• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak tio mne se tam zatim jen melou, ale o sto sest :slight_smile: Ze by se jim nelibil muj zpusob stravy treba?
Ty vogo, ted prisel majitel domu, ze si mame umyt okna, to je sila teda, jsem zvedava, jestli vypadnu na chodnik jako ten chlap, co skocil z brany :slight_smile:
21. dub 2009 v 10:47  • Odpověz
arwen opovaž se mýt okna :angry: :angry: tak to ti teda zakazuju, ať se postárá někdo jinej :grinning:
21. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
No, tak to nevim, kdo teda :frowning2: Panove nevedi, co driv a pak je tady jedna jedina holcina, na ktery to nemuzu nechat.Nikam nepolezu,vezmu to jen ze zeme, opravdu :slight_smile:
21. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
tak buď moc opatrná a moc to nepřeháněj :grinning:
valím na oběd, dobrou chuť, mám spicha se spolužačkou ze základy, těhu mě ještě neviděla, tak jsi jdu nechat pochválit pupík :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
Tak hezkou zábavu, Klári :slight_smile:
21. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky těhulky :slight_smile:

tak už jsem zase doma, o víkendu bylo kráááásně, ani se mi zpátky nechtělo, i když už jsem maličko začínala mít koníkovský absťák :grinning:

dneska už mi konečně volali z toho internetového obchodu, jak tam mám objednanou tu postýlku, komodu apod. Tak mi to přivezou ve čtvrtek ráno, tak už se moc těšíííím. Trvalo jim to měsíc!!!

jdu vás dočíst :wink: snad mi to nezabere celé odpoledne :wink:
21. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojda!

Tak já jsme vrátila od doktorů, z práce a uvařila si obídek (br.kašičku a dušeno -vařenou zeleninku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: ) a u jeho konzumace jdu kouknout, co se tu všechno dělo. :slight_smile:

Jinak u nás je vše zcela OK. Vážíme cca 1900g a kráásně nám tluče srdíčko. Sonda monitorující stahy dělohy se nám sice ani malinko nelíbila a tak jsme ji celou dobu zkopávali, ale naštěstí ji sestřička připevnila dost pevně. :grinning: Jinak drnec jefakt zmatkař,ale dneska mě nerozhodil. :grinning: A na endo je všetaky ok, dokonce jsme stále bez léků a mám přijít 5. listopadu an poporodní hodnoty. :grinning:
21. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Arwen,já se přidávám ke Klárce a okna taktéž zakazuji!!! Jedna známá přesně tímhle způsobemo dvojčata přišla!!! TAky si myslela, že když jebude mýt ze země, že se nic nestane. :frowning2: Copak kolegové o Tvíém těhu ještě nevědí?? Přeci Tě to nenechají umývat. :confused:

Iluš, ahojda - vítej "doma"! :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Len: gratuluju s výborným pořízením u VZP, fakt je to od nich báječný, že ti to prominuli :slight_smile:

rituš: moc mě mrzí, jak ta tvoje současná situace, teď by ses měla ze všeho těšit a radovat a ne mít takové starosti. My na tom s manžou teď taky nejsme nejlíp, manža už dva měsíce nebral výplatu, poslední byla lednová, že prý v jejich firmě na to teď nemají peníze, každý se vymlouvá na krizi :confounded: tak jsem zvědavá, jak to pak utáhneme, až se mímo narodí a u nich ve firmě se ta situace nezlepší!
21. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
aaaa, koukám, že už taky začínáte prát. Já byla včera v makru a koupila tam Lovelu prací prášek, Lovelu tekutý gel a pak aviváž Batole. Tak se do toho už dnes asi taky pustím. Samozřejmě ne všechno najednou, ale hezky postupně :wink:
21. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Arwi: mooooc velká gratulace k holčičce a chlapečkovi :slight_smile: to je super, že vám vyšel páreček, budete tak aspoň oba spokojení :slight_smile:
21. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Tak už jsem vás konečně dočetla, teda byla to fakt fuška!!! :grinning:

Andul: gratuluju k dnešní kontrole :wink: a díky za přivítání :wink:
21. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Andulicku, mne by nenapadlo, ze se nesmej myt okna, proc jako? Delam spoustu daleko horsich cinnosti :angry:

Kocicko, prosim Te, jaky ze je to olej bylinkovy a kolik by me stal?
21. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak jsem zpátky z obídku, pokec byl fajn a objevila jsem bezvadnou restauraci na Praze 7
:grinning:
taky jsem volala na výsledky OGTT a mám to v pořádku :grinning:
21. dub 2009 ve 14:27  • Odpověz
Klari, tak super, jedna dobra zprava vedle druhe :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
no pro mě představa, že bych nemohla sladký, je nepředstavitelná :frowning2: to bych nepřežila :grinning:
21. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tedka jsem splacala Margotku, mnaaaaaam - taky bych stradala bez sladkeho :slight_smile:
21. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
dneska jsem zatím sladké neměla, ale večer to určitě doženu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 14:49  • Odpověz
klari: tak to gratuluju k dobrý výsledkům :wink: taky jsem se obávala, aby mi náhodou nezakázali sladké a naštěstí neee :wink: te´d jsem zrovinka zbodla pár polomáčených sušenek a malinové čokopiškoty, to já ráááááda :slight_smile:
21. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
teda iluss jestli budeš takhle veřejně mlsat půjdu do automatu pro nějakou tu čokínu :sweat_smile: :grinning:
21. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
jé holky tak mám dvojnásobnou radost, teď jsem koukala do banky na účet a finanční úřad mi už vrátil daně, takže už mám na kočárek :grinning: :grinning: a nejen na něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
klari: no to je super :slight_smile:
21. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
autor
ahoj kočky,
přeji krásný den :slight_smile:

moje kontrola dopadla dobře (jen se doktorovi nepozdávalo časté tvrdnutí dělohy a moje bolesti jako na menstruaci...) ale jinak OK,vyfasovala jsem žádanky na odběry a taky žádanku na poslední OGTT v tomto těhotenství..tam půjdu okolo 32-33 týdne .....

andulko,copak perlil pan doktor,že je zmatkař ?? :grinning: :grinning: :wink: jinak koukám,že prcek už teda není žádný prcek :slight_smile:

klarko,gratulace k OGTT :slight_smile: :slight_smile: a taky vlastně i k těm penízkům (daně) a jakou restauračku jsi objevila?

arwísku-koukej na sebe být opatrná,já vím,že mámy si toho vždycky naberou hodně,taky mám občas ve zvyku přehánět a nešetřit se,ale nezapomínej,že máš v bříšku dvě miminečka,tak bud prosím moc moc opatrná :wink: :slight_smile:

ilusko- jé,já zrovna dneska koupila taky prací prášek a půjdu taky prát...ocet tu mám naštěstí v pětilitrové lahvi,tak můžu ját na to-jen co uschne prádlo z minulého týdne :slight_smile: :wink:
a prosímtě ze kterých stránek jsi objednávala ty věci,že jim to měsíc trvalo? to jsi jim jako zaplatila předem na účet a jim měsíc trvalo,než ti to dodají? :confused:

holky,já včera udělala internetem objednávku za hoodně penízků-skoro za 5 tisíc-povlečení,peřinky,lahvičky avent,odsávačky atd...tak jsem zvědavá kdy to dojde :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
bledul ahojky
restaurace se jmenuje molo 22
http://www.molo22.cz/
byla jsem ta dneska na obídku s kamarádkou a dala jsem so výborné těstoviny s houbama a točenou malinovanou limču a kafíčko a i s dýškem mě to vyšlo na 230 kaček, což je super, takže vřele doporučuju.

se všemy se loučím a pádím za manžílkem

ahoj :grinning: a užívejte krásného počasí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
klárko,díky zatip,třeba někdy využijeme :slight_smile:

užívej si s manžílkem a opatruj se :slight_smile: krásný den :slight_smile:
21. dub 2009 v 16:06  • Odpověz
bledulko: byla to objednávka z www.detskyraj.cz; oni už to do týdně měli na skladě a připravené k odvozu, ale dlouho se čekalo na firemní dopravu. Asi toho teď mají hodně. Kdybych si to nechala poslat poštou a nebo PPL, tak bych to doma dávno měla, ale já jsem chtěla, ať mi to přivezou jejich firemním autem, tak se čekalo tak dlouho kvůli tomu. Kdybych to byla tušila, tak si to nechám dovézt tím PPL. Ale teď už je to jedno, pozítří už to budu mít :wink:
jinak jsem to ještě neplatila, platí se hotově přímo při předání zboží.

paaa Klárko :wink:
21. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
Jsem se právě probudila. :sweat_smile:
21. dub 2009 v 16:35  • Odpověz
autor
iluško-tak aspon že to není placený ...jsem se právě lekla,že jsi to už zaplatila a zboží měsíc nikde...to bych se bála,že už ho neuvidím....tak ale ted už to budeš mít brzy doma :slight_smile:

andulko ahojky :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Caute babiny :slight_smile: jakpak se mame? :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
teda bledul....5000? :confused: :confused: wow, to je teda nakup :wink:
21. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.