• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
NO a já jsem si mezitím rozkoukala pohádku a na hokej nakonec nekoukala. :sweat_smile: Ale vyhráli jsme 5:2 :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
27. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
:confused: :confused: :confused: nic se mi tam neobjevilo....teda nic krasnyho :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
:slight_smile: Léňo, to se musíš podívatnatu pohádku, co se tam nabízí! :wink: Ta je krásná! :dizzy_face:
Co pošta? Nezamykali, když Tě viděli? :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
MMCH - psala TI Katka z MMB? Slíbila jsme jí, že jí během dneška napíšeš.
27. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
Andul, ta pohadka mi nejde :frowning2: asi mi chybi nejakej ten modul :grinning:
a na MMB se dneska nemuzu vubec dostat, nejak se mi to nechce otevirat...ale zkousim to.....potrebuju napsat jeste jedny pani.....
27. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
a na poste ze mne meli sradndu, jak jinak :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Vsechny hadriky jsem odvezla k mamce a po dnesni navsteve posty mam zase pul tasky :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
Se mi to smazalo! :angry:

TO je škoda, že TI to nejde otevřít. :angry: :frowning2: Protože ta pohádka je opravdu krásná! :dizzy_face:
A budeš teď mít přehled kolik čeho máš?
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Myslím, těch hadříků. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Tak Katce uz jsem napsala :slight_smile: pisala jsem ji, jestli mi muze jeste pockat s penezma, protoze jsme ted nejak v pr.... :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
a prehled trochu ztracim :grinning: :grinning: ale snad mi z hadriku nic chybet nebude....ted jeste resit ten zbytek :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Leni, tak to by snad neměl být problém ne, s těma penězma. Když Katka ví, že o tu sadu máš zájem, tak to pošle asi kdykoliv - snad. :wink: Já jsme taky zvědavá, kdy nám to přijde. Penízky jsou přpravený, tak doufám, že to bude brzo, protože ¨jinak by už taky nemusely být. :frowning2: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
No uvidime, ja ji psala, ze bych ocenila, kdyby pockala, ze o to mam zajem...tak se necham prekvapit, co mi napise :confused:
27. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Léňo a jak tovidíš s tou svatbou? Povídej mi... prosííím :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Tyyyjo andul, ja bych si neco dala......honi me mlsna a nevim na co :grinning: :grinning: ale vim, co si udelam zitra k obedu...zadelavanou mrkvicku s hraskem a bramburky....na to mam chut obrovskou, ale uz se mi to nechce delat..
27. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jéé,to jsme dělala minulý týden ale s bramborovou kaší. :slight_smile: Jájsem před chvílí měla brambory s tvarohem. :slight_smile: A asi se mi po nich nějak provudilo miminko - au au. :confused:
27. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Andul, s tou svatbou fakt nevim.....nevim, jestli je lepsi vdavat se s briskem nebo pak pockat, az bude prcek trochu vetsi....hmm, jenze to pak budu stara nevesta a treba tlusta a skareda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jeste to budem muset probrat, mozna to stihnem nez Petr odjede......aale nevim...nejak nam to vsechno nevychazi....hlavne ten baracek :frowning2: Petr ma predstavy, ze bych mu d :frowning2: la nekdy facku....nejnovejsi jeho napad je, ze dokud bude v armade, coz je 6 let, tak budu bydlet u nasich, on bude jezdit na mise, aby byly penize a nemuselo se brat tolik na hypoteku...se uplne zblaznil!!!!! Rodice mam fakt rada, ale NIKDO po mne nemuze chtit, abych u nich bydlela 6 let s prckem, v tom malym byte a do svyho se MOZNA nastehovala ve 40ti letech...... :frowning2: obcas me fakt udivi, co vypusti z pusy.....
27. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
On si mysli, e neni mozny usetrit, kdyz budem v podnajmu....ale jak to sakra delaj jiny lidi?????? Prece nebydlej u rodicu....a navic Petr maly penize nebere....
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
on ma strach z toho, ze kdyz ja budu doma s prckem a budem mit neco v podnajmu, tak to neutahne....je fakt, ze je to vyhazovani penez, ale fakt by me zajimalo, jak to delaj jiny.... :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Lenííí, už jsme tady! Musela jsem si vzít Tomův noťas - ten můj potvora protestuje. :angry: Vůbec jsme se na něm nemohla znovu připoit na net. :frowning2:
27. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
ha ha, ted jsem si vsimla sms :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Leni, bydle u rodičů se dá přechodně - tak toho půlroku, než se vrátí z toho Kosova, ale natrvalo to fakt není. :frowning2: A pokud tak max. jako je to tady - bydlíme v dvoubytovém domě (v legionářský bytovce), kde máme společnou zahradu, vstup, schodiště, ale ze schodiště vedou normálně zamykatelný dveře do bytů. A ani tak si neumím představit, tu žít pořád. :sweat_smile: A když nebudete platit tak obrovský nájem jako teď v tom domečku, tak 100% ušetříte - nepřipadáš mi jako někdo, kdo by musel největší luxus a byl by za to ochotný dát majlant. :wink: A ono je dost rozdíl platit 20 nebo 10tisíc měsíčně. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
To brzo - a já se bála, abyses nezlobila, že tu z Tebe tahám pohádku na dobrou noc a pak se ani neobtěžuju Ti odepsat. :sweat_smile: :grinning:
27. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
A krom toho si klíďo můžeš přivydělávat třeba doučováním Aj nebo překladama, ne? :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
hmm, jenze ono to vyjde nastejno....platit 20 tis ze dvou platu nebo 10 tis z jednoho.... :confounded: musime to nejak vymyslet....jen me nenapada jak.....
27. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
hmm, o tom doucovani jsem taky premyslela....a kdybysme se vratili do Prahy, tak muzu pak zase zacit chodit do prace a tam se da vydelat dost, jen by Petr musel jezdit domu a hlidat malyho....to mi prijde jako nejrozumnejsi...Petr jeste prisel s napadem koupit na hypoteku byt nekde v Beroune a pak to prodat.....samozrejme nedoplaceny a vzit si dalsi hypo na ten baracek....ale nevim, jestli to neni moc slozity a jestli bysme na tom spis neprodelali...fakt je, ze bysme neplatili cizim, ale svoje. Jenze ja nevim, jak to vubec s tema hypo je.....
27. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
A já se přiznám, že chápu Tvoji mamku, že by byla ráda, kdyby jste se vzali ještě před Petrovým odjezdem. My s taťkou nějaký čas byli sami a nebylo to jednoduchý a to jsme měli po mamce důchod. :confused: Nedejbože, nechci nic přivolávat, ale stát se může kdekoliv cokoliv. :confused: Tom z tohodle důvodu odmítl nabídku svýho taťky, že mu dá motorku - protože nechce riskovat, že tu s malým zůstaneme sami nebo že se o nás nebude moct postarat. :confused:
27. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
JAko že by Petr jezdil každý den z Berouna do Pardubic a zpět, abys mohla chodit večer do práce? Hele, to sice jde, ale je to dost náročný - taťka takle jezdil a nakonec si v Berouně taky našel bydlení a jezdí do Pardubek jen na víkendy. To byste se za chvilku uštvali. :confused:
27. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
A mmch - nájmy v Pardubicích nejsou sice úplně zanedbatelný, ale taky nejsou až tak strašný. :wink: A já se už těším, že tam budu mít s kým vozit kočárek . :wink: :grinning:
27. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.