• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
klari, tak to ti zavidim, ja mam obcas pocit, ze se ze me stava sova...... :confused:
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Klári, mě to nevadí od boků nahoru - to se i sama sobě líbím s tím bříškem - ale když vidím ty nohy a hlavně stehna (mám je silný od plavání normálně a ještě teď jak chytám vodu. :frowning2: :frowning2: ) je mi dost mizerně. :frowning2:
28. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
andul: ja jsem taky schopna spat pres den, ale to me pak stve, ze pulku dne prospim :confounded:
28. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
andul: ja vypadat jak ty, tak si piskam.....
28. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
tak Saudka beru, ale jedině s Váma všema, i tak bych se styděla :sweat_smile:
28. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
klarka: hmm, nechat se nafotit od Saudka by se mi taky libilo....ale kdyby projevil zajem, tak by to znamenalo, ze jsem nejakej extrem. Bud vychrtla, coz u me nehrozi :grinning: nebo tlustokozec....z cehoz bych se zblaznila :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
klari a kdyby sis stoupla za me, tak bys urcite videt nebyla a nemusela se stydet :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:41  • Odpověz
le tak to si teda nemyslím, panděro mi v posledních dnech roste jako zběsilý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Holčičky, taak jsem tady, mám klíčky od bytečku a mám z toho takovej šíleně zvláštní pocit. Je to krásný, ale není to naše. Možná to znáte :unamused:

Saudek je asi trošku jinde, něž my, každopádně bych se od něj taky nechala nafotit, to musí být krása.....
Včera jsem byla u jedné zákaznice, holky, kam se hrabem všechny těhule, ta má celulitidu a strie naprosto všude, tutově má přes metrák a vůbec jí to neva, chodila v kalhotkách a triku :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
arwen gratulace ke klíčkům :wink:
28. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
klari, mne taky...jak mi predtim rostlo pomalu, tak ted mam uz peknej melounek :grinning: :grinning:
arwi: tak gratulace :slight_smile: ten pocit znam taky, mam klice od neceho, co neni moje.....a jeste nejakou dobu bude trvat, nez se to zmeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, ono asi kdyz vypadas jak ta pani, tak uz ti to vadit nemuze...pokud se z tebe neco takovyho stane, tak uz jsi davno rezignovala.....
jo a kdypak se budete stehovat? :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Leni, ja uz skoro jako ona vypadam :frowning2: To je hnus. Ano, nektery tehulky jsou krasny, ale ja mezi ne nepatrim nebot mi jeste krome bricha roste vystavnim zpusobem prdel a taky stehna :frowning2: Fuj

Stehovat se budeme tenhle vikend, ono to dlouho trvat nebude, protoze skoro nic nemame :slight_smile: Zbyva sehnat odvoz a je to. Byt bude plnej kytek - ony to prazdne misto vyplni :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
arwi, ja si myslim, ze ty zase prehanis......jo jo, to bude asi ono.....
28. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
a kyticky, to je dobrej napad....bude to i hezky....no ja zase resim dilema, co udelam s kytkama, az pujdu k nasim....moje mamka ma kytek plnej byt a ja taky, takze vazne nevim....asi je budu muset rozhazet po kamaradkach, coz se mi teda vubec nechce :frowning2:
28. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Leni, já Ti je ráda pohlídám, tam se jich vejde, no fakt!

A nepřeháním, bohužel :angry:
28. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
jak bohuzel? bud rada, ze mas velkej bytecek :wink:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Čau kočky :slight_smile:

Tak jsem zpátky z Hradce a z rizikový poradny mě pustili domu :slight_smile: Sice už nebudu chodit ke svýmu gynekologovi, protože si mě vzali pod sebe, ale doktor říkal, že miminko vypadá úplně normálně zdravě a že to s tím srdíčkem není až tak hrozný :slight_smile: Akorát mi říkal, že kdybych začala mít jakýkoliv potíže, tak ať okamžitě přijedu sanitou do porodnice. No a další rizikovou poradnu mám zase za týden. Hrozně se mi ulevilo :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
Asi před hodinou mi přišly objednaný plínky do kočárku, ale nějak z nich nemám radost. Vlastně jsem je ještě ani neviděla. Protože jsem těšně před tím než to PPLko přišlo zjistila,že nemáme Míňu ve výběhu. A ani na zahradě jsem ji nikde nemohla najít, volala jsme na ni, lákala na jídlo ale nikde nebyla. TAk jsem utíkala za Tomem do práce, jestli by ji se mnou místo oběda nezkusil najít a tak se mnou chudák šel z práce hledat králíka. Ale ani jeden jsme (teda hlavně já) jsme moc nevěřilï, že ji najdem. TA pitomá zahrada není zamčená a Míňa není zakrslá ani náhodou a tak by se k ní kdokoliv dostal a bez problémů si ji odnesl. Ještě že byl Tom se mnou,protože jsem nemohla ani pořádně volat a přes slzy jsem sotva viděla pod nohy, takžebych ji stejně asi sama nenašla. Tom obešel párkrát zahradu a najednou se vynořil s vyděšeným králíkem v náručí. Ta naše koza ušatá se toho větru asi tak bála, že když se jim tím větrem otevřel výběh, vyskočila z něj a už se nemohla vráti zpět,protože se to mezitím zase zavřelo. Tom tam ještěrychle udělal háček a zase se vrátil do práce a já si asi půjdu na chvilku lehnout, protože mi je pořád ještě zle - hrozně jsem se bála, že ji někdo ukradl a že ji sežere
28. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Leni, jako, ze neprehanim s tim brichem a prdeli. Ted jsem sla kolem vylohy a jen koukam, coi jsme to na sebe zas navlikla - fuj, jak kdyz tank jede

Květulínku, tak hurá, to je moc dobře :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
Kvetul, jsem ráda, že jsi doma
28. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
kvetul, tak to je super :slight_smile: hlavne ze nemusis lezet v nemocnici....a HLAVNE ze je miminko v poradku, to zvladnete :wink:
andulko, no teda :confused: jsem se uplne lekla! ale hlavne ze jste cestovatelku nasli! to si da priste pozor..... :wink:
28. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

tak jsem zpět z UZ,prcek váží 1667g a je v pořádku :slight_smile:

cestou zpět jsme se stavila u nás v práci a pak jsem koupila ty vaku pytle a doufám,že udělají hodně služby :slight_smile:

Klárko,díky za tip u Kotvy,ted jsem jela od apolináře přes karlák,takže jsem to měla při cestě,ale třeba pokud se osvědčí a budu chtít další,tak do kotvy to možná budu mít lepší...

iluško,gratulace k Uz :slight_smile: lucinka je taky už velká holka :slight_smile:

kočky,jdu spát,jsem hotová nějak-Tomíno dnes v noci špatně spal a od jedné hodiny kdy se přestěhoval k nám se po hodině budil a nějak hodně sebou mlel...ráno skončil spící u tátových noh :slight_smile: takže jdu zkusit něco naspat,než se tom vzbudí :slight_smile:

zatím pá a pak si vás dočtu :slight_smile:

moc vás všechny zdravím :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz
andul: aspoň že se zajíček našel... no jo, venku to fičí jako blázen, není divu, že se takový malý stvoření vyplaší
28. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
květulko,zdravím a gratuluji k poradně :slight_smile: je to super :slight_smile: a ted už budeš pěkně stříhat metr,co? :wink: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
bledul: tak se hezky prospi :slight_smile: Asi byla divná noc, my jsme toho s manželínem a psíkem taky moc nenaspali
28. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
bledul: nooo, to bych už pomalu mohla :grinning: Jen se tiše modlím, aby i příští poradna dopadla dobře jako tahle... bledul, jak rychle se zkracuje čípek??
28. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
len: díky :slight_smile:

arwen: já se na sebe už do zrcadel a výloh radši ani nedívám :grinning:
28. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
hehe, taky vzdycky vykulim oci, kdoze to na me z vylohy kouka :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
ahoj bledul :slight_smile: tak koukam, ze jsme dneska skoro vsechny divne spaly :unamused: asi nejaky erupce na mesici nebo co :confused: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Kvetulko, Ty mas narok, mas tesne pred porodem :slight_smile:
Holky, ja vam ted ale vazne nekecam - a to, co jsem si vzala na sebe rano s jeste zalepenyma ocima, to je teda sila. Brrrrrrr.

A jsem tak desny prase, ze jsme si koupila cestou z obeda jakysi cokoladovy dorticek :angry:
28. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.