• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
andul, jsem premyslela, ze bych do toho pridala jeste zampiony....
28. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
Nebo porek
28. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
hm, to je solamyl.....
28. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
len: :angry: :grinning:

No holky, to vypadá fakt skvěle, asi taky vyzkoušíme :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
no vidis, jeste si je vylepsime :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
a k nim bramborovou kasicku :grinning: mnaaam
28. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
kvet, nebo vyzkousej tohle...to jsem delala a je to skvelyyyy http://www.toprecepty.cz/recept/3644-hromadky-od-pani-zdenicky/
28. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
Aáá-placičky paní Zdeničky :grinning:

Leni, tak solamil doma samozřejmě mám - jen jsem nevěděla,že je to "bramborová moučka" :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz
Vlastně hromádky :grinning:
Už jsem tam taky zaregistrovaná a jdu si udělat kuchařku, než zapomenu, co se mi tam včera tak líbilo. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
tak ja mazu s pejskem....zatim, kocky.... :wink:
28. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
andul :grinning: :grinning: jsem zvedava, co si tam das :wink:
28. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
len: díky za tip :slight_smile: užijte si prochajdu a ať vás neodfoukne vítr :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
no, já jdu taky něco dělat, musím učesat psíka a udělat trošku pořádek v miminkovských věcičkách, tak pa pa :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
holky já s z toho pilu fakt zblázním, všechno mám žlutý a špianvý, kalkulačku, počítač, šanony :angry: grrrrrr doma to bude asi ještě horší :confounded:
28. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
Klári, to si nevybereš viď-budˇ budeš žlutá nebo dušená. :frowning2: Ach jo. Ještě že nejsi alergická! :wink:
28. dub 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile: tak mě právě vzbudila paní od PPL a přinesla mi tu mojí zásilku z minulého týdne -peřinky,povlečeníčko atd ...tak jsem hned rozkuchala krabici a je to moc moc pěkný :slight_smile:

Květ- čípek se může zkracovat různě dlouhou dobu...jsou ženy,kterým lékař už třeba v 32 týdnu řekne,že se jim zkracuje čípek a že se otevírájí rodit začnou v termínu a jsou ženy,které začnou rodit pár hodin poté,co jim v poradně řeknou,že na porod to s čípkem ještě nevypadá ..

v podstatě mi to připomnělo mou kamarádku,které už někdy v 37 týdnu řekli,že už to vypadá,jakoby kdykoliv mohla rodit a její manžílek jí už samým strachem o ní nechtěl ani pouštět ven,aby neporodila na procházce a museli jsme mu to vymlouvat...nakonec přenášela a porod jí vyvolávali.... :wink:
28. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
autor
andulko,až pytle vyzkouším,tak písnu jak jsem spokojená,ale věřím,že budu :slight_smile:

tak tomík se porbudil taky a už se taky hrabe v krabici s věcma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyndává to ven a zase to láduje dovnitř :grinning:
28. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
bledul, tak to se pochlub...jaky mas povlecenicko?
28. dub 2009 v 16:31  • Odpověz
28. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
a rodi ve stoje, andul :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 17:18  • Odpověz
tak nikde nikdo, koukam :confused: jdu si udelat mrkvicku :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Tak už jsem domaaaaa! Konečně! :slight_smile: U našich bylo bezva, ale doma je doma!

Andul: no ona ta hmotnost přece je jen orientační, není stoprocentní. A taky jsi právě o těch 14 dní víc těhu a ke konci těhu je už znát s hmotností každý den.
28. dub 2009 v 18:33  • Odpověz
28. dub 2009 v 18:37  • Odpověz
jinak jak jste se tu bavily o těch špatných snech, tak mě se zdají noc co noc. Jednou bylo mímo tak strašně velký, porodila jsem skoro půlročního klučinu!

a podruhý se mi zdálo, že mi zmizelo břicho, že jsem se normálně ráno probudila a bříško s mímem nikde.

Tyhle dva sny se mi pořád zdají znovu a znovu.

Jinak jak mi přišlo to zboží z toho internetového obchodu, tak to povlečení na postýlku je fakt náááádherný!!! málem jsem se z toho rozbrečela, jak moc se mi to líbilo :slight_smile:

a dneska jsem si zase udělala radost, koupila jsem si 6 oblečků na mímo, vím že už toho mám hodně, ale nějak jsem nemohla odolat, jak to bylo krásný!
28. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Leni, a kouká na to! :confused: A je úúúplně klidná! :slight_smile: Ale je to mazec - fakt! :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
autor
jo a andulko k hmotnosti miminka - Tomík měl ve 31+5 2108 gramů (dnes jsem to schválně porovnávala) a při porodu v termínu měl rovný 4000g takže neboj,pětikilový macík tě nečeká -i když každíé miminko přibírá jinak a jiným tempem :slight_smile:
28. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
jejda, ja se zase nadlabla :grinning: :grinning: dobry jsem si to udelala :grinning:

bledul: hezoucky :sweat_smile: na to s tema medvid :sweat_smile: kama jsem taky koukala.....a mantinely jsi prckovi nekupovala?
28. dub 2009 v 18:40  • Odpověz
andul: ty budes koukat taky, pockej :grinning: :grinning: co se to s tebou deje....... :wink:
28. dub 2009 v 18:42  • Odpověz
iluss: tak koukam, ze treti do party bad dreams :confused: :confused: :confused: doufam, ze nic takovyho mit nebudu...fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 18:49  • Odpověz
autor
leni nene,mantinel jsem nekupovala... mám jeden poloviční (ne po celém obvodu postýlky,ale jen do půlky postele) po Tomovi a stejně jakmile se začal přetáčet,tak se stejně tak moc točil v postýlce,že se stočil do míst kde mantinel nebyl-takže jsem pak v ikee koupila mantinel celoobvodový a ten mi přijde nejlepší... a než se miminko přetáčí,tak asi mantinel dávat nebudu,abych na něj lépe viděla i z postele :slight_smile:

ten z ikei je tenhle:http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90129904

já mám teda jen bez obrátků,tyto tehdy neměli,ale ta délak odpovídá tomu,že je celoobvodový ...
28. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.