• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
andulko asi vím,který obchod na karláku myslíš ...a fakt jsou kvalitní? jako neprovou se po prvním použití? pokud s nima máš dobré zkušenosti,tak bych do nich šla...kolik stojí ty 2+2?
27. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
autor
španělku ti zatím nepochválím-zlobí mi internet a půlku stránek co jsme dnes otvírala mi nejde otevřít...MMB mi nezobrazuje pro změnu obrázky....kouknu se později ,ted jdu za tomíkem-už spinká tak aby nevstal dřív než se k němu dokopu :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 12:52  • Odpověz
jeee, ta je roztomila :sweat_smile: :sweat_smile: a i super cena, sikulka andulka :grinning:
27. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
andul tédddddddddaaaaaaaaaaaaaa :confused: deka je fakt nádherná jsi šikula (ta vlastnoručně dělená) a samozřejmě i ta druhá :grinning:
27. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Bledul, hezké sny! A s těmi pytli je to tak 3:1 (dobrý:špatný), ale pořád mi to přijde celkem výhodný. :slight_smile: To velký balení stojí kolem 400,- ( :confused: což není málo, ale když máš všechny věci v jednom pokoji nebo blijící neteř, tak to vlastně není až tak moc :wink: ).

Já jsem španělku původně kupovat nechtěla, ale když jsem potkala tuhle, tak nebylo co řešit. :grinning:

Klárko, já si už říkala, jeslti nekupuješ sukýnku,kdž ses tu "dlouho" neukázala. :slight_smile:

Holky, já jsme ještě v pelíšku,v peřinkách a v pyžamku - dneska se mi po tom víkendovém žehlení a praní vůůůbec nic nehce. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
A abyste mě nepřechválily, tak ty rohy na dece jsou dost zpackané a ze zadu je v jednom místě blbě prošitá. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
andul jsem tady, jen jsem zase dělal ty blbý resty :angry: nějak nechtějí ubývat :unamused:
sukýnku nemám, ale možná se půjdu mrknout odpoledne do města, uvidím jak budu na tom s únavou :slight_smile:
27. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
andul: to urcite nevadi, stejne je krasnaa :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
andul stejně je nádherná :grinning:
27. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
holky, mazu s Dantem a na postu....zase se mi tam nasbiralo 10 balicku z aukra.... :grinning: :grinning: ale uz se blizi konec :wink:
27. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Když mě tak chválíte, tak já vám na ní nechám na dalším srazíku pohovět vaše mimísky. :wink: :slight_smile: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
jeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Leni,konci přece sama nevěříš! :grinning: Užij si procházku. :wink:

Klári, tak nějakou hezkou sukýnku odpoledne vyber. :wink:
27. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
27. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
verim, dochazej penizky :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem konecne dostala nemocenskou, tak zaplatim par slozenek a pulka je v tahu :unamused:
27. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
andul jé tak to je bezva, už se těším na další srazík :grinning:
27. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Já si jdu pro lístek na peníze zítra, tak jsem zvědavá, kolik a kdy mi pošlou. :confused:

A Kláry, když budete hodně hodný, tak si na ni budete moct i sednout. :grinning:
27. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
anduk :grinning: :grinning: :grinning:
nějakou pěknou sukýnku nebo 3/4 bych moc ráda, o vílkendu jsem si zkoušela nějaké krátké kalhoty, šaty a moc toho neobleču :confounded: chjo
27. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Já už se taky nějakou dobu do ničeho nevejdu. :sweat_smile: A víšco, - Klárko - bude hůř! :grinning:

Pupešátku zjevně voní Lovela, protože se mi pokoušela válet ve vypraných peřinkách a když jsem je uklidila,leží aspoń na žehlícím prkně,kde před tím bylo to prádlo. :grinning: Jsme zvědavá,jak jí vysvětlím, že postýlka není pro ni ale pro Skřítě. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
andul, ty budeš za pár týdnů zase jako proutek, mě to bude ještě chvíli trvat :grinning:
27. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
tady clovek par dni neni a vy toho popisete, nemam silu to docitat...
Tak doufam ze jste vsechny v poradku.

My jsme meli o vikendu zase koncert tak cela sobota v prachu a v nedeli jsme byli na hasicske pouti a cele odpoledne jsem prospala. Byla jsem hrozne utahana.

Koukam ze se bavite o obleceni :grinning: Klari jak pise Andulka bude hur :grinning:
27. dub 2009 ve 14:10  • Odpověz
Sis, to se není čemu divit,že jsi byla urvaná - už se taky musíš šetřit, ženská!

Klárko, já doufám. :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
Andul asi uz jo,ale uz mame jenom dva nebo tri koncerty tak ty jeste zvladnu :wink:

Dneska hlidam synovce, za chvili se asi vzbudi a pujdeme ven. Nebo spis jdeme na navstevu k jine mamce ma dceru starou dva roky a jsou se synovcem velci kamaradi.Venku totiz pekne fouka a je tam zima.

Klari me asi taky zustane po porudu peknych par kilo, uz ted mam nahore skoro 12 kg :astonished:
27. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky moje, já Vás vůbec nestíhám :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
sis já jsem měla v poseldní poradně navrch 7 kilo, v 25 tt, tak jsem zvědavá jak budu vypadat před porodema po něm :confused: snad to nebude žádná velká hrůza :grinning:
27. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Sis, já k dnešnímu ránu 13kg.

Arwen, myTi nikam neutíkáme. :wink:
27. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz
Je holky a to sem si rikala ze pribiram nejak moc :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Hoky, já asi budu muset ustlat, :frowning2: páč Pupí nemá své obvyklé místečko na odpoledn íspánek a tak tu netrpělivě a už značně nervozně přechází po pokoji a hledá, kam by si lehla.
27. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz
Me uz se pomalu probouzi synovec, uz slysim nejake povidani z pokoje a to mame jit ve tri ven tak snad to stihnem :grinning:

Tak jsem narychlo proletela co sem zameskala.
Bledulko at vam to stou pojistovnou dobre dopadne.
Len gratuluju :slight_smile: urcite to byla zadost o ruku u nas probehla obdobne :grinning:
Doufam ze Kvetulda v poradku a Radimek jeste chvili vydrzi nez se koukne na svet.
27. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Tak ja se zatim loucim, vecer nevim jestli se sem dostanu, mam dneska narozeniny tak uz se tesim az manza prijede domu :wink:
27. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.