• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Já asi za chvilku objednám na látkovkách za dva a půl. :sweat_smile: Až mi to manželínek schválí. To je síla. A to je jen úúúplný minipidizáklad. :frowning2:
16. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
jeeee, chudák mol, si chtěl jenom popovídat a takhle dopadl!!! :grinning:

tak já to pro dnešek balím. dobrouky :slight_smile: :pensive:
16. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
Iluš, dobrou! :slight_smile: :wink:
16. dub 2009 ve 22:27  • Odpověz
andul: a cco objednavas? :confused: co je to minipidizaklad? :confused:
iluss dobrou, hezky se vyspi a uzij si to u rodicu....pa paa
16. dub 2009 ve 22:28  • Odpověz
Tak z toho nakonec je 3100,- :confused: Leni, tohle je "pidiminizáklad"1 x Vícevrstvé bavlněné plenky velikost 1 () = 565.0Kč Balení 8 kusů; 1 x BambinoMio Testovací sada vel. 1 () = 505.0Kč Typ kalhotek obrázkové Velikost kalhotek velikost S (5-7 kg); 2 x BravoWrap () = 398.0Kč Velikost kalhotek M; 2 x Čtvercové pleny Imse 80x80 cm, 75 g () = 442.0Kč; 1 x Sponka Snappi () = 160.0Kč Balení 3 ks; 1 x Vlňáčky Disana suchý zip () = 479.0Kč
Velikost 74/80. A objednala jsem si dvoje ty látkový vložky (organic (z biobalvny) a bioflanel) - zkusím to a uvidím. Schodli jsem se,že "látkování" zkusíme na tomhle úúúúplném základu a pak dyžtak koupímeuž "složitější" látkovky.
16. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Ale ono to chce si k tomu webu sednout a všechno si to pročíst a prohlídnout - takle z toho seznamu člověk nic moc nepozná - pokud už to nezná. Probírám se tím už dobře po 5. a teprva dneska jsme něco objenala a to jsem to ještě konzultovala se dvěma kamarádkama "mamkama látkařkama".
16. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
A je to objednávaný na www.latkovaky.cz :wink:
16. dub 2009 ve 23:04  • Odpověz
Leninko,jdu za manželínkem. :wink: :slight_smile: Dobrou noc! :slight_smile: A pozdravuj Dantíka. :wink:
16. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj koťátka, no tohle? Nikdo tady není? :frowning2:
17. dub 2009 v 08:43  • Odpověz
ahoj breberky :slight_smile:

Arwi - to víš, kočky tu drbou až do noci, tak ráno ještě chrupkají :grinning:

nám se ztratilo sluníčko někam....to je škoda :frowning2:
17. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
bré ranko
v Praglu prší :confounded: víkend asi bude stát za prd, že by jsme se s manžílkem konečně pustili do rekonstrukce posledního pokoje, pořád jsme to oddalovai :frowning2:
17. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
tak nám tady zatím neprší, ale možná by to bylo potřeba...je hrozné sucho...přesazovali jsme nějaké keříky a dřeviny a každej večer lítáme, teda Pepino lítá, s hadicí a s konví a zalejvá a zalejvá, aby se to vůbec ujalo...

Arwoušku - toho 30.4. jsem objednaná na 14.00h, takže to určitě domluvíme a půjdeme společně... :wink: jo a Klouz už psala, že nás bude čekat :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj Claudisku a Klarinko :slight_smile:
Tady jeste neprsi, ale je pekne zatazeno, slunicko se nam schovalo :frowning2: Hned mam po nalade. Vcera jsem byla po praci v te druhe praci a vecer jsem se teda fakt nehnula. Fuj :frowning2:

Claudi - rekla jsem Lucce,ze prijdeme vsichni, je rada :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:31  • Odpověz
arwen dvě práce si teda nedovedu představit, fakt tě obdivuju :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Ahojda! :slight_smile:

Tak tady u nás mží a jecelkem chladno. Ale jak říká Claudi - jedno dopoledne mi déšť vadit nebude. :slight_smile:

A já nechrupkala, ale uklízela! :wink: Dneska se tu staví Zuzka (ta s tím krásným porodem a malou treperendou, co se scházíme) a koukne mi na věcičky, aby mi řekla, co mám ještě dokoupit a tak. :slight_smile: Ještě štěstí, že i skauti se umí rozmonožovat, páč bych byla asi jinak úplně ztracená. :grinning:

Arwísku,nepřeháněj to! Ať Ti není špatně!

Klári, tak honem využijte příležitosti a šup na pokojík. :wink: :slight_smile: Já se tady naten náš "nový" pokojík nemůžu vynadívat. :dizzy_face: :grinning: Až mi Tom dodělá vedle přebalováku tu slíbenou polici,tak vám ho nafotím a pochlubím se. :sweat_smile: :wink:
17. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
HOlky,čí že mužský to jezdí na té motorce? Klárko, tvůj? Nevzpomenete si náhodou, jak se jmenuje takový ten "přehoz" přes motorku, když je zaparkovaná, aby na ni nepršelo a tak?
17. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
andulinko ahoj
jen se hrozím toho jak to manža zvládne, jelikož je to podkroví a bude se tam dávat sádrokarton, potřeboval by někoho k ruce, já ty těžký desky držet nemůžu :frowning2: , tak nevím kolik se toho stihne udělat, ale ráda bych už to měla z krku, je to jedinej pokoj, který ještě čeká na zkrášlení :grinning:
17. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
andul můj jezdí na dvou kolech
myslím, že je to obyčejná motoplachta, nebo se taky osvědčilo prostěradlo s gumou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tady máš pár odkazů
http://www.anglia-trading.cz/plachta-pro-motorky-velka-peraline-p-4811
http://www.yacomi.cz/plachty-na-moto-c-2331.html
http://www.bikerscrown.cz/produkt1382.html
17. dub 2009 v 10:06  • Odpověz
tak u nás už taky prší....a je tma jako v pytli....

andul - tak ty budeš mít dneska na návštěvě malé mimi? jé, tak to už pěkně potrénuješ, že? :grinning: :wink:
17. dub 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahoj,
na Proseku je fakt hnusně.

Andulko, pro jistotu si kup Mololapku. Je to stejný jako Mucholapka a ty prchy na to fakt jdou. Vypadá to děsně, ale asi jediný co funguje.
17. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Klárko, děkuju! Tchán se švárou jezdí, mají ty cestovní (ale jak se jmenují fakt nevím :sweat_smile: Jen vím, že ta třetí,co stojí v garáží je "Čopr" (neumím to napsat :sweat_smile: ). A protože měli narozeniny a motorky jsou chuděry před barákem přehozený linem ( :frowning2: ), rozhodli jsme se, že jim tu motoplachtu (juchůů - už vím, jak se to jmenuje :grinning: ) kopíme. Ale asi právě nějakou tu textilní, aby se to dalo na motorku dát dřív,než bude úplně studená (tak to aspoň chtěl švára. Já bychteda řekla, že by ta motorka měla nejdřív vychladnout, než se přikryje, ale mluvit jim dotoho nebudu :confused: ).

Claudýsku, asi ne. Malá Zuzanka bude asi spinkat naproti přes uliciu babičky. :slight_smile: Ale byla jsme u nich ve středu a tak jsem si Zuzankou potrénovala. :slight_smile:
17. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Ludvo, nezlob! Játu žádný mimimoláčátka nechci!! Ale mololapky taky ne!
17. dub 2009 v 10:23  • Odpověz
MMCh - na tom magnézku asi něco bude. Včerajsem si ho ráno nevzala a z masáže jsem málem nedojela domů, jak jsme měla tvrdý a bolavý břicho. Doma jsme vypila naráz 2rozpu tablety hořčíku a vydržela jsemaž do 21h na zahradě. :wink: Ale je fakt, že na nateklý, bolavý a napnutý nohy mi nezabírá. :frowning2:
17. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
Jeeeee, Klari a Anduli, ono to ani jinak nejde. Vcera jsem dostala vyplatni pasku a normalne o 1300 mene - zaplatila jsem je na danich pote, co si muj byvaly pritel dal naseho syna do odectu a ja ho v nich nemam. Tech 1300 je sakra znat :frowning2: Ja proste nemuzu prestat delat nebo chcipneme hlady :frowning2:

Anduli - kez by magnesko pomohlo i na mou kost. Lidi na ulici ze me musej mit srandu, kdyz videj, jak se plizim :angry:
17. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
aute maminy :slight_smile: koukam, ze to tady dneska trochu vazne :grinning: kdepak litate v tomhle fuj pocasi :wink:
andul: tak v tech latkovkach se teda vuuubec nevyznam :confused: asi je to na me moc slozity :confused:
klari: tak drzim palecky, at date pokojik do poradku :wink:
ludva: he he, andul si mololapku kupovat nemusi, ma zabijackej palec :grinning: :grinning:
arwi: ty jsi blazen, takhle se ohanet ve dvou pracich....ale kdyz nejsou penizky, tak to asi jinak nejde, co? :confounded:
17. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Leni. Ne, fakt to jinak nejde :frowning2: Je to na posrani, fakt. Mne obe dve prace bavej, ale kdyz sotva lezu, je to vazne pitomy. Danikuv tata je úroste nemocnej na penize - a kde je muze ziskat, tam po nich jde :angry:
17. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
arwi: hmm, to znam od nas z prace. Jedna holcina ma taky decko s frajerem, kterej je az moc na penize. A dava ti ten bejvalej na Danecka penize?

Holky, jsem lapena!!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: prave jsem prisla na to, jak funguje mimibazar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Leniku, teď mi paní pošťačka přinesla vydražený dupajdy z mimiaukce - ty sžlutý s lachtánkem - a jsou táááák nádherný! Mnohem hezčí než na obrázku. :dizzy_face: :slight_smile: Mám radost!
Koukala ses na ten web? Já jsem objednala tohle to: http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_28/products_id/36 (vícevrstvá plenka "čtvercovka")
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/21_29/products_id/590 ("klasická" čtvercovka)
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/24_50/products_id/121 (testovací sada - jsou v ní ty samé vícevrtvené plenky, jako na 1. odkazu)
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/22_35/products_id/298 (nepropustný svrchní kalhotky - do těch se ta plenka složí a ty ji drží a nepropustí vlhkost)
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/22_36/products_id/52 (svrchní vlňáčky - ten samý princip jako předchozí odkaz,ale propouští příp.vlhko, ale jsou 100% prodyšný - ty budeme mít na noc)
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_41/products_id/297 (tahle sponka tuplenku ještě navíc drží u sebe /nemusí být/ a je výhodná, když cheš mimčo nechat nechat jen v plence bez svrchňáčků).
17. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
čau Len :slight_smile:
a jé jé, takže přidáváš k aukru ještě mimibazar??? :grinning: :grinning: :grinning: se z tebe picnu :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
A Leni, už jsi přišla na fungování mimiaukce? :grinning:

Arwi, ach jo!!! :angry:
17. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.