• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Arwen,budeme my se vlastně umět milovat v tom vlastním bydlení,když nebude hrozit, že nás někdo uslyší či vyruší??? :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Ahojky holčiny, tak mám dneska zase po náladě :frowning2:

Byla jsem v poradně a zase mi monitorovali miminko, no a nic moc.... mimčo mělo o něco rychlejší srdeční funkci než by mělo mít, navíc mi hodně kleslo břicho a včera jsem měla první kontrakci, čípek je 1 cm, tak musím zítra do rizikový poradny do Hradce a je možný, že si mě tam zase nechaj. Dotor říkal, že tam mají možnost změřit průtok pupečníkový krve a tak... je mi do breku, já už nechci do špitálu :frowning2:
27. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Květulinko, ahoj, to mě ale moc mrzí :frowning2:
Prosím Tě, hlavně se nestresuj, půjdeš kdyžtak do HK, kde jsou na takové věci připravení a hlavně - máš termín za měsíc, což je za chvilku a kdyby se Radimek rozhodl přijít na svět už teď, tak bude v pořádku, neboj se. A kdyby si Tě v nemocnici nechali, tak budeš aspoň pod dohledem a oni se o vás postarají!!!!
27. dub 2009 v 10:50  • Odpověz
Andulko, tak to nevím, bude to houby dobrodružství, to je pravda :grinning: :grinning:
My jsme si kvůli tomu jednou pronajali pokoj na penzionu a to byl rachot :slight_smile: :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
arwen: já se nebojím, že by něco dopadlo špatně nebo tak. Radimek už je velkej kluk a v tomhle týdnu těhotenství ve kterým jsem by už neměl žádný potíže, navíc by mě nejspíš nenechali ani až do termínu a vzali by mě asi císařem, ale po psychický stránce zkrátka nezvládám pobyt ve špitálu, je mi tam hrozně mizerně :frowning2:
27. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
No, dneska si dám do tašky poslední věci a zítra se budu jen modlit, aby mě poslali zase zpátky domu
27. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Kvetulínku, teď už v podstatě o nic nejde - teď už je Radimek velikej a "hotovej" a už si jen v bříšku lebedí, takže kdyby se narodil teď, už bude nejspíš v pořádku! A těch 14 dní bystamuž vydržela a aspoň bys nemusela řešit,že Tě sanita odveze jinam. :wink: (Lepší pozitivum mě teď nenapadlo :confused: ). Hlavně buď v klidu, ulož si Bledulky číslo do mobilu, ať nám pak můžeš napsat co a jak a nestresuj se, Beruško!!!
27. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahojte princezny :grinning:
27. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
Květulí, nezlob mě, já vím, že se Ti tam nechce ležet, je krásně a je to lepší na zahrádce, ale jde jen o měsíc, jeden hloupej měsíc, co to je proti celému životu Radimka? Nech to na nich, víš, jak to je s tím klidem doma - já to vidim na sobě. Doktor mi řekl, že mě chce vidět v klidu doma a já si kvůli pitomým penězům přibrala druhou práci....taky riskuju, ale mně nic jiného nezbývá :frowning2:
Arwi, taky jsme byli rádi, že jsme v tom Tunisu byli poslední pokoj v chodbě. :wink: :grinning:
Kvetul: kocinko, ja si taky myslim, ze bude lepsi, kdyz ted stravis par dni v nemocnici a budes pod dohledem doktoru, oni urcite vedej, co je pro vas dva nejlepsi....kdyby se radimkovi chtelo rychle na svet, tak budes na spravnym miste a nebudes muset resit sanity a nemocnice v bolestech.....to bude dobry, neboj :wink: a jak se radimek narodi, tak na tohle vsechno spatny rychle zapomenes.... :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Leniku, vítej zpátky! :slight_smile: Jak bylo u Vašich?

Kvet, nabal si knížky, noťásek s filmíkama a sluchátkama - kdybys tamměla zůstat- a zkus to brát tak, že je to na hooodně dlouho, kdy se bude někdo starat o Tebe. :wink:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
holky, tak jsem vas docitala, ale mam z toho v palici peknej maglajz....dost jste toho zase napovidaly, tak si nejak nepamatuju kdo co :confused: :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:09  • Odpověz
andul: kdybych aspon věděla, že mi během týdne porod vyvolaj, tak bych byla klidnější, ale děsí mě představa, že tam budu ležet třeba až do termínu. Jinak, to s tou sanitou, že mě odveze jinam - já ale chtěla jinam :grinning: do toho Jičína :wink: ale v HK mi to neva, horší by bylo, kdybych se dostala úplně jinam. Kdyby tam se mnou byl aspoň manželín, jsem na něm totiž přímo závislá a hrozně se mi po něm stýská, když musím být bez něj. No třeba to dopadne dobře a budu muset jen chodit častěji na monitor :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
andulko, u nasich bylo fajn....mamka se starala :slight_smile: na druhou str :slight_smile: nu musim rict, ze jsem rada, ze jsem doma :slight_smile: mam tu svoje pofodli a prostor...nasi maj sice 4+1, ale je to maly....pes tam byl nestastnej, protoze se tam dost dobre nevesel :wink: ale bude si muset, bobik, zvyknout....my oba :wink:
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
arwen: já klid ale dodržuju :slight_smile: Prosím tě, co máš za druhou práci??!
27. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
andul: jinak bledulky číslo uložený mám :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
he he, holky, Petr me u nasich asi pozadal o ruku :grinning: :grinning: :grinning: on je fakt vtipnej, kdyz prijde na takovyhle veci, je takovej neohrabanej :grinning: my svatbu zatim moc neresili, protoze na ni nejsou penize...nasi by zvladli, kdybysme se vzali jenom za pritomnosti svedku a pak udelali neco malyho pro rodinu, ale ze strany Petrovy rodiny by to asi neproslo...na svatbu musi cela rodina, coz v jejich pripade cita asi tak 90 lidi !!!!!! Jeho segra mela na svatbe 120 lidi :confused: :confused: :confused: Petr vzdycky rikal, ze malou svatbu mit nemuze a ejhle! :grinning: prisel s tim, ze bysme se vzali jen tak, my dva a svedci :grinning: ...tak nevim, jsem z toho paf :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Grr - jsem si to smazala. :angry:
27. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
Květulko, v tom Tě obdivuju, to já neumím a ani to nejde - Daneček je šíleně aktivní a pořád vyžaduje pozornost a já ho nechci nechat zavřeného v paneláku :frowning2:

Moje hlavní práce je vedoucí obchodního oddělení v PC firmě a ta druhá spočívá v tom, že se půjčují lidem peníze (ne moje, to by nic neměli,chudinky, ale jedné firmy) a pak se zase vybírají splátky, takže skončím tady, sednu do auta a lítám po lidech....

Ahoj Lení :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
kvet: ja myslim, ze arwen ma jako druhou praci nejaky vybirani dluhu, nebo co :confused:
Jůůů - Leni! Téda, tak to moooc gratuluju!!! A co jsi odpověděla? Doufám, že ANO!
ahaaaa, tak vybirani splatek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
Leni, a já se Ti chtěla chlubit ulovenou španělkou a Ty přijdeš s takovoudle peckou! :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
arwen: to je asi tím, že žádnýho cvrčka doma nemáme, až teda na psíka :slight_smile: s dítětem by to tak jednoduchý nebylo. No jo no, když to nejde jinak... hlavně kdyby ti to začala nějak přitěžovat, tak se na to vybodni

len: gratuluju! :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Květulínku, mně to ale přitěžuje - a hodně. Se večer skoro nehýbu :frowning2: Nemůžu to ale dokimu říct, proto dělám všemožný, sázím do sebe tisíce vitamínů, jen, abychom to s dvojčátkama vydrželi....
27. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Kvetuli, to je mooc dobře, že dodržuješ klid a že máš číslo na Bledul uložený. :wink: A dneska si ještě v klídku sedni s kafíčkem na zahrádku a nepřemýšlej nad špitálem, třeba Tě opravdu zítra pošlou domů. :wink:
27. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
autor
krásný den těhulky :slight_smile:

právě jsem s Tomíkem uvařila oběd - už mám docela pomocníka- řekla jsem "jdeme vařit" a už mi nosil po jedné brambory (nemusela jsem se ohýbat :grinning: ) a celkově u mě stál na židličce,koukal jak čistím zeleninu,krájím a myju atd..a hlavně nehrozilo,že provede nějakou lumpárnu :grinning: :grinning: což mi připomíná,že jsem vám nevyprávěla jednu historku,tak pak později :wink: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

arwi-jé,tak stěhování je nadosah...doufám,že budeš mít hodně pomocníků,aby jsi nemusela nic velkého a těžkého nosit...bud prosím opatrná :slight_smile:

andulko-co deka? čekám čekám celá zvědavá na fotečku v albu a zatím nic :slight_smile: pochlub se nám .-)
s tím blbounkem je to dobrý,ale ještě lepší s tím,jak vlastně babča dobře slyší :grinning: :grinning: :grinning: i když to tedy k smíchu asi nebude...babča ais musí mít docela solidní přehled kde se co šustne (nejen co se týče sexu)
ale on ji humor přejde,až uslyší takto dokonale přes zed i pláč prcka :wink:

květulinko, jejda,tak hlavně at v Hradci dobře dopadneš, průtoky aspon zjistí,jak jsi na tom- zda je miminko vyživovaný jak má - a pokud to bude dobrý,tak by tě mohli pustit domů a pokud ne,tak Radímek je už veliký chlap a díky bohu že zůstal v bříšku ještě tak dlouhou dobu (nějak skoro dva měsíce to budou,že? od tvé minulé hospitalizace..) pokud si tě tam nechají tak se hlavně drž-vím,že to není nic příjemnýho ale důležitý bude,aby jsi ty a Radímek byli v pořádku a až ho budeš mít doma,tak si na to ani nevzpomeneš...hlavu vzhůru,květulko, za chvíli budeš mamča budeme na tebe myslet a určitě se nám kdyžtak ozvi na telefon,určitě by tu byla po tobě scháňka....

leni ahojky :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
arwen: tak za to tě teda nepochválím :angry:

andul: já vím, dokud tam nebudu ležet na posteli, tak není nic ztracený :slight_smile: Teď jsem dojedla kyblíček zmrzliny, tak se mi nervy trochu zklidnily :grinning:
27. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
HOlky, asi si tu založíme sbírkové konto na těhulky na PN a pod. - když se o nás ten náš stát tak vzorně stará. :grinning: :angry: Kdo ví, jak dneska dopadne Rituš - měly jít s maminkou na tu sociálku. Od rána na ni myslím. :confused:
27. dub 2009 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.