• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
:grinning: :grinning: :grinning: to se rano holky nasmejou, az uvidej, o cem se tu uz hodinu bavime...o pulnoci :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 00:12  • Odpověz
studeny? :confused: to zni zajimave......kejdy s vajickama ja muzu :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 00:13  • Odpověz
:slight_smile: Zkusím to z taťky vytáhnout, zda se třeba nerozpomněl. :grinning:

Zkoušela jsi krabí salát ovo - zeleninovej? To je mňamka - a dokonce zdravá. :grinning: :wink:
28. dub 2009 v 00:14  • Odpověz
to jsem nezkousela...neznam :confused:
28. dub 2009 v 00:18  • Odpověz
A když jsme u kraba, tak jsem posledně neměla doma skoro nic a nahlásili se mi na oběd švagrovci s manželínem - tak jsme podusila mraženou zeleninu (hrášek, papriku, kukuřici) a krabí tyčky, zalila to smetanou, dochutila podravkou a pepřem a podávala to s těstovinama. Rychlý, levný, dobrý. :grinning:
28. dub 2009 v 00:19  • Odpověz
autor
ahoj kočky,tak jsem dožehlila další várku miminkovského oblečeníčka,jdu vypnout počítač,nakouknu a ejhle-tady se ještě povídá :sweat_smile: :wink: :slight_smile:

tak vám kočky přejidobrou noc a krásné sny :slight_smile: já jsem nějaká hotová dneska,tak jdu zapadnout do pelíšku,ráno Tomík určitě zase kolem 6 bude řádit :sweat_smile:

zítra jdeme na UZ tak už se na mimíska těším a pak andulko-budu li mít čas a chut- se kouknu i na ty vaku-pytle na Karláku:slight_smile:

tak papá a dobrou noc :slight_smile:
28. dub 2009 v 00:20  • Odpověz
jeee bledul :grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc :wink:
andul: tyyyjo, to zni taky dobre :grinning: jidlo je proste super :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 00:22  • Odpověz
Bledulínku - dobrou noc!
28. dub 2009 v 00:27  • Odpověz
A ať Ti UZ dobře dopadne!! :wink:
28. dub 2009 v 00:27  • Odpověz
Leni, jojo - koukni do IP. :wink:
28. dub 2009 v 00:28  • Odpověz
zkusim :slight_smile:
28. dub 2009 v 00:35  • Odpověz
Snad bude chutnat. :slight_smile:

Neměly bychom jít taky spát?? :sweat_smile:
28. dub 2009 v 00:38  • Odpověz
taky uz me to napadlo :grinning: ale nejsem vubec ospala.....uz jsem si pustila filmek :sunglasses:
28. dub 2009 v 00:39  • Odpověz
Tak koukej a já si vezmu Pupí do pelíšku a zavřem očka. :slight_smile: Zítra ahoj! A dobrou :wink:
28. dub 2009 v 00:43  • Odpověz
andul dobrouuuu :pensive: hezky se vyspinkejte
28. dub 2009 v 00:46  • Odpověz
autor
dobré ráno těhulky :slight_smile:

teda andulko a lenourko-koukám,že jste si tu včera dělaly pěkné chutě :slight_smile: :grinning: :wink: doufám,že se vám aspon o nějakém moooc dobrém jídle zdálo :slight_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Pomalu se chystám "do města" ,musím taky shánět nějaké dárečky-duben je v mém okolí docela měsícem oslavenců a nějaké oslavičky nás čekají....

Mějte se tu zatím moc pěkně :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
pěkné ráno
bledul jdeš se mrknout na ten karlák, ten obchod je i u Kotvy, třeba to pro tebe bude příjemnější cesta
http://www.tvproducts.cz/cz/strana/nase-prodejny

jinak hlásím, že včerejší shoping dopad tak na 50 %, koupila jsem nějaké dárečky, co jsem měla v plánu, ale pro sebe nic zkoušela jsem si několik sukní a několik 3/4 kalhot, ale ve všem jsem vypadala úděsně, oni to teď dělat všechno nařasený, a hodně látky přes sebe, tak jsem vypadla ve všem jako velryba , takže sedím v kanclu opět v dlouhých kalhotách
:confounded:
28. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
zdravím vás těhulínky :slight_smile:

jdu se mrknout po pár dnech absence, nějak PC zanedbávám, ale počasí je tak pěkné, že to je jasné, ne? :grinning:

Doufám, že je zde vše OK a nekonají se žádné pohromy.... Pepino má tenhle týden dovču, tak se sem taky asi moc nedostanu, máme hodně plánů, co chceme udělat a stihnout...

Takže se zase loučím, užijte si den a zatím pa, pa :slight_smile:
28. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
ahojky těhulínky :slight_smile:
jsem tu jenom na skok, jdu vás pozdravit. Ještě jsem u rodičů, momentálně píšu od mamky z práce, domů se vracím až večer.

O víkendu jsem byla na výletě na Petříně, bylo tam nááádherně :slight_smile:

Dneska jsem byla u doktorky, poradna proběhla v pořádku, dělala mi další ultrazvuk, tak mímo je velké cca 40cm a váží 1518g. A zatím to stále vypadá na holčičku, tak bude mít manželín obrovskou radost! :slight_smile:
Jinak příští týden jdu na kontrolní odběry krve kvůli těm špatným protilátkám, tak sndad to dopadne dobře :wink:

Tak se mějte, večer se pokusím ozvat. papaaa
28. dub 2009 v 09:37  • Odpověz
Ahoj děvčátka......dnes jsem se hrůzou probudila v šest ráno, protože se mi zdál příšernej sen....přišla jsem o obě děti, navíc jsem si to nepamatovala, jen všude samá krev a já neměla břicho. Fuj :frowning2:

V 11 si jdu pro klíče od bytu.

Krásný den všem
28. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
Ahoj holcicky :slight_smile: preju vsem krasne rano.....
teda arwi, co se ti to zda za strasny sny?? :confused: :confused: :confused: jeste ze to byl sen......
claudi: tak si to hezky s manzelinem uzivejte :slight_smile:
iluss: holcicka to urcite bude :wink:
klarka: hm, to znam, taky jsem se snazila koupit si nejaky 3/4, ale jak pises, ve vsem clovek vypada jak selka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 10:31  • Odpověz
Len, čauky kočí - koukám, že se tady míjíme, jak jen to jde. Když jste tady včera vařily, měla jsem hlubokou půlnoc, usnula jsem u Dr. House A ten sen byl fakt fuj :frowning2:
Pojedu pro klíčky - a zárověň předat 13 500. Ufffff, fuj :frowning2:
28. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Ahojda!

Tak Ti, Leni, nevím, zda bych neudělala líp,kdybych si taky pustila nějaký filmík. :confused: Bylajsmeopětco hodinu vzhůru na "čůrání" a když jsem náhodou usnula, tak semicelou noc zdálo tom,jak vařím a slívám brambory. :angry:

Arwi, jestli Ty bys neměla trochu zvolnit (vím, že tojde těžko,ale nějakéřešení být MUSÍ!),když Tě už takle varuje i Tvé podvědomí. :confused:

Klári, tak to je na prd - ani HM či CA neuspělo?? :confused:

Iluško,docela jsi mě teď překvapila - tušila, jsem,že je ten náš kluk větší, ale že až tak? Skoro 0,5kgrozdíl na 14dnech?? :confused: :sweat_smile: Holky pomoooc - jestli to půjde takle dál, tak ho neprotlačím ani za zlatý sele! :astonished:
Jinak jsem moc ráda, že jste s holčičkou v pořádku! :wink: :slight_smile:

Bledul, ať Ti to dobře dopadne!!!

Claudi, myslím, že Tě s holkama omluvíme, když máš domá Pepína. :wink: :slight_smile:

Kdo ví,co Kvetulka a jak dopadla Rituška...

Jééé - Arwen už má klíčeod bytečku - je 11:01! :grinning:
28. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Ahoj anduliii :slight_smile: no ja ti byla vzhuru skoro celou noc :angry: pustila jsem si pak simpsonovi a kazdou pul hodinu jsem se budila a ne a ne zabrat :confounded: brambory jsem sice neslivala, ale taky to stalo za prd :frowning2:
28. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
andul v HM jsem toho vyzkoušela nejvíc, ale žádný přijatelný kousek jsem neobjevila :angry: a v těhu módě už vůbec ne, asi budu chodit nahatá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Jestli myjsme to spaní nepřetáhly. :sweat_smile: Alespíš myslím že ne - mně furt budil ten močák a taky vítr a strach o hlodavečky.

Rozpekla jsem si v troubě ty Tesco bagetky (polotovary) a teď se tu s nima cpu a drobím si do klávesnice. :sweat_smile: :confused:
28. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
Klárko, to ale budeš mít zaručeně úspěch! :slight_smile: :wink: Ne že by mě manžel chválil málo, ale nejvíc právě,když jsem nahá. :grinning:
28. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
andul: jeeee, a neodfouklo vam je to? To mate venku i toho prtavyho morcaka? Ja myslela, ze ho mate doma, nez doroste :slight_smile:
a s tim spanim....taky si nemyslim, ze jsme to pretahly....ja ma v posledni dobe se spanim problemy....vubec nemuzu zabrat, tak cumim jak debil treba do tri na telku....
he he, naha klarka na vaclavaku, to by bylo dobry :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:21  • Odpověz
:confused: andul já se nahatá moc necítím, nejsem zvyklá být při tělě :sweat_smile:
len já zase spím úžasně, včera jsem to zalomila už v půl desátý a krom WC jsem spala jako zabitá :grinning:
28. dub 2009 v 11:25  • Odpověz
Leni,máme je oba venku - sem by se už nevešli a venku maj velký zateplý domeček (maj dokonce i polistirenovou podlahu pod prknama a velkou vrstvou sena, aby je nezebaly pacičky :wink: ) a obrovský částečně zastřešený výběh, takže jim tam vlastně nic nechybí. :slight_smile: A Míňa se o Pepího stará jak o miminko, takže věřím, že ho večer zahanala do domečku a tam si k němu lehla, aby se nebál. :slight_smile: Je to takový naše ušatý zlatíčko. :slight_smile: :slight_smile:

K tomu spaní - já se hooodně budím v noci a pak spím přes den (tak 2-3h). Ale v moudré knize jsem včera vyčetla, že je to asi ve 3.trim normální. Protože tam psali, že mají těhulky spát co nejvíc přes den, když je v noci budí čůrání a tlačí mimi.

Myslím, že by Klárku, určitě nikdo nepřehlídl. :grinning: A třeba by se od ní nechal inspirovat pan Saudek a uspořádal by nahý těhulkovský happening, který by nafotil a Klárka by se tak stala slavnou na celém světě! :dizzy_face:
28. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.