• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul: ja si to myslela, zes to byla bud ty nabo arwen :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Andul, já myslím, že ty tři roky jsou tak akorát.
Rok je málo, to máš dvě mimina a neužiješ si ani jedno a dva taky. To měla ségra a byl to docela záhul.
20. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Leni, to je pravda, ale taky tam nebude věčně a do Vánoc ho máš zpět. :wink: :slight_smile: Holky,stejně Tě obdivuju - já bych to Tomovi asi za takových okolností nedovolila. :confused:

Ludvi, s tou postýlkou taky nevím. :frowning2:
20. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
Leni v Motole jsem rodila Terku a nějaký hekání od vedle ti bude srdečně jedno...
20. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
Taky bych se bála. Budeš alespoň u rodičů?
20. dub 2009 ve 22:56  • Odpověz
Andul, co bys mu nedovolila? :confused:
ludva: v to doufam :grinning: ale stejne je to divny... :slight_smile: a byla jsi tam spokojena? i kdyz tenkrat se tam asi nerodilo jak na bezicim pase, co? :wink: a kde budes rodit ted?
20. dub 2009 ve 22:57  • Odpověz
ludvi, jj, hned po porodu jedu k nasim...tady bych se z toho sama asi zvencla...a aspon usetrime za pul roku na najmu :grinning:
20. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
Len, ber to tak, že je Motol nová moderní porodnice. Boxy jsou všude. Doufám, že nebudu rodit v autě, nebo někde na chodbě.
20. dub 2009 ve 22:58  • Odpověz
Já jsemvěděla, že jsem ještě chtěla něco říct! Přesně to, co říká Ludva - že si myslím, že nám okolí bude úúúplně u paty, když budeme rodit. :grinning: V jedné knížce o těhu se v kapitole Pro tatínky píše upozornění, že maminky během porodu velmi často neskutečně sprostě nadavájí a častují tatínky přízvysky,které tatínek neslyšel ani v nejzapadlejším pajzlu. :grinning: A že si to tatínek nemá brát osobně, že to tak nemyslí. :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
no prave, dneska uz si v tech velkych nemocnicich asi moc soukromi neuzijes :wink:
holky, ja jsem hrozna, je jedenact hodin a ja do sebe soukam druhou tvarohovou plundru :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:00  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:01  • Odpověz
Leni, nedovolila bych mu odjet do toho Kosova. Asi. A pakse budete vracet do Prahy do toho domečku, co v něm bydlíte teď?

Ludvi, v autě lepší než v městský! :grinning:
20. dub 2009 ve 23:02  • Odpověz
Len,já právě dojedla půlku čokolády....
V Motole se rodilo jako na běžícím páse vždycky. Ikdyž tam moje zlatá maminka rodila mě :grinning: . V minulém století.
Jsem registrovaná na Bulovce, čistě z organizačních důvodů (kontroly, monitory a tak). Mám z toho celkem hrůzu. Já nechciiii. Zítra tam jdu s Jendulou na očkování, tak to tam trochu okouknu a pozeptám se na předporodní kurzy. Upřímně ale nevím, jestli to tam chci vůbec vidět.
andul: no a co teprve do Afghanistanu??? Tam mel puvodne jet a to jsme se chytli....ja chapu, ze to dela pro nas, \aby byly penize, ale musi brat taky trochu ohledy....asi bych mela na hlave sedej preliv, nez by se vratil....Kosovo je celkem v pohode.....
ludvi:....a za asistence bezdomacu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz
Dámy, už mám 15 kilíček navíc a mám pocit, že trpím obžérstvím.
Letos mi chutnají i Velikonoční zajdové a to je jiné roky krouhám tak maximálně do bábovky nebo na krupicovou kaši.
20. dub 2009 ve 23:05  • Odpověz
Jendovi se zdálo, že jsem porodila doma a miminko se mi nelíbilo, že je moc červený.
Nevím jak na to přišel. Chudáček.
Doufám, že porodím až bude na škole v přírodě :grinning: .
20. dub 2009 ve 23:07  • Odpověz
andul: jo a jeste nevime, jestli pujdem zpatky do Prahy....podle toho, kde bude Petr pracovat...jestli zustanou v Pardubicich, tak asi pujdem tam.....
ludvi: tak Bulovky bych se bala, nic moc dobryho jsem o ni necetla......taky jsem tam malem sla :confounded: no a s tim obzerstvim jsem na tom stejne....zatim mam nahore 3 kila, ale bojim se, ze kdyz se nezacnu krotit, tak to vsechno dozenu :confused:
20. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
Len, nemáš to jednoduchý.
20. dub 2009 ve 23:08  • Odpověz
ludva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hehe, chudatko, takovyhle sny...... :grinning:
20. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz
Ludvi, ja uz si za ty roky tak nejak zvykla....uvidime, jak budu prizpusobiva, az bude mimi :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
Len, doufám že máš 3 kila za poslední týden!!!!!!!
Nebo jsem to snad špatně pochopila? To bys mě fakt naštvala.
20. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
Snad to na tý Bulovce oba přežijeme.

Holky budu se loučit. Jdu do peřin.
Dobrou.

Teda Lenouro, to budu mít špatný sny...
20. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz
ludva: ne ne, celkove :grinning: :grinning: ale ono se rika, ze ty tlustejsi pribiraj min :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted uz jenom cekam, kdy prekrocim tu hranici a zacnu pribirat tydne po kilech :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz
ludvi dobrou a preju SLADKY sny :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ludvíku,já 11,5 :sweat_smile: A dala bych si smetanový kuře s knedlíkama, co ho má Léňa doma. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně se zase ndeska zdálo, žese bývalý přítel žení a že mu máme tu svatbu s manželínem organizovat. :confused: :grinning:

Leni, ty vole, Afgánistan! To ale nemyslel vážně,ne? Hele, nebojí se on toho otcovství víc než války?
20. dub 2009 ve 23:13  • Odpověz
Ludvi,dobrou!!
20. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
babenky, poslete hlasik nasej zuzke, tusim jedina konikova ktora sutazi na miss :wink: podporte ju ak chcete

http://www.buducamamicka.sk/?page=3&miss=2
20. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
andul: oni tu misi maj naplanovanou treba rok dopredu....takze s tim nic neudela....
ha ha a mne se dneska zdalo, ze Dante utekl za zajicem a nevratil se, protoze jsem najednou neumela piskat... :grinning:

teda to jsou sny
20. dub 2009 ve 23:15  • Odpověz
TAk to když budeš v Pardubicích, tak spolu budem moct kočárkovat, když budu u našich. :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.