• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
KLári, no jo - tak to ber tak, že se můžeš na tu sukni ještě chvilku těšít. :wink: :slight_smile:
17. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
jj budu muset vyrazit, ale když člověk chodí denně do práce a zrovna sedí mimo centrum a dojíždí, je blbý najít si čas, kdy se někam dostat a víkendy radši trávím doma u baráčku než někde v přeplněných centrech :wink:
17. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
Léňo, něco pro Tebe mám :slight_smile: Vydražila jsem dvě tílko-bodýčka a když teď vidím ty velikosti, tak je asi neunosíme - až nato bude počásko,tak nám asi budou malý. Vyvolávací cena 50,- za obě :slight_smile: Je to poslední obrázek u mě v albu. :wink: A kdybys je nechtěla, tak to řekni a třeba by si je vzal někdo jiný z holek. :wink:
17. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
Teda kocky, jsem normalne usnula :confused: jak jsem se probudila, tak jsem musela mazat s Dantem a oba jsme se vratili jak zmokly slepice :grinning: :grinning: to pocasi je vazne sileny... :confounded:
andulko, ty bodycka jsou hezky, ale ja nejsem na cernou barvu a na mimco uz vubec....treba si to vezmou holky...a jak je to velky? :wink:
17. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj těhulíny, tak se nám to počasí pěkně pokazilo, co? A navíc mám dneska nějaký ospalý den...

Ale včera jsme byli koupit komodu a přebalovací pult :slight_smile: Už mám i prášek, takže až se počasí zase umoudří, začu prát. A taky musím probrat tu naší hromádku věciček a asi budu muset ještě něco dokoupit :slight_smile: Já mám totiž třeba těch ponožtiček jen asi dva páry :frowning2:

A Léňa už se nám vrátila a koukám, že v ořestávce zase nabrala plno sil na aukce :slight_smile:

A taky za sebou máme velký UTZ :slight_smile: Je to kluk jako buk :slight_smile: Koukala jsem klarko, že budeme mít jmenovce - Ondráška. Manželín je taky motorkář, tak to snad ani jinak být nemůže :slight_smile:
Holky, já se poslední dobou porodu nějak moc nebojím (navíc pořád nevm, jestli nebudu muset na toho císaře), ale z čeho mám strach je to, aby byl prcek v pořádku a zdravý. Já se kolikrát dokážu úplně bát :frowning2:

Jo a ještě jsem se chtěla zeptat na to vyváření. Co všechno a jak dlouho to budete vařit? Já jsem v tomhle tk nějak nezkušená...
17. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
ja uz taky musim prestat kupovat ty nejmensi veci, mam toho hafo a taky si nejsem jista, jestli to unosime.... :confused:
17. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahoj len, já jsem dneska usnula na gauči asi dvakrát. Chtěla jsem si číst, ale po první větě šla knížka stranou a já zalehla :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:56  • Odpověz
Ahoj jani :slight_smile: jj, jsem zpet a zase me popadlo drazici silenstvi :grinning: ted jsem jeste zacala koketovat s mimiaukci :grinning: neboj neboj, prcek bude zdravej a ty taky.... :wink: taky se budu muset pustit do trideni veci, co mam...nakupuju jak silenec a ve finale zjistim, ze vlastne nic nemam :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
jani, to je to pocasi...jak to venku klpepe o ty okapy, tak me to vzdycky uspi.... :slight_smile:
17. dub 2009 v 16:59  • Odpověz
No jo, to bude těma hormonama - ten strach a tak
A taky jsem zjistila, že mi to poslední dobou už tak moc nemyslí :slight_smile: Kolikrát se vůbec nemůžu vymáčknout.

A co fotky ze ZOO už jsou v albíčku?
17. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
jani, jeste ne, delam na nich.....jak jsme meli rozbitej kompik, tak mi commander nejak blbne....nechce to zmensovat fotky :angry:
17. dub 2009 v 17:20  • Odpověz
No hurá! Už jsem myslela, že tu zase budu sama. :sweat_smile:

Leni, Jani, já bych taky spala. Teda já jsem asi na půl hoďky oka zavřela, ale pak přišel manželínek z práce a od té doby jsem vzhůru (ono to vlastně ani jinak nejde, jak bydlíme v jednom pokoji :grinning: ). Teď dávámedokupy šicí stroj,abych mohla začít tvořit a opravovat a tak. :slight_smile:

Leniku, to bodýnko je modrý ne černý. :wink: :slight_smile: A na fotky ze ZOO se už taky těším - snad na nich budu vypadat inteligentněji než na těch dosavadních, páč to zatím vypadá, že jste sebou měly debílka. :grinning:
17. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Ahoj andul!!!
Teda to je rychlost. Asi to bude tím počasím, ale dneska nám nějak špatně funguje internet. Rozhlížím se po mimibazaru a než se mi stáhne nějaký obrázek, skoro zase usínám. Tak mám otevřeno spoustu oken a potom ani nevím, na co se vlastně dívám.
Andul, nevypadáš jako debílek :slight_smile: To já nejsem vůbec fotogenická!!!
17. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
jeee, pojdte se hadat, kdo vypada na fotkach jako vetsi debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jani, mne to jde taky pekne naprd....porad se to seka :angry:
17. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Jdu vařit véču - bude zelňačka. Tak zatím pa.
17. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
U mě taky žádná sláva - pořád mi to padá. :frowning2:
17. dub 2009 v 18:23  • Odpověz
jani, tak at se povede :wink:
andul...uz je to trochu lepsi...snad se to rozjede....

no, jdu zkusit vlozit ty fotky ze zoo :wink:
17. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak zoo fotecky jsou tam :slight_smile:
koukam, ze tu jsem zase nejak sama :unamused: no, jdu nafotit nejnovejsi aukroulovky a dam do albicka :wink:
17. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
tak, fotky v albicku :grinning:
17. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
Leniku,jdu kouknout!!! :slight_smile:
17. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Leni, máme stejný capáčky. :grinning: :wink: A pak že na kluky nedělaj hezký oblečení. :slight_smile:

A ZOO fotky jsou super! Kupodivu maj i výrazný barvy. :slight_smile: Líbí se mity z oběda - jak je tam Bledul zaostřená a my ostatní se "vytrácíme". :slight_smile:

No jo - co pak Bledulkovi - zdali pak už mají autíčko?
17. dub 2009 v 19:24  • Odpověz
No jo, delaj hezky i na kluciky....ale spis na ty malinky....na holcicky jsou hezky i na vetsi :grinning:
Z ty zoo se mi moc nelibej, bylo blby svetlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no vsak bledulka da vedet :slight_smile: ja se asi za chvili odhlasim, neb mi prijel chlap a asi bude chtit ke kompu, mel ted tydenni pust, protoze byli na cviceni :grinning: :grinning:
17. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
ty capacky s tim bryndackem jsem poridila asi za 40 korun...jsou zlaty :sweat_smile:
17. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak jo, ja se loucim.... pujdu si udelat trochu fleku a zitra vecer se tu asi ukazu. Rano jdu do prace....tak se kocky mejte, pa paaaa :slight_smile: :zipper_mouth:
17. dub 2009 v 19:46  • Odpověz
Leni, ve Vyškově??
17. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
Len,tak v práci opatrně!
17. dub 2009 v 19:49  • Odpověz
jani jé tak pokud to bude fakt kluk budou tu dva Ondráškové :grinning:
17. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Dobré ránko, holčičky, tak se nám sluníčko schovalo definitivně, prší tady :frowning2:
Dneska nám přivezou sedačku, tak jsem zvědavá na tu legraci, až budu přesvědčovat nělaké pány na ulici, ať nám pomůžou :grinning: :grinning: Pak jedu hned zase dělat, tak je o zábavu postaráno. Jarda chce jít zítra na ryby, to jsem na to teda zvědavá :slight_smile:
18. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Dobre ranko tehulky :slight_smile:

tak u nas uz zase sviti slunicko, ale je chladno, treba se to pres den zlepsi. Vcera nam trochu naprselo, ale to nebylo ani na zaliti zahradky. Doufam ze dneska prset nebude slavime dneska narozky s manzelem, svagrem se svagrovou a jeste se k nam pridal bracha od svagrove. Bude to velky. Za chvili jedem na na nakupy a pak to vsechno nachystat. Chteli jsme byt venku tak snad to pocasicko aspon trochu vyjde :unamused:

Arwi tak at nekoho na tu sedacku sezenes ne aby ses s tim tahala ty.
Jani tak gratulace k potvrzenymu klukovi :slight_smile:
Bledulko tak doufam ze vam to utii vyslo :grinning:

Papa a uzivejte vikend :grinning:
18. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahojda Berušky! :slight_smile:

TAk jsem se včera dala do té deky. :slight_smile: Čtverečky už jsou sešité a právě se chystám na rozžehlovací mezifázi a stehování vatelínu -uff. Ale hrooozně mě to baví!! :grinning: A bolí z toho záda a blokla semi of tohověčnýho sezení kyčel. :frowning2: :angry: :cry: Ale budu jako Hrdý Budžes a vytrvám!!! :grinning: :wink: Snad to do večera dodělám.

Sis, doufám, že si užíváte oslavu! :wink:

Že Bledulkovi, už jezdí novým autíčkem. :slight_smile:

A že Arwen už odpočívá po práci a sedačka je bezpečně uklizená. :slight_smile:

A že si všechny užíváte víkendu!!! :slight_smile: :wink:

Jdu žehlit. :grinning:
18. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.