• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: takový bodýčko s lacláčkama, ale teď se mi nedaří přihlásit na aukro, abych ti to poslala :unamused: To sice jo, ale když chtěla 50,- Kč za poštovný, tak jsem předpokládala, že to doporučeně bude...
16. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
len: máme to my citrusový holky problémy, že? :grinning:
16. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
by ses nasmala u nas v praci....ja delam v anglickym baru a to je fakt sila....anglicanky nemaj naprosto zadnou soudnost....maj na sobe ctyri pneumatiky a vezmou si tilko a obnazenym brichem :grinning: :grinning: nekdy se fakt nasmejeme...jednou jsme tam mely babu, ktera kdyz sla na zachod a zvedla se, tak sla zidle s ni....musela si ji stahnout z boku :grinning: :grinning: :grinning: a nekdy nevis, jestli k tobe stojej zady nebo celem, protoze ty speky jim jdou az na zada a vypada to jak kozy :grinning: :grinning: jeeeje kocky, kdybych vam vypravela, co se tam nekdy delo, tak mi nebudete verit....anglani jsou hrozny prasata.....tolik koz a pindouru, jako u nas v baru,jsem snad nevidela..... :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
len: jenže rodný list nikde neukazuješ :wink:

kvet: s tím cvičením to nepřeháněj, abys nepřišla o mlíko.

jeee, holky neřešte postavu a celulitidu, teď jako čerstvé maminy už na to budete mít nárok :wink: tak vám nikdo nemůže říct nic proti! a je hlavní, že se líbíme těm pánům doma, co říkají ostatní, na tom nám přeci nemusí až tak moc záležet :wink:
16. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
kvet: hmm, oni si nekdy reknou 50 korun i za obyc :angry:
16. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
len: tak to máš opravdu v práci o legraci postaráno a nenudíš se tam :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
iluss: taky si rikam..... :wink: ale v ty hlave to funguje proste jinak, nejak se nedokazu presvedcit, ze to treba neni taaak hrozny, jak si myslim....ale snazim se to neresit :wink:
16. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
iluss: no nuda u nas opravdu nebyva :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
iluss: nejsem zas takovej sportovec, abych to přeháněla a přišla o mlíko, ale nějak se hejbat budu muset... aspoň abych to trochu všechno zpevnila, no uvidíme jak budu vypadat po porodu :slight_smile: Máš pravdu, že nejdůležitější je, že se líbíme našim chlapům doma, ale pak když projde nějaká "dokonalá", tak mi to nepřidá moc na sebevědomí :unamused:
16. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
ale to jsme se dostali od miminek úplně někam jinam :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
Kvet: 50,-za poštovný a šlo to obyčejně??? No to tedanevím,zda bych vydržela nenapsatjíto do hodnocení. :confused: Mně teď jedna maminka psala omluvný email, že neodhadla velikost balíčku a tak že mi dluží 21,- Kč, že mi je pošle na účet. Tak jsem jí napsala, že je hodná, ale ať za ně koupí malýmu nanuka. :slight_smile: Když se sama ozvala a omluvila, tak to po ní přece nebudu chtít - takovou prdku. :slight_smile:
heh, jednou se tam jedna borkyne strasne opila, sla na zachod, sundala si kalhotky (ty hnusny, zapareny za celej vecer :grinning: ) a pak je namocila do pullitru piva a ozrali anglani cucali pivo z kalhotek...ulet, co?? :astonished:
len: no právě... na Aukru chtějí za poštovný hrozný peníze, to co mi poslala by stálo doporučeně 37 korun
andul: to se mi taky stalo. Jak jsem tenkrat popletla ty ucty, tak dneska mi jedna maminka poslala balik a na tricku bylo izolepou prilepenych 15 korun, ze mi vraci preplatek :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
andul: tak to je od ní pěkný, že se ozvala, taky bych to nechtěla zpátky :slight_smile: Ale tahle nevypadá, že se ozve...
16. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
len: cože?? No fůůůůj
16. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
kvet: no vazne :confused:
16. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
len: nějak mi uniklo co to bylo za akci, ale kufr se mi obrátil solidně :grinning:
16. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
ti angláni jsou fakt divní lidi :astonished:
16. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
teda holky, dvanáct hodin a u mě plotna ještě studená :sweat_smile:
a v hlavně nápad taky žádný.
16. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
K té celulitidě - já jsme byla taky pomerančík. V září na líbánkách, jsem si už říkala, že to není možný, že s tím MUSÍM něco udělat, jenže jsem z líbánek přijela těhu a tak jsem už moc cvičit nemohla, abych neriskovala, že potratím. A protože jsme měla strie už od 15ti, začala jsem se někdy v listopadu denně mazat Enjou proti strijím a celulitidě vhodné i pro těhulky (a pak tou pro těhule) a světe div se - pomeranč je pryč! Takle hladkej zadek a stehna jsem snad v životě neměla! :dizzy_face: Nechci dělat reklamu, ale ono to fakt funguje. :wink:
16. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Len, no brrr!
Il, taky se odhodlávám k té polívce-a to je to téměř bez práce. :sweat_smile:
16. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
kvet: to nebyla zadna akce, takhle se tam bezne bavili :grinning: :grinning:
andul: faaaakt jo??? :confused: :confused: :confused: no tak to si koupim!!
16. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
andul: fakt??? Já jsem jen zkoušela ten Garnier a bylo to k prdu! Jak dlouho jsi to mazala?

len: super zábava :grinning:
16. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Andulíčku, nemám nejmenší tušení, kolegyně se tam ještě nebyla podívat - objednáváme hodinu dopředu, tak půjde a já dám vědět.
Už vím - jsem to ani neodeslala - plněný závitek z vepřového s br. kaší nebo stejk s vejcem a sýrem, omáčkou a rýží
16. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
teda arwi, ty si davas :slight_smile: ja bych si dala cocku, jak jste o ni nedavno psaly, ale jsem taaaak lina :angry:
16. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
čočka :confounded:
16. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
kvet: nemas rada? :confused: ja ji miluju...a cockovou polivku, mnaaaam :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
teda holky, teď jsem dokončila úklid bytu (průběžně si s vámi píšu a u toho uklízím). Domyla jsem akorát koupelnu a záchod, teda nějak mě to mytí vany zmáhá, už teď u toho funím jak lokomotiva, jak se musím naklánět a natahovat. Jsem zvědavá, jak to budu zvládat třeba za měsíc nebo těsně před porodem.

andul: asi to taky vyřeším tou polévkou :wink:
16. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
iluss: pred porodem asi bude uklizet manzel :grinning:
16. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.