• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwi,domůuvily jste se i na ten Myorel? Lenka je fajn, viď? :slight_smile:
22. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Bledulko, díky za radu.
Mé zkušenosti jsou dost podobné.
Holky loučím se. Zatím pa.
22. dub 2009 v 15:29  • Odpověz
Já jdu na prochajdu :slight_smile: Zatím páá
22. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
taky se loučím už mám padla, tak se mějte krásně, já jdu na sluníčko :grinning:
22. dub 2009 v 15:56  • Odpověz
Andulko, domluvily jsme oboji, sice mi ty penizky budou chybet, ale neva, aspon to treba MALICKO ulevi :slight_smile:
Jo, je fajn a Ty jsi hodna :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:28  • Odpověz
Arwen, byla bych Ti ochotná podepsat, že se Ti uleví! :slight_smile: :wink: Alemusíšu toho i trochu odpočívat a nepřepínat se, víš, broučku.
22. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
Andulínku, já fakt doufám, že se mi uleví, jinak bych fakt musela být doma a to bych se asi zbláznila :frowning2:
Tím ojelíčkem se asi masíruje, co?
22. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Arwen, přesně tak - LenkaTi neřekla jak? Tak já sejí zeptám - resp. jí poprosím, ať Ti to k tomu napíše,ju.
22. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Andulko, ona mi slíbila, že mi to tam napíše :slight_smile: Jen se ptám na Tvé zkušenosti. Já si totiž pamatuju, že jsem měla při Danulkovi dost velký bolesti zad a koupila jsem si olejíček, nevím, jak se jmenoval, ale nepomáhal. Nebyl to ale žádný speciální, byl z nějaké jedné jediné bylinky. Ty znáš složení tohohle?
22. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Berušky, nevíte, jestli už Lenďa u rodičů nebo bude ještě dneska na koníkoj?
22. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ne, nevim, Anduli, ja vas nestiham docitat, tak nemam prehled, kdo kde travi tehulkovske dny :frowning2:
22. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jdu vyndat z trouby "Květulčinu buchtu" - dostala jsem na ni děsnou chuť, tak jsem ji ještě teďka večer pekla. :grinning:
22. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
No teda, sakrys, nemam absolutne informace, jakapak je to buchta? Mam na ni chut, aniz bych vedela, o co se jedna :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Ahojte holky, tak sem jdu nakouknout nez pujdu spat :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Arwenoušku, já TI ten receptík písnu do IP - snad se Květulín nebude zlobit, že tu takle šířím "její" dobroty. :slight_smile: Je to kefírovo - kakaová buchta politá čokoládou a "tasněžená" kokosem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem vas docetla, ale jsem nejaka utahana a pulka mi toho nejak v hlave vubec nezustala :frowning2:

Takze gratuluji vsem co maji za sebou poradny a uspesna vysetreni.
Cetla jsem ze perete :slight_smile: Ja uz jsem taky zacala, nemam to zatim kam davat tak to skaldam do kose a jak bude komoda tak to dam do ni. Nastesti me s tim pomaa mamka. Dneska vyprala jednu varku sama.

Andulko my mame letos poprve Antoninske hody 13.6. Bohuzel nemame na vypujceni detskych kroju takze budem mit jenom sukynky obycejne. Ale deti statecne nacvicuji tak doufam ze to do toho cervna stihnem. Dneska byli nejak neposlusni a mam trochu pochroumane hlasivky :grinning:

Jdu do hajan zitra jedeme na stavebni veletrh a odjizdime v osm rano, tak abych se vzbudila :unamused:
JInak se mi dnes povedlo doma zakopnout na schodech, nastesti jsem to ustala a jenom sem se oprela o koleno, ale pekne sem si je smetla a stipe to jako cert :frowning2:

Dobrou noc a hezke sny :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jéjej, Sis - opatrně!! To by semalé asi nelíbilo. :frowning2: A na hlasivky taky dávej pozor, abys jí pak mohla zpívat ukolébavky. :slight_smile: :wink:

A buchta je definitivně hotová - dala jsem na ni dvě polevy,aby tam silnější vrstva a křupalo to - hmmmm mňam! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdu spinkat - dobrou noc a krásné sny a málo kopanců! :wink: :slight_smile:
22. dub 2009 ve 22:55  • Odpověz
Dobré ránko,
tady se ještě spinká?

Tak jsem si myslela, že mám vybraný kočárek. Včera jsem poprosila znamé, jestli bych si ho nemohla zkusit dát do auta. A ejhle. Kočárek se tam nevejde. Chjo. Takže jsem opět na začátku. Nebo na konci. A Vrťapku budu nosit v náručí......
23. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
No co to je tohleto?
Už mám za sebou velikonoční úklid a tady se pořád ještě spí!

Vrťapíra má už od večera škytavku, chudinka, ale už je to docela nepříjemné...
Jdu něco pokoupit k jídlu. Zatím.
23. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
Dobré ránko, kočičky. Andulko, díky za receptík, vyzkouší ho, zní to mooooooc dobře!!!!! Dělám něco podobného, do těsta se ale dává malinová limonáda - to je Ti taková dobrota, že jsem minule zblajzla skoro celej plech sama, já čuně.

Ahoj Ludví. Neboj se,na Vrťapku se kočárek sežene, nějakej se vejít do autíčka přece musí. To já teda řeším daleko větší dilema - budu muset prodat svý autíčko a koupit větší a vejít se do ceny bez doplatku :unamused:
23. dub 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
krásný den :slight_smile:

ludvi,nene,tady se nespinká,tady se maká :grinning: :grinning: :grinning: za asistence Tomíka peru,žehlím,vařím ..ted mám chvíli pauzu :grinning: akorát mám podezření,že zatímco mám pauzu,tak Tomík bude chtít nakrmit plyšáka jogurtem...takže jsem ve střehu :grinning: :grinning: :grinning:

já zase pro změnu včera dala inzerát na prodej našeho původního kočárku,tak doufám,že si ho někdo koupí,jinak se sem nevejdeme :sweat_smile: ten zase byl pro změnu skladný dost,ale ted nemusíme řešit prostor auta,protože máme u nového kufr větší :sweat_smile:

akorát nám dělá problémy pojištovna-resp. asistenční služba která staré auto odtahovala a se kterou jsou jen problémy :angry: :angry: a aby toho nebylo málo,tak už nám ani nezdvihají telefony... :angry:

holky,neznáte někdo tento sušák na prádlo?
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80119043

docela mě láká-tam se budou sušit miminkovské věcičky dobře a zabere méně prostoru než ten náš veliký...a ten velký by se vytahoval jen na naše velké prádlo,což je podstatně méně častěji....

arwi-no tak s autíčkem to asi nebude žádná sranda,že? :unamused: :confused: tak snad na něco rozumného narazíš...i když to asi nebude lehký....
23. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
ahojky těhulky :slight_smile:

teeeeda dneska jsem úplně grogy, už od rána mi není dobře, jestl to je tou změnou počasí nebo čím nevím, ale strašně mě bolí hlava a vlastně úplně celej člověk
23. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
jinak já už jsem také v plném pracovním zápalu, vařím, peru a odpoledne se chystám žehlit :wink:
23. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Bledulko, ahoj :slight_smile:
Já mám dávno vybráno, jen nevím, zda mi stačej penízky, které bych dostala za Fabii. Líbí se mi Renault Scénic, je praktickej, je v něm místo, vzadu 3 dělené sedačky s vlastním pásem, velký kufr a ještě ke všemu je to auto hezký :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:

Dneska ráno jsem si přivstala - byla jsem na krvi a pak jsem vás celé dopoledne dočítala.

Arwen - moc gratuluji k Mie - kámoška má kočičku stejnéh jména, myslím, že jsi vybraka dobře a vůbec nevadí, že to není české. A Nicolas je taky pěkný - my jsme ze začátku chtěla Mikuláše. Akorát o ta jména musí nějakým způsobem požádat, když nejsou v kalendáři, ne?

Jo a slyšela jsem o pomoci při bolení stydké kosti - existuje nějaký podpůrný pás na bříško, který ti ho jakoby trochu natvedne a na tu kost potom není takov tlak. Předepisuje ho doktor a nic se za něj neplatí. Tak byc ti to k těm bylinkám třeba taky pomohlo.
23. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
iluško ahoj :slight_smile:

copak kočko,že ti není dobře? :confused: tak si dej oddych,odpočiň si a snad Ti to pomůže...a práce ti neuteče :wink:

arwi- a koukala ses už na nějaké nabídky? pomalu už bych asi začala-abys na to měla čas a klid a nehonila to auto těsně před porodem...ale důležité je,že máš aspon nějaké autí,v něm bys asi chvíli kdyžtak taky vydržela,ne?
23. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
jani ahoj :slight_smile:
23. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Bledul - ten sušák neznám, ale vypadá docela prakticky.

A taky koukám, že už perete :slight_smile: Já jsem koupila Persil sensitive a k tomu budu místo aviváže dávat ten ocet. Pořád jsem s tím pranm pospíchala, ale teď si říkám, že je zatím dost času a taky se mi najednou zdá, že těch věciček ještě zase až tak moc nemám...

Holky, kdy budete nastupovat na mateřskou? 8 nebo 6 týdnů před porodem? Já jsem myslela, že když jsem na nemocenské, tak je to těch 6 a vlastně by to pro mě bylo asi i výhodnější, ale dneska mě sestřička u doktora přesvědčovala, že musím jít těch 8. Tak já nevím.
23. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj ahoj :slight_smile:

no odpoledne si asi dám trošku oddych, jen vyžehlím ty vyprané mimivěcičky a pak si dám veget :wink:
23. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.