• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Koukáme s Tomem do alb a občas teda žasnem,co jsou schopné ty těhule nakoupit - např. kombinezu alá kráva. :sweat_smile:
A s kým si tu budu po večerech povídat?? :confused: :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
hm, taky me obcas ty oblecky udivujou :grinning: :grinning: :grinning: a hlavne ze to nekdo koupi, chudak mimi :grinning: :grinning:
no ja budu celou dobu offline :unamused: nasi net nemaj....budu ho tam muset nechat zavest, az tam budem s prckem.... :wink:
20. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo andul, hele, v cem budes teda prat? ja chci zitra koupit nejakej prasek, abysme to pak daly u mamky do kupy... :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Leniku, já mám koupenou Lovelu a teď jen řeším, zda koupit loveláckou aviváž nebo ten ocet. :confused:
20. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
hmmm, ja fakt nevim.... :confused: :confused: co jsem cetla diskuze, tak lovela nic moc...ale doporucujou ariel kids.... asi se zvencnu :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Bledulka s Unkou i kamarádky v ní perou a nestěžují si. Tak snad. :sweat_smile: Jen tedaPája říkala, že musí skvrny od příkrmů hned zapírat ve Vanishi a ani ten kolik nezabere. :confused:
20. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Já jsem tu Lovelu koupila se slevou 40,-v akci v Globusu - je to gel a vyrábí to Woollite, ve kterým peru normálně a nedráždí mě - což se bohužel o většině jiných prášků říct nedá. :frowning2:
20. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
hm, tak ji asi taky koupim....a asi pujdu ze zacatku do toho octa..... :wink: jen doufam, ze mi pak mimi nebude smrdet :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Já Tě, kočko, nepřemlouvám. :grinning: A ten ocet prý nesmrdí. :confused: Zkusím v tom vyprat plínky a uvidím - ty se stejněmaj tak 2-3x vyorat než záskaj tu savost.
20. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
to ja vim, ze me nepremlouvas :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
:slight_smile: A co koupelna - už ji mají vaši hotovou?
20. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
Ahoj,
koukám holky, že začínáte taky prát :grinning: .

Já se nechci vytahovat, ale už mám skoro všechno vypráno.
Uložené v pytlích, Terka dostala instrukce, co mi přiveze do porodnice, tak snad to zvádne. Uřčitě jo. Dokáže mě zastoupit na 100 pro.
20. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Pomoooc- ožírá mě tu manžel!
20. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ludviku a v čem Ty pereš? MMCh - ahojda!! Už jsou výsledky z příjmaček?
20. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Koukala jsem na link od Sis na 32tt.
Píšou tam, že se miminko málo hýbe, tak nevím. Náš Vrťapíra mi zvedá žebrá 24 hod denně. Asi to bude nespavec a hyperaktíva. Uvidíme. Snad mě na starý kolena čeká hodné spinkavé a papací miminko.
20. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Ludvi,taky mám právě za sebou cca 3h nepřerušovaného vrtění a boulení a tak a stále nespinkáme - asi mu budu muset zazpívat ukolébavku nebo co. :grinning:
20. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
Andulko, díky za optání :grinning: .
Jendula byl přijat - tudíš jsem sámo pyšná mamina a Terku to čeká ve středu a v pátek.
Ta se nám zabejčila a na gympl za nic nechce, ale k přijmačkám půjde.
Nanečisto by jí vzali, tak jsem zvědavá jak to vůbec dopadne.

Jinak peru v Lovele. Byla jsem s ní vždycky spokojená, ale to víš, už jsou to roky....
20. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
S tou aviváží jsem to zatím nezkoušela, až časem. A s tím octem má dobré zkušenosti i moje drahá sestra - má 1,5 letého Adamíru a v poho. Takže další várku vyzkouším s octem.
20. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Len, toho Arielu bych se docela bála.
Naše alergoložka ho doslova zakazuje všem atopikům
Zato asi pere dobře :grinning: .
20. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Jééé - no tak to Jéňovi veeeelice moooc gratuluju!!! A klíďo buď pyšná matka - máš na co! :wink: :slight_smile: A třeba se Terka rozhodne jít na čtyřletej gymplpo základce. :wink: A nebo na něj půjde už teď, když jí zalichotí u zkoušek. :slight_smile: Jo a koukala jsem Ti do albíčka - spoďárky jsou hezounký ( :slight_smile: ), ale hadi mnohem hezčí!!! :slight_smile: :slight_smile: A Terince ty kudrny moooc sluší! :slight_smile: Jaký má ty vlasy normálně? Kudrnatý nebo rovný?
20. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Andul, a co deka. Blížíš se do finále? Taky jsem takhle tvořila u prvního dítka.
Je to fajn.

Držím Arwen palce, aby jí ta holčička opravdu vyšla :grinning: .
Holčička je holčička.
Ahoj ludvi :slight_smile: no ja jeste neperu, zatim resim v cem to spacham :grinning:
andul: koupelna se zacina delat 1.kvetna.....takze do ty doby musej byt veci presunuty z Prahy do Decina a z Decina do Prahy :grinning: :grinning: manzela taky ozer a bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ci taky holcicku :sweat_smile: :sweat_smile: treba to vyjde podruhy, jestli se na to nebudu citit uz moc stara :grinning: :grinning: :grinning:
a ludvi, gratulace k prijimackam, sikulka je to :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
Ludvi, z deky jsem momentálně nešťastná - už mi chybí jen začistit rohy a je to, ale nějak mi došla síla - potvora. :confused: :sweat_smile:

Holky,já budu v příštím životě asi chlap (nebo naše Pupí :grinning: ) - Tomula mi předváděl, jak to vypadá, když vás oždibuje sumeček, co má v hubě mořskýho ježka (Tom má vousy a pícháto - takže proto ten ježek) a když jsem si dala na záda jako ochranu polštářek, suveréně na něm během pár vteřin usnul. :grinning:
20. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Terka má normální koňský houně.
Ale jako malinká byla jedna kudrdlinka vedle druhý. Anděl s ďáblem v těle.

Kudrdlinky kroutíme hlavně před vystoupením s irskejma. Povinně.

Já se jen bojím, aby nebyla na gymplu nešťastná. Není zvyklá se učit.
O to víc mě potěšila se zkouškama nanečisto. Ostatní se šrotili a naše dáma přišla a byla průměrná.
Měla bych to i jednodušší kdyby zůstala na základce, co se týče dojíždění a tak.
Uvidíme jak to dopadne. Necháme to koňovi. Možná by pro ní byla lepší tvořivá průmyslovka.
20. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Leni, třeba se té holčinky dočkáme na podruhý. :wink: :slight_smile: A když náš věk zprůměrujem, tak můžem mít dětí ještě třeba pět. :wink: :slight_smile:
20. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
jee ludvi, tak jsem ti jukla do albicka :slight_smile: pekne deticky mas :slight_smile: a jeste hezci spodary :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
Já chci taky novou koupelnu, prosím....
20. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bohužel, spoďáry mi jsou akorát tak na hlavu :grinning: .
Ale tuším, že ke dni matek budou další...
20. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: no jo, jenze na prumernej vek se nehraje :angry: hele a Tom ti usnul na zadech??? :confused: :confused: :confused:
20. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.