• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní slevy - dětské oblečení

(Zamčená)
26. května 2010 
Ahoj,
neví někdo kdy začínají letní slevy v NEXTu ? V zimě jsem nakoupila s 50-70% slevou nádherné věci, letní bych nerada prošvihla...poradíte ?

Předem všem díky.
23. čer 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahojky,tak to by mě taky zajímalo-kdyby někdo věděl od kdy??? :slight_smile:
23. čer 2009 v 18:06  • Odpověz
výprodej bude každým dnem..jen by mě zajímalo, od koho to berete? Klasičtí prodejci z MMB nechtějí z výprodejů nic brát :confused:
23. čer 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
sis.. tyhle slevy jsou v normal kamennych obchodech tady u nas, po vanocich jsem tak nakoupila perfektni veci :wink: ted nic nepotrebujeme, na leto mame celou garderobu jen to teplo jaksi nikde :sweat_smile:
23. čer 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
Odpoledne se u mě stavila známá a prý už začaly. Zítra, pokud nebude moc pršet, vyrazím na průzkum a dám echo.
Beruška 2x - my museli koupit svetr...taky jsme měli jen letní věci, kde je to léto herdek ??!!! :grinning:
23. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz
varzel.. ja vytahla next chlupatku co mel na jaro a hodila by se plastenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. čer 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoj, tak já jsem si zatím všimla slev v HaM. Měli tam bodyčka ma mimča už od 70 kč. Jinak jsem tam koupila malé šatičky s bílýma kalhotkama za 150, původně za 250 Kč. Jsou moc roztomilé :slight_smile:
24. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
takže asi nikam nejdeme, u nás leje jako z konve....než bych došla k autu před domem, byla bych durch....

vytahuji podzimní věci, malá v tom vypadá jako strašák do zelí ( založíme 10 cm rukávů a je to OK), ale aspoň nemrzne....na šatičky a kraťásky si asi budeme muset nechat zajít chuť....

beruška 2x - já se v tomhle super počasí před týdnem a kus vdávala...venku :grinning:

Večer,až Áňa usne uvidím, třeba se počasí umoudří, většinou mívají do devíti, tak snad stihnu alespoň krátkou obhlídku...a doufám, že budou mít svetry a plášťenky :angry:
24. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,nevíte,jestli nejsou slevy třeba v CA nebo tescu pro mimča?A nevíte,kdy začínají dávat podzimní kolekce?My se chystáme do Brna,máme to hodinku cesty a ráda bych našim dětem něco pořídila nejlépe v akci :slight_smile:
24. čer 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:¨
Ja byla v pondeli v Jihlave v Citiparku. Next - jeste zadne slevy nebyly. CA - neco malo ve sleve bylo, ale treba letni bodycka jeste ne..Jeste by to chtelo tak 14 dni pockat.
Me by zajimala Zara a HM - jestli uz jsou nejake slevy...
24. čer 2009 v 11:01  • Odpověz
dada:Tesco myslím ještě nic.
yofresh: H&M už začlo, ale pomálu a nejsou to zatím až tak extraslevy. :confused:
24. čer 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
dada 134 - v tesco jsou slevy prakticky neustále, mají tam takový koutek, kde vyprodávají dětské oblečení, jinak slevy už začaly skoro všude,aspoň u nás v Praze jooo a je to jeden řetězec....

Podzimní a zimní kolekce budou v prodeji po ukonční slev, tedy koncem července, začátkem sprna.

Jaké sháníš velikosti ? Kluk nebo holka ?
24. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
http://www.odevyvtesco.cz/

na stránkách tesco, slevy až 70% na oblečení
24. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Verzel, ve kterem maji slevy? Potrebuju veci pro kluka
24. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz
Díky holky za informace.
Sháním na páreček tak 6 a více měsíců,na teď oblečko máme :wink:
24. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
autor
martuli - tesco zličín praha už vyprodává

POZOR !!!! MOTHERCARE slevy 50% na vše ...šaty, dupačky, trička, svetříky....holky, kluci a NEPROBRANÉ.
24. čer 2009 v 16:05  • Odpověz
No,když já nevím o tom,že by byl mothercare v Brně :frowning2: Snad aspoň něco v tescu seženeme.
24. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Tak jsem byli dneska na nakupech, TESCO Letnany cherokee skoro nic a zadne slevy : - ((
Mothercare - slevy fajn, body a overaly meli uz skoro same malinke na newborn, ale mame dvoje teplacky za 190,-
NEXT - slevy zadne, a kdyz jsem videla ty ceny, lacle a body za 10 liber a tady chteji 610,-, to radis poletim na vetsi nakup do UK
H a M - slevy nic moc

Babypark - Cerny Most - slevy na Adidas a dalsi obleceni
Baby expert - slevy na obleceni, na kocarky jsem nekoukali
27. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
tak hlásím ostravačkám...Tesco Poruba slevy 30-50% na letní oblečky, ale dají se tam najít i pěkné na podzim...stará kolekce :grinning:
27. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
Nevíte jak dlouho potrvají letní slevy v Nextu??? Jsem teprve pár dní doma z porod. ,takže si ještě do nějakého obchoďáku netroufám! A slevy už prý začaly...? :unamused: Díky všem za info. :slight_smile:
20. črc 2009 v 16:28  • Odpověz
Já jsem byla v Nextu minulý čtvrtek a žádné slevy neměli (Letňany).
20. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Slevy začaly v pátek 17.7. :wink: a kdy končí to nevím
21. črc 2009 v 00:03  • Odpověz
Holky do Nextu nemá smysl chodit 2.-3. den po zahájení slev.Je to hned vybrakvaný :grinning: já byla v pátek a nakoupila jsem na příští rok celou garderobu :sunglasses:
21. črc 2009 v 17:01  • Odpověz
kdyz nakoupite Next pres MMb z Anglie primo tak to je za skoro cenu jako tady ve sleve a vyberete si v klidu z domu :wink:
delala jsem uz oboji - slevy tady a nakup z UK.. a nemusim se honit po obchodech :wink:
21. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak slevy v Nextu prý trvají do konce měsíce(července) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,ale už tam toho asi moc nemají!!! :unamused:
24. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Nejde sice o letni slevy, ale v Tescu maji ode dneska do 1.6 30% slevu na veskere detske obleceni. Alspon v tom Tescu na Narodni tride v Praze urcite, dnes jsem tam par veci koupila! :slight_smile:
26. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.