• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
arwen: tam je malý riziko, že se něco takovýho stane :slight_smile: koukám, že jsem tady všechny vyplašila :sweat_smile: Jinak já o ničem jiným nevím... pak už dělaj jen masáže, koupele, aromaterapie atd
20. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj kvetul :slight_smile: tak to je super, ze to jde vsechno takhle dobre a jste s mimiskem v poradku, to mam radost :slight_smile: a 11 kg nahore, to jsi sikulka :slight_smile:

holky, ja mam takovou radost....ted tu byla postacka a donesla mi dopis z VZP, ze mi promijeji penale :grinning: :grinning: :grinning: kdyz mi bylo 18, tak jsem byla 2 roky v Anglii a nejak jsem nevedela, ze musim odhlasit pojisteni....minuly rok mi na[psali, ze dluzim 15000 a 34000 na penale!!!! Pojisteni jsem nadvakrat zaplatila a pozadala o odstraneni tvrdosti zakona, ze cekam mimi, jsem na nemocensky a nemam moznost to z nemocenskych davek zaplatit...tak mi to cely prominuli, jupiiiii!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
No pokud neprestanu citit nohy, tak super. Ne, Kvetulinku, me jsi nevyplasila, ja jenom za prase nechci normalni porod bez cehokoli, aroma a koupele a tak, to je nanic :frowning2:
Jsem MOC rada, ze jste v poradku!!!!!!!
20. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
len: téééda! Tak to teda čumím, že VZP dokáže udělat takový gesto... to bude oslava, ne? :grinning:
20. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
arwen: tak pak celková narkoza
20. dub 2009 v 11:55  • Odpověz
Arwen, tady siteda dovolím velmi tvrdě protestovat - nebýt masáží a aroma terapie s bylinkama, jak vnitřně tak zevně, tak už min.od ledna nechodím a z těch svýchzad bychse zbláznila bolestí - těhu netěhu, bylo by to na každodenní analgetika a pořádně silný. :angry: Takže já na bylinky nedám dopustit. :wink: :slight_smile:
Jinak ta druhá anestezie je spinální. :slight_smile:

Rituš, ale Tyjsinaneschopence, takže bys měla dostávat nemocenský dávky ne? Hele, to je nějaký divný. :confused: Zkus tam znovu zavolat. MNě taky řekli dvoje různý info a jsem díky tomu bez mateřský. :angry: :angry: :angry:

Leniku,no to je bomba!!! Ano ano- já to říkám pořád: "Lína huba, holý neštěstí!" :grinning: :wink:
20. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
¨Leni, jak jsi to udělala? To je naprosto skvělý !!!!!!!!!!! Ty vogo, to je bomba, to mám radost za Tebe!!!!

Květulínku, ne, pokud je něco, co jen odstraní bolet a člověk u toho nohy cítí, nemám problém :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
K nejčastějším obavám patří ta, že po zavedení epidurálu nebude žena ve spodní části těla cítit vůbec nic. Správně provedená analgezie však skutečně ulevuje pouze od bolesti, čímž se liší od anestezie, tedy úplného znecitlivění. Po epidurálu se budete moci projít, protáhnout se na míči nebo si dojít na záchod. A samozřejmě můžete i tlačit. Děložní stahy budete pravděpodobně vnímat i nadále, jen ne jako bolest, ale jako bezbolestný tlak. Opravdu je možné, že nepřítomnost bolesti nutkání k tlačení trochu zmírní, musíte tedy o to více naslouchat pokynům porodní asistentky, která vám řekne, kdy se do toho máte pořádně opřít.

Jupííí, holky, jde to, hele :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kvetuli, taky gratuluju k super poradně! Já asi půjdu zítra taky už na monitor - se těšííím, až Skřítě uslyším! :slight_smile:

Leni, píchal mně jen do ruky :wink: a já vzorně držela :grinning: a ani jsem nebrečela! Ale náplast s obrázkem jsem zase nedostala. :frowning2: :cry:
20. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
kvet: no oslava by byla, kdyby bylo za co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky jsem cumela jak puk, to mi ver....kamarad dluzil 20000 a cast mu prominuli, zbytek musel stejne zaplatit....takze si umis predstavit, ze jsem cekala, kolik nechaj zaplatit me, kdyz jsem dluzila skoro jednou tolik :grinning: to mi fakt spadla skala ze srdce :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
andul: tak to budu držet palce, ať ti řeknou samý dobrý zprávičky :wink:

len: tak jestli je obměkčilo to těhotenství? :slight_smile: Každopádně aspoň večeřičku si to zaslouží :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ritus, jestli jsi na nemocensky, tak je to fakt divny :confused: ja jsem taky, Petr bere 25 000 a ja dostavam normalne kolem 7mi tisic.....to si tam jeste zajdi a nenech se jen tak odbit :angry:
arwi: no vidis, ty strasidlo :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
andulko, taky se tesim, az zase prcka uslysim :grinning:
20. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Andul: jinak s tím monitorem... nevím, aby jsi třeba nebyla zklamaná. Doktor mi totiž říkal, že se to dělá až tak ve 37 tt, mně to dělal kvůli tý placentě
20. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Hezke poledne holky a dobrou chut k obedu :slight_smile:

Len tak to je super s tim VZP to bych od nich necekala, to fakt stoji aspon za veceri :grinning: A drzim pesti na to OGTT at ti vyjde dobre, ja kdyz sem tam byla tak tam byla se mnou jenom jedna mamina a jeste neumela cesky takze to byly dlouhy dve hodiny :unamused:

Jinak vsem co uz maji OGTT za sebou a v poradku tak gratuluju :slight_smile:

Bledulko gratuluju k auticku :grinning: A pochlub se aspon barvickou :wink:

Kvet gratuluju k poradne. 11 kg pekny prirustek :slight_smile:

Andulko jak jde siti deky? Ja bych to nezvladla, ja na siti moc nejsem. A at ti ta poradna zitra dobre dopadne :slight_smile: Jinak ja se koukam na tyhle stranky a pisou tam i o vysetrenich http://www.tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=71

Ritusko fakt to nemate jednoduchy, ale zkus tam jeste zavolat to prece neni mozny aby jsi dostavala tak malo penez :frowning2:

Jdu si dat neco k jidlu, dneska hlidam odpoledne synovce a pujdeme urcite ven. Svagrova jede do skoly.
U nas krasne sviti slunicko tak doufam ze to vydrzi i odpoledne. :slight_smile: papa
20. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kvetul, díky -jsi hodná - ale sestřička už přemýšlela, zda ho nebude chtít doktor na minulé poradně, takže předpokládám, že mi ho zítra budou dělat. A když ne, tak ho mám slíbený za 3 týdny v nemocnici. :slight_smile:

Léňo, můžete si s Dantem na oslavu upéct buřty na zahradě. :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
ahojky sister :slight_smile:

ta stránka jak jsi doporučila Andulince je super... od začátku těhu si tam listuju, vždycky když jsme s prckem o týden starší :slight_smile: Kolik je vůbec synovci? Snad nebude moc lumpačit :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
andul: a doktor ti zase řekne bližší info k porodu?
20. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
andul: he he, burty zneji opravdu dobre :grinning: :grinning: :grinning: mnaminky mnam......
20. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
len: jen aby ti Dante nějakej buřtík nechal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
kvet: tak se poperem :slight_smile: a si pis, ze vyhraju :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Sis, moooc děkuju! O vyšetřeních jsem tam teď sice nic nenašla, ale každoádně jsme si to uložila do oblíbených (to brzo,co? :grinning: ). :slight_smile:

Kvetul, to mi řeknou až za ty3 týdny v nemocnici.

Holky, já musím dodělat tu pitomou deku... ALe mně se do toho už strááášně nechce. :frowning2: Ráno jsem to počítala a už je v tom 27h práce,z toho cca 25h od pátku podvečer. Ale už toho moc nezbývá, tak šup šup... :confused:
20. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz
andul: ale pockej, az bude hotova....to bude radosti :grinning:
20. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Leni, ty bláho! Nejhorší je,že mi už chybí jen začistit rohy a prošít těch 12 velkých čtverců (přičemž mám už 3 z půlky hotový). Včera jsem prošívala těch 116 malých hajzlíků - každý ze všech čtyř stran a mělajsmeztoho Skřítě zalezlý až někde v krku. A teď stále vykecávám na ICQ -s kamrádkou,co má od 30.3. holčičku. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz
len: to ani nepochybuju ... jak jde o jídlo, rveme se hlava nehlava :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
andul: pak s tím výtvorem honem do albíčka, jsem hrozně zvědavá :wink:
20. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
Já bychsi dala buřty!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
20. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Andulko, burtiky jsem mela vcera a pak jsem to zazdila cesnekovou pomazankou :slight_smile: Nastedky az do rana :slight_smile:

Nechtela jsem ale vubec rict, ze neverim¨bylinkam, Andulicku, ja jim sakra verim a v hodne velke sile veci mi pomohly!!!!! Pokud muzes, povez mi, cim by se dal masirovat muj bolavy kriz a moje stydka spona.....ja jsem jen mluvila o porodu jako takovém, vím, že jsou bylinky fajn a ulevují, ale porodní bolesti to prostě neodstraní :angry:
20. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
andulko, to bude raz dva :wink:
kvet: to jo, kralovstvi za jidlo :grinning: jak jsem si byla pro mliko, tak jsem se stavila v cukrarne a koupila si tiramisu a ovocnej suk :grinning: :grinning:
arwen: hmmm, tak burtiky zavidim :angry:
20. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
to vypadá, že se tady zase budeme strašit porodem :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.