• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
já vůbec nevím, co si dneska ukuchtím k obědu. nějak mi dochází inspirace, co pořád vařit. Když jsem chodila do práce, tak to bylo jednoduchý, to jsem si skočila do naší restauračky na oběd a bylo vymalováno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
kvet: no si to predstav....tata vyleze na balkon a vlozka ho pleskne do cela...haha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
iluss: no jo, taky kolikrát bojuju s tím, než vymyslím co uvařit, ale dneska to bude buď bramboráček nebo palačinky
16. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
len: to jsem si právě představila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
iluss: no jo, vypadam...ale co rodnej list? Ten mi nikdo neprepise :grinning:
16. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
a holky, kdy se po porodu může začít cvičit? hned po šestinedělí? Budu muset se sebou něco pak hned začít dělat, protože se sama sobě nelíbím
16. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
holky, ja dneska asi varit nebudu...taky nevim co....asi dojim k obedu meloun :grinning:
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Kvetuli, zhubnes kojenim a litanim okolo Radimka
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
kvet: he he, ja jsem taky velrybka.....mala a tlusta :grinning: :grinning: :grinning: no jo, ja uz se smirila s tim, ze nikdy nebudu mit dlouhy hubeny nohy a miry 90-60-90 :grinning: :grinning: ale co.....jsou i horsi.......
16. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
arwi: ja kolikrat cetla, ze zensky kojenim neshodily ani kilo...nekdy to slo i nahoru.... :confused: snad to nebude nas pripad.....
16. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Leni, představa fakt vtipná. :grinning: Ale vzhledem k tomu, že jsem ze všech vložek hned odřená a opruzená (a to dost fest :frowning2: :cry: :angry:) , tak je asi vyzkouším, až se to trochu zmírní - ten začátek budu samo muset vydržet s těma poporodníma.

Já zatím takyneperu - začnu asi příští nebo přes příští týden. Koupila jsem si v Globusu v akci Mimiklubu Lovelu a komodu Tom v neděli složil, tak se už nemůžu na nic moc vymlouvat. :grinning:

A k obědu mám v lednici koupený žampiony, ale nechce se mi je obalovat, takjeasi udělámaž večer,aby z nich měl něco i manželínek. :slight_smile: Asi si uvařím liškovou polívku - na té jsem trochu závislá. :sweat_smile: :grinning:
16. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
andul: mnaaaaam, liskova polivka.....z cerstvych?
16. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
arwen: no kéž by, máma při kojení zhubla hodně, tak snad to budu mít po ní... ale nejde mi jen o ty kila, ale o to, jak teď nemůžu nic dělat, tak jsem taková celá ochablá a navic mě štve ta pitomá celulitida :angry:

len: hele nepřeháněj :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
jéé... jak děláte liškovou polívku?????
16. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Léňo,malá a tlustá?? Tak to jsem asi v té ZOO viděla někoho, kdo se za Tebe jen vydával. :frowning2: :grinning:

Arwi, co pak budeš mít k obídku? Inspiruj nás. :wink:
16. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja si fakt neumim predstavit prat si vlozky....to mi prijde jak na zacatku minulyho stoleti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a tem opruzeninam se da v lete asi tezko predejit, pokud se kazdou hodinu nesprchujes a vlozku nemenis....
iluss: taky s tim budu bojovat, jsem zvykla jenom na tampony....
16. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
:slight_smile: nene, pytlíková od Knorru,ale je opravdu SKVĚLÁÁÁÁ!!!
16. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
kvet: hehe, tak na stehnech mam asi 50kilo pomerancu :grinning: :grinning:
andul: :grinning: :grinning: ty jsi ale sprymarka :grinning:
16. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
holky, někomu ty očistky přejdou docela rychle... třeba po 4 týdnech bude stačit už jen intimka :wink:
16. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
len: :grinning: :grinning: no jooo, jenže jak mám pak pořád manželínovi vysvětlovat, že nechci jít k vodě právě kvůli těm citrusům :frowning2:
16. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
andul: a to je tak dobra, jo? :confused: hmmm, asi vyzkousim.....lisky miluju, ale v zivote jsem nenasla ani jednu, a ze na houby chodime faaakt hodne....
16. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
andul: tak to jo, jsem si myslela, že máš nějakou domácí... já jsem lišky nikdy dřív moc nejedla, ale v jedný restauraci jsem měla panenku a k ní udělali trošek svíčkový "omáčky" a bylo to vynikající... mohla jsem se užrat, po šestinedělí tam zase budeme muset zajít
16. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
kvet: ja nic nevysvetluju, proste k vode nechodim....uz jsem nebyla asi pet let..... :confounded: nastesti Petr neni vodomil...
16. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
len: Právě, že manža by byl u vody furt a já se poslední dva roky jen a jen vymlouvám... sice mu říkám narovinu, že s tou celulitidou nemůžu jít mezi lidi, že bych furt jen myslela na to, jak mě sledujou a tak, ale on to zkrátka nepochopí.. jemu se líbím a hotovo :sweat_smile:
16. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
kvet: ale na druhou stranu muzeme byt rady, ze mame pomerance....videla jsem zensky, ktery nosej na stehnech pomela :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
dneska mi přišel balíček z Aukra a čumím jak pitomec, že to ta ženská poslala úplně obyčejně, kdyby se to ztratilo, tak mám prdlajs!
16. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
kvet: hmm, taky mam ten problem, ze si myslim, ze budou vsichni cumet jenom na moje nohy a rikat si, jak je to hrozny... :angry:
16. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
len: :grinning: :grinning: No a některá ženská si s tím vůbec hlavu neláme a myslí si, že když si vezme minisukni, že je kus ... to já si sukni vezmu jen, když je tak 35 stupňů :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
16. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
jeee, a co ti prislo? :wink: no ono si tam muzes nekdy vybrat, jak to chces poslat....
16. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
kvet: no vidis, ja si sukni nevezmu nikdy :confounded:
16. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.