• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Takže termín 25.5.-27.5. Ok. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
momou: rarášci - Andulka tak vypadá, koukala jsem na fotky. Hezký
28. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Marti ja sa budem tiež s MM musieť dohodnúť aby ma v pondelok ráno zaviezol do Blavy. On tiež pracuje, ale chodí služobne aj do Blavy, tak mu skúsim nadhodiť, nech si na ten termín dojedná nejakú prácu v Blave. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že nebudu jediná, co nepřijede akorát. ... moc se těším!
28. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Holky mi by termin vyhovoval, ale nemam se tam jak dostat. nejedete nekdo z ostravy nebo pres :slight_smile:
jinak pokoj bych preferovala bud zvlast nebo dvojluzak :slight_smile: maty potrebuje klid v noci, ale tak dvouluzak bych zvladla :wink:
28. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
Weli, mám dojem, že Sami říkala, že jí paní psala, že se platí za lůžko, tak snad bys to lik neplatila. Ale tam to není drahý. My jedem z Vyškova, ale nevím v kolik, nebo co. Musím to prodebatit s mým. Ale dva kočáry bysme do Cordoby nepobraly. Musím ho vest v autě, nemá to tak velký kufr.
28. dub 2009 ve 14:24  • Odpověz
Weli, mě veze Richard z Ostravy, ale Yarisem :frowning2: To bysme se nevlezli :frowning2:
28. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Marti mi o cenu nejde, jen o klid matyho vsak to nejak dohodnem. ale prvne musim zajistit kdo me tam zaveze a doveze. uvidime. MM se teda takovy kus na otocku nechce :frowning2:
28. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Lobka vdaka, na benzin sa zlozim :wink: ale este to preberem vecer s Davidom a dam vediet, ja by som isla aj oficialne, nielen nahrada :slight_smile:
baby vymysleli ste to skvele, polpenzia, lacny ale pekny (a ochotny) penzion, okolo priroda, ste fakt sikovne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
holky, taxem napocitala 12mamin
pospi, sandy, sami, miruss, lobka, moumou, lao, puzzi, hpaja, marta, weli a novi
jdu pani napsat co a jak...
doufam, ze se zas neradujem predcasne :slight_smile:)
28. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
To mýmu taky ne a vy to máte ještě dál. ... já ti asi nedokážu pomoct.
28. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
sandy :grinning: :grinning: :grinning:
musela som zobrat holoprdka na kolena lebo vrestal a odvďacil sa mi horucim mokom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
Sami, věřím ve tvoje nadpozemský komunikační schopnosti !!!! :sweat_smile:
28. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
sandy- jo ja vim...novej nick :grinning:

novi: Domi si hral na zemi, ma tam ty puzzle, pak prebalovaci podlozku a ruzne pliny..ale samozrejme se tam otocil o 180 stupnu a slyšim proud jak svina a pocikal to uplne vsechno a mimo podlozky a pliny :grinning:
28. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
Sami: Jak jsi dopadla? Máme termínek? Já bych určo chtěla dvoulůžák jen pro sebe. Ne, že bych Vás neměla ráda, ale 3 postýlky nevím jak by se tam vešly a přeci jen Anička je čertík. A když jsme někde jinde než doma, tak spí blbě.
28. dub 2009 v 15:42  • Odpověz
Holky, mám "obavu" že malá bude stejně spát se mnou v posteli, tak tu postýlku moc neřeším, ale co kdyby náhodou....
28. dub 2009 v 15:48  • Odpověz
zatim nic, hned jak prijde odpoved, hodim to tu

me je to fuk, j klidne 3luzak zkousnu,ale abyste tech 5 dvouuzaku, co tam jsou, nerozebraly 4, 5 mamek samy pro sebe...pche a ten zbytek bude ve cvokhaus 3 a 4luzacich... :confused: :grinning: :grinning:

ja postylku asi taky brat nebudu-zatim ani nevim, kdo by mi pujcil
28. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
ked som bola v NR, vybrala som tasku z kocika http://www.maderna.sk/kociky/prislusenstvo-a-doplnky-ku-kocikom/doplnky-pre-patron/f4-3/ daju sa tam vlozit popruhy a mala som vacsiu istotu, ze nespadne. ked sa rozzipsuje, rozlozi sa na placku takze tam ma kopu miesta.
ju, Sami ale Ty mas Quinny buzz, ten ma tusim vanicku...ale baby co maju nieco podobne, mozu to vyriesit takto.
28. dub 2009 v 16:14  • Odpověz
alebo ak sa Ti da vanicka vybrat...
28. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Novi: Takovouhle tašku mám v kočáře, ale když pojedu s dvouma svištěma, tak budu brát spíš kočár pro dvojčata. Ještě si to rozmyslím. Zatím mám jen jednu postýlku a přemýšlím, zda pořídit druhou. Přeci jen za měsíc už by z té tašky mohl mladej vylézt a kde já ho budu honit :grinning:
28. dub 2009 v 16:23  • Odpověz
momou do tej mojej sa daju namontovat 5 bodove pasy, su original ku kociku myslis ze odtial vyleze? :confused: Hpaja to asi ma, ked ma Patron.
28. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
zatim furt nic
28. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
Novi, nemyslím z kočáru, na to já mám kšíry. Ale myslela jsem, že bych to použila jako druhou postýlku :sweat_smile: a to by asi nebylo dobré.
28. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
TAK UUUUŽ!!!

Termín není problém, budu se těšit a s pokojíčkama to nějak uděláme.Posílám Vám tabulku na vyplnění- určitě to pochopíte.Pro mě to bude lepší, přidělím Vám V.S. každé zvlášť.,aby mohla každá zaplatit sama zálohu. To je ubytování a jídlo se doplatí na místě.
S miminkama raději zvolte plnou penzi za 180,-Kč, polopenze 120,-Kč. Miminka jsou zdarma jen 14Kč /den poplatek obci a pokud někomu chybí postýlka jednu máme na půjčení-60,-Kč.
Tak to zkuste dát dohromady. Holíková.
Termín není problém, budu se těšit a s pokojíčkama to nějak uděláme.Posílám Vám tabulku na vyplnění- určitě to pochopíte.Pro mě to bude lepší, přidělím Vám V.S. každé zvlášť.,aby mohla každá zaplatit sama zálohu. To je ubytování a jídlo se doplatí na místě.
S miminkama raději zvolte plnou penzi za 180,-Kč, polopenze 120,-Kč. Miminka jsou zdarma jen 14Kč /den poplatek obci a pokud někomu chybí postýlka jednu máme na půjčení-60,-Kč.
Tak to zkuste dát dohromady. Holíková.
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
v excelove tabulce je na vyplneni:

Jmeno prijmeni osoby nad 10let polo/plná penze mimi+lůžko polo/plna mimi bez (asi stravy) poplatek obci (pocet osob)
28. dub 2009 v 18:28  • Odpověz
já to chápu, takže po každém potřebuji do IP:

jmeno, prijmeni (+jméno dítěte)
kolik osob nad 10let
polo/plna penze pro osoby nad 10let
mimi+lůžko (to nevím, asi jestli chcem pristylku?)-to se jeste zeptam
polo/plna penze (asi pro deti menší)
mimi bez (jakože mimino bez stravy-to jsou ty naše)
poplatek obci (kolik osob, tolik poplatků, platí i miminko, je to 14kč jak psala paní)

tak mi ot zkuste vyplnit presne jak to je pod sebou do IP taky na ty radky, at to jen doplnim a nemusim v tom hledat zapeklitosti,jo?takze po kazdem chchi 7 řádků informací
28. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
tak to je super, takže 25.-27.5. si píšu do kalendáře? A paní nám dá VS a my si to každá zaplatíme.
Možná by fakt byla lepší plná penze? Jestli poblíž není někde něco, ale stejně si to moc neumím představit, jak jdeme s tolika dětma do restaurace nebo tak. Pro mě bude obtížný i dát si v klidu to jídlo zamluvený tam :sweat_smile:
28. dub 2009 v 18:34  • Odpověz
Tak údaje jsem poslala, napsala jsem plnou penzi jak radila paní, ale jestli většina bude mít polopenzi, tak to chci taky bez oběda, jo...
Sami tak jsi se na to zařizování nakonec vrhla, viď... TM to nepovíme :wink: :grinning:
A Andy má smolíka s těma penězma, když to budeme platit každá zvlášť :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 19:04  • Odpověz
já jsem te paní predtim psala toto:
Paní Holíková, dobrý den,

tak po velkých diskuzích jsme natěšené a navrhujeme pondělí 25.5. až středa 27.5., to by šlo???
Dnes se nás domluvilo 12maminek (+12 miminek), přičemž 2 ještě řeší,jak se dopraví a tak, ale 10 nás bude minimálně.
Preferujeme dvoulůžkové pokoje a pak do počtu vezmeme 3 lůžáky. Možná jedna mamča bude chtít 2lůžák jen pro sebe a mimi, ale to pořešíme, až jestli nám kývnete na termín...snad jo .

Díky a budem se těšit na odpově´d.
28. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
puzzi, já už to Sami poslala. S tím jídlem jsem si to taky nedovedla představit, ať aspoň my máme pravidelný jídlo, a máme víc času na sebe a děti
28. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.