• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
len já jsem s obrázkama koupila v ikee a zdají se mi kvalitní
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90131515
koupila jsem dvoje balení :wink:
22. dub 2009 v 09:56  • Odpověz
claudi: na mimiaukci jsem videla jen bily a na aukru zadny.....
arwi: neni to divny :wink: ja bych klidne dala cizi jmeno :slight_smile:
klari: ty vypadaj hezky a nejsou ani drahy :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:59  • Odpověz
22. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
arwi - proč by to bylo divný?? když se ti ty jména líbí a chcete je dát, tak proč ne? Každý má přece jiný vkus a v dnešní době nejsou cizí jména nic neobvyklého. Víš jak to je: tisíc lidí - tisíc názorů a to platí pro všechno... :wink:

to je dobrá cena v Ikee a vypadají hezky...
22. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
22. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
to jsou krásné plínečky :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
je leni fakt, že jpo, že bnych si je koupila, abych těch žirafek něměla málo :grinning: a ještě se chci zeptat, jestli nějak řešíte veilkost (70x70, 70x80, 80x80) nebo je to jedno ???
22. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
tak rozměry neřeším....koukám, že ty moje jsou 80x80...
22. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
klari, tak velikost neresim...to si myslim, ze je uplne jedno.....
22. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
no asi jsem pošuk :confused: dneska se jdu přes obídek podívat do krtečka, mám ho kousek od práce, jdu očíhnout kočáry, i když už mám asi vybráno a tak se tam na plínky mrknu a třeba je koupím tam :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Dobrý den!

Leniku, k té "naší" aukci - Tys to jen potvrdila ne? Tak Ti to mám v Pa ohlídat? Tom slouží, tak budu sama doma. Nebo zkus tu dnešní a já pak zkusím tu páteční. A jestli třeba tím Dante nechtěl někomu něco naznačit - ale to si vybral blbou dobu,když není páníček doma, že? A aspoň máš zcela adekvátní důvod ke koupi nové krásné prsenky. :wink: :slight_smile:

K plenkám- já mám jedno IKEA balení a myslím že dvě ty flanelky s žirafkama. Ale budem jinak na látkovkách- čtvercovkách a tak jich bude doma dost, aby se mohly případně nějaké vyčlenit " na lepší". :slight_smile:

Arwísku, Myorel těhulka může v dávkování po max. 7mi kapkách. :wink: Já TI pošlu číslo na Lenku a domluvíš se s ní, ju. Koukala jsem se, zda nemámnapsanou cenu Myorelu, ale nemám - ale myslím, že ho má Lenka o něco dražší (ale jde to všechno do MC, takže jsemto nikdy neřešila).
22. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

claudinko ahojky,s tebou se věčně míjím :slight_smile: jo jo,ocet místo aviváže-pomáhá odplavit prášek z prádla a okyselí ho,takže prádlo není zásadité po prášku ale kyselejší a je to pro kyselou pokožku přirozenější (takhle jsem to před dvěma roky vyčetla..)

klarko,já myslím,že 20 tetra plen je až hodně...já měla 8 a stačilo mi to booohatě,možná jsem i nějaké kousky ani neupotřebila... používala jsem je na přebalovák a na utírání prcka po koupání
do kočárku,postýlky,na ublinknutí atd jsem radši měla malé,protože ve chvíli,kdy si prcek ublinkne to stejně hned dáš čistý a malé aspon nezabraly tolik místa v pračce...a je super nepropustná podložka do postýlky-mají i různé rozměry a já měla nějaké na kojení do naší postele...je z obou stran bavlněná a vevnitř je folie,ale nešustí to a můžeš to v pohodě prát...
http://www.latkovky.cz/product_info.php/cPath/23_66/products_id/69

takže já se spíš přimlouvám ta více normálních plínek než tetra plínek,ale třeba ti naopak ty tetra budou vyhovovat více...
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
holky zaznamenala jste některá z vás, v těhu citlivější pleť, nikdy jsem netrpěla na výrážky, kpřivky, svědění...
včer jsem vylezla z vany namazala se mlíkem a tak mě pálily nohy (i tam co jsem neholila), že jsem myslela, že se pose** a taky mám někdy vyrážku na pupíku, myslíte, že to může být třeba umělejma látka ??? DOST MĚ TO OBTĚŽUJE
22. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
autor
a jinak u normoš plínek je klárko velikost jedno pokud je nechceš používat na čurání :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
bledul děkuji za tip, mknu na to :grinning:
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
autor
klarko a neotíkají ti nohy? jak se kůže napíná-zvětšením ,tak může jakoby praskat a svědit...jedině snad mastit mastit a mastit...jinak nevím...
22. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Pro plínek chtivé či pro Aukraře: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3143689 :wink: :grinning:
22. dub 2009 v 10:52  • Odpověz
nohy mi natekly asi 3x před cca 14 týdny, od tý doby v pohodě :slight_smile: , mastím mastím, ale přijde mi, že mě svědí clé t ělo :fearful: :rolling_eyes:
22. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Klárko, já jsem cca od půlky prosince úplný suchokožec :grinning: (teda spíš :frowning2: :cry: :frowning2: ) MAžu se oleji a stejně se pořád škrábu a černé oblečení je za trest - ze vnitř je okamžitě plné bílých šupinek. :angry: Prý je to od mimča - jak si z mamči berepotřebné živiny a vitamíny a tak. Doufám, žeseto porodem spraví a nebudu se takle sušit i během kojení. :confused:

Bledulinku ahojda!
22. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
klarko,pokud tě svědí celé tělo,tak to určitě řekni lékaři...nemusí to vůůbec nic znamenat-hodně těhulí to pocituje,ale někdy se takto může v těhotenství projevit zvýšení jaterních testů a to je pak fajn,když se o tom ví...čímž tě nechci nijak strašit,ale pokud by se to stupnovalo a nepřestávalo,tak to dr. řekni.... :wink:
22. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
ahoj bledul a andul :slight_smile:
holky, ja si ted objednala 10 plinek se zirafkama, modry a bezovy, potah na prebalovak a perinku s polstarkem do postylky....vsechno za 1100..... :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
klari: to musi byt sileny...ja nastesti zadny takovy problemy nemam :wink: jak rikam, kdyby mi nerostl pupik, tak nevim, ze jsem tehotna :grinning:
22. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
autor
leni, právě z tohoto obchůdku mám část objednávky-povlečeníčka ,peřinky,a prostěradýlka :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
bledul o těch játrech jsem to četla, tak pokud to nepřestanu na další kontrole se zmíním :slight_smile: díky za rady :grinning:
22. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Leni, já 5 s kačenkama a 5 bílých flanelek. :slight_smile:
MMCH - to je ten obchod, co zněj mám chobota a povlečení a tak. :wink: :grinning:

Jo a taky jsem zjistila takovou zajímavou věc - jak jsem tu řešila, že ta sada do postýlky není povlečená,tak jsem to ukazovala Zuzce a ta říkala, že by si z toho hlavunedělala, žedeku taky povlíkat dokočárku nebudu - a má pravdu! :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Klári, nevím, zda Tě to uklidní nebo ne - ale já mám jaterky vzorový (dokonce i bylirubin - nebo jak tam jsou ta i/y :sweat_smile: - se kterým se celoživotně léčím) a přesto mi manželínek říká velmi něžně "Suchoušku" :frowning2: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
A ještě jedna věc - dneska mi přišel tenhle mejlík:

"Milí rodiče,
Věnujte prosím pozornost neopakovatelnému a časově omezenému zvýhodnění nákupu:

=========Hlídač (monitor) dechu N A N N Y pouze za akčních za 2.099,- Kč========

ODKAZ ZDE:

http://www.promi.cz/?c=p&id=638

S Nanny můžete být klidnější, když Vaše dítě spí, Nanny bdí za Vás - 24 hodin denně!"

Tak pokud ji některá zvažujete, mohlo by to být celkem prima ušetření. :wink: Ale slyšela jsem na NANNYnky dost stížností. :confused:
22. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
andul,bledul: jj, tam maj hezky vecicky :sweat_smile: jeste jsem premyslela o jednom povleceni s mantinelem...kolik jich mate? ja mam jenom to medvidkovy a premyslela jsem prave o zirafkovym....na ty strance prodavaj sadu mantinel, zavinovacka a povleceni za 600.....tak nevim :confused:
22. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
bezim do sprchy, za chvili tu jsou nasi, tak aby se nelekli moji mastny hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Zdravím všechny,
holky, tak nevím jestlli na mě s dalším těhotenstvím leze demence nebo co. Dneska jsem měla být s dědičkama u zubaře (jsme objednaní půl roku) a samozřejmě jsem na to zapomněla. Chjo. Sestřička mi ani nevynadala, má stejně staré děcka jako já a i ten pupek vzala jako polehčující okolnost. Fakt blbnu.
22. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.