• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní maminky 2009 - II.

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
jé,klárko,vy jste teda spolu už hooodně dlouho,to je pěkný :slight_smile:

jinak-však manžel mu už nevěří nic-ani ten jeho služný projev v písemné formě :slight_smile:

a proto si žádá vše písemně což se jemu nelíbí a z nějakého nám neznámého důvodu chce jednat osobně...že by chtěl manželovi dát pěstí,jak avízoval v telefonu,že by to nejdŕadši udělal? :wink: jenže manžel tam tradši pošle právníka s plnou mocí,než aby se s ním dohadoval a nechal se urážet..to zapotřebí nemáme......
29. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
bledul manžílek má recht, právník je určitě dobrá volba :grinning:
29. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Ahojda ve spolek!

Než si půjdu lehnout, tak vás aspoň pozdravím. :slight_smile:

Ráno jsem byla u zubaře (naštěstí mi byl jen odstarněn zubní kámen a doporučeno po porodu vytrhnutí osmičky), pak s manželínkem u holiče a pak ve městě na fakultě kv. přerušení studia (jenom do září) a v Bejby centru poptat se, jak to vypadá s kočárkem - někde se nám lajdák toulá a bude až 15.5. (ale to naštěstí ještě stíháme :slight_smile:) a tak jsem si aspoň odnesli přebalovací podložku a dvě velkoplíny (Leni - další plíny :grinning: ) místo osušek. :slight_smile: Závěrem jsem se stavili naobídku a já se domů pak málem ani nedovlekla. :confused: TAksi jdu natáhnout nožičky a zavřít očička. :pensive:

A holky, k těm letitým vztahům vám - nám přeju, aby se ta spokojená léta jen a jen násobila!!! :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
andul tak to je super, že u zubáka to dopadlo takhle :grinning: já jsem se konečně odhodlala a obejdnala se na 21.5. :confounded: tak doufám, že to bude mít podobnej půrběh jako u tebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 15:19  • Odpověz
autor
andulko ahoj :slight_smile: tak to tiše závidím že máš zubaře za sebou,mě to ještě čeká před porodem :fearful:
koukám,že jste toho jinak hodně zařizovali,to si opravdu pěkně odpočiň :slight_smile:

klárko,za chvíli máš "padla" ,že ? :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:57  • Odpověz
Už jsem více - méně vzhůru. :sweat_smile: A přiznám se, že jsem se po dlouhé době zubaře opravdu bála. :confused: Uf- ještě že mám zuby v pořádku. A nakoupila jsem si kartáčky a mezizubní a ještě jeden takovej malinkej kulatej a tak budu mít do porodu o zábavu postaráno. :grinning:

Jůů - tady se rozpršelo! A padaj ooobrooovský kapky a chvílema i krupky! :confused:
29. dub 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
ahoj andulko,tady v praze taky prší ...

mezizubní kartáčky nepoužívám-mám zuby tak blízko,že jsem ráda,že tam narvu nit,ale kartáček tedy neee :confused:
ten malinký kulatý je dobrý-s tím si čistím ráda a ted ten typ i používáme na Tomíka-pěkně mu jdou čistit zoubeček po zoubečku :slight_smile:

a já za sebe si nemůžu vynachválit ted ten elektrický kartáček-ten je fakt super a jsem rád,že jsem ho koupila :slight_smile:

ale strach ze zubaře asi už budu mít stále :confused: a to mám fakt hodnou milou doktorku...

za chvíli jdu balit zavazadla-Tomík jede zítra a my hned v pátek ráno,ale zítra jdeme na oslavu narozek,takže čas už na to nebude...jo a vaku pytle jsem zkoušela a vypadá to suprově...tak ted do nich naskládám oblečky,které mimčo bude potřebovat tak po půl roce a vycucnu to :sweat_smile: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Bleduli, tak to jsem fakt ráda, že je využiješ! Opravdu! :slight_smile: Oslavu si pořádně užijte, ale nepřeháněj to! :wink: My asi nikam nepůjdem. :frowning2: A přiznám se, že je mi to trochu líto. :confused: Tak se budu muset spokojit s dopolední masáží a odpoledním cvičením (snad na něj zítra budu mít sílu). :slight_smile:

Koukám na nabídku chůviček a jsem z toho trochu jelen. :confused:
29. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojte kocky :slight_smile:
tak jsem konecne doma...litala jsem dneska od rana po meste, poplatila, co bylo treba a jsem bez penez :frowning2: a to mi ma prijet PPLko se zbozim za litr....ach jo :frowning2: budu si muset nekde pujcit, abysme prezili.....
29. dub 2009 v 18:04  • Odpověz
Teda nevím, jestli je to počasím nebo čím, ale pořádně mě bolí břicho. :confused: :frowning2: :confused:
29. dub 2009 v 18:08  • Odpověz
Leni, ono nebude tak zle. :wink: V nejhorším se s Tebou Dantepodělí o chranulky. :wink: :slight_smile: My tu máme jeden pytel kočičích granulí, co Pupí nejí (má po nich průjem :frowning2: :angry: ), tak to máme taky jako železnou zásobu. :grinning: Snažím se zmobilizovat síly a jít udělat ty řízky. Ale moc mi to zatím nejde. :sweat_smile: Jo a dneska přišelten Avent, ale je na poště, tak tam půjdu zítra.
29. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
cikansky? :wink:
no ja se rozhodla, ze dneska upecu ty rohlicky.....koupila jsem tvaroh a povidla :slight_smile:
29. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
Andulko, kdyby slo jenom o to jidlo, tak je to v pohode....ale co slozenky? :confused: :frowning2:
29. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
za chvili na tom budem jak rituskovi......
29. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
29. dub 2009 v 19:31  • Odpověz
"...Krávy jedny zelený..."

Řízky jsou hotový - jdem je prubnout. :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
jaky zeleny kravy?? :confused: :confused: :confused:
29. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
nechte si chutnat :wink:
29. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
"Složenky... Vy krávy jedny zelený!" To je přece citace z Kolji. :slight_smile: :wink:

Tak jsem snědla dva řízečky (smažili jsme je v lívanečníku oboustranně :wink: ) a jsem plná! Ale je to opravdu dobrý. :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning:

a davala jsi jenom cibuli nebo i ten porek?
29. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jenom cibuli - když jsme se začali vypravovat na nákup zeleniny, tak začalo děsně pršet, :frowning2: Takže jsme nikam nešli. :angry:
29. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
A chce to opravdu nový brambory nebo kaši. :wink:
29. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
aha :fearful: takze kucharka andulka doporucuje? :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
novy brambory jsem si dneska koupila u cinana....mel je tak vycisteny, ze jsem neodolala....jako kdyby snad ani nerostly v zemi, ale na strome :grinning:
29. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
tyyy jo, zejtra me doma ceka analogova tma :confused: :confused: :confused:
29. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jednoznačně. :grinning: Je to fakt dobrý a zajímavý - jak je tam to kari ... příště tam ale zkusím dát ten porek (do části :wink: ). A nechala jsem tu hotovou směs chvilinku odležet - tak 15min, aby se to hezky spojilo.
29. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
hmm, ja to vyzkousim, az budu mit penize :confounded: nemam za co nakoupit :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Co je analogová tma? Nepůjde vám televize?? :confused:
U nás taky budou otvírat Číňani, tak doufám, že budou mít levný a hezký melouny. :grinning:
29. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
hmmm, nepujde :confounded: nememe novou televizi ani set top box.....ten snad koupime, az Petr dostane vyplatu :fearful: jen si neumim predstavit sebe bez televize....budu muset koukat na dvd :astonished:
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
Nebo na internetu. :wink:
Leniku, ono to ale není drahý - koupili jsme 412g kuřecích prsou (3ks) za cca 70,-a jinak už tam vlastně nic není jen cibule a koření. :wink:
29. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.