• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul: sice je fajn mít mrňouska v bříšku, ale ty jeho kopance už občas šíleně bolej :confounded: Navíc se nemůžu ani pořádně hnout, jsem jak přerostlá slonice a navíc mě začínají brát křeče do lýtek a to je fakt síla
22. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
tak já se loučím a pádím na vlak, papaaa a hezké odpoledne
22. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
ritus: fakt? No před rokem tam rodila švagrová a byla nesmírně spokojená a před 2 měsíci tam byla její ségra a ta byla taky spokojená... ono asi fakt hodně záleží na službě a tu si člověk nevybere :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
iluss: to s tebou byla dneska teda rychlovka... měj se hezky :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Andul jelikoz se mrnous zacina pekne roztahovat a neni to zrovna nejprijemnejsi, tak si myslim ze v konecne fazi budu rada ze uz to mam tak nejak za sebou. A samozrejme kdyz uz me v nektere casti boli bricho tak nas malej neleni a este me tam hezky nakopne. :sweat_smile: :sweat_smile:
No lepsi to neni, ale vcera jsem probrecela asi pul dne, tak dneska uz na to nemam ani sylu. Pred chvilkou jsem vztavala. Jsem nejaka mimo
22. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
To jo no a jak to mas Kvet daleko do Jicina?
Kvetul, já bych teda v Tvém případě neriskovala - přeci jen v HK ví, jak jsi na tom byla a tak. Zkus zavolat na porodnici, že se Ti blíží TP a že se chceš zeptat, zda Tě vezmou tak jak tak nebo zda máš jet do Jičína. Klidně bych jim i řekla,že v Pardubicích rodit nechceš (ikdyž je to momentálně jedna z nejlépe vybavených porodnic v republice- nééé, já nejsem rodilý pardubák, to se jenom zdá :grinning: ). Uvidíš, co Ti řeknou - a vyžádej si k telefonu doktora,co Tě v HK ošetřoval! :wink:
ritus: Jičín mám asi 33 km a Hradec 35 km, takže to vyjde kilometrově na stejno
22. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
Kvetul, naše Skřítě má téměř 2kg, tak si taky užívám a o nohách radši ani nemluv - normálně zvažuju, že si je večer nechám od manželínka zabandážovat - jéé, já budu sexy :grinning: !!!

Rituš a volala jsi tam??
22. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
andul: volat tam nebudu, spíš to ještě proberu se svým gyndařem a uvidím.. zatím to vidím tak, že pokud porod přijde do 18. května, tak pojedu do Hradce a pokud v době od 19.5. do 1.6., tak pojedu do Jičína a bude :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
andul: na Pardubickou porodku jsem snad neslyšela ani jedinou kladnou zkušenost a navíc už je to zbytečně daleko od baráku :unamused:
22. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
No holky nam hrozy ze budeme muset jit z Prahy pryc, pokud Dada co nejdrive nesezene praci. Nejak po porodu by mi to stehovani zas tak nevadilo, ale predstava ze budu muset potom jet treba pres hodinu a pul do prahy do porodnice s porodnimy bolestma je hrozna. Takhle od nas to mam k Apolinari deset minut. normalni jizdou.
22. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
andul: na ty křeče se taky berou nějaký tabletky, ne? Jinak já o našem prckovi ani nevím kolik váží :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Anduli a kam jsem mela volat?
22. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz
Kvetul, je to jen na Tobě. :wink: HLavně aby všechno dobře dopadlo!!!

Rit, snad Dáda najde brzo práci a nebudete se muset stěhovat vůbec. :slight_smile: :wink: A pokud jo, tak radši před porodem - my se budem (snad) stěhovat s cca 3-4 měsíčním Skřítětem a mám z toho hrůzu už teď. :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Rit, znovu na tu sociálku.
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Ritusko, ja teda nevim, ale posledni dobou slysim na jicinskou porodnici daleko vic chvaly, nez driv. Je pravda, ze znam tamejsi doktory a pujdu tam jen tehdy, kdyz budu mit jistotu, ze u meho porodu bude doktor Gregor. Jinak bych snad radsi jela do Hradce, ale to nevim, jestli bych dojela :frowning2:
22. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kvetul, hořčík -po něm je to sice lepší, ale bohužel ne 100% :sweat_smile: Já jsembyla včera na velkým Uz,tak to příbližně vím. :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
No na socialku jdu v pondeli s moji mamcou, maji tam nejakou znamou tak mi snad poradi a uvidime..

Jenze kdyz se budem stehovat tak maximalne tak nekam do Nove Paky a nebo Dvora Kralove. A predstava ze me to tam chytne a ja budu muset az do prahy v bolestech. No to se mi moc nechce
22. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Asi budu vypadat jako blb, ale ted jsem si tam cetla neco na strankach porodnice a tam psali neco o darovani pupecnikove krvi.. K cemu je to dobre?
22. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ritu - tady mas informace: Taky bych chtela krev darovat

http://www.emimino.cz/pages/story/3948

Andulicku, volam a zatim nic, ale snad se dohodneme, dekuji moc :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
arwen: doktor Gregor? Jeden Gregor je i v Hradci a ten mě ošetřoval :slight_smile:

andul: gyndař mi určitě řekne co by bylo podle něho nejlepší řešení :slight_smile: ostatně jdu tam zase v pondělí, chce mě teď kvůli placentě vidět každý týden
22. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
kočky,jdeme za chvíli do hajan :slight_smile:

s těma vložkama do podprsenky- za sebe chválím chicco jak psala květulda- ty se mi osvědčily nejvíc- mají v sobě prášek,který ve vlhku zgelovatí a prsa jsou v suchu ,když pak tu vložku zmáčknete,tak nic neteče...a neprosáknou skrz

pak jsme měla i jiné značky,ale ty bud prosákly a nebo - a to mi vadilo nejvíc- byly nasáklé mlíkem a stále vlhké..ono to v tom teple člověk moc necítil,ale když jsem si rozepla podprsenku,tak jsem pak viděla,jak je celá bradavka s dvorcem mokrá a vlhká a jakoby zmacerovaná a to nebylo úplně super...takže tyhle druhy jsem v podstatě nepoužívala -resp pak jsem je použila až když mi mlíko neteklo ani se samovolně nespouštělo -jen jako pojistku-ale to bylo třeba až okolo pěti měsíců po porodu....

rituš-na sociálce držím moc a moc palce...

květ-taky bych se přikláněla k hradci a možná když pak sanitce řekneš,že jsi měla komplikované těhotenství a léčená a evidovaná jsi v hradci,tak by ti měli vyhovět-zvlášt když je to skoro stejně daleko jako do jičína...

holky,na ty křeče-opět chválím detralex- od té doby co ho beru -už minim. 14 dní ani jednou křeč do nohy a to to bylo předtím každou noc a tak,že jsem měla namožené svaly...ale je na recept,musel by vám ho gyndař napsat....

holky,pořádně vás dočtu asi až večer,zatím se opatrujte a papá.... :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
bledul detralex jsem si poznamenala, a jestli mě ty křeče budou dál obtěžovat zeptám se na něj v další poradně :wink:
měj se krásně :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
Ahoj Holky :slight_smile:

nejak vas nestiham docitat, stihla jsem zatim kousek, jak budu mit cas tak to skusim docist :grinning:

Arwi tak gratuluji k te vysnene holcicce, super :grinning:

Andulko ultrazvuk dopadl dobre? a Jak jsi na tom s dekou?

Bledul gartuluju k auticku. Cervena je moc pekna barva, my sme meli taky puvodne cervene a u te barvy uz asi zustaneme nebo aspon u podobne.

Ludvi gratuluju k uspesnym prijimackam jsi urcite hrda maminka :slight_smile:

Vcera jsem byla zase nacvicovat s detmi na hody a dneska jedu vecer zas. Odpoledne jsem byla na kurzu a povidaly jsme si o sestinedeli. Tak jsem zase o neco chytrejsi, a dostali jsme nejaky brozurky o kojeni.
Dneska jsem se byla koukat u kamosky na vybavicku ma termin v pulce kvetna, ale uz ma sbalenou tasku. Uz ji zacina klesat brisko tak mala asi prijde na svet driv :slight_smile:
22. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kvetulinku, kolik mu je? Treba je to on, je mozne, ze s nima ma taky smlouvu. Jmenuje se Antonin a je FAKT moc dobrej
22. dub 2009 ve 13:50  • Odpověz
arwen: Tak tenhle Gregor je Míra :slight_smile:

Holky, mrzí mě to, ale už vás musím opustit, nějak se mi nakupila spousta věcí najednou, tak pa pa
22. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
Ahojky sis :slight_smile:

Taky Ti dekuji, jen fakt doufam, ze nas neceka prekvapeni na 3D a z kluka se neudela holcicka nebo obracene :slight_smile:
22. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
Hih - tak jsem trochu usnula. :sweat_smile: POseldní dobou jsem nějaká spavá - ráno jsem vylezla až kolem 10h. :sweat_smile: A kdybych teď nečekala kamarádku, že půjdem na procházku, tak chrápoším asi dál. :grinning:

Arwen, zkoušej nebo vydrž a Lenka se ozve. :wink: :slight_smile:

Sis, jaký budou teď hody? Mybyli před dvěma lety na Svatováclavskejchv Rousínově a bylo to hrozněkrásný, ty malý krojovaný prdelky. :dizzy_face:
22. dub 2009 v 15:12  • Odpověz
Andulko, tak jsem se ji dovolala, namicha a posle na dobirku. Jsi hodna, moc diky, ja bych se za chvili nehnula :angry:
22. dub 2009 v 15:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.