• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jo a ani nevim, jestli uz jsem psala, ze mi prisla ta spanelka s tim medvidkem na mesicku....ta nejkrasnejsi :sweat_smile: objednala jsem si zelenou, aby nam ladila ke kocarku :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 22:31  • Odpověz
Leniku, to se Ti ale moooc povedlo! :wink: :slight_smile: Je to fakt krásný! :dizzy_face: :wink:
Naštěstí jsem chodila jen na malou. :grinning: Teda - kdybych si místo namahavého chození na záchod cvrkla do gatěk, tak bych to možná ani nepoznala. :sweat_smile: :grinning: JAk se mládě sestěhovává dolů, tak už běhám s každou kapičkou a mám pocit, že se každou chvilku počůrám. :frowning2: :angry: :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
Jéé! A jak se Ti líbí "na živo"?
15. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
hehe, ja si zrovna dneska rikala, ze bych snad mela zacit nosit vlozku....jak mam tu alergii, tak si vzdycky v zachvatu pcikani cvrknu do gatek, takze se treba 6xdenne prevlikam :grinning: :grinning: taky nesnasim to behani na zachod....a ti spis, ze musim do patra, coz je opruz hlavne v noci :angry: a nedej boze, kdyz me pcikani v noci probudi, to mam u postele kazdej vecer rucnik a vzdycky si ho soupnu mezi nohy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a s tim aukrem mam hlavne radost kvuli cenam, tentokrat jsem vydrazila vetsinu za hubicku :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 22:38  • Odpověz
andul, je naaadherna....vypada lip, nez na obrazku :sweat_smile: a je neskutecne hebouckaaaa :sweat_smile: bych se do ni klidne sama zachumlala :wink:
15. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Leni, tak to bych si asi dala k posteli nočník, než běhat do patra. :grinning: A s tím ručníkem jsi to vymyslela fikaně. :wink: :slight_smile: Já jsem pořád přemýšlela, proč tak děsně pčíkám a slzí mi oči, až mi došlo, že jsem vlastně alergická na břízovité dřeviny. :grinning: Přišlo se na to náhodou, při vyšetřování jiný alergie a protože mě to v zásadě nijak neomezuje, nikdy jsme to neřešila, ale letos to vnímám nějak víc. :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
hmm, o nocniku jsem taky premyslela :grinning: :grinning: :grinning:
a s tou alergii....letos to mam priserny, poprvy se to snazim prezit bez prasku a je to vazne peklo :frowning2: strasne me to vysiluje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
Leniku,jdu zítra na masáž, tak se Lenky zeptám, zda by nevěděla nějakej fígl, jak TI ulevit,ju? Na co konkrétně jsi alergická??
15. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
andul, to jsi moc hodna, ale asi na to nic nepomuze....jednak jsou to brizy a taky slunicko...na to jarni, nejsilnejsi, ktery mam tak rada :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
No, tak to jsme na tom vlastně stejně. Ale Ty vypadáš, že to máš horší, chuďátko! :frowning2: Já jsem jn vždycky celá "osprchovaná" když si pčiknu. :grinning:
15. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
hm, ja uz to mam asi od 17ti.....ale Zyrtec to jisti, kdyz je to nejhorsi :wink: jenze ted to nejde :unamused: ale urcite to preziju :wink:
15. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Leni, já se zkusím zeptat -za to nic nedám. :wink: A omlouvám se, po pořízkovéím probrání se na mě zase padá únava a zavírají se mi kukadla. :sweat_smile: Tak zítra! :slight_smile: Dobrou noc s co nejméně cestami do patra. :wink: :slight_smile:
15. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
dobrou koci, a hezky se vyspinkejte :pensive:
15. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
Dobré ránko,

Leni, kde ses toulala, už jsem si myslela, že ti Česká pošta zabavila počítač.
Nezkusila jsi na tu alergii homeopatika?

Dneska je krásně, tak jsem naplnila první pračku miminčího, už se těším až to budu žehlit. Bohužel musím předtím vyžehlit několik várek maxikousků z chalupy. Chjooo.
16. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
Dobré ráno!!! :slight_smile:

Doufám, že ho máte taky tak fajn jako zatím já. :slight_smile: Nemusím do práce (není tam nic, s čím by si nová asistentka nevěděla rady- je to holka šikovná! :grinning: :slight_smile: ) a k snídani jsme si namazala rohlíky s sesmetanovým taveňákem, který zbožňuju, ale celé těhu mi z něj bylo zle. :frowning2: Jenže jsme včera na nákupu na něj dostala takooovou chuť,že jsem si ho koupila a dneska si pochutnávám. :grinning: :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:38  • Odpověz
Ludvísku, taky se dneska chystám dopřipravit skříňku na Skřítkovský lůžkoviny, zavinovačky, plenky a tak. :slight_smile: Je to sice zatím z poloviny plné babiččiných velepotřebných věcí, ale to zavakuuju do pytlů a bude. :grinning: A prát začnu asi příští týden. :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
hezké ránko (možná dnes poslední se sluníčkem :angry: )
len už jsem si říkala, kde jsi celé ty dny
dneska dorazí moje nástupkyně a šéík, tak pak poreferuju jakej z toho mám pocit, budu proto asi mimo tak možná pozdějc odpoledne nebo zítra :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Klári, držím pěsti, ať je Žába v poho a sednete si! :wink:
16. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
Čauky děvčata :slight_smile:

Tak jak se dneska máme? Doufám, že dobře, protože jsem dočítala jen tak zrychleně něco o čůrání :grinning:
16. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
A když byla řeč o tom čůrání, tak včera jsem to málem pustila v posteli. Najednou už jsem asi měla přeplněnej močák a chtěla jsem jít a chytla mě bolest do břicha a nemohla jsem z postele vůbec vstát, nakonec jsem to stihla za pět minut dvanáct :grinning: Jinak začínám mít docela problémy s kyčlema a lýtkama, kolikrát mě do nich chytí příšerná křeč nebo něco jako když mám nataženej sval a bolí to jak pes
16. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Dobre rano tehulky :slight_smile:

Ahojky Leni jsem si rikala kde se nam tak dlouho toulas. Teda tu alergii ti vubec nezavidim a Andulce taky ne.

Ahoj Ludvi asi taky dneska neco preperu, dokud je hezky ma prijit nejaky skaredy pocasi tak at mam aspon neco :slight_smile:

Klari tak at je nastupkyne v poho :wink:

Andulko teda s tou MD to je desny, jeste ze tam mate tak ovou dobrou pani na tom urade, kdyby se to stalo me tak bych mela smulu, jeste ze uz nekolik let pracuju.

Jdu nakoupit a dat si neco k snidani. Pak pujdu asi prat nejaky veciccky na mimco. Odpoledne jedeme s kamoskama na navstevu za malym mimcem od jedne pani ze sboru tak uz se moc tesim. Jeste ze mame to auto jinak bych se nikam nedostala.

Papa a uzivejte slunicka dokud je :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
Navíc mě bolí i dost často bříško kolem pupíku a je to taky děs... teď už nastává asi období, kdy se jen "trpí" :sweat_smile:
16. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
A taky se den ode dne víc bojím porodu, nějak to na mě začíná všechno padat. No v pondělí mám poradnu, tak jsem zvědavá co mi doktor řekne, protože bude zkoumat, jestli placenta dostatečně vyživuje mrně
16. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
ahoj sister :slight_smile: tak se pak u miminka hezky pokochej :slight_smile:
16. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
holky díky :grinning:
určitě to bude o.k. co mi taky jiného zbyde, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
Andulko, nemohla by sis ten měsíc a půl doplatit dodatečně?
Byla by to škoda přijít o mateřskou.

Ahoj Květuldo, jó kyčle ty jsou blbý.

Holky, podědila jsem zavinovačku do autosedačky, ale přijde mi taková divná. Nevíte jestli existuje něco víc načančanýho na cestu z porodnice? Asi budu muset nějakou ušít, nebo co.
16. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
ludva: ono jsou i speciální zavinovačky do autosedačky??
16. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Sis, užij si návštěvní den! :wink:

Klári, nezbyde TI nic jiného, než ji přestát,ale prima lidi se přestávají mnohem snáz a občas i s radostí. :wink:

Kvetulíne, nestresuj se tím porodem pořád! Zbytečně si to děláš horší! Nečti žádný děsný diskuse, kde se holky trumfují tím, která měla horší porod a těš se na to, že konečně budeš moct "aktivně" mrňouse ovlinit, přivedeš ho na svět, malej bude krásnej a budeš ho mít v náručí, budeš na něj moct koukat a pusinkovat ho... a tak. Že to bolet bude to jo, ale to u zubaře bolí taky a jak se člověku uleví po vytržení bolavýho zubu. :wink: (Omlouvám se za to přirovnání)
16. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
andul: no právě, u zubaře si nechávám píchnout injekci, ale epidural každopádně odmítnu, už jsem rozhodnutá ... jinak co se týká toho strachu, tak si myslím, že to tady na každou dřív nebo pozdějc padne ve větším rozpětí než to prožívá teď :slight_smile: Vždyť už jsem 35 tt, to je šílený
16. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
andul: a jinak se nebojím až tak tolik samotnýho porodu jako případných poporodních komplikací :unamused:
16. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.