• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
iluss: tak to my se taky obejmeme, ale na nějaký větší mazlení není nálada. Když se v poseteli nakloním na nějakou stranu, tak mě to hrozně bolí a tak vůbec máme celkově strach. Vždyť i můj gyndař mi odmítá máknout na břicho, aby se mi nespustilo vnitřní krvácení :frowning2: Zkrátka ten strach je tak velkej, že spíš pak asi nedodržíme celý šestinedělí :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
ahaaa, tak to joo :wink:
16. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
venku je krásně, asi hodím ještě nějaký zbytek věciček na Radimka ať to vítr pěkně vyfouká.

Jo holky, čím se dezinfikujou dětský věci? Včera jsem vyvářela šidítka a lahvičky pro mrňouse a chtěla jsem i odsávačku nosních hlenů, ale tam psali, že se má jen nechat 10 minut v dezinfekci ležet, do čeho to mám hodit?
16. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ilus, takybych bez mazlení nevydržela- kolikrát v noci (když nemůžu spát) jenomhladímspícího manželínka po tváři nebo ho pusinkuju a přitulím se k němu a on mě pak dá v polospánku pusinku a obejmě mě... :dizzy_face:

Kvet, dnes jdu na masáž ana kurz, muž bude dělat na zahradě... Nevidím to moc růžově. :confused: Ale uvidíme, třeba zrovna bude nálada. :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
jeee,tak to vůbec nevím, já myslela, že bude stačit,když to jenom vyvaříme.
16. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
Kvetul, tak to netuším. :confused:
16. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
aaa, tak už mě chytla chuť, tak si vařím těstoviny a dám si je s mákem a cukrem a poliju máslíčkem :wink:

andul: tak to já už nedělám, protože on se vždycky probudí a pak se na mě vrhne a máme oba po spánku :grinning:
16. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
co jsem teď těhotná a mám bříško, tak ho to nějak víc rajcuje. :grinning:
16. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
andul: to já do manželína v noci furt tluču, protože nehorázně chrápe :grinning: :grinning: :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
iluss: jinak tohle u nás taky dřív fungovalo, že když jeden začal, tak bylo po spánku :grinning: :grinning:
16. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
tak nevím jak to vydezinfikuju :frowning2: asi to hodím taky do vody, ono se to nepose*e
16. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kvetul, zkus si to zadat do vyhledavače na webu. :wink:

U nás je to jak kdy - když se jen přitulím a spinkám,tak nic,ale když chci, tak ho taky probudím. :grinning:

Léňa asi taky vaří, že nepíše.

Já se zase prohrabávám webem s látkovkama (plenkama :slight_smile: ) a asi něco objednám. :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
hele za dob našich maminek se taky nic nedezinfikovalo a všechno se to jen vyvařilo a taky jsme to přežily :wink:
16. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
iluss: to je pravda :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak já se pro dnešek loučím, snad se tu ukážu na chvíli zítra jestli to vyjde, pa pa :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Kvetul,papa a užij si odpoledne! :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
pa kvet :slight_smile:
16. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Iluš, když jsme tu tak samotné - nevíš,co se dádělat proti třepení kočičích drápků? Pupí se teď hrozně loupou. :frowning2: :confused:
16. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
tak to nevím, tomu našemu se taky třepily a doktor mu je ostříhal. Od té doby máme pokoj. Ale te´d už mu je nestříháme, protože jak jezdíme k rodičům na zahradu, tak aby ten můj moula nespadl ze stromu :wink:
16. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Holky, na tohle koukněte - to by nemuselo být úplně tak blbý (za předpokladu, že budou děťátku rukávky. :grinning: ) - http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_80/products_id/342
16. dub 2009 v 15:26  • Odpověz
Il, my jak máme Pupí jenom doma, tak jí drápky stříháme pravidelně (jinak si je potvůrka brousí o nábytek :angry:) a stejně se jí teď začaly loupat. :unamused: Díky za odpověď, třeba pomůže Arwen. :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
kocky, tak jsem zpet....normalne mi to spadlo a nechtelo naskocit...tak jsem sla s Dantem, stavila se v obchode a rozhodla se, ze budu delak k obidku sunkofleky s okurcickou :slight_smile:
andul, nejak nechapu, co to je.....ten odkazek, co jsi poslala... :confused:
16. dub 2009 v 15:30  • Odpověz
Adulko, na trepeni drapku u kocek moje babi davala mrkev.....pomaha betakaroten...treba v pilulkach... :wink:
16. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
andul, nebo zkus napsat sem....http://www.vetcentrum.cz/ chodime tam na veterinu a jsou tam uuuuzasni!!! maji tam i stranecku dotazu od lidi a behem tri dnu, nekdy i driv ti odpovedi :wink:
16. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Leni, díky. :slight_smile: Mrkev zkusím, ale neumím si Pupí představit, jak jí mrkev. :grinning: Ikdyž listovej salát taky jedla. :slight_smile: Lenďulko, prohlídla sis celou tu stránku? Já to z vrchu taky nepoznala, alepak jsem si to přečetla a hlavněsjela na té stránce až dolů atam je to hezky namalovaný. :slight_smile: Je to na prodloužení zapínání u bodýček (na stejným principu jako "zvětšování" obvodu prsenky). :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
a na netu jsem nasla, ze je dobry pri trepeni pridavat vitamin H (biotin), da se sehnat na veterine nebo v zooshopech :wink:
16. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
ahaaa :slight_smile: ja predtim nesjela az dolu :grinning:
16. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
:slight_smile: Jdu od 17h na masáž, ale nikam se mi nechce - kéž bych ovládala umění teleportu. :dizzy_face:
16. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
http://www.meredit.cz/content/view/199/27/ sjed si trochu dolu, je tam pece o drapky a tam to pisou
16. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
andul, jednou bude mit teleportovaci jednotku kazdej doma...jenze my se toho asi nedozijem :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 15:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.