• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Poslušně hlásím : bejk je připálený! Takže máme býka na rómský způsob....
15. dub 2009 v 11:56  • Odpověz
Ludvi - bejk? Nestíhám dočítat - Ty vaříš bejka? :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
holky já se loučím, jdu se připravit a za chvilku razím do Prahy, papaaa
15. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ilusko, hezky si to uzij a davej na sebe a Lucinku pozor!
15. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Ludvi - připálenej bejk bude taky dobrej... :grinning: :grinning:

holky, nestrašte tady s těma porodnicema nebo se začnu bát... :grinning: :grinning: Ba ne, je fakt, že tyhle hrozný věci se dějou... :frowning2: :unamused: :confounded: :angry:

já hlásím, že čočka s vejcem už jsou u mě v bříšku, tak jsem zvědavá co ta luštěnina se mnou provede... :wink: :grinning:

Zatím se s vámi kočky koučím, jdu provozovat leháro na vzduch a číst Halinu....pa pa pa :wink: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Mnammmmmmm, Claudi....to mne tady jako nikdo v restauraci cocku neuvaril,potvory. Budu mit ale raznici :slight_smile: Prilohu bych sem asi vpisovat moc nemela, ale budou to hranolky a navrch si objednam tatarku. Fakt. To jsem ale zvire!
15. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
Pekny podvecer :slight_smile:

Taky jsem si vcera uzivala slunicka a dokonce jsem se i trochu opalila :grinning:

Iluss tak na Sovensko bych si teda netroufla je to docela daleko a jeste nekolik dni cestovani.

Arwi na to 3D se tes je to super my na nem byli taky v Brne :slight_smile: Je to nadhernej zazitek.

Tak jsem dneska byla na gynde, udelala se mi v pochve cysta. Ale nastesti to neni nic vazneho, doktorka do ni pichla a vypustila cirou tekutinu a ze by se uz nemela objevit. Ucpala se mi nejaka mala zlazka. Tak jsem si oddechla. Budu delat par dni oplachy a vynechame sexik. Tak snad to manza prezije :grinning:
Koupila jsem si dneska tehu saty uz ty vedra nemuzu vydrzet a taky jsme koupili novej koberec do manzelova pokoje u tchyne :slight_smile:

Jdu si dat neco k jidlu, jste se tu tak bavili o te cocce a bejkovi :grinning: Ja sem dostala chut na burta :grinning:
15. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
Koukam ze tu nikdo neni :frowning2:

Jdu do hajan dneska jsem nejaka utahana uz me to celodenni chozeni zmaha.
Dobrou noc vsem :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj sis, tak jsem prisla pozde :-/ Skoda. Musela jsem si aspon na pul hodinky natahnut nohy, jeste ke vsemu m zacinaji otekat a ty pitomy bolesti jsou vecer nejhorsi :frowning2:
Preju vsem mamkam krasne sny
15. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahojte kocicky moje tehotny :grinning: :grinning: tak se po nedobrovolny pauze opet hlasim do komunikacniho procesu :grinning: :grinning: :grinning: jeeee, jak mi to povidanicko s vami chybelo :sweat_smile: teda docitala jsem vas hooodne dlouho, takze zkusim na neco zareagovat....
ludvi: takze ty se chystas porodit malyho obrika??? :confused: :confused: treba tak velikej nebude, jak strasej :wink:
arwen: jeee, gratuluju ke smlouve :slight_smile: tak jste se konecne dockali, co? to je super :slight_smile: a jak te boli ta kost, tak me to boli asi treti den taky....vetsinou ale na dotek....a to teda cucim, ze citis pohyby az ted :confused: mne zacaly nekdy kolem 18 tydne, jsem myslela, ze pri dvojcatkach je to jeste driv.... :confused:
andul: koci, doufam, ze uz jsi v poradku a ty krece, co jsi mela byly jen planej poplach....jo, uz ti prisla ta mikinka?
claudi: ta bordurka je hezoucka :sweat_smile: to my si budem muset na pokojicek jeste nejakou dobu pockat :unamused:

k tomu detralexu....mne ho doktor napsal uz pred otehotnenim, kvuli krecovkam. Nejakou dobu jsem to brala, ale nepozorovala jsem zadny zlepseni....uz ho neberu.Vlastne ani nevim, co mi ty prasky mely delat :confused: :confused: No a gyndarka mi rikala, ze kdyby me ty nohy bolely, tak si ho muzu zacit brat....
jak jste se bavily o tech klistatech, tak prej trva 12 hodin od prisati, nez nakazi.....
jinak ve ctvrtek jsme byli s prckem na gynde, jenom jsme poslouchali srdicko a konecne jsem dostala neomezeny vychazky :wink: dneska jsem byla na cukru a musim vam rict, ze jsem se z toho malem poblila....fuuuuj....bledul nechapu, ze to muzes podstupovat tak casto :confused:
15. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
kocky, zitra sem vlozim fotecky ze zoo....mate nektera link na to spolecny album? a taky vam nafotim moje nejnovejsi aukro ulovky :slight_smile: ze vam tady aukrokecy chybely, coooo?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
hehe, ludvi, bejk na romsky zpusob zni vazne originalne :grinning: :grinning: :grinning: mela bys poslat receptik na nejakej web, kde se schazej kucharinky :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Leničkooooooooo - už jsem to šla vypínat, ale všimla jsem si, že tady jsi - kde ses toulala? Jdu si lehnout a ráno přijdu :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahoooj koci :grinning: :grinning: :grinning: meli jsme nejaky problemky s kompikem :frowning2: ale uz je to snad dobry :slight_smile: tak se uvidime zitra, hezky se vyspinkej i s prckama :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojda - tak nám konečně kluci zprovoztnili NET, tak jsem zase tu. :slight_smile:

Jéé,Leniku - já Ti zrovna píšu smsku. :grinning:
15. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahoooj andul :slight_smile: :slight_smile: jeee, to je nejaka ta telepatie nebo co :confused: :confused: jakpak se mame?
15. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Leni, úplně grogy! :pensive: Celé dopoledne jsem řešila MD,pak s kamarádkou na oběd,pak k druhé kamarádce na půl odpoledne na návěštěvu, pak jsem uklízela u nás před barákem a když jsme teď byli nakoupit, tak jsem usla při zpáteční cestě v autě. :sweat_smile: Ale dopoledne mi přiška ta mikinka, tak jsem Ti to psala. :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
jeee, to jsem rada...a jaka je? libi se ti? :wink:
a co ta MD? to je asi hromada papiru, ne? absolutne se na to netesim...ani nevim, kde a jak to zarizovat....hlavne kdyz si uvedomim, ze uz mam v pase 26tt...tyyyyjo, to to leti!!! a ty uz 32!! :confused: za chvili mas skritka doma :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
To máš pravdu - Podle měsíčků i UZ už bude Skřítě za dva měsíce dva dny na světě. :grinning: AAAA, neumímsi to představit! :sweat_smile: Ale hrooozně se těšííím!!! :dizzy_face: Mikinka je krásná a v pořádku! :wink: Ještě jednou moc děkuju! :slight_smile: Co osuška? Líbí seTi?
Já jsem tu MD dneska řešila jen přes telefon, ale stejně - brrr. :angry: V listopadu mi tvrdili, že bude všechno ok abudu mít na MD nárok. Dneska jsem se dozvěděla, že na ni nárok nemám! :angry: :frowning2: :cry: Jsem sice "hlavním" studen denního VŠ, ale na vedlejšák OSVČ, tudíž jsou pro mně podmínky stejné jako pro OSVČ a já tu nejzákladnější nespluňuju - chybí mi asi měsíc a půl placení a přihlášení na nemocenským pojištění. :angry: Jsem myslela, že se z toho pos... Naštěstí mám super "paní", pod kterou tady na OSSZ jako OSVČ spadám a ta vymyslela, že to prostě budem místo z MD "tahat" z neschopenky. Že to jde ještě 6 týdnů po porodu.No a vzhledemk tomu, že na neschopence jsem odvčera (aniž bych tohle věděla), tak to tak udělám. A takyjsem seshodou okolností dozvěděla, že musím přerušit studium, abych mohla jít na 3letý rodičák. Studentky totiž chodí automaticky na 4roky (ale to musím ještě ověřit).
15. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Na info o společným albu,koukni do IPéčka - Bledul posílala hnedka v neděli večer po ZOO info k albu - nick a heslo. :slight_smile: Kdybys to tam neměla, tak Ti to přepošlu. :wink:
15. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
tyyyyjo, takze zadna sranda :unamused: pekne zmotany to mas....ale snad to vsechno dobre dopadne....i kdyz nas stat se starosti o lidi stoji za prd, tak bez penez te snad nenechaj, ono se to vzdycky nejak udela a okeca :grinning:

hmmm, taky si neumim predstavit, az bude prcek tady :slight_smile: jsem zvedava, jak budem zvladat konika :grinning: :grinning: to jsem rada, ze je mikca v poradku, bude skriteti urcite sluset :slight_smile: a osuska je samozrejme roztomiloucka :sweat_smile: uz musim zacit nakupovat i takovyhle vecicky :slight_smile: a andul, jaky budes kupovat plinky? nejakej startovni balik, nez zjistite, co vam vyhovuje.....mne kamoska doporucuje huggies, pampersky jsou prej po nasaknuti strasne tezky.... :confused:
15. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz
Já jsem teď dostala nějaký plínky od kamarádky (zrovna Pampersky), že jí zbyly, ale jinak mi taky doporučovala Huggisky. :wink: A já, když to půjde, tak budu dávat látkovky a jednorázovky na cestování nebo nárazově. Teďjsemu jiné kamarádky viděla způsob, který se mi na minimimi líbí úplně moc - klasický "starý" látkovky naskládat do obdelníku a dát do nepromokavejch "moderních" kalhotek. :slight_smile: A ty "moderní" látkovky (jestli na látkovkách zůstanem) pořídíme, až bude Skřítě větší - rovnou tu větší velikost.
15. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
A mmch - dala jsem na Tebe a koupila si tu "žiletku" Venuss. Málem mě sice omejvali, když jsem viděla tu cenu, ale ta pohůdka, rychlost, hladkost a bezpečnost - no to je prostě super!!! :dizzy_face:
15. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
hmmm, myslis to baleni, jak balily mamky nas? :grinning: ja se ti porad nevim rozhodnout, jestli jednorazovky nabo latkovy...kdyz si predstavim, jak to nase mamy musely vyvaret..... :confused:
15. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Venuss? tak budto sis koupila jinou nebo nevim...ja ti psala o intuition..... :sweat_smile: :confused:
15. dub 2009 ve 22:15  • Odpověz
Aha, tak já si pamatovala, že to má nějaký gel nebo mejdlíčko u sebe a tak jsem si to popletla. :grinning: Mám nějaký Venuss s gelem po obou stranách žiletky- jenom to namočíš a holíš a jde to fakt samo. :wink: :slight_smile: Kdyby mi nemizely chloupky, tak jsem ani nevěděla, že se holím. :grinning:
A s tím balením máš asi pravdu.ale dneska to hodíš do automatky na 90°C a nic neřešíš. :wink: :slight_smile: O tom se chudákům našim mamkám mohlo jen zdát v hooodně divokých snech. :confused:
Tak se tu cpu obrovským řízkem a dohánímpitný režim za celý den ( :sweat_smile: :confused: ) -to zas bude v noci courání na záchod. :frowning2: :sweat_smile: Předevčírem jsem byla 7x! :unamused:
15. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
7x??? doufam, ze ne na velky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ten intuition ma na sobe mydlo...taky se to jenom namoci a dokupujou se jenom ty mejdlicka...je to fakt pohoda, vid? taky jsem poprvy mela pocit, ze to neholi :grinning: :grinning: jak rikas, jenom mizely chloupky :slight_smile:
15. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hihi a to Ti mám věřit?? :grinning: Jdu to omrknout. :wink:
15. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
jj, to mi ver :grinning: :grinning: :grinning: nemam rozjety zadny aukce.....to by me vazne muselo neco mooooc zaujmout :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.