• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
řvoun nevyspalej huláká, jdu koupat, kojit , před ordinací jsem zde :wink:
28. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Sami, dobře si to napsala :wink:
28. dub 2009 v 19:07  • Odpověz
ještě mi když tak pište, kdo má postýlku vlastní, dám to do poznámky, ikdyž to asi je redundantní info, ale to neva

s plnou penzi souhlasim...60.- za oběd je nula nic...a fakt bude asi nemozne vypravit se nekam s kocarama v 10ti lidech na obed a najist se...kdyztak nam treba daj vyjimku a obed malinko posunou nebo schovaj, kdyz nekdo nebude stihat... :grinning:
28. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky teda me uplne mrzi ze nejedu :frowning2: jen je me blbe si hned brat dovcu kdyz jsem zacala. :frowning2: :cry:
28. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
Sam: Info posláno, kdyby něco chybělo, napiš, jsem zmatkař :sweat_smile:
28. dub 2009 v 19:38  • Odpověz
SUPER :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem to teda přehodnotila, taky jdu do plné penze. Když bych byla mimo, tak si tam ten oběd nedám. Když bych byla v penzionu, tak by mě to pak sr.lo. :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
nikulko...mě to taky mrzííí, bych vás tam chtěla...ale su v klidu, páč já si vás užívám docela často sama pro sebe :wink: :grinning: ...no kdyby ti to vyšlo aspoň v to pondělí do úterka?? třeba tam je připojení na net...nebo ty musíš být v kontaktu denně? nemůžeš tu práci předstírat? :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:

mám zatím 5 IP (hpaja, marta, mou, puzzi, ja)

holky, co ta Bartalka? rikala, ze kdykoliv kdekoliv, ale rece jen by to mela odsouhlasit

jinak pani rikala, ze at za slovenky zaplatime zalohu my, kdyz maji to euro a je to slozite

tak ja navrhuji nejak si holky ze SR rozebrat a domluvit se, kdo za koho slozi zalohu, ja se nabizim pro jednu z vas (miruss, lobka, novinka, bartalka), tak ktera si me chytne pres Ip prvni, vyhrává :grinning:
28. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
a pospi taky mam
28. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
jdu žehlit k Ordinaci,

prosím, kdo ma jakekoliv dotazy na penzion, zacnete je tady formulovat, ja je pak hromadne odeslu, at se neptam 100x

1. dotaz: V kolik je check-in a v kolik je check-out?
28. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Sami, já to klidně za holky ze SR zaplatím a vyberu si to od nich. Ať v tom pak nemáme guláš. Která, co, koho apod. :grinning: Kéž by se ozvala Bartalka. Já jí zkusím písnout SMS.

A mám taky dotaz, co to je check-in a check-out? :sweat_smile: Jsem asi blbka. :confused:
28. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Písla jsem Bartalce SMS, snad se brzy ukáže :wink:
28. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
Připojuju se k dotazu pospichalky, odhaduju příjezd, odjezd?
28. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
To by mě taky zajímalo, v kolik tam musíme být a v kolik vyklidit pokoj. Ve středu tam beztak stvrdnu, můj přijede beztak zas až navečer.
28. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
tak David na to "no ´šak choď!" takze idem. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Pospi vdaka za ochotu, snad Ta to moc nevymackne :sweat_smile:
ano check-in a check-out je "ubytovani a vyklideni pokoje"
DOTAZ NA PENZION:
Da sa v pripade nudze jedlo zabalit a vziat so sebou? Pripadne na izbu? (na izbu asi nie, ze?)
28. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Novi, to je dobře, mám radost! :wink:
28. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
baby tak mne to je moc luto no my nakonec nepojedeme, mrzi ma to :pensive:
pospi dik za sms
28. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak jsme tu, vyžehleno, svědomí čisté :wink:

Novi, tvuj dotaz kulantne zformuluji a pani vysvetlim,ale myslim, ze bude vstricna, ze to pochopi, ze s mimcem se neda obed naplanovat vzdy.
28. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Barti, to mě mrzí, zas jedna mamina s třema, co nejede.... fakt škoda :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Bartalko, já jsem se na tebe těšila :frowning2: To je škoda. Třeba to nebude poslední sraz a podaří se to příště. :wink:
28. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Bartalka cooo? to je skodaaaa... :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak by sa Ti to zislo, prevetrat sa :unamused: budeme na Teba mysliet :pensive:
28. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Už som poslala dáta a dala som plnú penziu. :slight_smile: Veď poobede do večere môžme ísť na dlhšiu prechádzku.
Pospi ďakujem, tak ja si zamením za české koruny a na mieste ti to zaplatím.
Ten príchod a odchod časy sú aké teda? :confused:
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
mirus diky
dotazy poslu pani,az se mi jich sejde vic a budu mit plnou tabulku, zatim mam 8lidi
ta andy se nejak u rodicu zasekla, co? :confused:

bartalko, to je skodaaaaaaaa :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
Sami no predstirat praci :slight_smile: kdyby tam bylo pripojeni, tak asi jo. ale stejne bych musela obcas ten mejlik checknout. Ja se priznam, ze taky ted me proplati dovolenou, kterou budu chtit a zbytek si vyberu, ale uz ted budu muset rict kolik ji chci proplatit. No a vzit si 3 dny a nebo je mit proplacene hraje taky roli. Takze kdyz to vezmu, ze nedostanu proplacenou dovcu, ubytko, cesta a tak, tak by me to stalo 5tis. No a to je celkem dost penez. No zkusim teda jeste popremyslet nad tim pondeli az utery, protoze bych vas rada videla! V utery vecer bych uz delala z domu.
28. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Bratalka,to je škoda, snáď nabudúce. :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
nikule: znáš mě, já pohodář :grinning: - jsem tě chtěla zviklat s tím předstíráním práce, nooo :grinning: :grinning:
jasně, ty seš počtář ekonom nebo co, takže to je jasný, to jsou velké úniky...

šmarjá, holky, ke mě vždycky dojde na klín si sednout kočka a děsně si vždycky prrrrdne..fuuuj :grinning: , to je smrad :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
Sami, to znám od kamarádky, jejich pes se usadí pod stolem a zamořuje nás.... a nechce odejít :fearful:
28. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
marti :grinning:

nejak to tu vazne, tak ja se opijim /bavorak/ a jdu uklizet vyzehlene pradlo atd
28. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
Já průběžně koukám, páč se mi nechce spát, ale jak dopiju černé pivko, tak pomažu. Manža to vzdal a už leží.
Já už dnes tak promýšlela, co si sebou všechno vezmu, ani ne tak pro sebe, jako pro malou, ať nenastane krize, že mi některá budete muset půjčtit bodyčko, atd. Taky plíny,vodu na pití,páč jsem jak průtokáč atd. Budu si to muset začít sepisovat.
28. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
Přemýšlím, co vznést za dotaz, co by bylo ještě potřeba vědět, ale nic mě nenapadá. Nástup a odjezd už zapsaný je, tak uvidíme..... se tak pozoruju, že začínám mít cestovní horečku :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
marti: já te taky diagnostikuju na tu horečku :grinning: :grinning: :grinning: klíííííííííííííííííííííííííííííííd je to az za mesic :grinning:
28. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.