• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
no bledul, taky nebudeme kupovat nové, ale ojeté, samozřejmě :sweat_smile: na nové není :confounded:
jedinej rozdíl je v tom, že vy máte jednou autí a my musíme koupit druhé, jelikož bych ráda byla mobilní, což na vesnici je dosti potřeba :wink:
20. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
klarko-to naprosto chápu,že je v takovém případě potřeba druhé autíčko... ale to by stačilo i takové nějaké menší,že? předpokládám,že v tom co máte byste jezdili všichni pokud by se někam jelo společně a řešíte autí pro tebe... nebo prcka posadit na motorku :grinning: :grinning: :grinning:
no blbý vtípek,no... :wink:
20. dub 2009 v 15:07  • Odpověz
no právě, že naopak, malé auto nemáme, to teda ne, ale jen dvoudvéřové, což by se pro celou rodinku asi moc neosvědčilo a je to benzín , takže docela drahá režie :angry: , takže se bude kupovat kupátka se čtyřma dveřma a hlavně nafta, manžel bude denně dojíždět do Prahy do práce, takže spotřeba 5 litrů místo 8-9 by bylo fajn :grinning:
20. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
autor
klarko,aha...takže hledáte něco většho rodinného a tohle co máte budeš mít ty... no my na naftu nemáme,žádné vhodné a v dobrém stavu na naftu se neobjevilo,ale je fakt,že my s ním jezdíme mnohem mnohem méně-hlavně na dálky k rodičům,takže snad to nebuce tak hrozný se spotřebou..ale na denní ježdění chápu,že je nafta lepší...

a co sháníte? jakou značku? manža chtěl jedině škodu,protože nám ho bude mít kdo opravovat (má kamaráda ve škodováckém servisu,takže mu věříme,že vše dělá poctivě )
20. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
no máme citroena xsaru a manžílek vybral citroena C5, manžel sice dělá u Mercedesů, ale to jsem zavrhla, nejsou pěkný (tedy ty, na které by jsme měli :confounded: ) a jsou to pěkný srač**
když to tak vezmu měsíčně projedeme kolem 4000-5000 kč, což je hrůza, tak by se to tím mohlo trochu zlepšit, na to moje popojíždění ten benzím je postačující a také mám lehčí nohu :grinning: a jezdím za míň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
tak jsem se koukla na toho citroena C5 a vypadá pěkně :slight_smile: a to půjdete do verze kombi nebo do normálního?

tak hlavně přeji štastnou ruku při výběru :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
autor
a pokud manžílek dělá do aut,tak tomu asi i obecně rozumí (nejen mercedesům) a určitě si to všechno ohlídá.... :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Klárko s tím třídveřákem vás chápu - máme třídvéřový Clio z 97´(takže taky dost malinký,ale já bych Báru nevyměnila ani za nic! :grinning: ) a taky to bude celkem bojovka , než se naučíme ukládat autosedajdu a tak. :sweat_smile:

Jinak Arwen,ptala jsem se na tu Tvoji kost zlobivou - jedině Myorel vnitřně a na potírání a na masáže olej (ten by Ti ale Lenka musela namíchat a poslat na dobírku a tam bych si to asi od ní vzala rovnoui s tím Myorelem).

Leni, Tobě jsem se ptala na tu alergii a taky by nato byla tinktura, ale bohužel ji "volně" neseženeš - takže by to taky řešila dobírka z Budějic. :wink:

TAk to holky promyslete a dyžtak mi písnětě o číslo na Lenku,ať se s ní domluvíte. :wink: :slight_smile:

Bledul, červená je krásná barva! :slight_smile: Tak ať vám autí kráásně, dlouho a hlavně bezpečně jezdí! A díky za tu poradnu- dělají nám rutině to samé,ale zajímaly mě právě ty odběry a stěry. (Jsem zvědavá, co mi vyšlo v té krvy dneska :confused: Manželín už hlásil zvýšený bílý krvinky z krevňáku, ale to si nebyljistý, zda neníu těhulí normoš.)
20. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
no kombíka asi ne, to je fakt strašná loď :confused: a autíkům rozumí a čemu nerozumí, na to má kolegy, kamarády a znamý :grinning: , ale stejně se mu do toho nechce, vsadím se, že to budeme řešit až to bude hořet :confounded:
20. dub 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
andulinko-tak to budete asi fakt muset trénovat- s ukládáním sedačky do třídveřáku :wink: :wink: já kolikrát bojovala u normoš auta :sweat_smile: :sweat_smile: u vás by to řešila autosedačka se základnou :wink:

k těm leukocytům-nevím zda je normoš u těhulek zvýšení nebo ne....to si netroufnu říci...
20. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
klari,tak to je super,že si lehce poradíte s výběrem....a snad to bude dřív,než bude "hořet " :wink: :slight_smile: ten cobík je fakt taková loď velká? asi bych to musela vidět naživo....mě přijde už veliká ted ta octávka kombíkova a to manžel kdyby nešel do škody,tak uvažoval o nějakém jiném a to vypadalo už skoro jako dodávka :grinning: :grinning: :grinning: ještě že se rozhodl pro tu octávku:slight_smile: i když-mě je jedno v čem jezdím-jak to vypadá atd,ale hlavně,aby t bylo bezpečnější než to co jsme měli-to bylo očividně s bezpečností někde pozadu...
20. dub 2009 v 15:43  • Odpověz
je to strašně velký, hlavně opticky :grinning: :astonished: :confused:
20. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
holkyyyyyyy, žhavá novinka od Arwenky:

jestli se prý nespletli tak je to chlapeček a holčička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
autor
claudi- jééé,to je super zpráva-tak to snad arwencw budeme moci gratulovat,určitě je moc a moc ráda :slight_smile:

arwísku gratuluji moc a moc k párečku :slight_smile:
20. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
Jééé, Claudi, tak to jsi do slova poslem dobrých zpráv! :slight_smile:

Arwen, takže bude Mia - to je báječný!!! :dizzy_face:
20. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
claudi díky za super zprávičku :grinning:
arwen tak se ti (vám) to splnilo, to je bezvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 v 18:26  • Odpověz
jeeee, tak to je super :slight_smile: :slight_smile: snad to nepopletli....budem drzet palecky, arwenko :slight_smile: :slight_smile:
bledul: tak gratuluju k auticku :wink: my mame taky kombi....a jak psala klarka, tak je to takova lod...mame petkovyho BMW....ale zase se nam tam v pohode vsechno vejde :grinning: kupovali jsme ho hlavne kvuli pesanovi a bude se hodit i kvuli mimiskovi :slight_smile:
andul: to jsi hodna, ze jsi se ptala....ja mam pocit, ze uz mi to snad ustupuje...dneska jsem byla venku a uplne v pohode....skoro vubec nesmrkam a pcikam sem tam, tak snad je to na ustupu....
no, jinak ja se zase vratila z posty, napakovana jak od tety z ameriky :grinning: :grinning: :grinning: na mimiaukci uz jsem taky zaznamenala uspech, vyhrala jsem prvni aukcicku :wink: :wink: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3101143
20. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Holky dekuji za podporu, ale me uz prijde ze je to neresitelne.. Ted je to v takove situaci ze by nam musel nekdo financne pomoci, protoze toho mame hodne na placeni. Vubec nevim jak to zvladnem, ale snad se to nejak otoci a treba nam pomuze jeho tatka. Protoze je hodne bohatej, ale sedi na tom jak slepice na flusu..
No uvidime, snad najde brzy praci, jnak si tomuzeme jit hodit.

Jinak skritak vypada ze je v poradku, ale to kopani zacina byt neprijemne a hlavne mi hrozne pnou vazy v horni casti bricha, takze k veceru toho mam uz plne zuby..
20. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
ritus: no urcite se to nejak vyresi...pochybuju, ze vas nechaj na ulici.....nebo na vas poslou exekutora....to si myslim, ze se urcite nestane :wink: nejak to dopadnout musi, kocko...asi to je situace dost neprijemna,ale hlavne ze jste s mimiskem v poradku :wink:
20. dub 2009 v 18:52  • Odpověz
halooo haloooo :confused: :confused:
20. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
20. dub 2009 ve 20:30  • Odpověz
Co se stalo?! Prase kozu potrkalo! :grinning:

Leniku,takže tu tinkturu nechceš?

Byli jsme malinko nakole na večeři - mňamin¨ky! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Ale jsem nějaká uondaná a zítra musím do práce. :frowning2:
20. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
A komplítek je krásňoučkej! :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jeee a cos mela dobryho? Ja si dala kuratko na smetane a knedlik :wink:
20. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
jéééé-Leni, to muselo být doooobrý! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem měla Masovou směs "pana domácího" s bramboráčkama a taky to byla ňamka - něco na způsob číny. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
hmmm, takovy vecicky mam rada :slight_smile: a jakto, ze jdes do prace, ja myslela, ze uz jsi skoncila.....
20. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Asi jako Ty, Leniku. :grinning: Ale já už chodím jen jako poradní hlas a zítra se domluvím, že budu chodit jen na zavolání. Už mě to zmáhá. :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
no ja uz asi skoncila....tenhle tyden nejdu....zitra nebo pozitri jedu k nasim, asi do konce tydne :sunglasses:
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
oukáme s Tomem do alb a řeknu T
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Error :grinning:
20. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.