• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
leni-no však taky doopravdy neměl :grinning: :grinning: :grinning: zejména jsem nepoužívala dupajdy bez rozepínání v rozkroku-víc mi vyhovovalo s rozepínáním a ty nerozepínací jsem měla pro satv nouze :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a i tak z většiny vyrostl dřív,než to oblékl...a pak jsme měla i pár oblíbených kombinací oblečků a to pořád dokola dávala..a zbytek ležel ladem :slight_smile: :slight_smile: jediná polehčující okolnost je,že jsme ty věcičky měla od známé-nekupovala jsem téměř nic.... :wink: :slight_smile:

jo holky,ty jsi auko maniak ,to věřím,že toho máš kvanta...asi se budeš muset přeorientovat na větší velikosti,budeš-li chtít stále aukřit :grinning: :grinning: :grinning: a nebo příště třeba opravdu trojčata zplodíte s petrem :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
bledulko, nestras :grinning: :grinning: :grinning: a i kdyby, tak pri my smule by to byly tri holcicky, protoze mam nakoupeno na kluka :grinning: :grinning:
21. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
a jak jsem si vsimla, tak na aukru a nejen tam, je vetsinou velikost newborn nebo 56...ta proste vede....a pak odolej to nekoupit, kdyz jsou tak krasny :sweat_smile: ale uz moc nekupuju :wink:
21. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
holky já mám stejný problém, dětských hadříků mám hafo, že ani nevím, kam s tím a kdo to všechno unosí. A ještě k tomu toho je hodně pro kluka. Protože to mám od ségry a ta má kluka. Naštěstí kupovala hodně neutrální barvičky, ale je tam i spousta typicky klučičích hadříků. Ale třeba budu mít nakonec kluka a unosíme to :wink:

příští týden v úterý mám poradnu a půjdu i na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jestli mi potvrdí holčičku :wink:
21. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
no řeknu vám, že jestli to bude nakonec kluk, tak to s mým manžou fakt sekne. On vůbec nebere v potaz, že by to mohl být kluk. On prý dělal holčičku, tak to prý bude holčička a basta :grinning:
21. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Táák do teď jsem se čílila v kuchyni a na vstupní chodbě - chudák manželíne pořád běhal k popelnicím a zpět. :frowning2: :grinning: Naše místní babi si poslední dobou zvykla odkládat všechno na stůl a čekat až to uklidím - grrr! Nebo si to už nepamatuje, kam to patří?? :sweat_smile: :confused: :confused: :unamused: Každopádně to na tom stolem zůstává a já z toho rostu!!! :angry: :angry: :angry:

Leni, ten výskok byla nabídka pro Tebe - já už věcičky mám kompet. :slight_smile: :wink:

A nedoručená pošta nebyly plínky ale odsávačka nosních hlenů v krabičce 10x20cm s váhou cca 20kdg - podle pí. pošťačky to bylo větších rozměrů!!! :angry: :confused: :sweat_smile: Takže jsem na poště udělala zle a uvidíme, jak to budedál pokračovat. Během týdnemají dojít ty plíny a pak ještě jedny od pardubický babičky. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Leniku, už mi odepsala ta paní z Mimiaukce - je to kupované v Německu a případný reklamace by šly přes tu paní. S Tomem jsme o tom mluvili a shodli jsme se, že do toho do těch 2000,-půjdem, tak se chci domluvit,kterou aukci budeš dražit Ty (zda tustředeční nebo tu pozdější), ať nejdem proti sobě. :wink:
21. dub 2009 ve 22:48  • Odpověz
Nikde nikdo, takže přeji všem dobrou noc a jdu chrupkat. :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:51  • Odpověz
Andul, ja jsem prihodila na tu patecni, ale asi budu mit smulu, protoze v patek budu u nasich bez pristupu na net....takze kdyz me nekdo prehodi, tak mam smulu.... :unamused:
hezky se vyspinkej :slight_smile:
21. dub 2009 ve 22:54  • Odpověz
Ahoj holčičky, včera jsem se už vůbec na Koníka nedostala, jdu Vás dočíst a přeju krásný den :slight_smile:
22. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Andulko: já Ti věřím, prosím, tak mi ten olej objednej, dívala jsem se po Myorelu na netu, nedočetla jsem se, zda ho mohou těhule, ale snad ano. Stojí nějak 138 Kč a já bych se chtěla zeptat, zda k němu máš přístup a jestli bys nebyla tak hodná a nevzala mi obě ty věci najednou, Ty bys mi to mohla třeba na dobírku poslat? Nebo bys volila jinou cestu? Budu vděčná za cokoli, co uleví, protože léky do sebe opravdu cpát nechci.....
22. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
ahojtě kočky...

všichni už perete mimi věcičky, tak já se do toho taky dám... Muinulý týden jsem zakoupila Lovelu, tak mi nic nebrání v cestě... Aviváž žádnou dětskou nemám... :frowning2: A ten ocet co píše Bledulka, to je jako místo aviváže nebo co? Nějak mi unikají souvislosti, jak vždycky diskuzi proletím letem světem... :grinning:

Iluš - tak to se už na zítřek moc těšíš, že? na tu mega dodávku objednaných věcí... :wink:
Bledul - taky jsi se rozšoupla s objednávkou pro Gunárka, no ten se bude mít :dizzy_face:
Arwoušku - ahoj....co dělá "páreček" v bříšku? a co vůbec Jarda na tu hezkou kombinaci? byl šťastný jako blecha, že?
22. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
bré ranko
cladi ahoj, ano ocet místo aviváže, prý to není cítít, tvrdí bledulka :wink:
22. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
klári ahoj,
aha...ocet doma mám, tak to do té první várky zkusím a uvidím co to udělá... Doufám, že pak prcek nebude vonět jako ty utopenci co jsem minulý týden dělala... :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojte kocky :slight_smile:
claudi, nevim, kolik se toho octa dana, ale co jsem cetla diskuse, tak maminky davaj tak dve polevkovy lzice misto avivaze....a prcek prej vonet nebude, neboj :grinning:
holky, ja se zblaznim, ted jsem si odskocila do kramu pro koblizky a kdyz jsem se vratila, tak koukam a Dante si pochutnaval na moji nejoblibenejsi podprsence, jediny, ktera me momentalne nikde netleci!!!! Asi chce, abych chodila naostro :confused: :confused: ja se pos...!
22. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
tak jdu nakopnout tu pračku, ať to frčí.... :wink: Blbé je, že až to vyperu a vyžehlím, tak to budu muset dát zase do krabic, ještě nemáme v pokojíčku nábytek... Je vybraný, ale nejsou lidi kteří by ho objednali... :grinning:
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj Claudisku :slight_smile:
Jarda byl stastnej, to je jasny, on by stejne ve skrytu duse nejradsi dva kluky, ale je vdecnej aspon za jednoho, ja jen pevne doufam, ze se pan doktor nespletl¨a nakonec z nich nebodou dve holky nebo dva kluci :angry:

Holky, ja jsem davala ocet k avivazi, dala jsem tam oboji a bylo :slight_smile:
Ahoj Klarko :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
arwi: hadam, ze ze dvou kluku by te kleplo :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
holky ještě nemám koupené pleny myslím tetra pleny, kolik jich máte nebo budete mít??? já tedy budu na přebalování používat papírové, takže tedy jen na přebalovák, do postýlky, kočárku a kam všude se dávají??? bude jich stačit 20??
arwen ahoj :grinning:
22. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
len, ahoj... Dantík to je tady pěknej rošťák.... :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
klari: taky resim ten samej problem....vubec nevim, kolik toho mam koupit....ale myslim si, ze se daj vzdycky dokoupit, kdyz zjistis, ze jich je malo :wink:
22. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
claudi: to sice jo, ale v cem budu chodit?? :astonished: :astonished:
22. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
len jasně, že se dají dokoupit, jen budu mít trochu problém, nevím co se všechno kolem našeho bydliště dá pořídit, tak chci mít raději všechno po kupě, myslím, že tich 20 stačit bude, jinak zaúkoluju manžela, až bude prcek na světě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 09:43  • Odpověz
klarko - já mám zatím jen jedno balení, kde jsou asi čtyři plenky /jedna bílá a tři s obrázky/, ty budou jakoby takové "lepší", pod hlavičku do kočárku, do poradny a tak.... no a pak mám slíbené od kamarádky 20 nových bílých plínek...takže to tak nechám a kupovat nic nebudu...

Len - alespoň máš důvod koupit si novou... :grinning: , ale tu pak zamkni do trezoru, aby Dante zase neměl choutky :grinning:
22. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Lani, ahojky :slight_smile: To si pis, ze by me lajzlo, mit 4 chlapy kolem sebe :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
arwi - tam ta jedna holčička být prostě musí..!!!!!! přece tě nenechá napospas tolika chlapům.. :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
claudi: ja taky videla ty s obrazkama, moc se mi libej, ale pripadaly mi nekvalitni, takovy slaby :confounded: ty mas nejaky lepsi? Kdes je sehnala?
22. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
arwi,claudi :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
leni - nejsou nějak extra silný, řekla bych tak normální.... kupovala jsem je v Ml. Boleslavi v obchůdku s dětskými potřebami, stálo to něco kolem 200,-Kč.... To určitě v Praze někde seženeš taky...nebo že by Aukro a Mimaukce???? :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Claudi - jsem řekla Lucce z MB, že je to asi kluk a holka, zeptala se na jména a hned povídala, že nejsou český, respektive nejsou v českém kalendáři a že je to divný.... :confounded: Fakt je to divný, holčinky? Já jsme českej kalendář probírala mockrát a prostě mi ta jména přijdou ohraná a kromě pár vyjímek, které jsou hojně používané, nestojej za nic :angry:
22. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.