala jestli bych nejela taky, nebo nepustila tatínka. Vtipná, že? Ještě nevím jestli jí vůbec pustím, moc se mi to nelíbí. Nadruhou stranu by jsme mohli s taťkou odrodit a nemuseli bychom shánět hlídání. Respektive, pokud budou hadi doma, jedu do porodky sama, bez tatínka.
15. dub 2009 v 11:23  • Odpověz
jeee a to by ti je nemohl někdo pohlídat? třeba sousedka nebo nějaká příbuzná? to bys sedla v porodních bolestech s kontrakcema do auta a ještě k tomu se sama odvezla???
15. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdu debordelizovat. Ještě nakouknu. Zatím pa.
15. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Ludvi - ne, nejsem... u nás v Bolce se snad registrovat nějak dopředu nemusí a v Turnově to nevím jak to chodí. Musím se popídit po nějakých informacích, aby mě pak nevykopli, že mě nevezmou a budu rodit někde na parkovišti s vrátným... :grinning: :grinning:
15. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Iluss, to ne. Autor by mě odvezl a my bychom se s Matějíčkem porodili. Pokud by to přišlo přes den je to v pohodě. Mám tady spoustu kamarádek a navzájem si hlídáme a suplujeme si babičky. Ale v noci by to bylo horší.
15. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Claudinko, ani s registrací nemusíš nutně rodit v porodce :grinning: :grinning: .
Ale je pravda, že mám z toho trochu strach, aby měli volno.
Tenkrát, když mi zubařka trhala tu osmičku, tak mi u toho kladla na srdce, abych nejela do porodky sanitkou, že se sní vůbec nebavili a prostě jí nepřijmuli. To je strašný.
15. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Moje zubajda má za muže zvěrolékaře a tak s druhým dítkem jeli raději půjčeným autem. Kdyby něco, že by jí odrodil v autě. Asi si ho v červnu půjčím (toho zvěrolékaře). Nejhorší je, že s Jendou jsem se cítila jenom divně a do hoďky a půl byl na světě.
15. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdu píchnout do toho bejka a jdu něco poklidit. Zatím.
Ludvi, moji znamou normalne dokonce vyhodili z porodky, prestoze tam chodila do poradny.....pry maji plno
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.