• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, ja ti trochu omacky poslu, chces? :grinning: :grinning: je vyborna!! se musim pochvalit :grinning:
20. dub 2009 ve 23:17  • Odpověz
vasi jsou z Pardubic? :confused:
20. dub 2009 ve 23:18  • Odpověz
No já tam odsud pocházím . :grinning: A zbytek rodiny v Pardubkách pořád je a min. taťka a babičky s dědou tam budou. :slight_smile:

Koukám na ty fotky misek těhulí...
20. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz
jeee, tak to by bylo fajn :wink:
a co, jaky jsou, missky? :slight_smile:
20. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz
andul, nechces se prihlasit? :grinning:
20. dub 2009 ve 23:31  • Odpověz
No - dala jsem hlas asi třem a ta Koníkovka je z nich teda opravdu nejhezčí a nejsympatičtější. A některý teda opravdu stojí za to. :sweat_smile: Obzvlášť ta poslední měopravdu zaujala...
20. dub 2009 ve 23:33  • Odpověz
Leniku,ani ne. :grinning: Na to umím slovensky moooc málo! :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:34  • Odpověz
:frowning2: :frowning2: Právě jsme pohladila naši polospící čičí po bříšku a ona začala vykašlávat chlupy. :frowning2: Ale naštěstí nezvrací- zatím. :sweat_smile: :confused:
20. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz
to musis umet slovensky? :confused:
bleee chlupy, jsem rada, ze to psi nedelaj :grinning: :grinning: :grinning:
20. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz
a jak se dari kralicande venku? asi spokojena, co? teda kdyz je hezky :slight_smile:
20. dub 2009 ve 23:41  • Odpověz
Leni,kočky zase neprdí. :grinning:
Míňa je absolutně spokojená! :dizzy_face: Obvodový "zdi" má z králíkářskýho pletiva a střechu nad celým výběhemz vlnitýho průhlednýho plastu, takže na ni neprší a přitom má světlo i vzduch a navíc i stín ze živého plotu stojícího cca 1m od výběhu a veeelikou boudu s krytou teráskou( :slight_smile: ) aby jí nepršelo do krmení. :slight_smile: :wink: Teď to má +-metrový, ale nadalšíchdvou metrech výběhu jí (naivně) pěstuju trávník, aby měla čerstvou travičku. :slight_smile: Takže ještě tak 2-3 týdny a bude běhat po celým (trávník už bude nezastřešenej -jen pletivo) a bylo vplánu dokoupit jí morče, aby tam nebyla sama. :slight_smile: :wink:
20. dub 2009 ve 23:52  • Odpověz
hmmm, s tim prdenim je to fakt :grinning: :grinning: a paln s morcetem uz neni?
20. dub 2009 ve 23:57  • Odpověz
Hih, tak jsem přemýšlela, v kolik musím zítra vstávat, abych si umyla vlasy a přišla do práce v čas a tu mě napadlo, že jdu od 8h do poradny a pak hned na endokrinologii. Takže kdo ví, zda se do práce ještě vůbec dostanu. :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 23:58  • Odpověz
Já Ti nějak nejsem schopná odhadnout, zda ho tam Míňa bude chtít nebo ne. :sweat_smile:
20. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz
Lenďo, jdu do hajan. Dobrou noc a zítra. :wink:
21. dub 2009 v 00:01  • Odpověz
dobrou :slight_smile:
21. dub 2009 v 00:04  • Odpověz
Dobré ráno, Berušinky! :slight_smile:

Bledul, musela jsem ještě na chvilku zapnout počítatč, abych Ti popřála hodně štěstí do poradny a na kontrolu! :wink:

A Klárka,se má dnes dozvědět výsledky OGGT,že? Tak to taktéž držím pěsti! :wink:

Holky, myslete na mě, ať má Dr.nec dobrou náladu,nebo to zas obrečím. :frowning2:

Všem krásný den!!! :slight_smile: :wink:
21. dub 2009 v 07:12  • Odpověz
hezké ráno,

tak Andul držím palce, ať nemusíš brečet... :wink:
Zase jste s Leníkem včera brebentily do půlnoci, co? Jste nezmaři, to já jsem už dávno tuhá... :slight_smile:

Napapám se, obléknu a jedu do víru velkoměsta, čekají mě nějaké pochůzky ale pak oběd s kolegyní, to se moc těším.... A navečer je zase těhu cvíčo a kurzík, takže se s vámi zase loučím, přeju pohodovej den a pozdravujte mimísky.... :grinning: :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojky kocicky :slight_smile:

Moc diky vsem za gratulace, Tyjo, ja jsem tak rada, i kdyz jsem spis chtela holcicky, tak jsem spokojenejsi, ze bude jeden kluk a Jarda bude taky rad :slight_smile: Pan doktor hodne dlouho hledal a cekal, nez se natocej tak, jak potreboval a ja doufam, ze se nespletl :slight_smile:

Andulicku, nase Jenny prdi! A jak :grinning: :grinning: :grinning:

Krasny den, zlaticka :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
kríásné slunečné ranko :grinning:
andulce a bledulce přeji příjemnou a bezproblémovou kontrolu :wink:
arwen, claudie ahojky jak se dneska daří???
21. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
Klari, ahojky, zatim to jde, jak je u Tebe? Jsi v praci?

Zapomnela jsem rict, ze mi pan doktor zakazal chodit do prace, porad mi chce psat nemocenskou :frowning2: A to jsem mu radsi nepovidala o druhe praci....
21. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
arwen ano pracuju, dneska je mi skvěe, dobře jsem se vyspala, tedy i odpočala, takže jsem připravena podávat 200 % pracovní výkony :wink:
vím, že se to lehce říká, ale zkus co nejvíc odpočívat, ať sobě nebo miminkům nějak neublížíš :wink:
21. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ja vim, to sezeni je pitomy zravna tak jako to vecne litani a vystupovani a nastupovani do auta, jake mam u druhe prace. Horsi je, ze mi nic jineho nezbyva. Strasi me, ze se otevru predcasne :frowning2:
21. dub 2009 v 09:35  • Odpověz
no a jak to budeš řšit, kdyby hrozil předčasný porod, vzdáš se práce, jak by jste přežívali, mluvili jste o tom doma??
21. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Klarinko, musela bych tedy zustat doma, ale nevim, kdo by za me delal ty vybery. Jedine, co by asi mozna nejak slo, je moje prace - musela bych ji nejak delat z domu.....snad se nic takoveho dit nebude....
21. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
určitě to bude v pohodě, jen fakt zkus často odpočívat, co ta tvoje kost, ještě stále bolí???
21. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Klari, ta je cim dal horsi, vcera mi na ni zatlacil a ja myslela, ze tam scipnu :angry:
Aspon videl, ze nekecam
21. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
a doporučil něco, nějaké léky, cvičení??? nebo se s tím nedá nic dělat :confounded:
21. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Neda :frowning2: Leky se nesmej a cviceni je dobry treba na zada, ale na tohle ne, to se proste roztahuje panev a roztahovat se neprestane :frowning2:

Ondrasek nezlobi? :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
jj je hodnej, jen teď tak poslední dva dny už cítím takové ty větší kopance :wink: občas to i bolí :angry:
21. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.