• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
Do jaké zoo???
1. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Dobré ránko, Leninko! :slight_smile:

Un, v neděli budeme mít v Praze sraz a jdem do ZOO (teda pokud vyjde slibované počasí). Začínáme v 10 nebo v 11h na Holešovicích u MC Donaldu. Dnesdka ještě řešíme v kolik se teda sejdem. Přepošlu Ti do IP závěr z ankety,co tu cca před měsícem proběhla- Bledulka to dala dohromady. :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Unko, tak to tam máš. :wink:
1. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
Andul: tak drzim palecky, abys nemusela rodit vrchem :grinning:
1. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
jinak ten srazik bych taky klidne dala v 11.....myslim, ze zviratka nam neutecou a aspon bude tepleji....jestli teda bude nejaky slunicko, kdyz to dneska vidim....a to melo byt jasno po cely republice :angry:
1. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
Andul nic neslibuji do pátku dám vědět, jak jsem se rozhodla, ráda bych Vás viděla, ale neměla bych už moc cestovat a s malou
1. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
unka: a odkud jsi?
1. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
Unko,odkud vlastně jsi? Já pojedu zBudějic,ale ZOO mám hrozně ráda, tady naše těhulinky bych takymoc ráda poznala ještě před porodem a taky potřebujem zajet do Ikea pro křeslo na kojení. Takže jsme to takle spojili. Pak už si do Phy taky netroufnu. :sweat_smile:

Leni,mně ten odkaz nefunguje. :frowning2:
1. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
1. dub 2009 v 09:55  • Odpověz
andul: kreslo na kojeni?? Co to je? Jak to vypada? :confused: :confused:
1. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Jsem z Karlových Varů, takže celkem kousek od Prahy, ale autem už se bojím a hlavně jsem na rizikovým těhotenství a s Vanesskou cestovat není žádný med, večer to proberu s přítelem
1. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Tak mě napadá - holky, nemáte některá zkušenost s tímhle křeslem: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S29848540
Jak je pohodlný a tak. :confused:
1. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
Křeslo i oblečky vypadají dobře, ale bílá barva to teda nevím, u nás by nepřežila :grinning: :grinning: Vanesska je drak
1. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
jezis andul: kdyz vidim tu cenu, tak budu kojit na posteli :grinning: :grinning: ani jsem nevedela, ze neco takovyho existuje, takze zkusenosti vaaazne nemam.... :confused:
unka: a kvuli cemu jsi na rizikovym? Ja myslim, ze kdybys maly rekla, ze jedete na zviratka, ze by se tesila :sweat_smile: nebo je to takovej drak?? :grinning:
1. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
he he, tak JE drak :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Leni, je to obyč křeslo (viz.odkaz výš),ale já ho budu mít na kojení. :grinning: Jak bydlíme prakticky v posteli a jediný jiný sedací prostor máme staaaaréééé kožené dvoukřeslo a to je tak stařičký a sesezený, že se o něj nedá u opěrek vůbec opřít a to jetrochu problém. :frowning2: Tak musíme koupit nové a to už chcem i k sedačce,co máme vybranou do domečku. Tuhle: http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=2543443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
1. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
hmmmm, pekna, pekna....ale ta bila barva by me dost strasila....hlavne - my bysme si ji se psem dovolit nemohli....za chvili by asi vypadala silene, protoze mu nezakazujem na sedacku a do postele.... :sunglasses:
1. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Len, ta cena není nejmenší :frowning2: Jenže jsemnějak nenašla žádný jiný,který by se nám k tý sedačce hodilo. :confused: A tu bílou budu stejně "řešit" barevnýma plédama přes sedací část. :wink:
1. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Od začátku těhotenství mám bolesti v podbříšku a nízko položenou placentu. Na zvířátka jo, ale dvě hodiny v buse jsou ne pro Vanessku, ale pro mě utrpení :grinning: :grinning: Jak říkám nic neslibuji, ale budu se snažit.
ahojky těhulky :slight_smile:

andulko: tak to by mě ten tvůj doktor taky naštval, nemám ráda, když doktoři moje problémy zlehčují a s těma lékama obzvlášť. Ale hlavní je, že je mímo v pořádku :wink:
Jinak já jdu do práce naposledy zítra a od pátku mám volnooooo :slight_smile: net mi ale zprovozní až příští týden ve středu (snad), tak budu pár dní mimo.
Jinak moc děkuju za ty těhu džíny, doufám, že se do nich vejdu, aby ses s nima netáhla zbytečně :wink:
A držím palečky na té konzultaci s primářem, aby ti to dopadlo dobře :wink:

Rit: ohledně té bolesti při čůrání, tak mě se to občas taky stává. nevím tedy, jestli myslíme to samé, ale když dočůrávám, tak jak se snažím dostat odtamtud co nejvíc, abych tam zas za pět minut nemusela znovu,tak se mi stáhne děloha, ztvrdne a zabolí. Ale nestává se mi to pokaždé, jen občas. Tak nevím, jestli myslíš to samé co já nebo ne. Každopádně za zavolání Dr. nic nedáš :wink:

Bledulko: mě je jedno, jestli bude srazík v 10 nebo 11. Já se přizpůsobím oboum časům.

Len: neříkalas náhodou, že si dáš na týden od aukrování pokoj??? :grinning:
hi hi, andul, my taky bydlime momentalne v posteli :grinning: :grinning: :grinning: v baraku je siiilena zima, takze obyvacek nehrozi, je tam jak v lednicce, takze to jisti nas pokojicek..... :grinning:
Já bych teda do bílé nešla, vidím to jak teď malá sáhne tam a támhle a fleky jsou na světě a to jsme čistotný :slight_smile:
1. dub 2009 v 10:11  • Odpověz
Andul: ta sedačka i křeslo jsou moc hezké, ale taky bych se zalekla té světlé barvy. A nebojíš se, že ti jí bude pupí škrábat?
1. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
ahoj iluss: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vzdyt je to skoro tyden :grinning: :grinning: :grinning: ale zatim jsem od te doby vyhrala jen jednu vecicku a na tohle mam JEN zalusk :grinning: :grinning: no a tomuhle jsem neodolala :grinning: :grinning: http://www.aukro.cz/item594417080_kratasky_a_tricko_cherokee_na_chlapecka.html
1. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
TAdy je odkaz na tu sedačku: http://www.sconto.cz/cz/produkty/sedaci-soupravy/pino Není úplně bílá :slight_smile: , akorát veliká (domeček nebude moc beliký), rozkládací a není drahá. :slight_smile: Alekřesla k ní nemají. :frowning2: Aspoň na netu jsmeje nenašla. To z Ikei je stilově nejpodobnější, který jsem objevila. :confused:

Unko, z Varů - ty bláho, to je ještě dál než Budějoce, viď? To nevím,zda bych riskovala a sama s Vanesskou autobusem... Holka, moooc rády Tě uvidíme, ale budem radši, když budeš v pořádku! Tak to zvaž.

Iluško, já ty gatě ještě teďka poměříma písnu Tito do IP,ju.
1. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Koukám máme stejnou úchylku lenoura, ja uz nastesti vse mam, co jsem chtela a musim se krotit
1. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Unko,Léňa bude sponzorovat kojenecký ústav - páč to množství hadříků nemůže jejich mládě unosit ani za 10let! :grinning:
1. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: andul, unosime, neboj :grinning:
unka: ono se proste neda odolat...jukni do albicka, jakou mam aukrovybavu :grinning: :grinning:
ted mi postacka prinesla tohle :grinning: http://www.aukro.cz/item584294199_tricka_s_kratkym_rukavem_vel_80.html#gallery
1. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
No já jsem včera dožehlila poslední kousky a člověk by nevěřil, že toho tolik nakoupil a že vlastně si teď koupí věci maminka, objednám kočárek a můžu rodit
1. dub 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.