• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Bledulka- neee nejsi, jen máš mladší dítě, tak hold větší zápřah, on se ten starší přeci jen už víc sám zabaví....
31. bře 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
no,dítě spí,tím to nebude :wink:
31. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Paaaani holky vy jste uplne knizky. Vite snad skoro vse. Vy tu nebit, tak teda nevim nevim :wink:
31. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
rituško,kdy máš tu kardio kontrolu? někdy příští týden jestli se nepletu,co? hele a už ti i něco řekli k tomu,jak to bude po porodu? jak tě budou sledovat? jak s tou ablací? hlavně to vyřeš před druhým těhotenstvím...co vůbec na to řekla obvodačka,která se na ten problém vykašlala?
31. bře 2009 ve 21:12  • Odpověz
rituska - nééé to je jen pokročilá znalost uživatele internetu :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
andulko,lehce se na srazíkpřipomínám s beco nosítkem :slight_smile: a moc díky :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
rituško-mě by spíš byla hamba některý věci nevědět při mém povolání :wink:
31. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
ježiš já napsala hanba s M ...už ani psát neumím.... :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz
Bledul a Žanko, děkuju za odpovědi. :slight_smile:

Je to tak, že poslední MS jsem měla 6.9.08´. 1. záznam v průkazce mám z 11.11. psaný týden 8-9 a tam už je chyba,která se dál jen nabaluje - tou dobou jsem totiž byla od posledních beránků už v 10. týdnu těhu. (Než jsem se tady ptala rozepsala jsem si všechny týdny od začátku září do konce června a spočítala jsem to). Termín dle MS vychází na 13.6. a původní termín dle UZ byl 20.6. To mi už ale doktor opravil na 13.6. (byď v průkazce to psaný nemám :confused: ), protože dle UZ z 3.2. bylo mímo už 21+2 (tedy úplně přesně s měsíčky - fakticky, ne dle průkazky). MMCh - u záznamu z Uz z 3.2. mám psáno 21+3 a u poradny z 3.2. 20tt. :grinning: Nevím,zda jsem to napsala srozumitelně a zda je z toho patrný ten rozdíl. :confused:
31. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
Bledu ja uz k te doktorce nechodim. K te jsem chodila este kdyz jsem bydlela v Nove Pace. A jinak v ikemu mi rekli ze pokud to bude pres tehotenstvi v poradku a nebude se to nejak horsit, tak pra se to ma resit po porodu. Ale u apolinare mi rekli ze az dokojim, ze si to mam nechat odstranit. Ze pry nemusim do ikemu, ze mi to udelaji i oni. Coz si myslim ze by bylo fajn, protoze kdyby si me tam treba nechali par dni, tak bych treba mohla mit i maleho u sebe. Ono hlavne asi zalezi take na tom jak se to bude vyvijet v prubehu toho tehu. Ale urcite si to necham odstranit co njedrive po porodu. :wink:
31. bře 2009 ve 21:23  • Odpověz
Bleduli, neboj - myslím na to. :wink: Už jsem se tu dneska zamýšlela nadtím, že si nabalím krosnu, aby se mi to tam vešlo - klokanka, džínsy pro Ilušku, pití, svááááča, osušky pro Lenďu a JAnču... :grinning:
31. bře 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jak se vede?
Koukám, že Květulda se angažuje, to je fajn.
31. bře 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
andulko... a ještě otázka-ty tušíš ve kterém období jso mohla otěhotnět (plus mínus dny? ) no termín ti trochu asi upravit měli -podle toho uz,který ti spočítali na 20.6.-tam je to měření nejpřesnější-to by odpovídalo tomu,že miminko je mladší o cca 7 dní -že došlo k ovulaci později- v tu chvíli ti to měl podle mě doktor opravit a dále se při počtech toho držet...tím jak to jednou počítají tak a jednou tak tak v tom může být chyba...a pokud jim to počítačový systém spočítal na 8 dní (13-20 včetně) tak to je jakoby dva týdny (jeden + jeden načatý)
31. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
Holky, mě to asi bohužel v neděli nevyjde.
O víkendu bych chtěla vymalovat kuchyň a manže jde v neděli do rachoty.
Pak jsou už Velikonoce, manža má srazík ze školy a musíme ještě kmitat na chalupě a bojím se že bychom se k tomu malování do porodu nedostali. Nějak mi to mooooc rychle utíká. Ale už se mooooc na mimčo těším, tak je to asi dobře. Dokonce jsem se dneska odhodlala a poprvé mu nakoupila nějaké oblečeníčko, heč!!
31. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Andul, jiá měla poslední MS 9.9., tak to budeme rodit spolu, co?
31. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Paaaani holky to by byla svanda kdyby jste porodili ve stejny den :grinning: :grinning:
31. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
andulko,ty pijedeš teda s plnou polní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ludvo ahojky .-)

rituško,tak super,že už máš jinou dr..tahle je totiž skoro na stížnost...protože u tohoto problému občas i ženy v úplných počátcích těhotenství potrácí ( vzpomínám,jak nám lékař na koronárce říkal,že ženy nemohly mít děti,nevědělo se proč a po tomto zákroku "zázračně" otěhotněly ...:slight_smile: )

ani už tě apolináříci pohlídají :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
ludvo-takže ani na chviličku? :confused:

jejda já už bych taky měla něco koupit nebo dát dohromady :slight_smile: nějak jsme se do toho ještě neobula :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
To by teda byla sranda.
Terčin spoloužák se narodil ve stejný den, ale v jiné porodce.
S maminkou jsme se seznámily až po roce (mmch ona už byla zase těhu :grinning: ) a je to moje nejlepší kamarádka.
Docela sranda. Vždycky, když přinesou ze školy bajly, tak se smějem, že to 28 nevyšlo :grinning: :grinning: .
31. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky chci se optat ohledne predporodniho kurzu.
Hlavne jestli je to opravdu k necemu dobre a cloveku to tak nejak pomuze. A taky asi tak v kolikatem tydnu je nejlepsi tam jit.
dekuji za odpovedi
31. bře 2009 ve 21:40  • Odpověz
Ahojda Ludvo! No,uvidíme,kdy se na nás ta miminka prvně usmějí. :slight_smile: To je škoda, že TI to na sraz nevyjde. :frowning2: A pochlub se - co pak jsi Vrťapkovi koupila hezkého?
31. bře 2009 ve 21:45  • Odpověz
Holky, musím se rychle rozloučit. Manža se mi vrátil z rachoty a potřebuje na poč.
Zatím. čaukuy.
31. bře 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
ludvo papá...
31. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ludviii pa pa
31. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
rituš- tak v tomhle já neporadím-já se tam nic nového nedozvěděla,ale ber to s rezervou-jsem zdravotník,tak je to něco jiného...spíš mě zajímalo,jak to vypadá na sálech a byla jsem tam kvůli manželovi..tomu to pomohlo,takže přínos to byl (odhodlal se k porodu :wink: )
31. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
Ahojte jsem tu zase na chvili, musela sem se prestehovat k jinemu pocitaci :unamused:

Andul ty na ten srazik opravdu pojedes pekne ovesena :grinning: Abys to vsechno uvezla :slight_smile:

Koukam ze je tady nova maminka tak pekne vitam Zanko :slight_smile:

Ritus ja nastupuju na predporodni kurz pristi tyden. A myslim ze me to jako prvorodicce urcite k necemu bude i kdyz mam zdravku, nektere veci clovek velice rychle zapomina :wink: V kolikatem tydnu nastoupit to nevim to zalezi na tobe, ale me osobne by se tam nechtelo chodit tesne pred porodem. A taky zalezi na tom jak dlouhy je ten kurz.
31. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Rituš, já už ho mám skoro odchozený - a hrooozně moooc to doporučuju. :slight_smile: I když teda záleží, jakýho přednášejícího "chytneš". 1.se dozvíš věci k mimču, těhu,porodu a tak a 2. se scházíš s těhulema "na živo" a najdeš si tam třeba kamarádky na procházky s kočárky a tak. :wink:

Bledul, on ten termín porodu sedí dle UZ z toho února úplně přesně jako termín od měsíčků- 13.6., ale nemám ho oficiálně zapsaný v průkazce (jen mi to řekl) a mám tam blbě psaný ty týdny. Takže kdyby se mi nedejbože ( :zipper_mouth: ) mělo dít něco třeba teď v té Praze, tak by dle průkazky doktor počítal stáří Skřítka na 26tt od poč. příp. 28tt od MS a přitom je Skřítě tak i tak 30tt.
31. bře 2009 ve 21:53  • Odpověz
Ahoj Ludvi :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:54  • Odpověz
No ja to tedy prostuduji a uvidime. Mozna tam pujdu. :wink:
31. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
autor
andulko,jde o to,že oni když zadají do počítače poslední MS,tak jim to automaticky vyhodí datum podle MS ,takže ten z února bych nebrala tak vážně.... mě se ted liší termín dle mých propočtů ovulace (i dle Uz) o 6 dní,takže mi ho neupravili a napsali tam schválně stejný termín jako u Ms,přestože mi řekli že je miminko o 6 dní menší.... a při každém dalším UZ mám datum dle MS ...
31. bře 2009 ve 21:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.