• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
no tak jsem rada, ze tomu nerozumim sama :slight_smile:
pockame si na odpoved, nebudem spekulovat, asi pripojila omylem spatnou fakturu jako prilohu,si myslim, kdyz nesedi termin :wink:
30. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
navíc my mame plnou penzi, takze to totalne nesedí :grinning:
30. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
no a jako prijemce faktury je nejaka jina pani, takze jsme klidni, pockame si na tu svou spravnou :sunglasses:
30. dub 2009 ve 22:23  • Odpověz
Ja by som bola v klude, termin je cez tyzden, nemalo by byt obsadene - je predbezne potvrdeny a predpokladam, ze sa pani sekla, vzorovu fa, by asi neposielala, ked potrebujeme vediet presnu sumu celkovu + zalohy, tak to pravdepodobne opravi, alebo vysvetli. Asi maju fakt zhon, ked je predlzeny vikend.
Dobru noc :slight_smile: .
30. dub 2009 ve 22:52  • Odpověz
Baby klud, to nemoze byt nasa, podla mna je to pre 4 osoby.
:slight_smile: Kto si pocka, ten sa docka :wink:
Zajtra rano ideme do nedele na chatu, tak budem off. Pa pa
1. kvě 2009 v 00:11  • Odpověz
Sam: To je na jinou paní ta faktura? jsem tu začala jako holky počítat jak zběsilá :grinning:
1. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz
tak odpověd je zde!!!

Tak já nevím co se se mnou děje. Asi jsem zamilovaná. Klikla jsem na fakturku vedle Vás, takže ještě jednou posílám, maminka bude platit za kamarádky ze Slovenska, stačí když napíše svůj v.s. já si to pak přičtu.
Normální nástup do pokojů je ve14hod, ale budeme se snažit to uklidit dříve, a odstěhování Vám v tuto chvíli nemohu říci. Zatím po vás ten den nikoho nemám, takže by mi nevadilo, pokud by jste se zdržely,normálně se vyklízí do 10hod.
Ale pokud se nic nezmění není problém se zdržet.
teď tady mám34maminek s 1,5let. dětmi a polovina z nich je zase těhotná...až je mi jich líto.Hezký den
2. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
a další email:

K té tabulce: celkem je první částka záloha 546,-Kč a doplatek 360,-Kč jídlo a to se platí na místě jako doplatek k záloze.
Máme s manželem penzion rozdělen ubytování já a restauraci on, tak účetně to musíme rozdělit.
Jestli chcete, tak to napíši nějak srozumitelně do tabulky.
2. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
tak ted myslim, ze to srozumitelne je, mam tabulku, kde to je spocitane, cislo konta i VS pro kazdou z vas

dejte mi chvili, trochu dnes mam frmol, dojede mi rano tatka, tak nestihame :sunglasses:
2. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jéé, super :dizzy_face:
2. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz
Sam, tak super. Ta tam má hodně maminek :grinning: a ještě k tomu těhulek :grinning: :dizzy_face:
3. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz
Tak to je paráda, dva dny jsem sem nekoukla a tolik novinek. To je dobře, že už víme, co a jak. Tak jen zaplatit a začít balit
:grinning:
3. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahojky...teeeeeeeeda vy uz mate vse zarizene to je super :wink:
jen tak mimo, tim ze ted nikam nemuzu, tak jsem se bavila s majdou a rady bychom v zari nekam zajely, na nejaky srazik, ale blize k nam, nekde na morave, myslite si ze by se nekdo pridal? :wink: je to hodne dopredu, ale jen tak orientacne :slight_smile:
3. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz
Weli, já jsem z Moravy, ráda se přídám - takle dopředu, orientačně :wink:
3. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Well na Moravu mám aj ja blízko, tak zatiaľ predbežne sa pridám aj ja. :slight_smile:
To je super, že je ten náš termín voľný, už len pobaliť. :sunglasses:
3. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak já tak orientačně dopředu se přidám určitě :grinning:
3. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz
aji ja bych se orientacne pridala :wink:

hm, ted to visi na me, sakris, sakris, jsem nakoukla az ted a pritom bych rada uz odesla od PC, ale co myslite, vydrzi to jeste zitra ne? :sweat_smile: :grinning:
ja vam pak vecer poslu co kdo ma zaplatit a VS,hm?
3. kvě 2009 ve 22:49  • Odpověz
Weli: Já bych se klidně přidala, i když to budu mít daleko :wink: Ale to se ještě uvidí.

Sam: V klidu :wink:
4. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz
tak to je fajn, leč tak pro orientaci, poněvadž jsme počítali s pár maminkama, vzhledem k tomu, že již na jeden sraz jedete. No třeba si to rozmyslíte po té květnové mega akci na Vysočině. :grinning: :grinning: Pro mě tato akce byla narychlo.. s Leňou jsme to probíraly, páč bychom i rády jely.. Jenomže prostě diskuzi završil můj chlop, že samotnou mě daleko tak nepustí, koumaly jsme i vlak, ale to bychom nedaly. Výstup a nástup, tahání se s 20 kilovým kočárem včetně dítěte.. několikrát přestoupit, děcka by byly přetažené, je to štreka.. já bych to nedala ani psychicky, mi stačí fronta v obchodě jak se musím mačkat mezi lidmi :slight_smile: chlapi přemýšleli, že by nás i zavezli, ale v to pondělí kdy můj chlop chodí do práce nelze uskutečnit.. Transportér taky nevyšel, hodně práce, tudíž hodně ježdění..
Nicméně to nemění nic na tom, že ikdybychom měly jet s Leňou samotné tak jedeme.. samozřejmě rády poznáme i ostatní maminky a miminka :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Majdi napsalas to uplne vystizne :wink:
Budeme radi kdyz se pridaji i ostatni.
a kdy myslite ze je to tak dobre zacit predbezne planovat? treba alespon predbeznou rezervaci? a myslite ze bychom treba nekam do beskyd? nebo kam byste si tak predstvovali? :slight_smile:
4. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Tak zatím bychom měli zkusit pohledat nějaké vhodné místo, rezervace by snad mohla stačit tak v červenci...
Mně je Morava šumák, dojedu kamkoli :slight_smile: Doufám, že si to po monstrózním srazu nerozmyslím :grinning: Ale jestli chcete, holky, soukromí... :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá, jak to bude probíhat, aspoň na podzim budeme vědět, do čeho lezem :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:31  • Odpověz
Tak orientačně dopředu hážu odkaz: http://www.ubytovani-chalupa-beskydy.cz/ubytovani-chalupa-u-stepanky
Je tam podmínka 3 noci.
4. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Laus diky, moc pekna chata. zkusim taky neco pohledat. ale v te co jsi nasla bychom si varily samy ne? aspon to tak chapu. :wink:
4. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz
lauš no jasněže nechcem soukromí, nemusíme být jak moja s mojim :grinning: se rády seznámíme i s jinýma mamkama.
Teď si v prvé řadě užijte sraz na Vysočině, jsem ráda, že se někdo přidá i na podzim..
Marti víš jak to bude probíhat? Následovně.. se mnou to bude vypadat tak, že budeme pod vobraz.. mariánku, alko sebou jak jinak :grinning: jasně nejapný žert.. leda bychom nechaly děcka doma chlapům.. ale to by asi do hodiny volali matko vrať se :grinning:
4. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Weli, no jo, to jsem nedomyslela... Myslela jsem, že tam je poblíž nějaká hospoda, ale asi nee :unamused:
4. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz
holky, dneska hodím info k zálohám na Vysočinu, asi pošlu hromadný email do IP, at tu nejsou cisla kont a VS, to nikoho nemusí zajímat :grinning:
4. kvě 2009 v 16:25  • Odpověz
Ok Sami :grinning:
4. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz
holky co rikate na neco takoveho na zari? http://www.penzionbela.cz/index2_cz.htm
4. kvě 2009 v 16:55  • Odpověz
Weli, to nevypadá vůbec špatně
4. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.