• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
leni,mantinel mám ještě po Tomíkovi jeden který je za hlavou a pak do půlky postele a pak jsem časem ještě musela koupit jeden v ikee,který je po celém obvodu postýlky-jak mi Tomík cestoval v postýlce,tak poloviční mantinel byl k ničemu a stejně se bouchal ve spaní o postýlku tam kde mantinel nebyl-točil se v postýlce jak hodiny a vstával často hlavou v nohách :grinning: :grinning:

ludvo -taky občas tímto "onemocněním" trpím :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Jůů, tak mi přišly ty látkovky. :slight_smile: :confused: :confused: Téda - jsem z toho trochu jelen. :sweat_smile: Ale už jsme to všechno vyzkoušela a vypadá to dobře. :slight_smile: :wink:

Leni, já mám dvě ty velký sady (tedy i dva mantinely) a pak mi dlaší povlečení šila babička. :slight_smile: Brouku,jak to vyvedem s tou aukcí?

Ludvi, tose nám ten mozek už definitivně nastěhoval do břicha - s tím už nic neuděláme. :grinning:
22. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Andulko, tak jo, posli mi tem kontakt, budes moc hodna, ja fakt uz nevim, co mam delat. Ta okna vazne nejdou, v klidu a opatrne jsem jich umyla pet a vic to nejde. Malem jsem se roztrhla v pulce :angry:
22. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj maminy :slight_smile:

Jdu se podívat jen na skok.

arwen: gratuluju k párečku :dizzy_face: :wink:

Koukám, že rozebíráte plínky :slight_smile: Plínky nějak neřeším. Tchýně mi nějaký koupila a prý ještě nějaký balení koupí, tak to nechávám koni :slight_smile: Buď budou nějaký navíc nebo se pak v případě potřeby dají vždycky přikoupit :slight_smile:

Dneska jsem začala balit tašku do porodnice a během týdne to chci dát komplet dohromady, ale řeknu vám holky, že spíš mám pocit, že ponesu tašky 3 a ne jen jednu :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Arwen, Ty dostaneš normálně naprd.l!!! :angry: :angry: :angry:

Ahoja Kvetulíne! Tašku radši bal - holky říkaly, že ji měly tak měsíc předem připravenou. :wink:
22. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Holky, přemýšlela jsem co bych dělala, kdyby na mě přišel porod a manža nebyl doma, jak bych se dostala do porodnice. Tchýňka by byla ráda a odvezla by mě, ale od ní tam vozit nechci a jinak bych se tam dostat nedokázala, může se zavolat sanitka??? A ta odveze do porodnice kam budu chtít nebo se ptát nebudou?
22. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
andul: čáu :grinning: No dyť právě.... spousta holek rodí ve 37 tt, tak ať potom nezmatkuju :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
andul: navíc už mi zbývají jen dokoupit ty kuchyňský utěrky :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
KVET AHOJ
tak jsem si myslela, že se půjdu přes oběd mrknout na mimi věci a půjdu do ... navalila se tu na mě tolik práce, že budu ráda, když se stihnu najíst :grinning:
22. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
klarka: ahojky :slight_smile: něco jsem zaznamenala, že jsi chtěla juknout na kočár :slight_smile: A jak to, že máš tolik práce? Vždyť už ti tam pomáhá ta náhrada nebo ne??
22. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile: jdu sem jenom na skok :wink:

celé dopoledne jsem lítala s manžou po nákupech a pak jsem vařila a za chvilku jedu na randa do prahy

já mám asi 20 normálních plínek právě jako podložky do kočárku, autosedačky, na ublinknutí apod. a myslím, že to bude stačit.

kvet: sanitku si zavolat můžeš, ale myslím, že tě odvezou do té nejbližší a nebudou se ptát, kde bys chtěla rodit
22. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz
Andulko, a co mam asi delat? Mame tady celkem 32 oken a jsme na to dve holky :frowning2:

Ja mam hlad jak vlci smecka :grinning:

Ahoj Kvetulko, dekuji Ti :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
tak jsem si napsala mailík do jedný zubní ordinace jestli by mě od září nepřijali, tak jsem zvědavá

iluss: my tady máme dvě tak zhruba stejně daleko od sebe, tak uvidím kam se dostanu :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
arwen: vlčí smečka :grinning: vždyť na to máš taky nárok :wink: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
kvet náhrada chodí jen pondělí+pátek, jinak má ještě další firmy na zpracování a mám před uzávěrkama, tak je to trochu více než normálně přes měsíc :angry:
22. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
klarka: tak to potom jo... no, už abys byla na mateřský, viď? :slight_smile: Si pěkně odpočineš a budeš nabírat spoustu sil na prcka :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
tenhle kolotoč absolvuju ještě dvakrát a pak pápá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
už se těším :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak to už uteče jak voda :wink:
22. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
holky se všechny někam vytratily... že by obědvaly???
22. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj Květuldo,
Už se ti to krátí, viď?

Chci se tě zeptat, jaké vložky do podprdy sis kokupila? Je v tom nějaký rozdíl?
Chtěla bych jednorázovky, ne prací.
22. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kvetul, já myslím,ževzhledem k průběhu Tvého těhu Těpovezou do HK - a jako jistotu bychto řekladispečerce, až si tzusanitu budu volat- něco vtomsmyslu,že jsem ležela dobu na rizikovým v HK a že Tě chtějí rodit tam, tak zda by mohla přijet hradecká sanita.

Klári, tak to je škoda. :frowning2: Ale třeba zítra. :wink: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
já už se cpu, ještě, že mám jídlo z domova, restauračku bych nezvládla, tak dopapám a jdu pokračovat v práci :grinning:
V neděli jsem mluvila s jednou holkou co rodila taky na Bulovce a ukradli jí tam boty. To už je druhý případ co znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já taky baštím - koprovku s bramburkama a vajíčkem. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak Klárko,dobrou chuť! :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Ludvo, COŽE??? :confused: :confused: :confused:
22. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Ahojky tehulinky....

TAk jak se vsem vede?
Kvetuldo jak se citis, uz to mas za par.. Moc moc zavidim.. TAk hezky bal at to mas pripravene. :wink: :wink:
22. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
ludva: mám nějaký jednorázovky od chicca, co tady doporučovala Bledulka, moc jsem v tom nepátrala, Bledulka je doporučila, tak jsem je koupila :grinning:

andulinka: To je právě to, že se mi teď zase do Hradce moc nechce. Kolem mýho termínu má být totiž zavřená porodnice v Náchodě a rodičky budou posílat do Hradce, takže to tam bude přeplněný a když maj stop stav, tak posílají do Pardubic (kam nechci ani za Boha) a do Chrudimský porodky, takže bych radši jela hned do Jičína, kde bude větší pravděpodobnost, že si mě tam nechají...
22. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj Rituš! :slight_smile: Dneska vypadáš radostněji - to je dobře. :slight_smile: :wink: A neboj, taky se dočkáš a pak si budem ještě říkat, jaký tobylo krásný, když byl mrňous v bříšku. :grinning:
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky rituš :slight_smile: No já už se taky těším až to bude za mnou, doufám, že mi porod začne v pořádku a nezačnu hned kvůli placentě krvácet a tak... mám z toho docela obavy
22. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Kvetuldo nechci nejak radit, ale kamaradka ted rodila v unoru v Jicine a rikala ze by tam uz v zivote nesla.. A ja co se tyka vubec jako sluzby v teto nemocnici, tak bych tam nelezla.
22. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.