• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní sraz prosincovek 2008

(Zamčená)
9. července 2010 
Honzík se mnou v postýlce spát neumí, takže já taky určitě beru postýlku. To bude porod, než jí postavím. A kdo zatím zabaví Honzíka, to jsem na to zvědavá :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
Puzzi, někdo zaskočí, neboj. Na tom to nemůže ztroskotat.
6. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Puzzi: Já myslím, že si vzájemně pomůžeme. Už vidím, jak nosím věci (a postýlky jsou težký) do pokoje a při tom děti :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Andy aj ja dakujem za zaplatenie - vybavime si to na mieste :grinning:
a urco beriem postielku a chuvu a velky kocik, nie golfky.
Miruss, Novi - mame problem s odpojenim predneho airbagu na velkom aute :unamused: nikto to nevie spravit. Som myslela, ze budeme kazda mamina so svojim mimi v jednom rade, ale ak by to neslo odpojit, tak sa budeme musiet nejako popresadzat ( teda ja nie, ja soferujem :grinning: ). Budeme este hladat na nete, ci to niekto nevie.
7. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
lobka, my máme v autě za ruční brzdou takový zámeček a tím se přední airbag odpojí.
7. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz
Mou, my mame este male auto, kde sa da ten airbag odpojit ( aj je teraz vypnuty, lebo tam na prednom sedadle sedacku vozime) . Ale v tejto velkej krave asi nikto neratal, ze by chcel niekto na predne sedadlo pchat dieta, ked je vzadu este 5 miest , tak sme sa uz pytali aj v servise, aj ludi, co take auto maju, ale nikto ten airbag nevie odpojit :rolling_eyes:. Mozno teda este na nete MM nieco vykouma :wink: .
7. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Lobka, no u některých to prý nejde (mi říkal sestry přítel, je automechanik). Tedy jde, ale jen přes diagnostiku. :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Lobka nejak to vymyslíme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi neboj pomôžeme si a zvládneme to veď sme nejaké super mamy no nie? :grinning:
7. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz
jasne, pohlidame si jedna druhej, ved aj jest budeme chodit, tak to dame :wink:
Lobka ja sa kludne obetujem ked sa nebude dat vypnut, vsak to zvladneme :wink:
baby jak sa to krati :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Utíká to, za chvíli už budem pakovat..... náš taťka už vede řeči, že mu bude smutno :confused:
7. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz
Novi, veď sa môžme vymeniť počas jazdy. :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz
Tak už jsem taky poslala peníze, ale dorazí na místo určení počítám tak v úterý :wink:
7. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
ja beriem jednorazove plienky, do NR som brala prvykrat latkovky a ani som si poriadne neuzila segry, kamosky, no nic lebo som prepierala...
a postielku neberiem, bud bude v prenosnej taske alebo v korbe a v noci so mnou.
miruss :dizzy_face: nejak to vyriesime, uvidime podla momentalnej situacie :wink:
asi by som mala zacat davat dokopy nejaky zoznam, nech nezabudnem polovicu veci :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
Tak jo, já budu hlídat spící Zuzanku a Miruss bude hlídat vzteklouna Honzíka, to je fér :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
Puzzi: :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Tak snad se přidá i Talls a naše řady se dále rozšíří :sweat_smile:
7. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
Puzzi len aby ťa Zuzka neprekvapila, lebo sa začala báť cudzích ľudí. :grinning:
9. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
Novi, Miruss, tak mi MM natiahol do GPS-ka celu trasu a je to 272 km, cize cca 3 hodky cesty a vacsina je nastastie po dialnici, mensia cast na zaver asi 30 km cez dedinske cesty :sweat_smile:
Inak takto v nedelu o 2 tyzdne uz budeme mat cestovnu horucku a som tak uvazovala, ze kde dame spicha na nalodenie na palubu :grinning: a napadlo ma velke parkovisko pred Ikea , to by si mohla aj ty Miruss poznat, vsak?
10. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
teda holky! to to letí co! já už mám skoro cestovní horečku teď! :zipper_mouth: :dizzy_face:

Jenom se trochu bojim toho spaní, protože Soňule se teď rozhodla a po 45min spánku se vzbudí a kdybych někam šla tak než doběhnu tak řev a to by určo vzbudilo i spolubydlící mimčo :frowning2: ale zase sedět sama zavřená na pokoji s dvěma půlročníma spícíma miminama se mi taky moc nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ještě že s tou horečkou nejsem sama. Dnes jsme se o tom zrovna s MM bavily, že je to už za 2 týdny.
Jumi, taky jsem zvědavá, jak to budeme dělat, ale nějak to vyřešit budeme muset, jinak bychom musely mít každá separé
Lobi, tak už se domlouváte na cestu? Máte to pěknou štreku, jste dobrý, že jedete taky, máte můj obdiv. Já coby neřidič spoléhám na mužika. Už mi říkal, že se domluví, že by došel zpátky dřív. V kolik myslíte, že budete na místě?
10. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
holky, to je fakt mazec, za 14dni, aj se na vas moc tesiiiim!!!
utece to strasne rychle a uz tam budem
too spani bude fakt zajimave, Domi je pres den zvykly na hluk a tak,ale vecer roste absolutni klid, jen auta ci hluk z ulice...no ale co, holt si decka vyzkousi neco noveho :slight_smile:
to zmaknem
snad tam bude nejaka "klubovna" nebo proste chuvicky budou na dosah te restaurace, kdybysme chtely posedet...uvidime

uz maji vsichni zaplaceno? mam se neco pani zeptat?

marti_ myslim, ze k poledni bychom tam uz mohly byt, ne?jestli se nepletu, tak ubytko je od 12?ja uz nevim, jak jsem to tu psala
10. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
taky bychom mel popárovat mamky a deti, zatim, co vim je to takto:

momou: sama s dětma

puzzi+ miruss

nikule+andy+samicka
10. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, taky se moc těším, ale docela se i bojím různých situací. Ovšem moc to´radši neřeším, ono se to nějak zvládne, musíme přes den děti unavit, aby večer padly za vlast a krásně spaly. Těžko říct, budou-li se večer a v noci navzájem rušit, nějak to dopadne, bych to něchala koňovi, prostě se těšme a tohle se vyřeší, až jak to bude potřeba :sweat_smile:
Holky a nebylo by nejlepší nechat děti doma chlapům a jet na tři dny pořádně zapařit a pokecat? :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
Puzzi len MM by som musela naučiť kojiť. :grinning:
Lobka pred Ikeou sa môžme stretnúť. My Blavu poznáme, MM tam chodil na výšku a aj tam istý čas pracoval. Ja som tam s ním bývala cez prázdniny, keď som chodila na výšku, tak som v Blave brigádovala, takže to v pohode trafíme. Len o koľkej sa stretneme. My môžme mať trocha problém so zápchou na cetách v pondelok ráno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už sa veľmi teším a na spanie v noci som zvedavá aj ja. :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz
jj puzzi, to bychom musely nechat Pamelí prsa doma chlapům :grinning:
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Holky, bude to každopádně zajímavý. Ale většinu věcí vyřešíme až na místě, protože teď s tím nepohnem. Každopádně to bude těžká provizorka, tak uvidíme, jak máme odolný děti. MM už mi říkal, kdyby se to nedalo, že pro mě druhý den přijede. No snad to nebude potřeba. Já si to teda moc nemaluju, no uvidíme.
Já bych tam mohla být při dobré konstalaci nejdřív kolem 14 - 15 hodiny
10. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Já se asi napáruju až na místě, zatím mě nenapadá, s kým bych chtěla být (a kdo by chtěl nás!), jestli nás někdo chce, tak se ozvěte ... jinak až na místě to nějak rozseknem. :wink:
10. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
Sami este

Lobka+novinka

Lobka jasne, parkovisko Ikea-dobre miesto a na Mirku a Zuzku pockame keby sa zapchali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o kolkej cca by sme sa tam mohli vidiet? ja sa budem snazit mat len 1 cest.tasku + ruksak. dufam, ze sa mi moj sen splni :sunglasses: :grinning: beriem velky kocik a cest.postielku neviem, asi nie...moze spat v korbe od kocika.
Puzzi bolo by to fajn, ale ja som zvedava aj na miminka, su to nase hviezdy :dizzy_face: bez nich by sme sa nepoznali :wink: tak maju pravo byt na zraze :sweat_smile:
ja sa nebojim roznych novych situacii, vsak som nejaka novinka :grinning: a okrem toho, to ze sa budem bat uz dopredu, situaciu len zhorsuje :unamused: babo to vyciti
11. kvě 2009 v 07:16  • Odpověz
Puzzi: Já mám taky strach, nevím jak zvládnu dvě děti 3 dny sama. Přeci jen, je to něco jiného, když vím, že Jára přijde domů a pak jsme tu na ně dva. Ale nějak to půjde :wink:
11. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz
Puzzi :grinning: :grinning: :grinning: si to vymyslela najlepsie :grinning:
Miruss, nemusime to silit a ist hned rano, bolo by lepsie, keby tie blavacke zapchy presli a mozeme dat spicha okolo 10-tej, aby ste nemuseli nejako velmi skoro vyrazat z domu + aby si si aj Kubka zaopatrila. Cestu pocitam cca 4 hod aj s prestavkami, tak okolo druhej by sme dorazili.
Miruss, Novi, asi by bolo lepsie mat viac malych tasiek, ako 1 velku, aby sa dali lepsie pocpat do volnych priestorov a Miruss mas velky kocik?
Ja nejake velke obavy nemam, hadam to zvladneme, je jasne, ze sa budu navzajom budit, s tym asi nic nespravime.
Ja sa skor trosku obavam mlieckovej krizy, ta posledna bola mega a nemat zamrazene mlieko, tak neviem - neviem :unamused:
11. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.