• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no zřejmě to tak dopadne, i když mi asi bude blbý nechat ho uklízet, když přijde utahanej z práce a já budu celý den doma. Ale aspoň se to pořádně naučí :grinning:
16. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
holky, od kterého týdne má být dítě hlavičkou dolů?
16. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
len: mně jenom chutná hrachovka z pytlíku :grinning:
mě chutnaj pytlíkový skoro všechny :wink:
ty zahuštěný nechávám tak jak jsou a ty vývary ještě dodělávám pole svého - zeleninka, nudle, třeba i vajíčko :wink:
16. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
ahoj kočičky,jen se v rychlosti hlásím z Krkonoš,že jsem v pořádku,já ,miminko i Tomík :slight_smile: (ten teda ještě má rýmu-vrátila se mu,ale jinak je Ok :slight_smile: a já drobné těhu neduhy typu tvrdnutí dělohy ve dne v noci ani nepočítám..))

dočítat vás bohužel tady moc nemůžu,ale už se na vás těším,až příští týden s vámi aspon trošku pokecám :slight_smile:

doufám,že jste všechny v pořádku a miminečka taky :slight_smile:

přeji všem krásný den a zase sem juknu :slight_smile:

jo a zítra si asi jedeme pro nové autí :slight_smile: :slight_smile: tak držte place,at to klapne,ale pokud bude vše Ok,tak zítra už budeme opět pojízdní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
papá kočky moje a opatrujte se :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
iluss: tak s tou hlavickou ti neporadim....to nevim :confused:
hmm, pytlikovky jsou dobry....a pekne nezdravy :grinning:
16. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
ahoj bledulko :slight_smile:

to je bezva, že jste všichni tři v pořádku :wink:

tak ať vám to s tím autíčkem zítra dobře dopadne!
16. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahoj Bledul, to jsem ráda, že si užíváte a je všechno v pohodě, ať to zítra s auťákem dobře klapne :wink:
16. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
luško, tak to "vaříme" úúúplně stejně. :wink: :grinning: A koupelnu jsemuž teď přenechala na mužovi - teda vytírání a tak.Vanu myju ale už zevnitř. :grinning:

Mazala jsem od toho listopadu každý den. A že mám menší zadek mi manželínek říká někdy od ledna nebo od února. :slight_smile:

Čočku bych si taky dala, ale ještě jsem ji nikdy nedělala. :sweat_smile: Takže nevím, jak na to.

Arwen, tak to máš náročný výběr. :slight_smile:

Já už mám polívečku nalitou a budu papkat. :dizzy_face: A abych u toho sporáku jen tak nečinně nestála, udělal jsem základ na vajíčkovou pomazánku. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahojda Bledulínku!! :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
tak hlásím, že moje nástupkyně je opravdu super a myslím si, že to spolu krásně zvládneme :grinning:
jinak zdravím Vás všechny :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Klári,no tak to je bezva!!! :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahoj bledul :slight_smile: uzivejte si Krkonose a drzim palecky s autiskem :wink:
andul: teeeda....a jest :wink: k tomu vajickova? nejak mam plnou pusu slin :grinning:
16. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
andul: jenom jednou nebo 2x?? Jinak uklízení koupelny má teď taky na starost mužíček :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Len,musím nějak "zlikvidovat" velikonoční vajíčka, ať mi tu nestraší. :grinning: Doufám,že budou ještě dobrý. Kdyby ne tak je holt vyhodím a uvařím čerstvá. :wink: :slight_smile: Ale to až v další záchvatu aktivity. :grinning:
16. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz
Jé, my jsme letos ani vajíčka nebarvili, až za rok ať se má Radimek na co dívat :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Kvetul,co 1x nebo 2x? Mazání? Tak to jen ráno. Takže jednou :wink:
andul: no jasně, že mazání, co jinýho jsi myslela?? :grinning:
andul: no jooo, byly velikonoce :grinning: tak tyhle svatky jdou uuuplne mimo nas....nezdobim, nepecu, nebarvim vajicka, neotviram kolednikum....ani nevim proc :confused: asi se to smeni, az budou deti :wink:
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
já jich nabarvila 9ks a 4 vejce mi tu zbyla. Ujeli jsmedřív,než se tu koledníci stačili stavit. :grinning:
16. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
zmeni :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Kvet, než jsi to takle napsala, tak jen na tomazání. Ale teď tujen smutně povzdychávám - manželínek mě nějak zanedbává. :frowning2: :cry:
16. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Leni, třeba nějaká směna taky proběhne. :wink: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
andul: tak musíš manžela večer svíst :grinning: My jsme se s manžou nemilovali už skoro 7 týdnů a ještě nás další doba v celibátu čeká
16. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Kvet, já bych ho klidně svedla už po příchodu z práce, ale vždycky máme užnějaký program,který jentak tak stíháme a večer už jsem tak unavená, že usínám dřív než on. :frowning2:
7týdnů- :confused: :frowning2: :confused: Ato neprobíhá ani tulení a tak? Bez pohl.stiku? To bych se teď asi zbláznila. :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
tak to já vajíčka barvím každý rok, letos jsem jich udělala asi třicet. Kdybych byla doma, tak se na to vyprdnu a nic nedělám, sem žádní koledníci nechodí. Ale jelikož jsem byla u rodičů a tam se to stále dodržuje a chodí tam koledníci, tak jsem něco nabarvit musela. Pár mi jich zbylo, tak jsem z nich taky udělala pomazánku a je fakt výborná :wink: a taková hezky barvevná - duhová :slight_smile: jak se mi ta barva dostala skrz skořápku dovnitř :wink:

jinak polívku už mám v sobě (dokonce dva talíře), tak mi to zatím asi bude stačit. Když bude ještě hlad, tak se pak něčím dorazím.
16. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
andul: A co máte dneska za program? Za tu celou dobu jsme se mazlili jen asi jednou, bojíme se totiž i toho po tom co se stalo, takže si v posteli dáme na dobrou noc jen pusu a tím to hasne. Doufám, že po porodu nebudu moc bolavá a všechno si to vynahradíme :slight_smile: :grinning:
16. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
no já myslím, že i když se člověk nemůže právě milovat, tak si nějaký způsob, jak si to vynahradit, určitě najde!!! :slight_smile:
16. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
kvet: já myslím, že nemusíte vynechávat mazlení, vždyť to mímu neublíží. Stačí, když se vyhnete pohlavnímu styku a prudkým pohybům. Když budete rozumní a půjdete na to mazlení pomalu, tak se nic stát nemůže. aspoň se obejmout nebo přitulit.

já bych bez toho mazlení asi být nemohla. Sex klidně na nějakou dobu oželím, ale mazlení neee, já jsem totiž strašně mazlící a objímací tvor! :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.