• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Ritus - já se chystám na kurz tady, dělají je jak u Prahy, tak u nás na Moravě. Ty ženské jsou hodně dobré, kdyby tě to zajímalo tak odkaz je tady http://www.porodjinak.cz/site/index.php?show=kurzy
31. bře 2009 ve 22:03  • Odpověz
Zanko dekuji za radu, vubec nevim kam jit. Pokud este nekdo o necem vite tady v Praze, moc bych prosila za tip. Dekuji
31. bře 2009 ve 22:06  • Odpověz
autor
ritu-přímo apolinář pořádá kurzy a jsou spojené i s prohlídkou sálů

http://www.apolinar.cz/porodnice/index.htm

koukala jsem,že ale dlouhodobé asi už nedělají :confused:
a pak ještě tam proklikni kdyžtak jen info schůzku-ta je asi každý pátek-prohlídka sálů-kdybys byla na kurzu jinde ale ty sály chtěla vidět
31. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz
Jeee Bledu dekuji, tak to je uplne super. Mysli ze to tak nejak staci, jen aby clovek vedel co a jak. A hlavne nam to tam ukazou a uz vim alespon do ceho jdu :wink:
Tak hned jak tam v utery pujdu, tak se tam i obednam
31. bře 2009 ve 22:21  • Odpověz
Bleduli, asi si nerozumíme. :sweat_smile: Termín porodu neřeším - ty mi sedí na den přesně (už podle dvou ultrazvuků). Ale to že mám v průkazce psaný těhu o dva týdny mladší než ho mám ve skutečnosti - a Skřítě tím pádem chladnou logikou o 4 týdny mladší dle průkazky. Ukážu Ti to v neděli, to se líp domluvíme. :slight_smile: :wink:

Holky, já jsme teď zblajzal právěupečený kuřátko- mňaminky!!! :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
andulko-asi nerozumíme-termíny podle Uz které jsou dělány později než ve 14 týdnu neber vážně-jsou jen výpočtem počítačového systému dle MS -vůbec to neposuzuje dle velikosti dítěte...

a v průkazce by to tím páden nesedělo hlavně díky tomu,že termín nebyl upraven ...

a jinak stáří dítěte stejně nikdo nebude brát podle početí jeslli mi rozumíš...když se říká,že např. dítě od 26 týdne už je životaschopné,stejně se myslí stáří dle Ms a ne skutečné stáří.....

ale až to uvidím v neděli,tak to třeba pochopím zase jinak :wink:
31. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
Holky ja se loucim, jdu do hajan Takze vsem preji krasnou dobrou noc a hezke sny.

Anduli to jsi se ale pekne napapkala. :wink:

Paaani holky, vcera v noci se otevrela nova diskuze a mi mame uz prokecanejch osm stranek. Jsme to ale ukecalky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak se teda mejte a dobrou noc
31. bře 2009 ve 22:34  • Odpověz
autor
dobrou noc rituško :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:35  • Odpověz
Dobrou noc Ritusko :slight_smile:

Andulko ty ses teda pekne najedla. Delas mi tu chute :wink:

Jdu do hajan, rano musim brzo vstat. Dobrou noc vsem :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:39  • Odpověz
Rituš, Sis, dobrou noc! :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:42  • Odpověz
Bledul, já jsem sice blíženec, takže by mi ta nuance 2 týdnů neměla vadit. :slight_smile: Ale jsem ascendentní lev a možná právě proto mě to táááák vytáčí! :slight_smile: :sweat_smile: Jde mi hlavně o princip a abych měla všechny záznamy v pořádku. :wink: V neděli na to kouknem. :wink: A jinak chápu, že se těhu počítá a zapisuje podle posledních měsíčků. :wink: :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:51  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:

holky,za chvíli jdeme plavat,takže tu dlouho nebudu....padl tu návrh se v neděli sejít místo v 10 až v 11 hodin,aby mimopražské holky jedoucí z daleka namusely vstávat brzo ráno....takže popřemýšlejte a řekněte čas,který by vám vyhovoval- zda vám to je jedno či zda uvítáte tu hodinku posun a uvidíme kdo co na to :slight_smile: ...odpoledne či večer bych něco k tomu sepsala a poslala zase do Ip :slight_smile:

už se nám to blííížííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
1. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
autor
andulko-na srazíku na to koukneme :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že všechny ještě spíte. Jo, jo, taky jsem myslela, že se ráno neproberu z kómatu.
Kde je zase to zatracený sluníčko? Ach jo.......

Omlouvám se , že jsem to včera tak rychle ukončila, ale jinak to nešlo.
1. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Andulko, neboj miminko se samo rozhodne, kdy vyleze na svět.
1. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobre rano tehulinky..

Bledu me je to uplne jednov kolik hodin se srazime, ja se podridim. Jen mi staci vedet v kolik tam mam byt a ja se prizpusobim.

Holky kde je to slunicko, vcera jsem mela uplne jinou naladu, kdyz tam bylo to kraaaasne slunicko.

Sla jsem sice vcera brzy spat, ale jsem jak prejeta parnim valcem
1. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Dobrý den!

Holky - já jsem doma!!! :grinning: Oficiálně! :grinning: Nicminení,nezvracím, nekolabuju a přesto jsem doma! :grinning: Juchůůůů!!! :grinning: :grinning: :grinning:

A musím se hned po ránu pochválit - už jsem stihla zlikvdovat včerejší spoušť v kuchyni -jak je možný,že jepo jednom malinkým kuřeti takovýho nádobi?? :confused: A dát prát cejchy, aby se nám do toho jara hezky probouzelo z voňavýho. :slight_smile:
1. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Ludvísku, já se trochu bojím, abymu to nebylo náhodou nařízeno. :frowning2: Uvidíme, co mi dneska řekne pan primář. KAždopádně ho chci požádat, aby mě nechal zkusit odrodit a když to nepůjde, tak pak holt bezřečí císař.
1. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Ke srazíku - vzhledem k tomu, že jsem jedna z těch, která bude vstávat buď po 7h nebo po 8h (a to už je znát),tak se přimlouvám na 11h. Ale pokud bych měla být na11h sama - vstanu dřív, nebojte! :wink:

Bleduli a Tomíku, užijte si plavčo!!! :wink: :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Andulko, netrap se, vždyť je to jedno jestli porodíš císařem nebo spodem. Hlavně aby bylo miminko zdravé.
Věř mi. Mám v rodině několik špatných zkušeností. Rozhodně bych si nehrála na hrdinku.
1. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
Andul, ty už jsi to v práci ukončila?
A kdy jdeš k tomu primáři?
1. dub 2009 v 09:08  • Odpověz
Budeš rodit v Budějicích?
1. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
My budeme rodit na Bulovce (tedy pokud bude volno), ale mám z toho taky trochu obavy. Prý jsou hooodně přírodní a rodí se jim dost fialových dětiček. Jedno dítko už kříšené mám, tak snad se to opakovat nebude.

Holky dneska je má oblíbená středa, t.j. ježdětí s hadama až do večera a ještě k tomu třídní schůzky!!!!!!
Jenda má dneska ty přijímačky, tak doufám, že to moc nezvorá. To zas bude den.
1. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
Ahoj Těhulky,

koukám už se tady připravujete na porod, nebojte se ono to dopadne, tak jak má
1. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
Jé, Andulko, doufám, že jsem se tě s tím císařem nedotkla. To by mě mrzelo.
Budu ti držet palce, aby ti dneska všechno dobře dopadlo.
Jdu taky něco poklidit a jedu do Tesca. Ráno jsem zjistila, že mi hadi vyrostli snad úplně ze všeho, takže jdu pustit nějakou tu korunku do jejich garderóby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
Ludvi, neboj - nedotkla. :slight_smile: K pirmáři jdu v 13:30h a pokudmi řekne,že měrodit nenechá, tak holt se nebude dát nic dělat. Ale ortoped říkal, že když podle měření SKřítě projde 1. pánevním rozměrem,že můžurodit normálně. A já bych si prostě přála, aby to šlo přirozeně. Uvidíme jak to bude. :wink:

A Jeníkovi budu držet pěsti!!! :wink:

Ahojda Unko!! :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:25  • Odpověz
Andul teď jsem mimo, ty budeš muset rodit císařem???
1. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Unko, snad ne - dneska jdu na konzultaci za primářem porodního. Já doufám, že to půjde spodem. Ale to záleží na Skříťátku, zda se proplazí mojí zdeformovanou pánví a taky na porodníkovi, zdato riskne nebo ne. Snad budu odpoledne moudřejší.

Co Vanesska? HOlky, jak se máte? A půjdete s náma v neděli do ZOO?
1. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
Caute tehuliny :slight_smile: jakpak se mame ve spolek? Kruci, kdepak je to vcerejsi slunicko????? :angry:
1. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
je tak to budu držet palce, ať ti to dobře dopadne.

Teď jsme byly nemocné nějaká viroza, takže se teď doléčujeme, Vanesska strašně rychle roste a je to drak, takže mám, co dělat, když už vypadám jako hrošík
1. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.