• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Tu sa popija vo velkom :slight_smile: David zehli a tak si nevsima, ze mu upijam z piva :sunglasses:
Holky a ako ich tam budeme umyvat? Ja ho asi chytim do ruky ale on tak kope, ze mam strach aby im nerozbil umyvadlo :grinning:
28. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
novi: ty mas vsechno too complicated :sunglasses: ...ja asi jen v umyvadle, nebo muzu vzit kyblik
28. dub 2009 ve 22:32  • Odpověz
no koukam, ze mi chybi uz asi jen Andy a jeji nacionale znam, ale pockam, kdyby nekdo neco a budu to posilat stejne az zitra
28. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
Novi, tvůj muž žehlí, borééééc! To semi nemůže stát!
Sami, já jsem ten typ, co raděj všechno dopředu promýšlí a chce se vyhnout stresu, tak už mi šrotuje hlava :grinning: Já jsem ráda připravená, na VŠECHNO
28. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
Sami, já jsem si říkala, že ubrousky sebou budeme mít, a bude tam sprcha, tak to nějak uděláme. To by neměl být problém..... jsem si říkala, že dětičkám se to možná zalíbí, a doma se pak budou nudit :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:35  • Odpověz
Holky, pivko dopito, jdu hajat. Mějte se, dcérka doufám aspoň do 1,30 mě nechá spinkat. Dobrou!
28. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Jé, mě taky napadlo, jak tam budu Jance umývat prcku, aby věděla, že se jde spát. :grinning: Vezmu si s sebou asi lehátko do vany a Jaňulu jemně osprším. Snad jí neudělám skotské střiky.
28. dub 2009 ve 22:42  • Odpověz
Holky tak tu sedim a porad nad tim premyslim a se*u na prachy. Jedu s vama pokud to pujde aspon na ty 2 dny. Jako prece ja takova zavislacka a nebudu vas znat osobne? :grinning:
Sami rano bych ti poslala nase udaje a kdyby ses teda mohla prosim zeptat, jestli by to slo na ty 2 dny.

a ted valim spat, dobrou... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:50  • Odpověz
jůůů Nikuule :dizzy_face: , tzn po a v Ut odjezd? kuknu na IP
to vis, ze by to slo, proc by to neslo :wink:
28. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Ahoj holky,

no vy jste toho tu ještě napsaly :grinning: Tak já se taky klidně hlásím, že zaplatím za "cizince" zálohu :grinning: žádný problém, Klidně se přihlaště a nestyďte se.

Nikul, super :dizzy_face:

Mě žádný dotaz nenapadá, zatím.
29. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
Caute kocky, vyzera to paradne :dizzy_face: rozbehnute, sa tesim :sweat_smile:
Mou, dik, si zlata, asi vsak bude lepsie ako pise Pospi, zaplatit to vsetko jej, nech v tom nie je hokej - pospi dikes :dizzy_face:
Otazky nemam, davam si teda tiez plnu penziu a idem pisnut Sami do IP.
29. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
Novi, Miruss, sme dohodnute...detaily, co, kde ako, kedy este doladime neskor :wink:
Bartalka, to je skoda, som sa na teba tiez tesila, ako na trojmaminu :confounded:
Nik, to je superske, ze si sa rozhodla :sunglasses:
mrzi ma este Weli a Megn, mohli by ste to nejako zbuchnut, co babulky?
29. dub 2009 v 08:21  • Odpověz
Holky me to tak smoli,...
Lobka ja bych jela, ale ja se tam nemam jak dostát, sama si na takovou cestu netroufnu, jeste kdyz vubec nevim kde to je. :frowning2: tak snad priste to vyjde
29. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Weli, to je škoda. Kdybys byla blíž ..... klidně bych Tě vzala, kočár bych lidně dala na střechu.
29. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Momou jsi zlata :slight_smile: dekuji, ale fakt to asi nevyjde :unamused:
29. dub 2009 v 09:47  • Odpověz
tak ja jdu poslat pani tabulku a mazu na masaze s prckem
29. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Megn, Weli, to je škoda, že nepřijedete.
Nikul, super, že pojedeš, se těším na Nikolku naživo.... teda těším se na všechny :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:00  • Odpověz
Nikul, jsem ráda, že jedeš!!!! My jsme dorazily z babymasáží, tak se ozývám až teď :sweat_smile:
29. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
No teda holky, diky :slight_smile: musim vam prece ukazat, jak vypada mimco kojene smetanou :slight_smile:
29. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Nikul :slight_smile: tiez vas rada spoznam, ste symposky :dizzy_face: aj ked na Slavka si budes musiet zobrat lupu :grinning: pred par dnami mal 6250g :grinning: ale 68cm! je to cely tato -vysoky a stihly :fearful:
29. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Novi, my ty děti máme obdobný, normál a dlouhý. Malá měla 6,19kg a 67cm. Teď jdeme 13.5.
29. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
autor
:slight_smile: paráda takže termín je hotovej, to je super a já tam asi dojedu transpíkem haha

kdo teda jede všecko???,
29. dub 2009 v 15:23  • Odpověz
komplet info má Sami, tak jak jukne, tak určitě písne :wink:
29. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
jasně dík, teda vy máte ale dlouhány, máli bude na srazu nejhubenější záprtek :grinning: ale teda šikanovat se myslím nedá :grinning:
29. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Andy :grinning:
29. dub 2009 v 15:49  • Odpověz
Ja idem do poradne zajtra, tak budem vedieť aktuálne miery modelky. :grinning:
Nikul super, že ideš. :slight_smile:
29. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
holky, dneska si pani dava nacas----zatim bez reakce.
co se tyce sestavy:
Hpaja
Samicka
M1rti
Moumou
Puzzi
Pospichalka
Novinka
Miruss
Laola
Andy21
Nikule
Lobka
29. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky tak Niki ma asi 68cm ale teda 8,6kg :astonished: No aspon kdyz nepoznate mne, tak Niki urcite :slight_smile:
Uz se moc tesim az se uvidime live! :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
Nikule :grinning: :angry: :grinning:
29. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak holky, paní asi dneska nestihá nebo co...na muj email s tabulkou a dotazy ohledne prijezdu zatim nedosla odpoved. Ale mylsim, ze je to domluveno jasně.
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.