• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
jeeee, tak to neni bazar, ale mimiaukce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja se asi trefim do hlavy....takovy servery by meli zakazat :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Leni,on mimibazar funguje na tu samou registraci jako mimiaukce. :slight_smile: :wink: Ale je to prostě klasický bazar - nic se nedraží, jen odpovíš na inzerát. :wink:

Claudi,co dělá Halina? :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Kdepak, Leni. Ani bych je ale chtit nemohla, mame stridavku. Takhle jsme srovnani, ale ty odpisy jsou sakra nespravedlivy. Kdyby penize nemel, chapu ho. Ale jeho rodina jich ma az dost....
17. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
andulíne - Halina: jedna už je přečtená, jedna rozečtená a jedna čeká kdy přijde na řadu... Já se u toho vždycky tak nařehtám, miluju ten její humor.... :grinning: :grinning:

Leni - vejdou se ti ty hadříky ještě do domu, nebo je už skladuješ po sousedech??? :grinning: :grinning:

Arwi - jedna má bývalá kolegyně /dvě děti/ má s bývalým taky střídavou péči a on jí něco platí, ale neznám detaily....Možná mají hodně rozdílné příjmy, tak třeba proto...no fakt nevím
17. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
arwi: a proc sis ho nedala do odpisu ty? Teda ja se v tom vubec nevyznam, ale slo by to, ne? :confused:
andul: :grinning: :grinning: takze ten bazar funguje kdo driv prijde, ten driv mele, jo? :wink:
17. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
claudie:zatim to skladam, kde se da, ale uz je potreba to odvezt k nasim :grinning: :grinning: jee, halinu mam taky rada....
17. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
leni ne, že jim to tam šechno vykoupíš :grinning:
17. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
holky, kde je Bledul? je ještě v krkonoších u tchánovců? že se kočka dlouho neozvala, dostane na zadek!! :grinning:
17. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
klarka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tolik penez nemam :grinning:
bledulka je jeste na horach :slight_smile:
17. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
leni já jsem tam už taky nakoukla, ale raději hned zase zavřela, jinak bych nám zruinovala konto, musím pomalu a pozvolna, včera jsem koupila, hřebínky a nůžky na nehtíky :grinning:
17. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Si ho tam od ledna dal a neptal se :frowning2: S nim se nema cenu hadat, kdo ma moc, chce jeste vic :frowning2:
Pro predstavu - bydli ve svem byte, plati jen elektriku a vodu a kdyz jsme bydleli spolu, ´rekl mi, ze u nej bydlim zadarmo, tak tim padem budu platit veskere ostatni vydaje na domacnost. Dal tak 4000 mesicne na ty zalohy a veskere jidlo, sunar, plinky, obleceni, benzin a potreby do domacnosti jsem musela platit ja. Proto jsem taky pri materske stale pracovala.....nema cenu po nem neco chtit, stejne bych to nedostala :angry:
17. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
arwi: tak to zni jako peknej blbec!! :angry:
klarka: hmmm, to me teprve ceka....z tech hygienickych potreb mam jeden rucnik :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 11:48  • Odpověz
no já se snažím třeba každý týden něco, abych to pak nenechala na poslední chvíli a co já vím jak budu nebo nebudu schopná fungovat, ale doufám, že jooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Len - blbej neni, jen vycuranej a lakomej :frowning2: Noco, nic neudelam. Maximalne to se mnou nekde sekne na ulici
17. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
Leni a ještě jsemho kupovala já,viď? :grinning:

Arwi, to si děláš srandu!!!

Claudi, Bledul tu byla na skok včera - máme držet pěsti, protože by dneska mohli koupit to autíčko. :slight_smile: Taknaní už od rána myslím - ta musí škytat, chudák. :grinning:

Klári, já z hygieny včera objednala ty plenky a teď už se chystám nakupovat vlastně jenom to. Ataky ponožky -zjistila jsem, že mám jen asi patery. :sweat_smile: Kolikatery ponožky bude ten náš prďolka potřebovat?? :confused: :confused:
17. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Arwen,to dvojčatům a Danečkovi fakt pomůže!
17. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
andul::grinning: :grinning: :grinning: jj, a jeste jsi ji kupovala ty :grinning: :grinning: he he, ponozky mam zatim ctvery a asi dokoupim casem...podle toho, jak budou potreba...
17. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Léňo,co děláš k obědu??
17. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Andulicku, jemu je naprosto ukradeny, ze cekam dvojcata :slight_smile: :grinning:
Prijdu, kocicky, jdu na obidek. Mmch - asi taky nejak tak naposled - mame stravenky a kdyz je neprojim, bude na nakup, treba plinek.....
17. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
anul: mam od vcerejska sunkofleky :grinning: :grinning: :grinning:
arwi: nech si chutnat :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
andul taky nevím kolik ponožek a co punčocháče??? :frowning2:
17. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Leni, a jo!

Klárko,ty mám asi 3 malinký a další 3 větší. ALe říkám si, že to stačí nakoupit až dlepotřeby koncemsrpna, nebo jak se ochladí.

Nevím, co mám vařit, tak si asi pljdu zaléstk Pupí do postele a dám si dvacet. :grinning:
17. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
klari: puncochace nemam ani jedny....ty dokoupim, az se zacne ochlazovat... :wink:
andul: treba se ti bude zdat, co mas uvarit :grinning:
17. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
Jsem se pekne precpala, oni to moji milovani kolegove do sebe hazej, jak kdyby 14 dni nejedli a ja se pokazdy ukrutne nacpu....dnes bylo veprove po Bratislavsku a ryze, dobre to bylo :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
teď jsem naložila utopence a nejraději bych se do nich už pustila :grinning: , no doufám, že snadd tak dva dny se udržím na ně nejít...aby se chudinky malý utopený stihly vůbec uležet.. :grinning: :grinning:

ponožtičky na prcka mám asi patery šestery, to myslím stačí, jsou dost pružné, tak snad s ním chvíli porostou a punčošky, no to ani nevím, tipuju taky asi šestery....uvidíme děvčata, když tak budeme nakupovat za provozu :wink: hřebínky, nůžtičky....to ještě taky nic takového nemám... :confused:
17. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak místo spinkání tu byla Zuzka (sama - malá spala u babičky). :slight_smile: Věcičkymám schválený a mám potvrzeno, že už nic kupovat nemusím. :slight_smile: A ponožky prý měli asi čtvery - žeto do kočárku stačilo. :wink:
17. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak jsem přes oběd byla ve městě, chtěla jsem si koupit nějakou sukni nebo 3/4ťáky, ale jak to tak bývá, když člověk shání nic se nesežene :angry:
ale s prázdnou jsem neodešla, koupila jsem sadu malinkatejch bryndáčku, kamarádka co u nás byla s 2 měsíčním Honzíkem na ně nedá dopustit :wink:
17. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Stále nevím,co vařit - asi už počkám na manželínka a pak si uděláme tousty a ty žampionky. :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Jéé, Klárko, tak to sis udělala radost, viď. :slight_smile:To je dobře - když nesvítí sluníčko, tak se to musí vyřešit jinak. :grinning:
17. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz
andul větší radost bych měla z tý sukně, ale co nadělám :grinning:
17. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.