• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: doufám, že budeme mít hodnýho chlapečka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
andul: aspoň, že jsi šikovná a poradíš si... já a ruční práce moc dohromady nejdou... závidím ti šikovnost :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
andul:hmmm, tak to nastve :unamused: hi hi, treba to bude tim, ze tam tu vodu ma :grinning: :grinning:
kvet: no to doufame vsechny :grinning: jsem na to zvedava :wink:
16. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Buď zabrala výchova nebo mládě usnulo. :grinning: :dizzy_face:
16. dub 2009 v 10:38  • Odpověz
kvet: ja jsem taky poleno, nic bych si neusila....jeste ze mam mamku a ta je sikovna :slight_smile: slibila mi usit povleceni do postylky i s kanyrkem pod prosteradlo :wink:
16. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
Hezké dopolko těhulínky :slight_smile: teda dneska je tu něka živo!!! tak to má býýýýt!!! :grinning:

Teda dneska jsem úplně grogy, cítím se jak po velkém flámu.
16. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
andul: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
ahoj iluss: no to nesmis flamovat :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:40  • Odpověz
Léňo, jak jsi na tom vlastně s postýlkou? A kde že toTi vaši bydlí? Tuším, že někde na severu, viď? Ach jo, nechcete se některá přestěhovat blíž Budějicům, abychom se mohli s mimísky třeba častějc navštěvovat?? Jsem tu chudinka taková opuštěná. :cry:
16. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
tak to se holky máte, že vám má kdo ušít povlečeníčko na mímo. Já to bohužel neumím a ostatní buď taky na a nebo nemají čas. Tak jsem musela všechno koupit.

Mám otázku, budete prát ty výplně na polštářky a deky do postýlky nebo to jen dáte vyvětrat, aby to tak nesmrdělo novotou? Já bych to asi vyprala, ale obávám se, aby se tomu v pračce něco nestalo, aby to nezcuckovatělo nebo tak podobně. Ale na druhou stranu si říkám, že to vlastně k tomu musí být uzpůsobený, když to třeba mímo pročůrá nebo tak podobně.
16. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Len: no je fakt, že jsem včera z té prahy dorazila až večer v jedenáct. joooo, asi už stárnu, nejni to flámování jak za mlada :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
andul: jeeee, to by bylo moc fajn, kdyby jsme byly všechny z jednoho města a mohly vozit společně :wink:
16. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj iluss :slight_smile:

len: no mamku mám taky šikovnou, chtěla bych tu šikovnost mít aspoň z části po ní, ale jak píšeš... poleno :grinning:
16. dub 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahojda Il, jak po tahu si taky připadám. Včera jsem usla v autě cestou z nákupu,pak jsme se chvíli probrala, tak jsme povídaly s Léňou, ale ne moc dlouho a teď bych už zase spala. :confused: Možná tobude tou slibovanou změnou počasí či co. :sweat_smile: A na to Slovensko bych už teda nejela! Já zvažuju, že zruším slibovanou návštěvu v Pardubicích za 14 dní a to je "jen" 3,5 hodiny cesty. :sweat_smile:
16. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
Jo a prát to všechno budu. Kdo ví, jak ta výrobna vypadá a jak dlouho se ty peřinky někde válely a prášilo se na ně a tak. :confused:
16. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
tak to já nevím jestli budu prát peřinky do postýlky
16. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
no asi to taky vyperu, protože to ooopravdu strašně smrdí novotou.

no třeba ta naše únava opravdu bude tím počáskem. Dneska už se to u nás venku pěkně rozfoukává, sluníčko tam sice svítí, ale fouká to studený.
16. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
a matracový chránič budete taky prát? Na ten se vykašlu určitě, přece jenom na něm ještě bude prostěradlo
16. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Kvetul, asi nevím, co myslíš, tím matracovým chráničem. :sweat_smile: :confused: Volánek? Ten prát budu.

MMCh - máte některá zkušenost s látkovýma vložkama? Já je hodně moc zvažuju na šestinedělí a léto. Dřív jsem nosila tampony, ale po porodu bych si tam asi musela srolovat celou plínku a taky si neumím předtavit, že bych si měla zavdádět tampon. :confused: Auki auki. Švagrová je používá a hrozně si je chválí. A tak tu teď koukámpo nějakých na netu - jen proukázku - 1. web, který prohlížím: http://tulenik.cz/index.php?main_page=product_info&cPath=11_12_27&products_id=452
16. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
matracový chránič prát nebudu, přece jenom na tom bude to prostěradlo, tak to snad nevadí.

andul: po porodu nejsou tampony vhodný, protože z tebe budou vycházet ty očistky (kousky) a přes tampon by vlastně nemohly a zůstalo by to všechno v tobě a to není zdravý, musí to odejít ven.
Já jsem taky nosila snad od šestnácti tampon a na vložku vůbec nejsem zvyklá, tak to pro mě taky bude docela boj :wink:
16. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
andul: postylka porad v nedohlednu :confounded: snad ji poridime pristi mesic.....jj, nasi bydlej na severu, v Decine. Ja tam dikybohu az tak sama nebudu, mam tam kamosku z detstvi, ktera rodila na vanoce.... :wink:
uf, a s tim pranim......tyyy jo, uz se do toho hezky poustite :slight_smile: ja hadriky asi budu prat az u mamky.....
ill: o stari mi neco povidej :grinning: :grinning: :grinning: ja, takova rachota mezi vami, mladejma holkama :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
andul: ne ne, myslím takovej potah, aby mimčo nepročůralo matraci :slight_smile: A ty látkový vložky.. něco málo jsem o tom četla, ale moc se mně to nechytá, přijde mi to divný. Ze začátku budu používat Samu vložky a pak přejdu normálně na alweys :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
jinak budu taky bojovat s vložkama, ale tu chvíli se to vydrží a až přijde časem klasická mrcha, tak zas najedu na tampony
16. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
latkovy?????? to jako ze je budes prat???? :confused: :confused: :confused:
16. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
asi budu používat normální vložky, nedokážu si představit, že bych takové velké množství měla koupit a prát. přece jenom jich během dne spotřebuješ celkem dost a nebudeš mít čas je prát každý den. Ale jak jsem koukala na ten tvůj odkaz, tak musí být každopádně pohodlnější a příjemnější než ty jednorázové kupované vložky.
16. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
hmmm, tak jsem jukla na odkaz a do toho asi nepujdu.....neumim si predtavit, ze bych u nasich na balkone susila vlozky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by asi hlavne tata nepobral :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
len: já ještě zatím na mímo neperu, zatím o tom jenom mluvím :grinning: ještě mi totiž z toho jednoho internetového obchodu nepřišlo to povlečeníčko na postýlku a hlavně komoda, kam chci ty vyprané hadříky naskládat. A taky jsem se ještě nedokopala k tomu, abych koupila dětský prací prášek.
mám na něco chuť a hlad zároveń, tak asi dojím beránka :grinning:
16. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Len: rachota??? :grinning: jsi mě teda pobavila, vypadáš mladší jak my všechny dohromady :grinning:
16. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.