• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
já myslím že 2x plná penze je ok. uterý celé a po se středou se doplní.

Jinak jsem taky zvědavá, jak se děti snesou hlavně při večerním usínání :wink: to bude zajímavý. A co večer holky, budem už na pokojích, nebo plánujete sedánek? Páč nevím, jak s dozorem nad dětma, jestli brát chůvu,...ale když ji vezmem všechny, tak se nám můžou hádat frekvence..... asi moc přemýšlím poránu :sweat_smile:

Můžem se pomalu domlouvat, kdo s kým, pokud už někdo ví, s kým chce být :confused:
5. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
..lebo ja som to pochopila, ze nam pani uctuje 3x plnu penziu, tak neviem, ci spravne chapem :sweat_smile:
5. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
Ja si myslím, že stačí 2x plná penzia a v stredu si obed doplatíme, alebo sa najeme niekde inde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti ja chúvu vezmem. :slight_smile:
Sam ja som sa dohodla s Puzzi, že budeme spolu na izbe. :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
Miri, já chůvu taky vezmu, stačí na pokoj jedna a na místě se domluvíme
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Holky, tak ja tim, ze tam budu na jednu noc, tak bych zvladla i trojluzak a pak by druhou noc z toho mohl byt aspon dvojluzak :slight_smile: my teda chodime spat kolem 8 a vstavame fakt ruzne. :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz
Takze zalohy za slovenky plati Andy? Dakujem. Hmm... tesila si sa ze Ti nabuchame ucet a teraz je to naopak. :grinning:
Mna by potesilo byt na izbe s Lobkou (sme obe z BA) ale je mi to viac-menej jedno s kym budem. Slavko vstava okolo 2:30 a po 5-tej. Na spanok mimo domu je zvyknuty, teda nieze by sme spavali pod mostom :grinning: ale casto cestujeme.
5. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Holky, jak tu čtu, jak si tu plánujete, mě je až do breku. Strašně jsem se těšila. :pensive: Ještě teda počkám do čtvrtku, co mi řekne paní doktor, ale bojím se, že mi cestu s Janou mezi ostatní mimušáky nedoporučí. :frowning2:
5. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Jo, a chci se omluvit Lobi, Miruss a Novince za to, že jsem se nabídla zaplatit zálohu a nakonec jsem se z toho vykroutila. :confused:
5. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz
Pospi, ony to pochopí, za to přece nemůžeš, se to může stát kterékoliv z nás, že jo? Ale chápu, že tě to mrzí, kdyby to neklaplo
5. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
Pospi neblbni a vobec sa neospravedlnuj, ved si bola zlata,ze si sa ponukla, nemozes za to a
nam bude smutno, ked neprides :pensive:
Novi v pohodke mozeme byt spolu :wink:
5. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
autor
Holky já to teda dnes večer pošlu za lobku, novinku a miruss oki? a teda sebe taky :sweat_smile:

sami jak jsme si včera spaly, co teda být já ty nikule a až Nikule odjede zbydem spolu...?
5. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
pospi :pensive: nam je tiez smutno ze nepojdes, som sa tesila a aj na geniusku :frowning2: inkubacna doba je taka dlha? :confused: to som nevedela... :unamused: a vobec sa neospravedlnuj, ved si to nespravila naschval :angry: proste to nevyslo... :confounded:
Andy Ty si vcera spala so Samickou? :confused: :sweat_smile: :grinning: aj mne sa casto podari nezmysel v tej rychlosti :wink:
5. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
autor
novi sakra a je to venku :grinning:

takže holky já mám zaplaceno za sebe, novinku, lobku a miruss čili 2184 kčs :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pospi :cry: :pensive:
5. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
Holky, já čekám každým dnem prašulky, tak snad neva, že se za vama nějaký den zpozdím :confused:
5. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
autor
marti to určo neva :wink:
5. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz
Já už jsem dnes taky platila. Takže jedu stopro! :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
ha, taxem dočetla a jdu platit

tak asi spíme trojmo-Nikule, já, a horalky z Jizerek :grinning: tak vidim, jak se hezky parujete..."taxe páruj, jako páv se naparuj" :grinning: -to bylo v té reklamě :sweat_smile:

chůvičku taky beru

puzzi chce Honzíka evidentně přiučit Zuzančiným moresům, že je spárovala do pokoje :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Já jsem to taky právě poslala :slight_smile:
Teď ještě musím vybrat ty golfky... to bude makačka, jsem strašně nerozhodná :sweat_smile: :frowning2:
5. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
A chůvičku taky beru :wink:
5. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
taky jsme ted zaplatila

hpaji: neztracej cas na netu, kdyz nevis a zajdi do velkych kocaru si nechat poradit a pakto bude snažší :wink:
5. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Andy ďakujem za zaplatenie. :slight_smile:
Vy beriete na zraz golfáče, alebo normálne korby. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 ve 22:35  • Odpověz
miri ja golfac-teda doufam, ze nebude nejaka radikalni zmena pocasi k horsimu....
5. kvě 2009 ve 23:15  • Odpověz
Zuzanka bude ucit Honzika nočný spánok a ostatnych denný :wink: no len aby sme to neprekecli a nakoniec sa stane zazrak a Zuzanka bude spat malo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy vdaka, si zlato :wink: (poď na to, ať to stojí za to :grinning:) takze uz musim ist, lebo hrube zrno si ma najde a vybavi si to so mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
chúvičku nemam, ale mohla by som si možno niekde pozicat :fearful:
Miruss ja beriem normalnu korbu, nemam golface a ani v najblizsej dobe neplanujem kupit. myslim, ze mam celkom skladny kocik (ostatne nepoznam, ale chvalia ho)
yo, a ja taky posílam...tento prispevok! :grinning: :grinning: :grinning:
jezis, uz je pol na polnoc! bru noc!
5. kvě 2009 ve 23:38  • Odpověz
novi, myslim, ze bude stacit 1 chuvicka do pokoje :wink:
stejne to budem muset promyslet a uvidime podle dispozic penzionu zda budem jist pohromade nebo po castech atd :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 23:48  • Odpověz
Tak penízky jsem poslala.
6. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky, já beru hlubokej. Golfáč ještě nemám, hodlám ho koupit až dojedu ze srazíku. Doručení je do 3 týdnů, tak bych ráda byla doma, až dojde. Ale už jsme to namysleli, jak to všechno nacpat do Cordoby, tak to snad převezem.

Sami, jasný, chůva stačí jedna do pokoje, už jsem to tady myslím taky psala. Jen musím koupit baterky, mě to jeden na adaptér. S tím jídlem to fakt musíme namyslet, asi tam nebudeme chodit všechny jíst s dětma na rukou, že jo. Bylo by rozumný se asi vystřídat. Snad si to "druhé" dítko na "novou tetu" rychle zvykne. Ať mamině nezaskočí :grinning:
6. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak já už mám taky od včera zaplaceno :wink:
ale čím víc o tom přemýšlím tím víc si říkám to teda bude akce :zipper_mouth: jen jsem tak zauvažovala jaký plíny a tak a dospěla jsem k závěru že snad budu mít jednu tašku jenom na plíny..kočár beru normálně velkej a korbu a pořád uvažuju, jestli brát i postýlku..možná se na ní vyprdnu..v noci stejně budeme s malou v jedné posteli a když ji nechám spát samotnou na pokoji, tak může být v korbě...věci jako jídlo bych řešila na místě..však se uvidí..a dítko přeci může ležet vedle stolu v autosedačce :wink:
6. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jumi, já postýlku taky neřeším. Malá leží, ani se nehne, a občas se mnou v posteli spí, tak pro malou to není nová situace. A zbytek vyřešíme na místě
6. kvě 2009 ve 12:50  • Odpověz
Já tu mám postýlky dvě, ale říkám si, že mi bude stačit jen na Aničku.
6. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz
Ja postieľku vezmem, lebo Zuzka spí len v postieľke, so mnou v posteli ešte nespala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti ešte že si to spomenula aj ja musím kúpiť baterky do chúvy. :confused:
6. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.