• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj kocicky moje, tak jsem zpet, sedacka je slozena u nas v praci, odchytili jsme na ulici pana, ktery dostal stovku. Doted jsem jezdila a mam toho taaaaaaaaaaakhle plny zuby :angry:
Pujdu si asi brzy lehnout.

Vsechny vas moc pozdravuje Bledulka, je stale v Krkonosich a moc se na Vas tesi :slight_smile:
18. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dobré ráno. Přišla jsem včera večer na strašnou věc: Holky, já si na ní nevidím :angry: :angry:
Jarda mi na to řekl, že no a co, hlavně, že na ni vidí on :confused:
19. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
ahoj kočky
jen Vás pozdravím a letím ven, dneska je už opět nádherně, tak toho chci náležitě využít :slight_smile:
19. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
krásné nedělní odpoledne,

jdu taky jen načíhnout....venku vylezlo sluníčkoo, tak abych ho nepropásla :wink:

Arwi - klid, z toho si nic nedělej /že si na ni nevidíš/, Jarda má pravdu, hlavně že ji vidí on... :grinning: :grinning: :grinning: Já už jsem také několik posledních holení spodku prováděla spíše popaměti a nepřej si vidět tu krvavou spoušť ve sprše... :grinning: , tak to úplně poslední holení jsem prováděla ve vaně pomocí zrcátka a ztráty krve se minimalizovaly.... :grinning: :grinning: a až bude úplně nejhůř, tak bude muset nastoupit asistent Pepino :wink: :slight_smile:

Andul - co deka, už je hotovo? jsi švadlenka šikulka... :wink:
19. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj kocicko :slight_smile:
Tak jsme si rekli, ze pujdeme na slunicko a ono zatim zalezlo :frowning2: Kazdopadne jdeme aspon ven. Jak to, ze u vas sviti? Dyk je to kousek
:unamused: O tom holeni taky premyslim, ale mam dojem, ze se to uz sama ani nebudu pokouset realizovat, protoze bych se podrizla :angry:
Uz vis, na kdy jsi objednana na kontrolu a jestli pujdeme spolu?
19. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojda!

Tak jsem včera šila do půl druhý do rána a dneska zase a už mám skoro hotovo. :grinning: Ještě tak dcě hoďky práce a je to. :grinning: :grinning: :grinning: Ale kyčel mě od toho sezení bolí tak, že sotva lezu. :frowning2: Jenže když to nedošiju teď, tak už nikdy. :frowning2: :unamused:

K tomu holení - já jsem si minulý týden koupila Gillete Venus Breeze (http://www.drostra.cz/?pid=19938&PN=Gillette+Venus+Breeze+strojek) - v domnění, že je to ten, co oněm mluvila Léňa - a je to úúúplně úúúžo! Žádný říznutí (i po slepu :wink: ), žádný podráždění a hlavně žádný chloupky! :grinning: :dizzy_face: :wink: Kdyby nemizely, tak ani nevím, že se holím. :wink: :grinning:

My jsme taky byli venku a bylo krásně. :slight_smile: A ještě štěstí, že mi manželínek říká Andulko a ne Aničko, proto po té dnešní procházce by mi už neřekl jinak než Aničko kachničko. :frowning2: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
DObré ráno a podařený vstup donového pracovního týdne! :wink: :slight_smile:

Berušky,můžete mi sem prosím dát tenodkazna web, co sena něm dá každý den číst, jak jemimi velké a co by měl doktor dělatza vyšetření. Hlavně ta vyšetření - jdu zítra do poradny a tak chci vědět, co všechno už mám mít hotový a co si mám teda vyžádat - na tu cukruvku by mě poslal nejdřív po 30tt a to teprv, když jsem ho sama zeptala,zda na ni půjdu. :angry:

MMCh- kde je Rituš? Už jsem tu dlooouho neviděla. :confused: Snad někde vegetí. :slight_smile:
20. dub 2009 v 06:45  • Odpověz
Ahoj kočičky, Andulko.
O té stránce nevím :frowning2:
Jinak hlásím naprosto dokonalé oholení - Jarda by mohl dělat lazebníka Sevillského :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
ahoj kočky,tak hlásím,že jsem opět v Praze doma :slight_smile:

měli jsme se v krkonoších moc hezky a už ted se nám stýská-zahrádka,sluníčko,čistý vzdoušek..

jinak se musím pochlubit,že máme autíčko :slight_smile: dnes ho manžílek odvezl ještě na kontrolu do servisu,aby nám to tam pořádně prohlédli a pak už budeme moci jezdit :slight_smile: :slight_smile: se starým rozbitým stále nic nevíme-ještě nám ho blokují na pojištovně šmejdi :angry: :angry: do středy nám teotericky mají přijít peníze za škodu,ale nějak to protahují ....no jo,co naděláme,že?

jak jste se tu všechny měly? doufám,že u všech bylo vše v pořádku,že nikoho nic netrápilo a že jste všechny zdravé :slight_smile:

kočky,jdu něco dělat,mám ti hory prádla atd,takže jdu do na to :slight_smile:
20. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky tehulinky,

Omlouvam se za svoji abstinenci, ale nejak nemam naladu vubec nekam chodit si povidat. mam hodne starosti a vubec nevim jak to nejak zvladnem.. Takze jsem poslednich ctrnact dni na nervy a doufam ze se to nejak neodrazi na mimiskovi.. :frowning2: :frowning2:

Jinak jak se vsichni mate a co noveho.. Omlouvam se ale docitat se mio nechce, je toho strasne moc..

Jinak vsechny moc zdraviiiim a doufam ze se vam vsem vede dobre!!!
20. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Anduliku ja jsem tady...

Jinak jsem byla na O-GTT a mame to v poradku, takze jsem rada!!!
20. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahojte maminy :slight_smile: hezke, slunickove rano vam preji :sunglasses:
ritus:gratuluju k OGTT, ja byla v utery, tak jsem zvedava, jak to dopadne....
andul:to mas nejakyho divnyho doktora, kdyz si musis rikat o vysetreni, ne? :confused:
20. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Rit: a copak se ti deje, ze nemas naladu? Nekdo te zlobi? :confused:
20. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
bezim si koupit mliko :grinning:
20. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
holky pěkné pondělní dopoledne, tak mám za sebou OGTT, výsledky by měly být zítra, bylo t v poho, sešlo se nás tam pět bab, tak jsem ty tři hodiny prokecaly, bezvadně to uteklo, jen ručičky mám rozpíchané, ale už to přestává bolet, tak jsem to ve zdraví přežila :grinning:
poradna dopadla taky o.k. přibrala jsem už 7 kilo :confused: :grinning: , pan dr. je oopavdu bezvadnej, na mé přání dělal UTZ a hledali jsme jestli je to fakt kluk, tak prý je dokonce mám fotku, ale já z toho tedy pytlíka nepoznám :confounded: , tak budu věřit zasvěceným :grinning:
20. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak ještě jednou dobrý den. :slight_smile:

V noci jsem byla od 4h vzhůru a usnula jsem až v 7:45po masáži bylinkovým olejem a paralenu a před chvilkou jsem se vzbudila. :sweat_smile:

Klárko, tak držím pěsti na dobré výsledky - jaké by vlastně měly být jiné, když sis to takle užila, viď. :wink:
A děravou ručku nemáš sama - My máme s Tomem dneska 3roky od 1. "partnerský pusy", tak si mě hned po ránu v postýlce píchal taky. :grinning: Zítra jdu (krom poradny) i na endokrinologii, tak chci mít výsledky krve už s sebou. Od tamní sestřičky jsem měla posledně modřinu jak vrata :frowning2: a manželínek to tak hezky umí, že to od něj ani nebolí. :slight_smile:

Rituš, děje se něco s čím bychom mohly pomoct?

Bledulínku, vítej doma a pochlub se autíkem trošku víc- tip, barva a tak. :wink: :slight_smile: Všechny jsme vámdržely pěsti,tak si aspoň tu barvu zasloužíme. :grinning:

Arwi, tak hlavně, aby byl Jarda po ruce, než pojedeš do porodky rodit. :wink: A aby se ten odjezd nezvrhl. :wink: :grinning:
20. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ahoj klari :slight_smile: tak tos mela super, ze vas na OGTT bylo vic...ja tam sedela sama :angry: bylo to siiiileny :confounded: takze pindik na 110% potvrzen :wink:
20. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Leni, mlíko?
Hmm... tak to já si jdu udělat kakao. :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
ahoj andul :slight_smile: a kam te Tom po ranu pichal?? :slight_smile: :confused: no, a jeste aby te to od nej bolelo :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
hmm, mliko...na lupinky...zase mi ho vypili :angry:
ty brdo, vcera jsem se pustila do mytti lednice, a jak jsem byla v uklidovym zachvatu, tak jsem vzala z gruntu celou kuchyn.....zacala jsem v 11 a skoncila v 7 vecer!!! Jsem se pak nemohla ani pohnout... :confounded:
20. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Andulko, neboj se, ja jsem vcera prisla na figl - jsem mu podrzela ruce okolo sveho tela a v tehle poloze jsme usnuli - nikam jinam nedosahly :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uz citim opravdove pohyby, to je sila, s temi dvema je to jine nez s jednim, dloubou na obou stranach a na stridacku a je to citit i pres polozenou ruku na brisku (noooo, brisku......vane :slight_smile: )

Ritunko, co se deje? Pokud chces, povidej, vzdyt jsme tady od toho, ne?

Ahoj Klarinko, vzdyt na Tobe je ten chpalecek videt na dalku :slight_smile:

Lenicko, cauky zlati :slight_smile:
20. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj arwenko :slight_smile: to musi byt super citit pohyby takhle double :slight_smile: mne kolikrat staci ten jeden fotbalista, bricho mi skace obcas ze strany na stranu :grinning:
he he, a ten figl? no nevim nevim...kdyby chtel, tak urcite dosahne i jinam :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
juj :confused: koukam, ze mas uz albicko pojmenovany Mia a Nikolas :grinning: ze bys vedela neco, co my ne? :confused: :confused: a uz mas teda jmena schvaleny? :sunglasses:
20. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
jo zlati, a jak te boli ta kost, tak uz vim, o cem mluvis....vcera jsem nemohla ani chodit....prislo mi, ze ji mam narazenou, nebo co... :confounded:
20. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
a taky koukam, jak to leti...u albicka s vorvanim mladetem mas 14 tydnu, a ted koukam do pasu a tam uz 22 :confused: :confused: to je mazec!! :grinning:
20. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Holky jste moc hodne, ale pomoci nemuzete.

Jsem uplne na prasky, jsme uplne na dne.. Neposilaj mi zadne penize. tento mesic mi prislo 1300,- kdyz jsem na sla na socialku, tak mi bylo receno ze pokud ziju u otce a s jeho manzelkou daji dohromady 12 600,- mesicne tak ze me museji uzivit a pokud budu zit s dadou a ten videla mesicne pres 5000,- tak me taky musi zivit. Do toho Dada nema praci, delal podlahy ale uz tri tydny nema zadnou zakazku. Porad hleda po netu ale jen si ho vzdy pozvou na pohovor a nic ztoho. Takze uz jsme uplne na dne a ja si nedokazu úredstavit jak to pujde dal
20. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ritus, to je ale hrozny :confounded: tak s tim ti asi vazne nepomuzeme. a jakto, ze ti poslali tak malo??? :confused: :confused: :confused: ...to ti tu muzem vypisovat, ze to bude ok, ze Dada praci nejde.....ale to asi moc nepomuze :frowning2:
20. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Len - nene, ja ho drzela pevne a pockala, az usne :slight_smile: :slight_smile:

Bledulko, prosim Te, Ty jsi mi jednou psala o rozdilech v epiduralu - existuje tedy neco, co odstrani bolest, ale clovek po tom neochrne na pulku tela? Moc diky
20. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
arwi: dyk se to pise porad, ty neochrnes, ty strasidlo jedno!!!! Delaj to tak, aby jsi citila kontrakce o mohla tlacit....kolikrat holky pisou, ze stim snad i chodej :grinning:
20. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

ritus: to mě mrzí, že máte takový problémy :frowning2: snad se to nějak brzy vyřeší a bude líp

Dneska jsem byla v poradně. A je všechno ok :slight_smile: Sice musím dávat bacha kvůli tý placentě, ale jinak je se mnou a s Radimkem všechno v pořádku. Dneska mi dělal nějaký výtěr na kultivaci z pochvy, brali mi poslední krev a monitorovali miminko, jestli už nemám kontrakce a tak. Mimísek roste, hematom se zmenšuje (prý se už ale moc nezmenší, ale hlavní je, že tam není čerstvá krev) a já mám od začátku těhu nahoře 11 kg :grinning:
20. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.