• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
¨Kocicky, tady je odkaz na velice podrobne stranky o tehu, porodu a tak - fakt super informace, jak o vitaminech, bylinkach, zakazanem a povolenem, spousta rad:
http://zdenka.psenickova.sweb.cz/maminky.htm

Klarinko, nevyuzivas, co blaznis? Od toho jsme vsechny tady :slight_smile:
Andulko, Ty mi ale vazne delas chute :slight_smile: Tesim se na to, co mi posle Lenka, fakt uz nevim, co bych na sebe nebo do sebe naplacala :frowning2:

Pujdu do dalsi prace, zlaticka, tak papa, ja se vecer ozvu :slight_smile:
24. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
Arwenouši, hlavně zvolna a opatrně!!!
24. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
Tak hlásím, že po dvojím vymáchání ocet cítí není a plínky jsou krásně měkkoučké! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A první várka plen je už skoro suchá! V bytě! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A skříňka už je taky vyklizená - juj, to mi to jde! :grinning:
24. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Tramtadadáááá! Deka je hotová a už se půlhodiny motá v pračce. :grinning: Jéé, to je úleva! :slight_smile: Ale řeknu vám, milé přítelkyně, že to bylo za minutu dvanáct. :slight_smile: Celou dobu jsme se se Skřítětem přetlačovali a došívat to příští týden, tak jsme bez deky, protože bych se k tomu stroji už nedostala. :sweat_smile: :confused: :grinning:
24. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky sluníčka, to máme dneska ale krááááááásně, pojedeme na rybičky, doufám, že to bude Danečka bavit :slight_smile:
Přeji Vám všem krásný víkend :slight_smile:
25. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
autor
25. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojda při sobotě!

Jdu kouknout, zda se ozvala Bledulka - včera jsem na vás, Bledul, myslela, tak jsem zvědavá, jak jste dopadli.
25. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
BLedul, to je snad zlej sen! A ten chlap bude příbuznej s tím,co nám měl stavět domeček. :angry: :angry:
S tou smlouvou jsme to měli podobně - asistentka ji odmítla převzít - že taky nesmí, poštou (a to to bylo posílaný advokátní kanceláří) si ji taky nepřevzal, takže to nakonec kluci nesli na sídlo firmy spolu s právníkem a svědkem a podepisovali tam čestný prohlášení, že smlouvu o dostoupení od smlouvy nechali tehdy a tehdy na firmě a tím, že ji "předali", je její platnost nabytá (toho odstoupení). Jinak se to bohužel udělat nedá. Prostě naše zákony chrání takovýdle hajzly a zpoctivýchlidí si dělaj akorát prd.l. :angry: :frowning2:
25. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Arwen, užijte si řeku a ulovte nějakou dobroučkou rybičku! :slight_smile: :wink:
25. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
ahojda
tak jsem přijela z velkého nákupu nechala jsem v Tescu 1500 :confounded: , ale doplnila zásoby :grinning:

bledul moc ráda, jsem tě zase viděla i tobě to moc slušelo a Tomík je velkej simpaťák
s tou pojišťovnou mě to mrzí a snad se to brzy vyřeší :slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Nikde nikdo? :confused:
25. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile:

andulko,tak jsme byli dnes odpoledne v ikee a koupili ten sušák a vypadá skvěle :slight_smile: jednak ty jednotlivé plochy jdou sklopit,takže můžu mít jen třeba dvě patra na větší věci a taky jde sklopit podélně a tak když toho budu sušit málo,tak to jde dát více ke zdi a zabere to o půlku méně místa...myslím,že na miminkovské věcičky a plínky to bude úplně super a dá se použít i na dospělácké prádlo :dizzy_face:

a koupili jsme v bambuli (obchod v cčm) přebalovací podložku pro mimíska ... :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
Bledulinku, já na tomsušáku od rána suším 42 plínek na ráz. :slight_smile: Ráno jsem vyprala 2.kolo a teď máchám2. várku 3.kola a juchůů - už budu mít plenky vypravený a vysrážený. :slight_smile: A máš naprostou pravdu - to mě nějak nenapadlo Ti napsat, promiň :sweat_smile: - dají se ta patra rozložit jak potřebuješ a nemusí se to rozkládat na obě strany. Nedávno ho měli v akci v Lidlu a tak jsme chtěli koupit ještě jeden (tenhle je babičky), ale už jsme ho nesehnali. :frowning2: NIcméně ho prý maj i v Makru a případněto IKEA jistí. :slight_smile: :wink:

Já jsem teď s vypětím všech sil dokoukala hokej - hráli hezky a Štěpánekmi tou nulou udělal radost - a jdu do Hajan. :dizzy_face:

Dobrou noc a krásnou neděli!!!
25. dub 2009 ve 22:43  • Odpověz
Těch plínek tam mám 50. :slight_smile: A z toho jen 2 jsou na půl, jinak má každá plenka vlastní "šňůru" a vícevrstvý jsou daný na té poslední "držící" půlené šprusli (aha - to je to slovo, co jsem si na něj nemohla vzpomenout :grinning: ). :wink: :slight_smile:
25. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
Dobrý den a sluníčkovou náladu vám všem, těhulinky! :slight_smile:
26. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
Ahoj Andulko a všechny kočičky, doufám, že si užíváte krásného slunečného dne, já jsem se ještě nějak nezastavila :frowning2: Doufám, že nás tady zítra bude víc :slight_smile:
26. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Arwen, já pro změnu peru peřinky a rychlozavinovačky a žehlím plínky. :grinning: TAkže taky ukázková neděle. :wink: :grinning: Chytli jste včera nějakou rybišku??
26. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
pěknou neděli pokud se tu některá z vás objeví :grinning:
já mám taky pracovní neděli, manžílek se švárou obkládají sádrokartonem poslední pokoj, který ještě není dodělaný, já mám na strosti 2,5 letou neteř, tak jsme ukuchtili k obědu gulášek, teď žehlím, malá spinká, pak půjdeme ven, pokud nás teda ten vítr neodfoukne :angry: a budeme dělat něco na zahrádce, včera jsem konečně sehnala angrešt, tak už je taky zasazenej vedle černého rybízu jahod a malin, už se těším až to bude všechno plodit, to bude mňamka :grinning:
tak se loučím, jdu si na chvilku odpočinout :slight_smile:
26. dub 2009 ve 13:19  • Odpověz
Klárko,tak jste se přecijen dali do toho posledního pokoje? To bude radosti, až to bude hotové, viď? :slight_smile: Tak ať to jde chlapům hezky od ruky. :wink:

Mně Tom dodělává tu polici vedle přebalováku, tak se už taky těším, že to tu bude kompletní. :dizzy_face:
A vítr se tu teprva začíná trošinku zvedat, tak doufám, že to nebude nic hroznýho. :confused:
Plínky mám vyžehlený a uklizený, peřinky a rychlozavinovačky schnou na sušáku, teď peru povlečení a jdu se na chvilku - za odměnu - naložit do vany. :grinning:
26. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
autor
ahoj kočky :slight_smile:

teda andulko a klárko,koukám že makáte a makáte :slight_smile: já teda taky trochu ,ale mám pocit že naprosto nestíhám-jde to strašně pomalu s tím naším drakem v zádech- ale ted ho manžílek vzal na hřiště,tak budu moci zrychlit tempo :slight_smile: :wink: :sweat_smile:

klarko-tak Tomíkovi jsem vyřídila,že je sympaťák,ale nějak ho to nechalo chladným :grinning: :wink:

tak zatím přeji pěkný zbytek neděle a zase naviděnou :slight_smile:
26. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
tak hlásím, že už je pokojík skoro celej obloženej :grinning: teď manžílka čeká kytování, broušení a pak malování, s tím bych mu snad mohla pomoct, ale nevím, kdy se to bude dodělávat, protože prodloužené víkendy jsou přenávštěvováný, ale co to nejtěžší je za námi :wink:
andul u nás fouká celej den a je to pěkně nepříjemný :angry:
bledul Tomík to brzy zjistí, že je sympaťák a pak to bude tóčo :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
koukám na jak se staví dům a sbírám inspiraci a pak se půjdu naložit do vany, na to se fakt těším :wink:
krásný večer všem
26. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
Klári, já jsem po té vaně vytuhla v křesle. :grinning: A manžílek prýneodolalmé roztomilostia musel si měvyfotit. Málem mě kleplo, když jsem tu fotku viděla - mám nohy jak slon!! :astonished: Doufám, že je to ta voda, jak mi manželín tvrdí, protože jestli ne, tak potěš koště! :frowning2:
26. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahoj sluníčka. Normálně, já jsem snad ráda, že jsem v práci, protože ty víkendy jsou ještě hektičtější....
Tady nikdo není? :cry:

Andulko - víš, co mi udělal Jarda? Vyfotil mě v posteli s břichem venku, hotovej sud, prostě hrůza (podotýkám, že to, jak jste mě viděly na srazu, fakt nic nebylo, teď jsem naprosto šílená :frowning2: ) a poslal tu fotku rodině, známým a tak, aniž by se mě zeptal. Tu nejděsnější, rozcuchanou, prostě příšernou :angry:
27. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Krásný týden!!! :slight_smile: :wink:

Arwen, asi věděl, proč se Tě neptá - že bytušil přísný zákaz a vymazání z foťáku? :wink: :slight_smile: Ale jestli Tě to uklidní, tak dle zkušeností mají takový fotky největší úspěch a chlapy se s nima nejradši chlubí - ta ženská přirozenost se jim prostě asi líbí. :wink: :slight_smile: :slight_smile:

Tady na jihu krásněsvítí sluníčko a já jsem seprobudila s obrovskou chutí namíchaná vajíčka, tak jdu kuchtit,abych měla sílu na další žehlení. :grinning:
27. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
Jéé, Arwoušku, teď mě napadlo - vyse budete o víkendu stěhovat, viď?! :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
Andulko, měli jsme poradu, omlouvám se za zdržení. Zítra dostanu klíče, předám mu veškeré naše peníze (jeden nájem a půl kauce, za sedačku zaplatím na účet a do další výplaty nežereme) a o víkendu bychom se měli stěhovat, pokud ovšem bude někdo tak dobrej a odveze nám ty věci (ještě, že jich nemáme moc :slight_smile: )

Taky jdu ve čtvrtek na 3D a doufám, že se nedozvím nějaké jiné informace ohledně pohlaví :frowning2:

K těm chlapům - máš pravdu, oni obecně nemají rádi moc namalované holky, ale tahle fotka byla specielně děsná, byla jsem totiž čerstvě opálená v obličeji, do toho bílé břicho, takže tam vypadám jak bílá velryba kombinovaná s členkou komunity v Ústí nad Labem :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Arwi, jaký pak omlouvání? :grinning: Prosím Tě! :wink: Další měsíc už to bude s těma korunama lepší - nebude kauce a sedačka. :wink: A hlavně budeš mít VLASTNÍ BYDLENÍ!!! :dizzy_face: Jarda sevlastně stěhuje s váma nebo tam budeš jen s Daníkem? (teda jestli se můžu zeptat. :confused: ) A čtvrteční UZ si mooooc užij!!! A neboj, ona tam ta jedna princezna bude! :wink:

Téda, dala jsme si do těch vajíček kousek klobásy a hubinka mi snad uhoří. :astonished: :confounded: :grinning:
27. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Andulko, on by tam chtěl být s námi, ale pokud tady nebude mít práci, nepůjde to :frowning2: Dojíždí denně hodně daleko za Trutnov, kolem 100 km tam a 100 zpět, takže nemůže jezdit odsud. Nejhorší na tom je, že tu práci tady bude shánět hodně špatně, je to pitomej kraj :frowning2:

Včera jsem baštila topinku s kuřecí směsí a taky jsem málem chytla, jak pálila :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:19  • Odpověz
Arwen, tak to je blbý. :frowning2: :angry: Moc vám držím pěsti, aby brzo našel dobrou práci někde blízko vás! :wink: :slight_smile:

Mám v obýváku pověšený druhý povlečení do postýlky a babička se teď nad tím rozplývala slovy: "To je nádherný! To je vlastně pocta, že tu toho Blbounka budu mít." TAk jsem si tu jen tak pro sebe a dost potichu (přes zavřené dveře) poznamenala: "Koho?" a babi: "Blbounka. Já to myslela něžně. :sweat_smile:" ... A my se blbci spoléhali na to, že když vedle něco hraje, nejsme slyšet - zaplaťpánbůh za ty líbánky, protože bychom byli jinak bezdětný! :angry:
27. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Andulko, haha :slight_smile: Já řeším doma naprosto totéž, všechno je slyšet i přes zavřený dveře a to jsme je jednou zavřít zapomněli.....týjo, jsem se ohlídla a vidím jen ruku, která se syčením a nějakými komentáři ty dveře zavírala :grinning: :grinning:

Blbounek - to je roztomilost sama :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.