• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
takže kočky, kam chcem jet, kdy chcem jet, ´kolik nás tam pojede, co tam chce dělat...tak šupky dupky :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Andy jsem zde. Diky za tema
No nejlepsi by to bylo asi tak bud v cervnu nebo v zari si myslim a kam? no polde toho odlud by vsechny holky jely a at je to napul cesty :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
přesně já jsem taky pro červen nebo září, pže přes prázdniny toho asi každá už máme dost...
takže červen připadá u nás v úvahu 5-7.6 a pak 19.-21. a 26.-28.

půl cesta je ideál, nějaký hezký penzion, vstřícný k rodinám s dětmi, kde by se daly dělat výlety s kočárem...
17. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Souhlas s červen nebo září, mohu oba měsíce myslim kdykoli.
Dojedu klidně i někam dál, pokud nebude sraz až někde u Ostravy, tak pohoda :slight_smile:
Třeba některá znáte nějakou dobrou chatku, penzion?
17. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
puzzi ale no tak nerejpej do naší ostravské menšiny :grinning:
17. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já se taky vtírnu :grinning: A jedeme samy nebo i s chlapama?
17. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
já bych jela bez chlapů- myslím, že stačí, že nám Koňa tolerují, my si jako mámy budem rozumnět, ale naši chlapové různých věků a povolání by se asi nudili...co myslíte?

jinak taky dojedu někam, ikdyž jsem nikde než po D1 autem sama nejela :stuck_out_tongue_closed_eyes: (Praha, Brno, Ova), ale jsem matka učenlivá.

já bych zatím byla asi spíš pro září...mě totiž MM teď furt "vyhrožuje" tou dovolenou v červnu, že to bude nějaká firemní akce a že se to "musí"...kdyby bylo na mě, nejedu, prašule budou potřeba jinde, no ale holt je to "nutný"...sranda, co? nutnost...jet na dovču :sweat_smile:

Naštěstí i do června ještě pár týdnů zbývá, taxnad se to nějak vytříbí

zatím mně moc nenapadá, kam bychom jeli/y, ale pojďme hromadně uvažovat a házet návrhy

jinak by se jednalo asi o PA-so-ne?nebo naopak kdyz jsme na te MD tak radsi v týdnu, at se vyhneme vikendovýmu provozu a tak?
17. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Asi bez chlapů, mýho by to asi mezi cizíma takhle moc nebavilo, možná by si všichni tak nesedli jako my tady? Zmákneme to, ne?
Z cesty mám taky trochu obavy, ale dojedu, v nejohrším bude honzík chvíli brečet, to je ale teď šumák, co června se tohle nějak vyvrbí.
Jsem pro v týdnu, o víkendu má třeba leckdo program s rodinou nebo s manželi a v týdnu by neměl být probléml, když jsme na md?
17. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Tak mně by se to taky asi víc líbilo v týdnu. S přepravou jsem jasná, razím vlakem, popř. by si nás musel někdo odvézt z nejbližší vlakové zast. na místo určení :grinning:
No, řeklo se bez chlapů, tak bez chlapů :grinning:
17. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
určo bez chlapů

škoda, že nemáme všechny tranzity jako Andy:slight_smile:, bysme mohly jet po dvou vždy jak bydlíme poblíž: já s Nikulema, laola s dedulkou, puzzi s hpajou a tak :grinning: . Ale když si vzpomenu,jaxem zahltila své auto výbavou jen na 5 dní pro mne a Domču do Ostravy, tak to vidím bledě po dvojicích, leda by se jelo bez kočárů a to je rozhodně naprd...ikdyž....možná...kdyby byl srazk až v září, to už většina (90%) bude jezdit ve sporťácích či možná golfkách a hnedle je to skladnější. Ale to jsou jen úvahy.

Taky si myslím, že v týdnu to žádné z nás neva, páč jsme na MD a taky budou všude dostupné služby -obchody, restauračky případně doktoři, kdyby nedej Bože něco atd. Prostě vše líp funguje. o víkendech razí na chajdy, chaty, hotýlky aj civilisti a třeba by nás moc rušili....nebo my je :grinning: :grinning: :grinning: .

Zatím vůbec nemám ápad, ale to bude tím, že jsem teˇdsoustředěná na tu zítřejš návštěvu...co já si budu s tím tátou a bráchou povídat celej den...to teda nevím. taky se bojím, jak se tu poskládáme, někdo půjde s náma do ložnice a obávám se, že se vůbec nevyspím, páč si daj do nosu a bude chrupkot :angry: ...no nic. Takže asi dnes už zapadnu, nějak to dopadne.

přijedou naštěstí až po O, tak ráno ještě zvládnu zbytek příprav (bábovka a lá Zuzafi a nějaký to jídlo).
paaaaaa
17. dub 2009 ve 23:14  • Odpověz
taxem ukradla z jiné srazove diskuze nejake tipy, zde primo pocitaj s rodinama s detmi:

http://www.sneznasova.cz/index.htm

je to docela levný, v horách, myslím, že hlavně my z města bychom ocenily.

A taky Andy, páč by to měla nejblíž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. dub 2009 ve 23:24  • Odpověz
Ahoj, tak už jsem tu taky. Termíny by tak nějak odpovídaly. No dojedu kamkoliv, ale s dvěma dětma ..... no uvidíme. když tak vezmu Járu s sebou a půjde si někam na výlet.Ten penzionek vypadá dobře a hory já moc ráda.
18. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Caute kocky, vezmete aj mna, aj ked nie som zo starej partie?
18. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
lobka jasně že vemem, ale toto by bylo asi pro tebe daleko, i když mně by to nevadilo :grinning: :grinning:

takže bez chlapů, tak fajn,tim líp, v tom případě mi je jedno kdy a kde, úplně jedno.
18. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Holky myslíte na víkend? :confused: Nebo jak jinak?
18. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
No ja mozem hocikedy, aj cez vikend, aj cez tyzden...urco by som sla bez deti a bez MM a s tou dlzkou Andy, este zvazim, tie Krkonose su 400 kilakov, to je dost :confounded: , ale zase by som nejaku slovensku konikovku mohla vziat autom a 2 by nam to hadam lepsie slo ( po prve trafit tam :grinning: a tiez zvladnut mimca po ceste :wink:
Takze ja sa zatial hlasim tak na 50%, uvidim podla miesta pobytu a terminu - mne by asi skor vyhovoval ten jun.
18. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
lobka tak urco bys vzala asi jen Lukaska pac je malinky a ostatni by zustali doma :slight_smile:

Ten penzión byl jen ukradenej tip, taky záleží kolik nás bude at sezenem něco kam se vsichni vlezem... Záleží zda by kazda mamka chtela svuj pokoj samotna a mimcem nebo kombinace 2 mamky a děti atd

V tehu diskuzi tenkrat padla jako návrh Morava aby to meli vsichni cca stejně daleko I slovenky ale pac su z Brna tak to nechci protezovat ze jo :slight_smile:
18. dub 2009 ve 23:59  • Odpověz
Ahoj holky....tady by se vám taky líbilo :wink: http://www.chalupapohadka.cz/index.php?lng=cs
19. dub 2009 v 08:25  • Odpověz
Ju zanetko to je krasny penzionek. :wink: Morava by byla idealni :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
tak teda dve diskuze sledovat je masakr. :slight_smile:

no a samozrejme se hlasim i to moje batolatko :slight_smile: jen teda se bojim jet nekam daleko, protoze NIki to v aute pokud neni utahana a nespi tam nebavi a pak jeci. Takze treba snezna sova dobra, ale na nas daleko a nevim jestli bych si na to v cervnu troufla.
19. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
kocky, aj mne sa velmi paci ta pohadka od Zanetky, len ak by sme brali ten spolocny velky apartman, tam su tam dost strme schody...museli by sme opatrne, ale je to super, aj s tym atelierom, parada :dizzy_face:
20. dub 2009 v 08:14  • Odpověz
toto som tiez corkla zo zrazu septembroviek a vyzera to celkom dobre:
http://www.mikulcinvrch.cz/poloha/
ja sa vobec nevyznam v tych moravskych lokalitach, tak skuste vybrat vy :wink:
20. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
jejda, já ani nevěděla, že už se něco plánuje... :sweat_smile:
no mně osobně by to možná taky vyhovovalo až tak v září...ale zkusím se přizpůsobit jakémukoliv datu a klidně přes týden...ovšem nic neslibuju! :wink:
pokud bych jela, tak laolu beru s sebou! :wink:
20. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
Ahojte.
Mne by viac vyhovoval víkend, MM by mohol strážiť Jakubka. A vyhovuje mi aj jún aj september. Morava by bola super, to nemám tak strašne ďaleko. A Lobka mohli by sme ísť spolu autom. :slight_smile:
20. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Tééééda ta Pohádka je boží :dizzy_face: Jééé, Dedul, to bys byla moc hodná :wink:
20. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
autor
téééda já se ,usím, opičit po lao, pohádka je teda pohádková :slight_smile:
je faskt, že pro naše sestry ze SVK by byla ´Morava ideál a já bych se tam holt nějak doplácala no.....puzzi by to měla ještě dál....
20. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
Já bych to dojela, sice je to kus, ale to nechám koňovi, třeba by mě MM odvezl a něco podnikl, to se vyvrbí. Určitě na sraz chci, ať je to, kde je to!
ta pohádka vypadá moc hezky, je to "kousek" nad brnem, to ani není tak hrozný.
20. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Hlavně všechny musíme do tý doby naučit děti spát v noci nebo se budit jen mírným kvíkáním!
20. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
no tak pohadka vypada fakt zajimave

nemam time to studovat podrobne,ale chapu to tak, ze v te chalupe jsou k dispozici jakesi 4 obytne celky (pohadka, nebe, peklo, raj) a pronajmout si clovek muze jednotlive nebo vse a kdyz jen neco, tak je mozne, ze zbytek si pronajme nekdo jiny...?

kolik nas teda bude?co tak koukam podle zaručeně těch, co pojedou a diskutují tady: andy, puzzi, lao, dedul, miruss, lobka, já, nikule, (mou, weli), to uz je 8 (10) + jednou tolik dětí....aby pak tu pohadku neprejmenovali na CVOKHAUS :grinning:

jako to hromadne spani muze byt taky docela slusny masakr :sweat_smile: :confused: ...ne, ze bychom to 3 dny nevydrzely, ale nekdo ma pohodove usinaci mimi, nekdo hur, ted bude zmena prostredi....teplo...hodne vjemu..no ja vam nevim...kdyby ty pokoje by max. po 3, tak se to da nejak ustat, ale takhle? to bude bitka o male pokoje :grinning:
ted z tech fotek to vypada, ze ty postelejsou tam teda na milimetry nanahňané, kam dame ty postylky? :confused: navic pujcuji jen 4ks....to by se snad nejak poresilo a kazda by si svou jeste sehnala,ale to uz se tam nepohnem :grinning:

nebo ja su nejaka z toho zmatena...ta Pohadka je jakoby cela chalup a ma patra a v ni jsou pokoje po 2,2 a 3 a pak po 7, ale pritom pisi ze to je pro 8-13osob...no tak jsem asi vykojená :grinning:.

asi by to chtelo nejak pomalu vznest dotaz, jak jsou pripraveni na damskou jizdu matek s detmi a tak...
20. dub 2009 ve 23:22  • Odpověz
Holky, pohádka je úžasná :dizzy_face: Na srazík dojedu kamkoliv, ale budu mít určitě obě děti, což bude docela záhul (když jsou doma, je to v pohodě). Cestovní postýlku na spaní mám a ještě chci koupit jednu. Jen to spaní, nevím. Anulík potřebuje klídek, jinak neusne (to má zjevně po mě), Kubík je zatím v pohodě.
21. dub 2009 v 08:19  • Odpověz
Musim asi nastudovat mapu, aby som sa na Morave trochu vyznala. Ak je ta pohadka kusok pri Brne, tak to by bolo skvele, to mame z SK kusok. Miruss, ja mozem zobrat aj velke auto a to by sme sa zmestili 3 mamci + 3 mimca a kociky do kufra :wink: . Keby chcela ist este Novinka, alebo Bartalka, alebo niekto, tak sa este ku nam zmesti :slight_smile: . Cestovnu postielku mam aj ja a ten velky apartman som pochopila tak, ze je v nom viacero mensich izbiciek - pevnych lozok 8 + 5 pristelok dokazu dat = 13 ( si vsak myslim, ze ked rozlozia pristelkove lozka, ze tiez bude problem, kam dat postielky detom, ako pise Sami) - a zase keby sme brali variantu Nebo, Peklo, Raj, tak by sme boli asi dost rozkuskovane, stretali by sme sa asi iba vonku, no neviem. Na tom velkom spolocnom je fajn, ze ma 1 velku spolocensku miestnost s kuchynou, to by bolo fajn, travit tam vecery.....kazdej by bzukal baby monitor :grinning: , niektore ditko zaplace a vyskocime vsetky, to bude prca :grinning:
21. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 25
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.