• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
hmm, no vidis, to me vubec nenapadlo, ze na nej moc neuvidim :confused: :confused: to budu muset jeste domyslet....
28. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
jinak dneska mi doktorka říkala, že budu rodit asi trošku dýl, že spíš než koncem června (podel PM) to vidí na začátek července (podle UTZ), takže cca kolem 6.7., ale kdo ví, kdy to nakonec bude. Taky mě to může přepadnout dřív, tak uvidíme :wink:
28. dub 2009 v 19:12  • Odpověz
jinak ještě jsem vás nestihla dočíst, ale snad se mi to brzy podaří :wink:

zítra tu taky celý den nebudu. Jedu opět na celý den do prahy, zastavím se v práci, pojedu tam ráno a budu tam asi celý den. jsem tam už dlouho nebyla,tak musíme pořádně pokecat :wink: a musím taky na mzdovku, už jsem dostala ten papír na sociálku.
28. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
iluss, takze z tebe bude taky cervencovka :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
no nevím, uvidíme :wink:

třeba se mímu bude chtít ven dřív :wink:
Dr. mi ten začátek června říkala podle velikosti míma. Ale třeba to bude prostě drobeček a narodí se v normálním původním termínu.
28. dub 2009 v 19:39  • Odpověz
hm, jestli nas prcek nedoroste, tak to taky bude drobek :grinning:
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
aspon unosime vsechny 56ky :grinning:
28. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jsem urvaná jak pes. Nejdřív ta blbá noc, pak uteklej králík, pak jsme byli domlouvat okna do domečku ( :dizzy_face: ) a pak mi volala kamrádka, se kterou jsme byli v sobotu na výstavě psů schánět štěně irskýho vlkodava, že to štěně bude mít ( :slight_smile:) a byl z toho hovor skorona hodinu, neb jsem Ádě ještě vysvětlovala poválečnou literaturu a vůbec jsme probíraly maturu. A když jsme se teď najedli, jsme s manželínkem úplně hotový. :confused: :confused:

Ale holky, už máme v přízemí hotovou příčku mezi obývákem a hostinským pokojem a vyzdívá se spodní koupelna, špajska a kuchyň!!! Koupelnička bude opravdu malilinká a špajska taky - ale vzhledem ktomu, že v podkroví bude koupelna větší a vyrostla jsem v paneláku, vůbec mi (a naštěstí ani Tomovi) to nevadí. :slight_smile: A místo špajsky máme momentálně vysokou úzkou koupelnovou skříňku (ano, čtete dobře), tak špajs v domečku je pro mě ráááj! :grinning: A vypadá to tam mooooc krásně! Už se tááááááááááák těšíme!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
jeeeee, vy se mate :sweat_smile: :sweat_smile: jsem zvedava, kdy my zacnem stavet...... :frowning2:
28. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Leni, ale vybírat projekt můžeš už teď. :wink: A pak to s Petrem po Vánocích "jen" zkonzultuješ a najdeš spolehlivou firmu a onsi toho ani skoro nevšimne, že už jste začali. :wink: :grinning: Když bude projekt a i firma, tak rád začne - oni jenneradi dělají ten 1. krok. :frowning2: :angry: :slight_smile: :wink:

Jdu se přitulit k mužíčkovi, když je doma. :slight_smile:

A zítra na mě myslete, jdu k zubaři. :confounded:
28. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
andulko,tak at tě u zubaře moc netrápí...au au au soucítím s tebou...tam já chodím moooc nerada :unamused:

a přeji pěkné přitulení k manžílkovi :slight_smile:

iluško-tak to třeba budeme rodit podobně,já u sebe sázím okolo 5-7. července dle mých propočtů :slight_smile: ale uvidíme,stejně to moc neovlivníme....

to papírování mě docela děsí..protože musím vyběhávat ještě navíc papíry o zastavení rodičáku na Toma a nejvíc jsem zvědavá,zda mi ty peníze přijdou včas,což asi těžko díky těm novým pravidlům a zákonům....

jéé,holky,já bych taky chtěla stavět :slight_smile: ale zatím o tom jen sníme :slight_smile: :wink: a uvidíme co nám budoucnost přinese...

kočky,přeji vám krásnné sny a dobrou noc :slight_smile:

papá
28. dub 2009 ve 22:59  • Odpověz
kuk tady se ještě spinká :confused:
nevím jak to tady dneska přežiju, jsem unavená jen z cesty do práce :confounded:
29. dub 2009 v 08:56  • Odpověz
no tedy děvčata, kde se všechny touláte :frowning2:
29. dub 2009 v 11:06  • Odpověz
autor
ahoj klárko,já jsem tady na skok...my se s tomem toulali po krámech a sháněli dřevěné koště :grinning: :grinning:
kamarádka zítra-tedy na čarodějnice slaví třicetiny,tak jsme jí ještě k dárku koupili koště a nějak do toho ten náš dárek zakomponujeme :grinning: :grinning: a koště dostane mašli a svou vlasní SPZ...

a zítra jedeme slavit a Tomíka si odveze děa do JIlemnice-a my tam v pátek dopoledne dorazíme za nima a v sobotu jedeme na ten relax.pobyt do babylonu jen sami s manžílkem-asi naposledy v mém stavu budeme sami a taky naposled na dlooouhou dobu-než bude druhý prcek samostatný :wink:

jak se máš klárko-už únava trošku přešla a nebo je to stále nic moc jako ráno?
29. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahoj bledul
únava je pryč, cítím se dobře, jen mě trochu bolí žaludek :frowning2: ale to možná je změnou počasí, já na to dost trpím :confounded: :angry:
konečně jsem došla do krtečka, omrkla už i tak vybraný kočár a koupila odsavačku hlenů na vysavač :wink:
29. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
ahojky, určitě se zdržím jen na chviličku, jen co doobědvám.
bledulko, to je hezký nápad s tím koštětem
klarko fajn, že se cítíš už lépe, to já se půjdu určitě brzy natáhnout
29. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
bledulko, si budete s manžílkem krásně užívat. já taky chtěla vymyslet něco na výročí 7 let, co se známe, máme ho 2.5., ale neklapne to, známí nás pozvali na "oslavu" jejich svatby, tak si to snad užijeme, já už se moc dobře necítím, tak jsem zvědavá, jak dlouho se zdražíme.

klarko, tak nakonec jaký ten kočárek? x-lander? a odsávačka tě vyšla na kolik? mě v obchodě na 330,-
29. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
deni kočárek stejný co máš ty jen v zelené barvě, odsvačka stála 333 :grinning:
29. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
si píšem dvojmo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 13:42  • Odpověz
deni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dneska je to tu úplně mrtvý :angry:
29. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
ahojky :slight_smile:

klarko,tak to je fajn,že je lépe,ale s tím žaludkem hlavně aby to nebylo horší, jak prcek na ten žaludek tlačí :confused:

kočárek tedy vybrán...-kdy ho budete kupovat?

deni,ahojky-tebe jsem tu dlouho nepotkala-asi jsme se míjely :wink:

deni,vy jste se takhle hezky poznali v máji? škoda že ne o den dřív-mohlo to být ještě romantičtější na první máj :slight_smile:

ale tak to oslavte na ten první máj a je to-to datum je docela krásné pro takovéto oslavičky :slight_smile: :wink: :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 13:56  • Odpověz
beldul, pravděpodobně ho koupím přes net a pojedeme ho vyzvednou do Vysočan, musím se domluvit s manžílkem, kdy bude mít čas tam zajet autíkem :slight_smile:
s žaludkem nestraš, jako středoškolčka jsem si z žaludkem a následně s žlučníkem užila svý a jsem ráda, že to přešlo, tak snad se to zhoršovat nebude :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
jo a holky,asi pro vás brzo začnu mít pokračování tématu asistenční služby...pan ředitel nějak začíná dolejzat a vykrucovat se z oficiálního postupu-že by tam něco smrdělo víc než si myslíme? :confused: :grinning: :wink:

navíc víme o dalším klientovi,který je nespokojen a i řekl,že pokud bychom šli do soudu,že se připojí a bude se s námi podílet na nákladech ...takže těch ošizených asi bude mnohem více a my tedy nejsme "jediní problémoví klienti" jak nás ten hajzlík označil....

jenže si myslel,že manžel mu na tu jeho hru skočí,že se vše anuluje,on bude vypadat jako hodný a manželovi tím zalepí hubu (sprominutím)

jenže to nezná mého manžela-ten je tak čestný,že tímhle ho nezíská i kdyby měl na tom tratit prachy...takže žádná oficielní postup,oficielní vyúčtování atd a jsme docela zvvvědaví jak to dopadne-ale je divný,že najednou má chlap zájem se sejít a komunikovat s námi...jenže to už manžel odmítá a chce jen písemný kontakt kvůli důkazům-což se tomu šmejdovi očividně nelíbí...fakt jsme zvědavá jak to dopadne,docela to začíná být zábava :wink:
29. dub 2009 ve 14:01  • Odpověz
ahoj bledul, já vždycky nakoukla a přečetla co píšete, ale nějak mi nevychází psát, už i tak mám problém si psát s holkama se snažilek, kam s klarkou a občas i kvetulda chodíme.

my spolu byli i na 1.5., měli jsme ten vztah ze začátku hodně složitý, byli a nebyli jsme spolu přes půl roku, teda si spíš psali a povídali si, bylo to fakt na palici, takže toho 1.5. to bylo tak, že mě už ani nechtěl vidět a večer jsme si psali sms a domluvili se na 2.5. a všechno si vyříkali a dali se dohromady ( u nás byl hodně problém v rocích, já jsem starší přes 4 roky) a od té doby jsme spolu šťastní a snad to tak i zůstane.
29. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
bledul, mrzí mě, že s tím pořád máte takové problémy, ale po tom všem už bych jim asi nevěřila a chtěla všechno řešit, tak jak se má, aby vás nenapálili, tak jak píšeš, mít na všechno pěkně důkazy, kdybyste se opravdu rozhodli jít do soudního sporu.
29. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak já už zase pádím, jdu dožehlit a vypdadá to, že i pračka doprala, tak věšet prádlo. pááááááá možná později
29. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
autor
deni,tak hlavně,že jste spolu zůstali i přes nástrahy a určitě budete spolu spokojení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tomu člověk musí věřit a nepochybovat o tom :slight_smile:

a oslava 1.května bude pěkná a i kdyžtak i to,že si na to vzpomenete na něčem tak pěkným jako svatba bude fajn :slight_smile:

my oslavili v dubnu 6 let a právě to dooslavíme v tom liberci,kde budeme sami a nerušeni :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: a v září nás čeká 4 roky výročí manželství :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
deni,nás to taky štve,ale postupně už to bereme s rezervou...a spíš už jde manželovi o to mu šlapat na kuří oka :wink: :slight_smile:

po telefonu jednal jako hulvát,manželovi jakoby vyhrožoval ,urážel nás,byl arogantní,ale to si v písemné formě netroufne...a myslí si,že mu na to naletíme a zase tam jak blbci pojedeme a on nás bude dál stírat a ještě ze sebe dělat lidumila,co odpouští různé pohledávky-ale ani nemá co odpouštět,nebot si je bude účtovat za něco co nemůže doložit a nemá na to ani nárok...

ale manžel řekl,že radši jakoby kdyžtak přijde o ty peníze,ale zůstane pevný ve svých názorech a požadavcích,než najednou sklapnout paty a ještě mu pak muset děkovat ....

ale je divný,že najednou chlap komunikovat chce,chce se sejít a chce s námi mluvit,ale předtím nám hovory nebral,když s námi volal,tak telefon položil a manžel ani nemohl říct nic za sebe...takže tam je asi něco divnýho a ještě to bude zajímavý.... :wink: :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
bledul to je teda hrůza co s nima zažíváte :angry: a jak píše deni asi bych jim už taky nevěřila a šla ofiko cestou :slight_smile:
tak mi by jsme oslavili 24.5. už úctyhodných 12 let :astonished: , ale budeme spíše slavit 11.8. tři roky od svatby, možná se to povede, že budeme slavit i narození Ondráška :grinning:
autor
holky,jdu ulehnout k tomulkovi,zatím papá :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.