• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
holky, gratulace vsem k dobrym vysledkum :wink:
arwi: to si delas legraci, ze te nechaj myt okna :confused: :confused: bych se na to vyprdla....
21. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
holky, co si myslite o tomhle? je takova vec potreba?a neni to drahy? ja vubec nemam prehled :confused: :confused:
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3129448
21. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
andulka uz zase spi :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
21. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Léňo, nespím - ale smolím slohovku. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
koukam, jak jsi se rozepsala :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
Leniku, koukni schválně na net, co by to stálo jinak - jinak mně to předražený nepřijde (hádala bych na dárek bez domluvy,kdy to už maminka doma měla :sweat_smile: ).
21. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
hm, ja na to koukala....stoji to pres 3000....ale zajimalo by me, jestli se to vyuzije.....abych treba neco nekoupila a pak to mela ve skrini :wink:
21. dub 2009 v 17:32  • Odpověz
tááák, poslušně hlásím, že první várka miminkovských věciček už je vypraná a visí na stojanu :wink:
bohužel můžu prát pouze jednu várku denně, protože se mi na sušák víc nevejde :frowning2:
21. dub 2009 v 17:39  • Odpověz
Len, já myslím, že ta sada je dobrá věc. Spousta maminek má problémy s kojením a tohle jim to hodně ulehčuje. a máš tam spoustu lahviček, které využiješ i dál.
21. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
iluss: ja myslim, ze jedna varka denne staci....kdybys to vyprala najednou, tak bys potom nemela co delat :grinning: :grinning:
o ty sade jeste popremyslim....
21. dub 2009 v 17:43  • Odpověz
no jenže takhle tímto tempem to budu opravdu prát až do porodu :grinning:
je toho totiž stráááášně moc!
21. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
aspon se nebudes nudit :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
Leni, lahvičky budeš potřebovat dřív nebo později tak jako tak, sterilizátor si většina maminek nemůže vynachválit a absorční vložky se rozhodně neztratí. :wink: Když to takle píšu, tak mě to i doce laláká. :grinning: Ale nad 2000,-bych nešla a nejdřív bych mamince napsala, zda je to ještě v záruce a kde je to kupované. :wink:
21. dub 2009 v 17:46  • Odpověz
andulko, je to tam dvakrat......a je to novy :wink:
21. dub 2009 v 17:48  • Odpověz
Ilčo, téda ty jsi pilňouš! :slight_smile: Já pořád čekám s praním na poličku vedle komody. A pak začnu taky prát. :slight_smile:
21. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
Fakt??
21. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
jeste tady...http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3129448....a prodava to jedna a ta sama pani....
21. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
holky, bezim do kramu....dostala jsem chut na hemenex, tak si utikam koupit sunku :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
já jsem taky čekala na tu komodu, ale když mi ta paní dneska volala, že mi tu komodu ve čtvrtek přivezou, tak jsem neodolala :wink:

zatím to prádélko na úplně malé mimi budu dávat do skříňky, kde bude jen miminkovské oblečení a to větší budu dávat do plastových boxů, které jsem koupila. Mají 50 litrů a jsou i s víkem. Takže to hezky vyperu, nažehlím a naskládám do těch boxů a až do toho mímo vyroste, tak to jen vyndám a budu to mít připravené.
21. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
jeeee, ten už jsem taky strááášně dlouho neměla
21. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
Iluš,tak v těch boxech to mám taky poskládané. :slight_smile: :wink: Ale v komodě mám momentálně věci jako rychlozavinovačka a tak, takže musím nejdřív vyklidit ještě jednu skříňku, abych to měla kam uložit - ajestli mi dneska opravdu přišly typlínky, tak mám zítra co dělat. :grinning:
21. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Leni, spletla jsem při vyhledávání číslo aukce a tohlena mě vyskočilo: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3129498 :wink:
21. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Jedem na poštu pro ten balíček a do OBI pro tylaťky na poličku. :grinning:
Tak zatím pa a leniku, dobrou chuť. :wink:

MMCH - té mamině jsem už napsala. Budu Tě informovat. :wink:

Iluško,tak si ho taky udělej. :wink: Když kněmu dášmanželovipivíčko, tak seurčo zlobit nebude a pochutnáte si všichni. :wink: :slight_smile:
21. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
autor
andulko-já jdu až 12- o týden později...a pak už mě častější kontroly neminou...takže když budeme chtít,tak aspon ten týden mezi svátky budeme moci třeba být jinde než v praze... ale to se ještě uvidí :slight_smile:

koukám,ten tvůj drnec je opravdu kousek.... :confused: :grinning: :wink: a koukám,že sám nemá jasno co těhulka může za léky :confused:

tak už budeš mít doma plínečky,jo? tak snad s nima budeš spokojená :slight_smile:

leni-ta sada si myslím že je dobrá,já vlastně tohle vše mám ale ve finále kupované zvlášt :wink: :wink:

holky,právě se mi zbortil sušák na prádlo pod tíhou prádla :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: takže asi budeme kupovat nový...úplně se mu ohnuly nožičky :grinning: :grinning: :grinning: a stojí tu nakřivo a čekám kdy padne úúplně :confused:
21. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
andul: manža pivo nepije a navíc má odpolední, tak je v práci a přijde až v jedenáct a já tu mám k večeři segedín :wink:
tak pa a dobře pořiď :wink:
21. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
tyyyy jo, ja se zase nazrala!! :confused: :confused: :confounded: jeste jsem si k tomu udelala dva chlebiky s maslickem a rajcatkem....uf!
bledul: no my uz novej mame, taky se mi u toho staryho ohnuly nozky :grinning: :grinning:
21. dub 2009 v 18:48  • Odpověz
andul: normalne jsem se lekla, co na tebe vyskocilo :confused: :grinning: :grinning: ale peknej vyskok to byl :wink:
21. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
tak jsem začala prát mimi prádlo a fakt netuším kdo to bude žehlit a kam se to pak dá :grinning: :grinning: :grinning: jsou toho kvanta...u spousty věcí si ani nevzpomínám,že by to měl Tomík někdy na sobě :wink: :slight_smile: :sweat_smile: :confused:
21. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Bledul: treba ani nemel :grinning: hadam, ze to se bude dit mne, mam toho uz peknou hromadu, jako kdybych cekala trojcata :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.