• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len: jsem četla ovocný "šuk" ... jsem si říkala, co to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
len: jinak tiramisu zbožňuju :dizzy_face: já si vyndám asi z mrazáku zmrzlinku :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
čauky holky...

Bledul - takže zpátky do reality? určitě jste si týden na horách užili a jste krááásně nabití energií... :slight_smile: a velká gratulace k autovozítku.... :wink:

Arwi - jsem ti to zabudla napsat, jsem objednaná taky na toho 30tého a aniž bych si říkala na kolik chci hodin, tak mudra mě objednala na 14h :grinning: /asi je vědma a věděla, že to tak potřebuju :grinning: /, takže pak jen doladíme detaily kde se srazíme a bude to... :wink:

Rituš - to je nemilé s těmi penězi, doufám, že se brzy problém vyřeší, ať můžeš být pěkně v klidu....

taky gratulace těm co mají OGGT v pořádku a tomu kdo čeká na výsledky, tak ať jsou jen dobré... :wink: a zdravím všechny ostatní těhulice :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
kvet: he he, me to taky napadlo, kdyz jsem to napsala..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj claudi :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Claudiiiiiiiiiiiiiiiisku, jeeeeeeeeeeeee, to jsem stastna, ja uz zase vidim, jak bych to hledala jak pako :slight_smile:

Ovocny šuk - :grinning: :grinning: :grinning:

Holcicky, ja jdu ve tri na kontrolu a budu strasne moc doufat, ze by mi mohl rict pohlaviiiiiiii
20. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
claudie, ahojda :slight_smile:

arwen: dneska? Tak to ať ti řeknou, že tam je aspoň jedna holčička :wink:
20. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Arwi: tak to budu drzet palecky, at tam minimalne jedna holcicka je...a treba budou obe :grinning:
ja se zrovna objednala na 3D do Podoli....jdu 30tyho v pul paty, jeeee, ja uz se tesim :sweat_smile: :sweat_smile: doufam, ze Petr dostane volno a bude moct jit se mnou :wink:
20. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Kvetuli, ano, dneska :slight_smile:

My bychom strasne moc potrebovali parecek, abychom byli spokojeni oba dva, ani nevis, jak :slight_smile: Nacpala jsem do fotogalerie jejich jmena, vypada to tak hezky, az tak moc, ze to urcite nedopadne :angry:
20. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
arwen: ja uz na to koukala :wink:
20. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
arwi - tak to držím palce, ať se miminkové ukáží a ať je tam teda ten váš vysněný páreček :wink: , hlavně aby tam nebyli ti mimísci čtyři jak chce Danulka :grinning: :wink: :grinning: A honem nám pak dej vědět jak to dopadlo, jsme těhulky zvědavky :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
Arwi, držím pěsti na Miu!!! :wink: Aať jsou obě míma i Ty v pořádku! :wink:

Holky, já furt, comě to škrabe do kůzlete a já mám tričku píchnutý špendlík! :grinning:
20. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ja si myslim, ze se otocej zadeckama a hotovo....a dozvim se to az 30.4..... kazdopadne se dneska vratim pozde (druha prace), ale kdybych skakala radosti do stropu nebo neco vedela, pisnu Claudince sms :slight_smile:
20. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Claudi, ahoj - Tebe jsem ještě nezdravila. :sweat_smile: :slight_smile:

Arwen Daneček bychtěl čtyřčata?? :confused: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
Andulicku, ano, dava mi porad 4 pusinky a ze chce 4 miminka. Je malicko prdlej - po mamince :grinning:
Prosim Te, povez mi, co za bylinku by pomohlo ulevit od tech bolesti a v jake podobe....
20. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
andul: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holky, bezim s Dantem a na postu, zase tam mam 7 balicku :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
holky tak mám na vás zase chvíli času, měla jsem tu mojí nástupkyni tak jsem pilně pracovaly :grinning:
jinak zdravím všechny :wink:
20. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Leni, ja bych ve skrytu duse chtela obe holcicky, ale kdyz on si tolik preje chlapecka.....aspon jednoho
20. dub 2009 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj Klarko :slight_smile:

Tak synovec jeste spinka ale do pul hodky bude vzhuru.
Kvetul budou mu tri roky a je to peknej rostak. Jsu zvedava jakou bude mit naladu az se vzbudi, kdyz sel spat tak se vztekal.

Arwi drzim pesticky at je tam aspon jedna holka :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Arwi, až se Lence dovolám, tak se zeptám. :wink: Já na ta záda beru Myorel - mám ho přímo od Lenky a na masáže mi míchá nějakou směs bylinek do oleje taky sama.

Klárko, ahojda! :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
Dneska mi psal kamarad ze se mu narodila holcicka :grinning: Skoda ze bydli v Praze.
A minuly tyden se narodila holcicka moji stanicni z prace.

Ja uz se tak tesim az ta nase prdolka bude taky na svete :grinning:
20. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Arwen, našla jsem ho na netovým obchodě - těhule můžou max. 2 - 3x za den po 7mi kapičkách. http://www.apatykacb.cz/pages-productinfo/product-162/elixr-myorel-50ml-herba-vitalis.html
20. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
zmínila jsem se před dr. o křečích v nohách, tak jsem dostala rozpustnej vápník, nevím ejstli to k něčemu bude :unamused: předevčírem mě to zase bralo tak, že mám teď namožený lýtka, a ani nemusím sportovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
20. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Bledulinko, prosím Tě, jaká vyšetření by mi měl teď udělat?

Sis,jéé tak to je samá holčinka,viď? To je hezký! :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Bledul tak auticko super, tam se urcite naskladate vsichni :slight_smile:
Tak synovec uz je vzhuru tak ahojda vecer :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
bledul gratulace k novému autí, také nás to čeká, ale nějak se nám do toho nechce :unamused:
20. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
Bledulíčku, díky moc, vzhledem k tomu, že jsu dvouvaječná, taki by se to mohlo povést, ne? :slight_smile:
Moc ráda bych rodila přirozeně, ale bez těch bolestí.....děkuju :slight_smile:

Holky, se začínám bát na ten ultrazvuk, co mi poví.....mít kolem sebe 4 chlapy, tak mě asi odvezou
20. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
autor
andulko- mě klasicky dělá- tlak,moč,váha,ozvy plodu,měření dělohy od spony stydké po vrchol dělohy(to se asi nemusí-je to jen orientační jak je velká děloha) dále dotaz na otoky,pohyby,dotaz na tvrdnutí,dotaz na jiné obtíže..
někdy v tomto období (mě dělal minule) se koukne na cervix skore a vyšetří mě vnitřně...dále mě brzy budou čekat odběry- krevní obraz určitě,možná nějaká biochemie,ale myslím,že tam asi bude opět jako na začátku těhotenství testy na HIV,syfilis a žloutenky....taky brzo nás bude čekat vyšetření na streptokoka v pochvě...taky v tom tvém období plus mínus- by měl být velký Uz -kde se dítko opět prohlídne,zkontrolují se orgány,množství plodové vody,funkce placenty,zda i pupečník funguje jak má...ted už mě nic nenapadá....

sis-jé,vy teprve jdete ven :slight_smile: tak si to užijte s klučíkem :slight_smile:

klarko- ahojky :slight_smile: tebe jsem taky dlouho nepotkala :slight_smile: no docela chápu,že se vám do nového autí neche-je kolem toho docela lítání a ještě strach,aby člověk vybral dobře :slight_smile: my tedy nemáme nové,ale použité z bazaru-na nové bychom se fakt nevzmohli....a nadoraz s penězma jít nechceme...

arwi- no u dvouvaječných je to lepší v tom,že má každé mimčo svou placentu a nemusí se brát císařem kvůli tomuto-a jednovaječných placenta společná být může a nemusí-záleží,kdy se prckové rozdělili....
takže šance na normoš porod určitě je a ty budeš jen muset prcky v bříšku přemlouvat,aby s ev bříšku správně usadili :slight_smile: :wink:

arwi-ale třeba tam jedna holčička bude...a když náhodou ne,tak hlavně,že budou prcínkové zdraví :slight_smile: a jak říkám já-alespon neztratíš výsadní postavení v rodině -jako jediiná žena :wink: :sweat_smile:

ale nepředbíhejme-uvidíš co ti řeknou :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
autor
jo a holky,jak jsem posílala tu stížnost na českou poštu.... tak jsem dostala doporučený dopis-odpověď :slight_smile:
tak se mi tam omlouvají,že došlo k pochybení a že přijali opatření aby se to neopakovalo (no uvidíme příště-jak to funguje :wink: :grinning: :grinning: :sweat_smile: ) a jako omluvu za způsobené komplikace mi poslali platíčko krásných kreslených poštovních známek s tématem "krkonošská fauna a flora" v hodnotě 63 Kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže mi tedy jakoby to poštovné za jejich neuskutečněné slibované služby vrátili zpět a naštěstí takto-kdyby mi poslali poštovní poukázku s penězma a já musela na poštu stát frontu ,tak mi hrábne :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.